Uitslag Kinderoptocht 12 februari 1994: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||87||CV De Batabiertjes||Wij zijn de Bata(b)vieren||293|| | + | | AK || 1 || 87 || CV De Batabiertjes || Wij zijn de Bata(b)vieren || 293 [[Bestand:ko-1994-87.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-87.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||56||De Boemelrakkers||Oranje gaat er dit jaar ook veur||292|| | + | | AK || 2 || 56 || De Boemelrakkers || Oranje gaat er dit jaar ook veur || 292 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||78|| | + | | BK || 1 || 78 || CV de Kwêkers || We gaon veur d'n vrijheid van Boemeldonck || 346 [[Bestand:ko-1994-78.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||81||De Graspollen||We gaon veur een beter milieu||318|| | + | | BK || 2 || 81 || De Graspollen || We gaon veur een beter milieu || 318 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||79||De Boemeldonckse Insluipers||Alle wagens maken mooie kreten maar wij laten Prins Carnaval keten||315|| | + | | BK || 3 || 79 || De Boemeldonckse Insluipers || Alle wagens maken mooie kreten <br/>maar wij laten Prins Carnaval keten || 315 [[Bestand:ko-1994-79.png |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-79.png}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||80||De Beekse Binkies||Kees jan de Vet schept Nijpels in het net||310|| | + | | BK || 4 || 80 || De Beekse Binkies || Kees jan de Vet schept Nijpels in het net || 310 [[Bestand:ko-1994-80.png |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-80.png}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||82||De Doedelzakken||We gaon d'r veur||261|| | + | | BK || 5 || 82 || De Doedelzakken || We gaon d'r veur || 261 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||6||76||De Pizza's||De Pizzakraam||252|| | + | | BK || 6 || 76 || De Pizza's || De Pizzakraam || 252 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||40||De Boemelbengels||Die racer gaat veur da vatje bier||301|| | + | | CKK || 1 || 40 || De Boemelbengels || Die racer gaat veur da vatje bier || 301 [[Bestand:ko-1994-40.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||54||De Slabbetjes||We zijn met de Fles groot gebracht||295|| | + | | CKK || 2 || 54 || De Slabbetjes || We zijn met de Fles groot gebracht || 295 [[Bestand:ko-1994-54.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||55||De Spijkers||Geen TGV langs Prinsenbeek||293|| | + | | CKK || 3 || 55 || De Spijkers || Geen TGV langs Prinsenbeek || 293 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||51||Bikse Babbelaars||Snoepjes van de Beek||292|| | + | | CKK || 4 || 51 || Bikse Babbelaars || Snoepjes van de Beek || 292 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||48||BV de Staart||De " | + | | CKK || 5 || 48 || BV de Staart || De "BAK" van Boemelbonck || 285 [[Bestand:ko-1994-48.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||44||De Loltrappers||De Narren kar||280|| | + | | CKK || 6 || 44 || De Loltrappers || De Narren kar || 280 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||42||D'n verdedigers||D'n Beek op z'n eige, daor gaon we veur||276|| | + | | CKK || 7 || 42 || D'n verdedigers || D'n Beek op z'n eige, daor gaon we veur || 276 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||43||D'Asprientjes||Klijn maar Fein||272|| | + | | CKK || 8 || 43 || D'Asprientjes || Klijn maar Fein || 272 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||46||De Overlopers||We gaon veur 't Strippen||271|| | + | | CKK || 9 || 46 || De Overlopers || We gaon veur 't Strippen || 271 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||49||De Gekkies|| | + | | CKK || 9 || 49 || De Gekkies || Boemeldonck hield z'n voeten droog || 271 [[Bestand:ko-1994-49.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||45||De Brugpiepers||Afvallen met de Beekse afvalkalender||262|| | + | | CKK || 11 || 45 || De Brugpiepers || Afvallen met de Beekse afvalkalender || 262 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||53||De Vroentebrakken||We gaon d'r veur, 'n computer achter elke deur||259|| | + | | CKK || 12 || 53 || De Vroentebrakken || We gaon d'r veur, 'n computer achter elke deur || 259 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||13||50||Moleneind 1||Pizza… we gaon d'r veur||253|| | + | | CKK || 13 || 50 || Moleneind 1 || Pizza… we gaon d'r veur || 253 [[Bestand:ko-1994-50.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||14||47||SCB||De Pizza Boer||249|| | + | | CKK || 14 || 47 || SCB || De Pizza Boer || 249 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||15||41||De Bups||Even wachten… Pizza!||247|| | + | | CKK || 15 || 41 || De Bups || Even wachten… Pizza! || 247 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||65||De muizekeutels||We gaon d'r veur: onderdeur!!!||327|| | + | | CKO || 1 || 65 || De muizekeutels || We gaon d'r veur: onderdeur!!! || 327 [[Bestand:ko-1994-65.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||69||Mini Eagles||Effe Wachten!!! Mar we gaon d'r veur!!!||325|| | + | | CKO || 2 || 69 || Mini Eagles || Effe Wachten!!! Mar we gaon d'r veur!!! || 325 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||64||De B(r)akken ||Nederland naar de WK we gaon d'r veur naar Amerika||313|| | + | | CKO || 3 || 64 || De B(r)akken || Nederland naar de WK we gaon d'r veur naar Amerika || 313 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||63||d'Eilige Bone||We gaon d'r veur | + | | CKO || 4 || 63 || d'Eilige Bone || We gaon d'r veur || 305 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||67||De Plukjes||We gaon d'r veur naor de prehistorie||304|| | + | | CKO || 5 || 67 || De Plukjes || We gaon d'r veur naor de prehistorie || 304 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||6||71||D'n Draokenvangers||We nemen wraak op Ed den Draok||280|| | + | | CKO || 6 || 71 || D'n Draokenvangers || We nemen wraak op Ed den Draok || 280 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||7||61||Uit de luiers||Alladin||278|| | + | | CKO || 7 || 61 || Uit de luiers || Alladin || 278 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||8||62||De bende van het pleintje||We gaon d'r veur naor de film||273|| | + | | CKO || 8 || 62 || De bende van het pleintje || We gaon d'r veur naor de film || 273 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||8||66||De Fistverkens||Wij zijn 't grotste fist.. We gaon d'r veur||273|| | + | | CKO || 8 || 66 || De Fistverkens || Wij zijn 't grotste fist.. We gaon d'r veur || 273 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||10||70||De Schobiakskes||Daor gaon wai veur||264|| | + | | CKO || 10 || 70 || De Schobiakskes || Daor gaon wai veur || 264 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||16||D'n Bikse Boer||Met deze 30.000 inwoners erbij, ben je gered||319|| | + | | DKK || 1 || 16 || D'n Bikse Boer || Met deze 30.000 inwoners erbij, ben je gered || 319 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||13||De Lolbroeken||We gaon d'r veur, want de wedstrijden staon wir veur den deur||271|| | + | | DKK || 2 || 13 || De Lolbroeken || We gaon d'r veur, <br/>want de wedstrijden staon wir veur den deur || 271 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||9||De geef nooit op boys||Maar ook de dieren uit het bos carnavallen er op los||264|| | + | | DKK || 3 || 9 || De geef nooit op boys || Maar ook de dieren uit het bos carnavallen er op los || 264 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||10||De Goeikes||n Nieuwe bank op de Beek||267|| | + | | DKK || 3 || 10 || De Goeikes || n Nieuwe bank op de Beek || 267 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||7||Suzanne, Marleen en Jessie||We gaon d'r veur, de beker staot veur de deur||262|| | + | | DKK || 5 || 7 || Suzanne, Marleen en Jessie || We gaon d'r veur, de beker staot veur de deur || 262 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||8||Jan Schalk||Quasimodo||260|| | + | | DKK || 6 || 8 || Jan Schalk || Quasimodo || 260 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||14||Joeri Huybregts||Ok ik gao d'r veur al werk ik hele daoge deur||256|| | + | | DKK || 7 || 14 || Joeri Huybregts || Ok ik gao d'r veur al werk ik hele daoge deur || 256 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||11||Charlotte en Roos Pollé||We gaon veur de beerkes||238|| | + | | DKK || 8 || 11 || Charlotte en Roos Pollé || We gaon veur de beerkes || 238 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||1||24||De Keizertjes||Red de Boemeltaurus||305|| | + | | DKO || 1 || 24 || De Keizertjes || Red de Boemeltaurus || 305 [[Bestand:ko-1994-24.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1994-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||2||32||Willem Walder||De piraten gaon d'r veur||294|| | + | | DKO || 2 || 32 || Willem Walder || De piraten gaon d'r veur || 294 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||3||27||Meskus Musters||Belle gaot veur het Beest||290|| | + | | DKO || 3 || 27 || Meskus Musters || Belle gaot veur het Beest || 290 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||4||28||Femke, Renee en Kris||Deze beekse muisjes lusten geen stadse kaas||289|| | + | | DKO || 4 || 28 || Femke, Renee en Kris || Deze beekse muisjes lusten geen stadse kaas || 289 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||5||12||De Gummekes||G.F.T. Hupsakee||287|| | + | | DKO || 5 || 12 || De Gummekes || G.F.T. Hupsakee || 287 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||6||30||Bas en Ruben||De Piraoten||285|| | + | | DKO || 6 || 30 || Bas en Ruben || De Piraoten || 285 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||7||26||A. Holleman||Deze kaasmeisjes gaon d'r veur!||281|| | + | | DKO || 7 || 26 || A. Holleman || Deze kaasmeisjes gaon d'r veur! || 281 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||8||31||Puk en Muk||We gaon d'r veur||276|| | + | | DKO || 8 || 31 || Puk en Muk || We gaon d'r veur || 276 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||9||29||Kevin en Ian Verreijt||We gaon veur d'un hoftpres||275|| | + | | DKO || 9 || 29 || Kevin en Ian Verreijt || We gaon veur d'un hoftpres || 275 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||10||25||De Bikse Galliers||Hier geen Ed anders komen de Bikse Galliers in verzet||265 | + | | DKO || 10 || 25 || De Bikse Galliers || Hier geen Ed anders komen de Bikse Galliers in verzet || 265 |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 6 jun 2025 om 18:50
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 87 | CV De Batabiertjes | Wij zijn de Bata(b)vieren | 293 | |
| AK | 2 | 56 | De Boemelrakkers | Oranje gaat er dit jaar ook veur | 292 | |
| BK | 1 | 78 | CV de Kwêkers | We gaon veur d'n vrijheid van Boemeldonck | 346 | |
| BK | 2 | 81 | De Graspollen | We gaon veur een beter milieu | 318 | |
| BK | 3 | 79 | De Boemeldonckse Insluipers | Alle wagens maken mooie kreten maar wij laten Prins Carnaval keten |
315 | |
| BK | 4 | 80 | De Beekse Binkies | Kees jan de Vet schept Nijpels in het net | 310 | |
| BK | 5 | 82 | De Doedelzakken | We gaon d'r veur | 261 | |
| BK | 6 | 76 | De Pizza's | De Pizzakraam | 252 | |
| CKK | 1 | 40 | De Boemelbengels | Die racer gaat veur da vatje bier | 301 | |
| CKK | 2 | 54 | De Slabbetjes | We zijn met de Fles groot gebracht | 295 | |
| CKK | 3 | 55 | De Spijkers | Geen TGV langs Prinsenbeek | 293 | |
| CKK | 4 | 51 | Bikse Babbelaars | Snoepjes van de Beek | 292 | |
| CKK | 5 | 48 | BV de Staart | De "BAK" van Boemelbonck | 285 | |
| CKK | 6 | 44 | De Loltrappers | De Narren kar | 280 | |
| CKK | 7 | 42 | D'n verdedigers | D'n Beek op z'n eige, daor gaon we veur | 276 | |
| CKK | 8 | 43 | D'Asprientjes | Klijn maar Fein | 272 | |
| CKK | 9 | 46 | De Overlopers | We gaon veur 't Strippen | 271 | |
| CKK | 9 | 49 | De Gekkies | Boemeldonck hield z'n voeten droog | 271 | |
| CKK | 11 | 45 | De Brugpiepers | Afvallen met de Beekse afvalkalender | 262 | |
| CKK | 12 | 53 | De Vroentebrakken | We gaon d'r veur, 'n computer achter elke deur | 259 | |
| CKK | 13 | 50 | Moleneind 1 | Pizza… we gaon d'r veur | 253 | |
| CKK | 14 | 47 | SCB | De Pizza Boer | 249 | |
| CKK | 15 | 41 | De Bups | Even wachten… Pizza! | 247 | |
| CKO | 1 | 65 | De muizekeutels | We gaon d'r veur: onderdeur!!! | 327 | |
| CKO | 2 | 69 | Mini Eagles | Effe Wachten!!! Mar we gaon d'r veur!!! | 325 | |
| CKO | 3 | 64 | De B(r)akken | Nederland naar de WK we gaon d'r veur naar Amerika | 313 | |
| CKO | 4 | 63 | d'Eilige Bone | We gaon d'r veur | 305 | |
| CKO | 5 | 67 | De Plukjes | We gaon d'r veur naor de prehistorie | 304 | |
| CKO | 6 | 71 | D'n Draokenvangers | We nemen wraak op Ed den Draok | 280 | |
| CKO | 7 | 61 | Uit de luiers | Alladin | 278 | |
| CKO | 8 | 62 | De bende van het pleintje | We gaon d'r veur naor de film | 273 | |
| CKO | 8 | 66 | De Fistverkens | Wij zijn 't grotste fist.. We gaon d'r veur | 273 | |
| CKO | 10 | 70 | De Schobiakskes | Daor gaon wai veur | 264 | |
| DKK | 1 | 16 | D'n Bikse Boer | Met deze 30.000 inwoners erbij, ben je gered | 319 | |
| DKK | 2 | 13 | De Lolbroeken | We gaon d'r veur, want de wedstrijden staon wir veur den deur |
271 | |
| DKK | 3 | 9 | De geef nooit op boys | Maar ook de dieren uit het bos carnavallen er op los | 264 | |
| DKK | 3 | 10 | De Goeikes | n Nieuwe bank op de Beek | 267 | |
| DKK | 5 | 7 | Suzanne, Marleen en Jessie | We gaon d'r veur, de beker staot veur de deur | 262 | |
| DKK | 6 | 8 | Jan Schalk | Quasimodo | 260 | |
| DKK | 7 | 14 | Joeri Huybregts | Ok ik gao d'r veur al werk ik hele daoge deur | 256 | |
| DKK | 8 | 11 | Charlotte en Roos Pollé | We gaon veur de beerkes | 238 | |
| DKO | 1 | 24 | De Keizertjes | Red de Boemeltaurus | 305 | |
| DKO | 2 | 32 | Willem Walder | De piraten gaon d'r veur | 294 | |
| DKO | 3 | 27 | Meskus Musters | Belle gaot veur het Beest | 290 | |
| DKO | 4 | 28 | Femke, Renee en Kris | Deze beekse muisjes lusten geen stadse kaas | 289 | |
| DKO | 5 | 12 | De Gummekes | G.F.T. Hupsakee | 287 | |
| DKO | 6 | 30 | Bas en Ruben | De Piraoten | 285 | |
| DKO | 7 | 26 | A. Holleman | Deze kaasmeisjes gaon d'r veur! | 281 | |
| DKO | 8 | 31 | Puk en Muk | We gaon d'r veur | 276 | |
| DKO | 9 | 29 | Kevin en Ian Verreijt | We gaon veur d'un hoftpres | 275 | |
| DKO | 10 | 25 | De Bikse Galliers | Hier geen Ed anders komen de Bikse Galliers in verzet | 265 |
