Handelingen

Boemeldonckse Muziek

Uit BoemelWiki

In de loop der jaren is er veel Boemeldonckse muziek geproduceerd. Niet alleen met de BAK-Plaot/Schefkes (BAK-Plaot) en de Optochtnummers (Wagen_muziek) maar ook algemene feestmuziek. Op deze pagina tref je een verzameling van deze algemene feestmuziek.

LP 22 jaar BAK In het 22e jaar van de BAK is een LP uitgebracht met hierop een aantal bekende muzikale hoogtepunten tot op dat moment.


Hoes LP 22 jaar.jpg

CD 't spoort al 33 jaor In het 33e jaar van de BAK is een CD uitgebracht met hierop een aantal bekende muzikale hoogtepunten tot op dat moment en bijzondere buuts uit de BAK-zittingen.

Hoes CD 't Spoort al 33 Jaar.PNG


Goeje maot.jpg


In 2008 hebben een aantal Boemeldonckers de handen ineen geslagen en ‘de Goeje Karnavalsmaot’ opgericht. De belangrijkste doelstelling: “de bevordering en instandhouding van het traditionele karnavalslied in Boemeldonck”. Er zijn diverse initiatieven ontwikkeld, hierover meer in de nieuwsbrieven Het kommittee heeft zich op karnavalsdinsdag 2012 opgeheven.

We hebben een 4-tal muziekproducties kunnen achterhalen van het kommittee