Grote Optocht 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 111: | Regel 111: | ||
| 61 || D || CV de Spaanse Pepers || Schuif mar aon vur un Biks bitterballetje | | 61 || D || CV de Spaanse Pepers || Schuif mar aon vur un Biks bitterballetje | ||
|- | |- | ||
| − | | 62 || B || CV Geen Idee || De Buit Is Binnen! || [[Bestand:GO-2020-62.JPG |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Geen | + | | 62 || B || CV Geen Idee || De Buit Is Binnen! || [[Bestand:GO-2020-62.JPG |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Geen Idee]] ]] |
|- | |- | ||
| 63 || A || CV de Japjuinen || Wij doen ut licht wel uit! || [[Bestand:GO-2020-63.JPG |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Japjuinen]] ]] | | 63 || A || CV de Japjuinen || Wij doen ut licht wel uit! || [[Bestand:GO-2020-63.JPG |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Japjuinen]] ]] | ||
Versie van 21 apr 2023 18:52
De Grote Optocht 2020 zou op 23 februari 2020 verreden worden. Helaas is vanwege de voorspelde (en uitgekomen) harde wind en windstoten de Grote Optocht afgelast, deze heeft niet op een andere dag gereden en er heeft geen jurering van deelnemers plaatsgevonden.
Hierna volgt een overzicht van alle inschrijvingen met daar waar beschikbaar een foto van de creatie. Ontbrekende foto's zijn welkom via archief@boemeldonck.nl
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagennummer.
