Uitslag Grote Optocht 19 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| B || 3 || 43 || CV de Buksen || Karnaval Classique || 745 [[Bestand:Go-2023-43.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen]] ]] | | B || 3 || 43 || CV de Buksen || Karnaval Classique || 745 [[Bestand:Go-2023-43.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 62 || CV Bende van Ellende || De plezier koerier || 710 [[Bestand:Go-2023-62.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 4 || 62 || CV Bende van Ellende || De plezier koerier || 710 [[Bestand:Go-2023-62.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende van Ellende]] ]] |
|- | |- | ||
| B || 5 || 55 || CV de Apenkoppen || Wat je van beren leren kan! || 695 [[Bestand:Go-2023-55.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] | | B || 5 || 55 || CV de Apenkoppen || Wat je van beren leren kan! || 695 [[Bestand:Go-2023-55.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] | ||
Versie van 10 apr 2023 18:51
Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023
Dubbelklik op de foto voor de foto of klik op het muzieksymbool voor het wagennummer.
