Uitslag Grote Optocht (zondag 11 februari 2018): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 10: | Regel 10: | ||
| A || 4 || 21 || CV de Japjuinen || Mysterieus feest || 711 [[Bestand:GO-2018-21.jpg |100px]] | | A || 4 || 21 || CV de Japjuinen || Mysterieus feest || 711 [[Bestand:GO-2018-21.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 44 || CV de Nachtbraokers || Iedereen van de baon, d'n maffia komt d'r aon || 705 [[Bestand:GO-2018-44.jpg |100px]] | + | | A || 5 || 44 || CV de Nachtbraokers || Iedereen van de baon, <br/>d'n maffia komt d'r aon || 705 [[Bestand:GO-2018-44.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| A || 6 || 14 || Black Eagles jr || De Boemeldonckse draak || 682 [[Bestand:GO-2018-14.jpg |100px]] | | A || 6 || 14 || Black Eagles jr || De Boemeldonckse draak || 682 [[Bestand:GO-2018-14.jpg |100px]] | ||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| B || 4 || 47 || CV de Lolmakers || We walsen door Boemeldonck || 685 [[Bestand:GO-2018-47.jpg |100px]] | | B || 4 || 47 || CV de Lolmakers || We walsen door Boemeldonck || 685 [[Bestand:GO-2018-47.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 68 || CV Piendraod || Deur ons Beekse hart wordt nog veulste hard gekart || 646 [[Bestand:GO-2018-68.jpg |100px]] | + | | B || 5 || 68 || CV Piendraod || Deur ons Beekse hart wordt nog <br/>veulste hard gekart || 646 [[Bestand:GO-2018-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| B || 6 || 11 || CV de Pruttels || Wij maoke ruim baon || 637 [[Bestand:GO-2018-11.jpg |100px]] | | B || 6 || 11 || CV de Pruttels || Wij maoke ruim baon || 637 [[Bestand:GO-2018-11.jpg |100px]] | ||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
| B || 12 || 24 || CV Kiwisensatie || Duitse slagers ! || 370 [[Bestand:GO-2018-24.jpg |100px]] | | B || 12 || 24 || CV Kiwisensatie || Duitse slagers ! || 370 [[Bestand:GO-2018-24.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 13 || 76 || CV BBC (Balken Batsers Combinatie) || Prins Adrianus the star van Boemeldonck || 296 [[Bestand:GO-2018-76.jpg |100px]] | + | | B || 13 || 76 || CV BBC (Balken Batsers Combinatie) || Prins Adrianus <br/>the star van Boemeldonck || 296 [[Bestand:GO-2018-76.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| C || 1 || 41 || CC de CCC || Un bietje C is okay || 765 [[Bestand:GO-2018-41.jpg |100px]] | | C || 1 || 41 || CC de CCC || Un bietje C is okay || 765 [[Bestand:GO-2018-41.jpg |100px]] | ||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
| C || 5 || 33 || CV de Bakvinders || Hoe zit ut nou? || 702 [[Bestand:GO-2018-33.jpg |100px]] | | C || 5 || 33 || CV de Bakvinders || Hoe zit ut nou? || 702 [[Bestand:GO-2018-33.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 72 || R.K.K.V. | + | | C || 6 || 72 || R.K.K.V. <br/> H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Hondeweer… maor we zijn toch uitgeloaten || 699 [[Bestand:GO-2018-72.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| C || 7 || 25 || CV in ons Nopkes || Wij zên van de Kouwe Kâant || 695 [[Bestand:GO-2018-25.JPG |100px]] | | C || 7 || 25 || CV in ons Nopkes || Wij zên van de Kouwe Kâant || 695 [[Bestand:GO-2018-25.JPG |100px]] | ||
| Regel 68: | Regel 68: | ||
| C || 12 || 59 || CV BIJeen geraapt || We z'n aon de Lijn! || 642 [[Bestand:GO-2018-59.jpg |100px]] | | C || 12 || 59 || CV BIJeen geraapt || We z'n aon de Lijn! || 642 [[Bestand:GO-2018-59.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 45 || CV de Halve Zole || Boemeldonck genderneutraal boeit ons nie, wij zen allemaol bie (Happy), maar mee ne steek verdwijnen we van de Beek volgens Freek || 634 [[Bestand:GO-2018-45.jpg |100px]] | + | | C || 13 || 45 || CV de Halve Zole || Boemeldonck genderneutraal boeit ons nie, <br/>wij zen allemaol bie (Happy),<br/> maar mee ne steek <br/>verdwijnen we van de Beek volgens Freek || 634 [[Bestand:GO-2018-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| C || 14 || 62 || CV De Steunpinten || Al daoguh nie mee wifi verbonden, maor wel 4G-spots gevonden || 604 [[Bestand:GO-2018-62.jpg |100px]] | | C || 14 || 62 || CV De Steunpinten || Al daoguh nie mee wifi verbonden, maor wel 4G-spots gevonden || 604 [[Bestand:GO-2018-62.jpg |100px]] | ||
| Regel 86: | Regel 86: | ||
| D || 2 || 22 || Die 2 || Blik in de verte! || 784 [[Bestand:GO-2018-22.jpg |100px]] | | D || 2 || 22 || Die 2 || Blik in de verte! || 784 [[Bestand:GO-2018-22.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 63 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwilige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Hier zit niemand op te wachten || 770 [[Bestand:GO-2018-63.jpg |100px]] | + | | D || 3 || 63 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwilige amateur <br/>hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Hier zit niemand op te wachten || 770 [[Bestand:GO-2018-63.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| D || 4 || 29 || De Vrolijke Vrienden || We zette de tent op zun kop || 755 [[Bestand:GO-2018-29.jpg |100px]] | | D || 4 || 29 || De Vrolijke Vrienden || We zette de tent op zun kop || 755 [[Bestand:GO-2018-29.jpg |100px]] | ||
