Grote Optocht 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| 45 || C || Lamedamaordoen || Dry February | | 45 || C || Lamedamaordoen || Dry February | ||
|- | |- | ||
| − | | 46 || A || CV de Nachtbraokers || 't Feestbeest ontwaakt (in) Boemeldonck! || [[Bestand:GO-2020-46.JPG |100px]] || [[Bestand:Muziek.PNG | + | | 46 || A || CV de Nachtbraokers || 't Feestbeest ontwaakt (in) Boemeldonck! || [[Bestand:GO-2020-46.JPG |100px]] || [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[CV_de_Nachtbraokers]] ]] |
|- | |- | ||
| 47 || D || 2e Femmekesbal || 2e prijs winnaars van de duo's | | 47 || D || 2e Femmekesbal || 2e prijs winnaars van de duo's | ||
Versie van 8 apr 2023 14:36
De Grote Optocht 2020 zou op 23 februari 2020 verreden worden. Helaas is vanwege de voorspelde (en uitgekomen) harde wind en windstoten de Grote Optocht afgelast, deze heeft niet op een andere dag gereden en er heeft geen jurering van deelnemers plaatsgevonden.
Hierna volgt een overzicht van alle inschrijvingen met daar waar beschikbaar een foto van de creatie. Ontbrekende foto's zijn welkom via archief@boemeldonck.nl
