Uitslag Grote Optocht 19 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
! Cat|| Stand || Nr || Deelnemer || Titel || Punten/Foto | ! Cat|| Stand || Nr || Deelnemer || Titel || Punten/Foto | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 58 || CV de Zimkus || Boemeldonck Belicht! || 927 [[Bestand:Go-2023-58.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | | + | | A || 1 || 58 || CV de Zimkus || Boemeldonck Belicht! || 927 [[Bestand:Go-2023-58.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 31 || CV de Dwarsliggers || Clara lust 'm gère, maor mooi weer krijg ze nie veur mekère! || 925 [[Bestand:Go-2023-31.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | | + | | A || 2 || 31 || CV de Dwarsliggers || Clara lust 'm gère, maor mooi weer krijg ze nie veur mekère! || 925 [[Bestand:Go-2023-31.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Dwarsliggers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 23 || CV de Bixe Draoke || BOEMELDONCKEY! || 908 [[Bestand:Go-2023-23.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | | + | | A || 3 || 23 || CV de Bixe Draoke || BOEMELDONCKEY! || 908 [[Bestand:Go-2023-23.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bixe Draoke]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 11 || CV Black Eagles || ‘T is un dolle Bull!!! || 811 [[Bestand:Go-2023-11.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | | + | | A || 4 || 11 || CV Black Eagles || ‘T is un dolle Bull!!! || 811 [[Bestand:Go-2023-11.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 51 || CV Piendraod || Uw Boemeldonckse souvenir koopt u hier! || 757 [[Bestand:Go-2023-51.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | | + | | A || 5 || 51 || CV Piendraod || Uw Boemeldonckse souvenir koopt u hier! || 757 [[Bestand:Go-2023-51.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Piendraod]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 39 || CV Ga Nou || Gezelligheid kent geen tijd! || 741 [[Bestand:Go-2023-39.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | | + | | A || 6 || 39 || CV Ga Nou || Gezelligheid kent geen tijd! || 741 [[Bestand:Go-2023-39.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga Nou]] ]] |
|- | |- | ||
| B || 1 || 35 || CV Geen Idee || We zetten alles op ut spel ! || 799 [[Bestand:Go-2023-35.jpg |100px]] | | B || 1 || 35 || CV Geen Idee || We zetten alles op ut spel ! || 799 [[Bestand:Go-2023-35.jpg |100px]] | ||
Versie van 8 apr 2023 12:20
Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023
