Uitslag Grote optocht 14 februari 1999: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Optocht !! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Optocht !! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 1 || 67 || CV de Kwékers || Boemeldonck's carnaval, is 'n groot gemaskerd bal || 947 | + | | GO || A || 1 || 67 || CV de Kwékers || Boemeldonck's carnaval, is 'n groot gemaskerd bal || 947 [[Bestand:1999-go-67.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 2 || 78 || De Bietjes || Al 33 jaar steevast draait in Boemeldonck de mooiste poppenkast || 914 | + | | GO || A || 2 || 78 || De Bietjes || Al 33 jaar steevast draait in Boemeldonck de mooiste poppenkast || 914 [[Bestand:1999-go-78.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 3 || 10 || Black Eagles jr. || Boemeldonck komt al 33 jaor geweldig veur dun BAK || 910 | + | | GO || A || 3 || 10 || Black Eagles jr. || Boemeldonck komt al 33 jaor geweldig veur dun BAK || 910 [[Bestand:1999-go-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 4 || 39 || De Puddingbuksen || Wat is er aon de hand, heel Boemeldonck gaot extravagant || 909 | + | | GO || A || 4 || 39 || De Puddingbuksen || Wat is er aon de hand, heel Boemeldonck gaot extravagant || 909 [[Bestand:1999-go-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 5 || 72 || De Klompen || Meej ut 33 jaor bestaon brengen wij d'n boemel naar de maon || 890 | + | | GO || A || 5 || 72 || De Klompen || Meej ut 33 jaor bestaon brengen wij d'n boemel naar de maon || 890 [[Bestand:1999-go-72.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 6 || 30 || De Schutters || We spelen al 11 jaor ut spelleke mee || 884 | + | | GO || A || 6 || 30 || De Schutters || We spelen al 11 jaor ut spelleke mee || 884 [[Bestand:1999-go-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 7 || 60 || De Zandschuivers || In ut 33e jaor gaon wij meej veul bombarie op Jungle Safarie || 860 | + | | GO || A || 7 || 60 || De Zandschuivers || In ut 33e jaor gaon wij meej veul bombarie op Jungle Safarie || 860 [[Bestand:1999-go-60.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 8 || 50 || De Joppers || Dun Boemel rijdt mee gemak, al 33 jaor over 't spoorke van D'un BAK || 843 | + | | GO || A || 8 || 50 || De Joppers || Dun Boemel rijdt mee gemak, al 33 jaor over 't spoorke van D'un BAK || 843 [[Bestand:1999-go-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 9 || 20 || De Lolbroeken || Indianen gieren, cowboys en stieren, komen in Boemeldonck karnaval vieren || 789 | + | | GO || A || 9 || 20 || De Lolbroeken || Indianen gieren, cowboys en stieren, komen in Boemeldonck karnaval vieren || 789 [[Bestand:1999-go-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 1 || 79 || Spauwhanen || Mee ne gouwe boemel die spoort, tsjoekt dun BAK al 33 jaor voort! || 812 | + | | GO || B || 1 || 79 || Spauwhanen || Mee ne gouwe boemel die spoort, tsjoekt dun BAK al 33 jaor voort! || 812 [[Bestand:1999-go-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 2 || 52 || Halve Zolen || Sijt sie-jing in Boemeldonck || 803 | + | | GO || B || 2 || 52 || Halve Zolen || Sijt sie-jing in Boemeldonck || 803 [[Bestand:1999-go-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 3 || 13 || Black Eagles || Ut ouwe nest spoort nog best || 791 | + | | GO || B || 3 || 13 || Black Eagles || Ut ouwe nest spoort nog best || 791 [[Bestand:1999-go-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 4 || 84 || De Mislukkingen || De love-parade uit Berlijn, kan in Boemeldonck veul leutiger zijn || 776 | + | | GO || B || 4 || 84 || De Mislukkingen || De love-parade uit Berlijn, kan in Boemeldonck veul leutiger zijn || 776 [[Bestand:1999-go-84.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 5 || 16 || De Prieters || In ut Boemelbos gaot alles op z'n ellefdrieendertigst || 775 | + | | GO || B || 5 || 16 || De Prieters || In ut Boemelbos gaot alles op z'n ellefdrieendertigst || 775 [[Bestand:1999-go-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 6 || 37 || De Kneuzen || We zén de weg kwijt! || 761 | + | | GO || B || 6 || 37 || De Kneuzen || We zén de weg kwijt! || 761 [[Bestand:1999-go-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 7 || 25 || Overdreven || Al 33 jaor un grôte beestenbende || 749 | + | | GO || B || 7 || 25 || Overdreven || Al 33 jaor un grôte beestenbende || 749 [[Bestand:1999-go-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 8 || 28 || De Molshopen || Aon d'n HSL hebbe wai 't schijt, want daorduer zen wai onze bouwplaats kwait || 715 | + | | GO || B || 8 || 28 || De Molshopen || Aon d'n HSL hebbe wai 't schijt, want daorduer zen wai onze bouwplaats kwait || 715 [[Bestand:1999-go-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 9 || 45 || t Overschotje || In 33 jaar tijd spoort het bij de BAK het meest om het grote karnavalsfeest || 711 | + | | GO || B || 9 || 45 || t Overschotje || In 33 jaar tijd spoort het bij de BAK het meest om het grote karnavalsfeest || 711 [[Bestand:1999-go-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 10 || 19 || De Batsers || De Boemel gaot er vandoor, hij trekt het boevenspoor || 704 | + | | GO || B || 10 || 19 || De Batsers || De Boemel gaot er vandoor, hij trekt het boevenspoor || 704 [[Bestand:1999-go-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 11 || 56 || Achterblijvers || Meej 't feest van 33 jaor BAK, komt de muziek van de blaoskapel nie uit ne doedelzak || 675 | + | | GO || B || 11 || 56 || Achterblijvers || Meej 't feest van 33 jaor BAK, komt de muziek van de blaoskapel nie uit ne doedelzak || 675 [[Bestand:1999-go-56.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 12 || 63 || De Guppen || D'n Beek staot er al 33 jaor goe gefillumd op || 670 | + | | GO || B || 12 || 63 || De Guppen || D'n Beek staot er al 33 jaor goe gefillumd op || 670 [[Bestand:1999-go-63.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 13 || 34 || De Wandberen || Mee ons ga de altij 't schip in || 659 | + | | GO || B || 13 || 34 || De Wandberen || Mee ons ga de altij 't schip in || 659 [[Bestand:1999-go-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 14 || 41 || De Atoompjes || Met de cup hebben we het al 22 jaor niet gered, en ook dit jaar vissen de Atoompjes achter het net || 647 | + | | GO || B || 14 || 41 || De Atoompjes || Met de cup hebben we het al 22 jaor niet gered, en ook dit jaar vissen de Atoompjes achter het net || 647 [[Bestand:1999-go-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || B || 15 || 59 || De Balken || De Viagra Balk || 445 | + | | GO || B || 15 || 59 || De Balken || De Viagra Balk || 445 [[Bestand:1999-go-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 1 || 27 || De Zwabbers || Hedde gij ut al gezien, d'n BAK in 2010 || 853 | + | | GO || C || 1 || 27 || De Zwabbers || Hedde gij ut al gezien, d'n BAK in 2010 || 853 [[Bestand:1999-go-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 2 || 57 || Ut Vrouwvolluk || We zette de Beek op ut goeie spoor || 832 | + | | GO || C || 2 || 57 || Ut Vrouwvolluk || We zette de Beek op ut goeie spoor || 832 [[Bestand:1999-go-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 3 || 31 || De Sponsen || Met een lach een een traan zullen we deze eeuw uitgaan || 803 | + | | GO || C || 3 || 31 || De Sponsen || Met een lach een een traan zullen we deze eeuw uitgaan || 803 [[Bestand:1999-go-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 4 || 54 || De Kriebels || Agge vast staot in 't verkeer haolde d'n optocht nie meer || 797 | + | | GO || C || 4 || 54 || De Kriebels || Agge vast staot in 't verkeer haolde d'n optocht nie meer || 797 [[Bestand:1999-go-54.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 5 || 69 || De Vetkluivers || Polder Modelle || 795 | + | | GO || C || 5 || 69 || De Vetkluivers || Polder Modelle || 795 [[Bestand:1999-go-69.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 6 || 14 || Platonische Woudvlinders || In oe 1-dje 2 3-en 4-en || 782 | + | | GO || C || 6 || 14 || Platonische Woudvlinders || In oe 1-dje 2 3-en 4-en || 782 [[Bestand:1999-go-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 7 || 48 || De Platzakken || Heddum deur? || 782 | + | | GO || C || 7 || 48 || De Platzakken || Heddum deur? || 782 [[Bestand:1999-go-48.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 8 || 71 || Twee vooraf || Agge in Boemeldonck wilt sjouwe, kunde in oew eige categorie bouwe || 781 | + | | GO || C || 8 || 71 || Twee vooraf || Agge in Boemeldonck wilt sjouwe, kunde in oew eige categorie bouwe || 781 [[Bestand:1999-go-71.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 9 || 17 || De Gutsen || Gutsen al 11 jaor ontspoord verklaard, daarom is er dit jaor taart || 780 | + | | GO || C || 9 || 17 || De Gutsen || Gutsen al 11 jaor ontspoord verklaard, daarom is er dit jaor taart || 780 [[Bestand:1999-go-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 10 || 20A || De Prikkepeeen || Meelopen in de optocht is geen ramp want straks eten wij peeenstamp || 777 | + | | GO || C || 10 || 20A || De Prikkepeeen || Meelopen in de optocht is geen ramp want straks eten wij peeenstamp || 777 [[Bestand:1999-go-20a.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 11 || 66 || De Batabieren || Liefde is …. || 758 | + | | GO || C || 11 || 66 || De Batabieren || Liefde is …. || 758 [[Bestand:1999-go-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 12 || 21 || De Ratten || We lope al elluf jaor in 't spoor || 751 | + | | GO || C || 12 || 21 || De Ratten || We lope al elluf jaor in 't spoor || 751 [[Bestand:1999-go-21.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 13 || 44 || De Boemelboys || De Neel doet op ons dit jaor een beroep, dus het bouwen van de A loopt in den soep || 747 | + | | GO || C || 13 || 44 || De Boemelboys || De Neel doet op ons dit jaor een beroep, dus het bouwen van de A loopt in den soep || 747 [[Bestand:1999-go-44.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 14 || 68 || De Gieters || Pas op! Zakkenrollers in Boemeldonck || 745 | + | | GO || C || 14 || 68 || De Gieters || Pas op! Zakkenrollers in Boemeldonck || 745 [[Bestand:1999-go-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 15 || 61 || Goe Gek || Wij draaien deur!!! || 744 | + | | GO || C || 15 || 61 || Goe Gek || Wij draaien deur!!! || 744 [[Bestand:1999-go-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 16 || 98 || De Toga's || Alle sporen leiden al 33 jaor naar dun BAK || 743 | + | | GO || C || 16 || 98 || De Toga's || Alle sporen leiden al 33 jaor naar dun BAK || 743 [[Bestand:1999-go-98.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 17 || 46 || De Tarantula's || Liefde is …. || 741 | + | | GO || C || 17 || 46 || De Tarantula's || Liefde is …. || 741 [[Bestand:1999-go-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 18 || 11 || Black Eagles || K wit nie of ge ut ziet, maar wij zen de mayonaise op dun friet || 733 | + | | GO || C || 18 || 11 || Black Eagles || K wit nie of ge ut ziet, maar wij zen de mayonaise op dun friet || 733 [[Bestand:1999-go-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 19 || 38 || Les Coubertins || Bij het vallen van onze toren is Boemeldoncks karnaval geboren || 730 | + | | GO || C || 19 || 38 || Les Coubertins || Bij het vallen van onze toren is Boemeldoncks karnaval geboren || 730 [[Bestand:1999-go-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 20 || 29 || De Kwibussen || Wij hebben overal lak aan || 727 | + | | GO || C || 20 || 29 || De Kwibussen || Wij hebben overal lak aan || 727 [[Bestand:1999-go-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 21 || 64 || Raddraaiers || We houwen 'm in 't spoor || 724 | + | | GO || C || 21 || 64 || Raddraaiers || We houwen 'm in 't spoor || 724 [[Bestand:1999-go-64.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 22 || 24 || De Tutters || T.V. speurders al jaren op het goede spoor || 714 | + | | GO || C || 22 || 24 || De Tutters || T.V. speurders al jaren op het goede spoor || 714 [[Bestand:1999-go-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 23 || 55 || De Kroegvoeten || Al 33 jaar staan de bloemekes van d'n Bak vur oew klaar || 712 | + | | GO || C || 23 || 55 || De Kroegvoeten || Al 33 jaar staan de bloemekes van d'n Bak vur oew klaar || 712 [[Bestand:1999-go-55.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 24 || 83 || Voorheen de Stufkes || Liefde is blind || 712 | + | | GO || C || 24 || 83 || Voorheen de Stufkes || Liefde is blind || 712 [[Bestand:1999-go-83.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 25 || 77 || De Stufkes || De vrienden van Anton Geesink || 705 | + | | GO || C || 25 || 77 || De Stufkes || De vrienden van Anton Geesink || 705 [[Bestand:1999-go-77.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 26 || 74 || De Egelantiertjes || Soor mee met het GUT || 704 | + | | GO || C || 26 || 74 || De Egelantiertjes || Soor mee met het GUT || 704 [[Bestand:1999-go-74.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 27 || 73 || De Deurspoelers || t spoort al 33 jaor || 703 | + | | GO || C || 27 || 73 || De Deurspoelers || t spoort al 33 jaor || 703 [[Bestand:1999-go-73.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 28 || 51 || De Pi-nuckles || We halen 31 jaar schade in || 701 | + | | GO || C || 28 || 51 || De Pi-nuckles || We halen 31 jaar schade in || 701 [[Bestand:1999-go-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 29 || 81 || Ketel || Hed'um deur || 675 | + | | GO || C || 29 || 81 || Ketel || Hed'um deur || 675 [[Bestand:1999-go-81.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || C || 30 || 40 || Jong Belegen || Daor komme de Jantjes || 729 | + | | GO || C || 30 || 40 || Jong Belegen || Daor komme de Jantjes || 729 [[Bestand:1999-go-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 1 || 42 || De Huggies || We lôpe dun deur bij mekaor plat || 850 | + | | GO || D || 1 || 42 || De Huggies || We lôpe dun deur bij mekaor plat || 850 [[Bestand:1999-go-42.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 2 || 26 || Elemaol alleen || Ik ben de trekpleister van de optocht || 793 | + | | GO || D || 2 || 26 || Elemaol alleen || Ik ben de trekpleister van de optocht || 793 [[Bestand:1999-go-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 3 || 53 || Fam. De Bok || Eikebos weg maar || 792 | + | | GO || D || 3 || 53 || Fam. De Bok || Eikebos weg maar || 792 [[Bestand:1999-go-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 4 || 65 || Ikke || Ik spoor nie! || 769 | + | | GO || D || 4 || 65 || Ikke || Ik spoor nie! || 769 [[Bestand:1999-go-65.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 5 || 15 || D'n Druif || Mej z'n 3-en doen we 2 3-en 4-en || 767 | + | | GO || D || 5 || 15 || D'n Druif || Mej z'n 3-en doen we 2 3-en 4-en || 767 [[Bestand:1999-go-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 6 || 22 || t Spirtje || K kan 'r nie mee zitten || 766 | + | | GO || D || 6 || 22 || t Spirtje || K kan 'r nie mee zitten || 766 [[Bestand:1999-go-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 7 || 70 || D'n Gerrit || Ut zit wel snor || 750 | + | | GO || D || 7 || 70 || D'n Gerrit || Ut zit wel snor || 750 [[Bestand:1999-go-70.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 8 || 12 || Black Eagles || Wa nun bak 'k heb nun Prins onder m'n dak || 737 | + | | GO || D || 8 || 12 || Black Eagles || Wa nun bak 'k heb nun Prins onder m'n dak || 737 [[Bestand:1999-go-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 9 || 62 || Mister Valentino || In 't 33 jaor van de BAK is het dan eindelijk Valentijnsdag || 728 | + | | GO || D || 9 || 62 || Mister Valentino || In 't 33 jaor van de BAK is het dan eindelijk Valentijnsdag || 728 [[Bestand:1999-go-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| GO || D || 10 || || De Le Ducies || Wij sturen Breda op het juiste spoor || 727 || | | GO || D || 10 || || De Le Ducies || Wij sturen Breda op het juiste spoor || 727 || | ||
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 11 || 75 || De Burgemeester || Al 3 jaor sieren wij de grote optocht || 726 | + | | GO || D || 11 || 75 || De Burgemeester || Al 3 jaor sieren wij de grote optocht || 726 [[Bestand:1999-go-75.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 12 || 33 || Jean Lémpereur || Vandaog in Boemeldonck || 725 | + | | GO || D || 12 || 33 || Jean Lémpereur || Vandaog in Boemeldonck || 725 [[Bestand:1999-go-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 13 || 23 || D'n Rat || Ik kom al 33 jaor nie aon d'n BAK || 724 | + | | GO || D || 13 || 23 || D'n Rat || Ik kom al 33 jaor nie aon d'n BAK || 724 [[Bestand:1999-go-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 14 || 58 || De Willie's || De Willie's pinnun alles || 719 | + | | GO || D || 14 || 58 || De Willie's || De Willie's pinnun alles || 719 [[Bestand:1999-go-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 15 || 32 || Anno 1999 || Ze mogen van ons allemaal kapot vallen || 717 | + | | GO || D || 15 || 32 || Anno 1999 || Ze mogen van ons allemaal kapot vallen || 717 [[Bestand:1999-go-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 16 || 18 || De Klungel || Hedde 'r al lucht van gekregen || 704 | + | | GO || D || 16 || 18 || De Klungel || Hedde 'r al lucht van gekregen || 704 [[Bestand:1999-go-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 17 || 76 || D'elfkus || Wij lope meej z'n drieje || 701 | + | | GO || D || 17 || 76 || D'elfkus || Wij lope meej z'n drieje || 701 [[Bestand:1999-go-76.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 18 || 82 || Van vroeg tot laat || De Boemeldonckse sterrendragers || 698 | + | | GO || D || 18 || 82 || Van vroeg tot laat || De Boemeldonckse sterrendragers || 698 [[Bestand:1999-go-82.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 19 || 80 || Dakduif & Co || Wij zijn weg van Boemeldonck || 696 | + | | GO || D || 19 || 80 || Dakduif & Co || Wij zijn weg van Boemeldonck || 696 [[Bestand:1999-go-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 20 || 85 || De drie Doken || Wij hebben 'n Ton op de bank || 688 | + | | GO || D || 20 || 85 || De drie Doken || Wij hebben 'n Ton op de bank || 688 [[Bestand:1999-go-85.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| GO || D || 21 || || De Schoonzussen || Voor al uw klussen de schoonzussen || 687 || | | GO || D || 21 || || De Schoonzussen || Voor al uw klussen de schoonzussen || 687 || | ||
| Regel 154: | Regel 154: | ||
| GO || D || 22 || || De Valentino's || Valentijn en Karnaval spoort bij ons || 685 || | | GO || D || 22 || || De Valentino's || Valentijn en Karnaval spoort bij ons || 685 || | ||
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 23 || 36 || Marieke & Marieke || Dun BAK laat z'n sporen na || 671 | + | | GO || D || 23 || 36 || Marieke & Marieke || Dun BAK laat z'n sporen na || 671 [[Bestand:1999-go-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| GO || D || 24 || 35 || Trien || Ik spoort al 33 jaor! || 670 || | | GO || D || 24 || 35 || Trien || Ik spoort al 33 jaor! || 670 || | ||
|- | |- | ||
| − | | GO || D || 25 || 43 || t Stel van bonduel || Ik heb overal het schijt aan || 544 | + | | GO || D || 25 || 43 || t Stel van bonduel || Ik heb overal het schijt aan || 544 [[Bestand:1999-go-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BAK|| || || Prinsenwagen | + | | BAK|| || || Prinsenwagen || || [[Bestand:1999-go-prw.jpg |100px]] |
|} | |} | ||
* Helaas hebben we in het digitale BAK-archief (nog) geen foto van alle deelnemers uit deze optocht. Heeft u foto's beschikbaar? Stuur deze dan op naar archief@boemeldonck.nl | * Helaas hebben we in het digitale BAK-archief (nog) geen foto van alle deelnemers uit deze optocht. Heeft u foto's beschikbaar? Stuur deze dan op naar archief@boemeldonck.nl | ||
Versie van 1 apr 2023 15:25
- Helaas hebben we in het digitale BAK-archief (nog) geen foto van alle deelnemers uit deze optocht. Heeft u foto's beschikbaar? Stuur deze dan op naar archief@boemeldonck.nl
