Uitslag Kinderoptocht 18 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Uitslag Kinderoptocht zaterdag 18 Februari 2023 {| class="wikitable" ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! |- | AK || 1 || 37 || CV...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Uitslag Kinderoptocht zaterdag 18 Februari 2023 | Uitslag Kinderoptocht zaterdag 18 Februari 2023 | ||
| − | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 37 || CV de mini Eagles || Un gekke hoed, da staod'oe goed! || 851 || [[Bestand:Ko-2023-1. | + | | AK || 1 || 37 || CV de mini Eagles || Un gekke hoed, da staod'oe goed! || 851 || [[Bestand:Ko-2023-1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 42 || CV de Meelballen || We hebben de smaak te pakken || 813 || [[Bestand:Ko-2023-2. | + | | AK || 2 || 42 || CV de Meelballen || We hebben de smaak te pakken || 813 || [[Bestand:Ko-2023-2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 20 || CV Bende Betoeterd || Winters carnaval staot ons beter || 620 || [[Bestand:Ko-2023-3. | + | | AK || 3 || 20 || CV Bende Betoeterd || Winters carnaval staot ons beter || 620 || [[Bestand:Ko-2023-3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 60 || CV de mini Klaai-aerepels || Un hoed, da staod'oe goed || 577 || [[Bestand:Ko-2023-4. | + | | AK || 4 || 60 || CV de mini Klaai-aerepels || Un hoed, da staod'oe goed || 577 || [[Bestand:Ko-2023-4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 3 || CV de Bikse Bak-se Bende || Meer blauw op straat || 553 || [[Bestand:Ko-2023-5. | + | | AK || 5 || 3 || CV de Bikse Bak-se Bende || Meer blauw op straat || 553 || [[Bestand:Ko-2023-5.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 54 || CV de Wappers || Wij kunnen GOED goochelen! || 525 || [[Bestand:Ko-2023-6. | + | | AK || 6 || 54 || CV de Wappers || Wij kunnen GOED goochelen! || 525 || [[Bestand:Ko-2023-6.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 7 || 26 || CV de Herrieschoppers || We klappen uit de school(bus) || 464 || [[Bestand:Ko-2023-7. | + | | AK || 7 || 26 || CV de Herrieschoppers || We klappen uit de school(bus) || 464 || [[Bestand:Ko-2023-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 8 || 9 || CV de Batabieren || Wa komt daor uit de hoge hoed? Da staod'oe goed! || 331 || [[Bestand:Ko-2023-8. | + | | AK || 8 || 9 || CV de Batabieren || Wa komt daor uit de hoge hoed? Da staod'oe goed! || 331 || [[Bestand:Ko-2023-8.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 32 || CV de Bietjes || Gemaskerd Bal || 818 || [[Bestand:Ko-2023-1. | + | | BK || 1 || 32 || CV de Bietjes || Gemaskerd Bal || 818 || [[Bestand:Ko-2023-1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 67 || CV de Lolmollen || We verstieren de boel || 807 || [[Bestand:Ko-2023-2. | + | | BK || 2 || 67 || CV de Lolmollen || We verstieren de boel || 807 || [[Bestand:Ko-2023-2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 47 || CV de Bende van Bas || Komt u FAKHIR in Boemeldonck || 806 || [[Bestand:Ko-2023-3. | + | | BK || 3 || 47 || CV de Bende van Bas || Komt u FAKHIR in Boemeldonck || 806 || [[Bestand:Ko-2023-3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 4 || 15 || CV Bekek Ut Mar || CV Bekek ut mar naoit oe kieltje bijmekaor || 672 || [[Bestand:Ko-2023-4. | + | | BK || 4 || 15 || CV Bekek Ut Mar || CV Bekek ut mar naoit oe kieltje bijmekaor || 672 || [[Bestand:Ko-2023-4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 22 || CV de Bikse Bandieten || Al vogelrockend vlieg'n wij door de straten van Boemeldonck || 804 || [[Bestand:Ko-2023-1. | + | | BKK || 1 || 22 || CV de Bikse Bandieten || Al vogelrockend vlieg'n wij door de straten van Boemeldonck || 804 || [[Bestand:Ko-2023-1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 2 || 58 || CV de Koekwouzen || Prins Franciscus raced door dun Boemeldonkse optocht! || 745 || [[Bestand:Ko-2023-2. | + | | BKK || 2 || 58 || CV de Koekwouzen || Prins Franciscus raced door dun Boemeldonkse optocht! || 745 || [[Bestand:Ko-2023-2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 45 || CV d'n Klasgenôtjes || Meej ons vliegmachine laten wij heel de wereld zien || 735 || [[Bestand:Ko-2023-3. | + | | BKK || 3 || 45 || CV d'n Klasgenôtjes || Meej ons vliegmachine laten wij heel de wereld zien || 735 || [[Bestand:Ko-2023-3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 5 || CV de Boemelsaurussen || Da staod'oe een(d)ig || 677 || [[Bestand:Ko-2023-4. | + | | BKK || 4 || 5 || CV de Boemelsaurussen || Da staod'oe een(d)ig || 677 || [[Bestand:Ko-2023-4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 18 || CV de Boemelpiepers || Da slaod'e goed! || 694 || [[Bestand:Ko-2023-1. | + | | CKK || 1 || 18 || CV de Boemelpiepers || Da slaod'e goed! || 694 || [[Bestand:Ko-2023-1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 52 || CV de Foppers || Da staod'oe (G)Hoed || 650 || [[Bestand:Ko-2023-2. | + | | CKK || 2 || 52 || CV de Foppers || Da staod'oe (G)Hoed || 650 || [[Bestand:Ko-2023-2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 49 || CV de Knutselkwasten || Kunst! Da staod'oe goed! || 594 || [[Bestand:Ko-2023-3. | + | | CKK || 3 || 49 || CV de Knutselkwasten || Kunst! Da staod'oe goed! || 594 || [[Bestand:Ko-2023-3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 30 || CV de Vla Flamingo's || O,O,O wij trappen voor eerste keer af met onze vla FlaminGO! || 579 || [[Bestand:Ko-2023-4. | + | | CKK || 4 || 30 || CV de Vla Flamingo's || O,O,O wij trappen voor eerste keer af met onze vla FlaminGO! || 579 || [[Bestand:Ko-2023-4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 24 || CV Boemelwood || Gin plastic in oe snoet, Da staot'oe altijd goed || 571 || [[Bestand:Ko-2023-5. | + | | CKK || 5 || 24 || CV Boemelwood || Gin plastic in oe snoet, Da staot'oe altijd goed || 571 || [[Bestand:Ko-2023-5.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 34 || CV de Party Panda's || Da staod'oe snoepgoed || 543 || [[Bestand:Ko-2023-6. | + | | CKK || 6 || 34 || CV de Party Panda's || Da staod'oe snoepgoed || 543 || [[Bestand:Ko-2023-6.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 7 || 7 || CV de Dollekes || Da staod'ons goed || 524 || [[Bestand:Ko-2023-7. | + | | CKK || 7 || 7 || CV de Dollekes || Da staod'ons goed || 524 || [[Bestand:Ko-2023-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 65 || CV de Disney Dancers || Disney staod'oe goed || 520 || [[Bestand:Ko-2023-8. | + | | CKK || 8 || 65 || CV de Disney Dancers || Disney staod'oe goed || 520 || [[Bestand:Ko-2023-8.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 50 || CV de Confetti Monsters || Da staod'os goed, mooi dagge band! || 976 || [[Bestand:Ko-2023-1. | + | | CKO || 1 || 50 || CV de Confetti Monsters || Da staod'os goed, mooi dagge band! || 976 || [[Bestand:Ko-2023-1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 23 || CV Jippejojee || Piraten gaan aan wal voor Boemeldoncks Karnaval || 941 || [[Bestand:Ko-2023-2. | + | | CKO || 2 || 23 || CV Jippejojee || Piraten gaan aan wal voor Boemeldoncks Karnaval || 941 || [[Bestand:Ko-2023-2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 51 || CV de Stofrozen || Op d'n Catwalk || 913 || [[Bestand:Ko-2023-3. | + | | CKO || 3 || 51 || CV de Stofrozen || Op d'n Catwalk || 913 || [[Bestand:Ko-2023-3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 8 || CV de Feestracers || Da staod'oe hoed || 804 || [[Bestand:Ko-2023-4. | + | | CKO || 4 || 8 || CV de Feestracers || Da staod'oe hoed || 804 || [[Bestand:Ko-2023-4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 19 || CV de Boeiebende || Zie d'm goed staon, dan rolt de knikker van d'n baon || 789 || [[Bestand:Ko-2023-5. | + | | CKO || 5 || 19 || CV de Boeiebende || Zie d'm goed staon, dan rolt de knikker van d'n baon || 789 || [[Bestand:Ko-2023-5.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 44 || CV de Bikse Bella's & Co || Wij staon geworteld in ut Boemeldonckse || 765 || [[Bestand:Ko-2023-6. | + | | CKO || 6 || 44 || CV de Bikse Bella's & Co || Wij staon geworteld in ut Boemeldonckse || 765 || [[Bestand:Ko-2023-6.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 63 || CV de mini Magrietjes || Ge staod'r goed op || 749 || [[Bestand:Ko-2023-7. | + | | CKO || 7 || 63 || CV de mini Magrietjes || Ge staod'r goed op || 749 || [[Bestand:Ko-2023-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 8 || 27 || CV de mini Achterblijvers || T staot oos OERgoed! || 745 || [[Bestand:Ko-2023-8. | + | | CKO || 8 || 27 || CV de mini Achterblijvers || T staot oos OERgoed! || 745 || [[Bestand:Ko-2023-8.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 4 || CV De Boemelsnoepkes || Een A-wagen bouwen, da staod'oe goed! || 744 || [[Bestand:Ko-2023-9. | + | | CKO || 9 || 4 || CV De Boemelsnoepkes || Een A-wagen bouwen, da staod'oe goed! || 744 || [[Bestand:Ko-2023-9.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 25 || CV de Flapkousen || Prins en hofdame zèn motte leruh. Daarom gaan we vast repeteere || 733 || [[Bestand:Ko-2023-10. | + | | CKO || 10 || 25 || CV de Flapkousen || Prins en hofdame zèn motte leruh. Daarom gaan we vast repeteere || 733 || [[Bestand:Ko-2023-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 6 || CV de Dancing Devils || Pauw!! Da staod'oe goed || 726 || [[Bestand:Ko-2023-11. | + | | CKO || 11 || 6 || CV de Dancing Devils || Pauw!! Da staod'oe goed || 726 || [[Bestand:Ko-2023-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 40 || CV de Stuiterboys || Meej de ridders van d'n Beek ist net of oe in d'n spiegel keek || 710 || [[Bestand:Ko-2023-12. | + | | CKO || 12 || 40 || CV de Stuiterboys || Meej de ridders van d'n Beek ist net of oe in d'n spiegel keek || 710 || [[Bestand:Ko-2023-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 41 || CV de mini Knuppels || Da slaot oe goed || 699 || [[Bestand:Ko-2023-13. | + | | CKO || 13 || 41 || CV de mini Knuppels || Da slaot oe goed || 699 || [[Bestand:Ko-2023-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 16 || CV de Schuimsoppertjes || Da taod'oe goed || 684 || [[Bestand:Ko-2023-14. | + | | CKO || 14 || 16 || CV de Schuimsoppertjes || Da taod'oe goed || 684 || [[Bestand:Ko-2023-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 14 || CV de Haontjes || Meej nun 'smiley' op oewe snoet, staot Boemeldonks karnaval oe goed! || 683 || [[Bestand:Ko-2023-15. | + | | CKO || 15 || 14 || CV de Haontjes || Meej nun 'smiley' op oewe snoet, staot Boemeldonks karnaval oe goed! || 683 || [[Bestand:Ko-2023-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 48 || CV Biks Zooitje || Wij branden onze handen niet aan een grote wagen || 672 || [[Bestand:Ko-2023-16. | + | | CKO || 16 || 48 || CV Biks Zooitje || Wij branden onze handen niet aan een grote wagen || 672 || [[Bestand:Ko-2023-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 17 || 46 || CV de Stuiterballen || Wij rocken onze eerste optocht! || 656 || [[Bestand:Ko-2023-17. | + | | CKO || 17 || 46 || CV de Stuiterballen || Wij rocken onze eerste optocht! || 656 || [[Bestand:Ko-2023-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 17 || CV de Kriebelbeestjes || Da staod'oe goed zo lekker zoet! || 652 || [[Bestand:Ko-2023-18. | + | | CKO || 18 || 17 || CV de Kriebelbeestjes || Da staod'oe goed zo lekker zoet! || 652 || [[Bestand:Ko-2023-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 19 || 10 || CV de Serpetine Bende || As un clown verkleejd meej karnaval, staod'oe da goed? || 648 || [[Bestand:Ko-2023-19. | + | | CKO || 19 || 10 || CV de Serpetine Bende || As un clown verkleejd meej karnaval, staod'oe da goed? || 648 || [[Bestand:Ko-2023-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 20 || 21 || CV de Lolapen || Hier hedde'n HOED.. Da staod'oe Goed! || 645 || [[Bestand:Ko-2023-20. | + | | CKO || 20 || 21 || CV de Lolapen || Hier hedde'n HOED.. Da staod'oe Goed! || 645 || [[Bestand:Ko-2023-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 21 || 33 || CV de Schurkenbende || De rooie loper staod'oe goed in Boemeldoncks Hollywood || 637 || [[Bestand:Ko-2023-21. | + | | CKO || 21 || 33 || CV de Schurkenbende || De rooie loper staod'oe goed in Boemeldoncks Hollywood || 637 || [[Bestand:Ko-2023-21.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 22 || 2 || CV de Boemeldonckse Pony's || Cheers! Bubbels staon ons goed || 636 || [[Bestand:Ko-2023-22. | + | | CKO || 22 || 2 || CV de Boemeldonckse Pony's || Cheers! Bubbels staon ons goed || 636 || [[Bestand:Ko-2023-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 23 || 38 || CV de Lolbroeken || Schreeuw je hees tijdens de bonte caviarace || 614 || [[Bestand:Ko-2023-23. | + | | CKO || 23 || 38 || CV de Lolbroeken || Schreeuw je hees tijdens de bonte caviarace || 614 || [[Bestand:Ko-2023-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 64 || CV de mini Stroopwafels || CV de Mini Stroopwafels staon niet stil || 599 || [[Bestand:Ko-2023-24. | + | | CKO || 24 || 64 || CV de mini Stroopwafels || CV de Mini Stroopwafels staon niet stil || 599 || [[Bestand:Ko-2023-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 43 || CV de Plaantekoppe || D'n Boemeldonckse klerewinkel || 580 || [[Bestand:Ko-2023-25. | + | | CKO || 25 || 43 || CV de Plaantekoppe || D'n Boemeldonckse klerewinkel || 580 || [[Bestand:Ko-2023-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 26 || 61 || CV de mini Klepperbekken || Ut tweede rondje || 563 || [[Bestand:Ko-2023-26. | + | | CKO || 26 || 61 || CV de mini Klepperbekken || Ut tweede rondje || 563 || [[Bestand:Ko-2023-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 27 || 29 || CV de Melige Meskes || Boemeldonck is unne modeshow || 524 || [[Bestand:Ko-2023-27. | + | | CKO || 27 || 29 || CV de Melige Meskes || Boemeldonck is unne modeshow || 524 || [[Bestand:Ko-2023-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 28 || 35 || CV Heppie || Heppie ok gezien hoe goe di staat! || 515 || [[Bestand:Ko-2023-28. | + | | CKO || 28 || 35 || CV Heppie || Heppie ok gezien hoe goe di staat! || 515 || [[Bestand:Ko-2023-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 29 || 12 || CV de Feestvarkens || We kunne nie meer in dun was, want we motte van ut gas || 513 || [[Bestand:Ko-2023-29. | + | | CKO || 29 || 12 || CV de Feestvarkens || We kunne nie meer in dun was, want we motte van ut gas || 513 || [[Bestand:Ko-2023-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 30 || 59 || CV de Maffe Griffo's || Da staod'oe (nie) goed, aangehouwe dur d'n modeplisie || 503 || [[Bestand:Ko-2023-30. | + | | CKO || 30 || 59 || CV de Maffe Griffo's || Da staod'oe (nie) goed, aangehouwe dur d'n modeplisie || 503 || [[Bestand:Ko-2023-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 31 || 66 || CV de Stuitergekkies || Omgetoverd, da staod'oe g(h)oed || 488 || [[Bestand:Ko-2023-31. | + | | CKO || 31 || 66 || CV de Stuitergekkies || Omgetoverd, da staod'oe g(h)oed || 488 || [[Bestand:Ko-2023-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 32 || 36 || CV Nou FF Nie || Da staod'oe goed, agge oe voetjes van d'un vloer af doet || 469 || [[Bestand:Ko-2023-32. | + | | CKO || 32 || 36 || CV Nou FF Nie || Da staod'oe goed, agge oe voetjes van d'un vloer af doet || 469 || [[Bestand:Ko-2023-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 33 || 57 || CV de Happy Lollies || Da staod'oe goed, al da zoet || 466 || [[Bestand:Ko-2023-33. | + | | CKO || 33 || 57 || CV de Happy Lollies || Da staod'oe goed, al da zoet || 466 || [[Bestand:Ko-2023-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 34 || 31 || CV de Beekse Boeven Bende || Met karnaval op de beek, stelen wij pizza's de hele week || 448 || [[Bestand:Ko-2023-34. | + | | CKO || 34 || 31 || CV de Beekse Boeven Bende || Met karnaval op de beek, stelen wij pizza's de hele week || 448 || [[Bestand:Ko-2023-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 35 || 55 || CV de Grapjassen || meej zo'n goeie grap, jassen wij oe allemaal knap || 339 || [[Bestand:Ko-2023-35. | + | | CKO || 35 || 55 || CV de Grapjassen || meej zo'n goeie grap, jassen wij oe allemaal knap || 339 || [[Bestand:Ko-2023-35.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 36 || 53 || CV de Gillers || Ut straolt dur vanaaf || 307 || [[Bestand:Ko-2023-36. | + | | CKO || 36 || 53 || CV de Gillers || Ut straolt dur vanaaf || 307 || [[Bestand:Ko-2023-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 11 || CV de Pietertjes || de-BADclub || 611 || [[Bestand:Ko-2023-1. | + | | DKK || 1 || 11 || CV de Pietertjes || de-BADclub || 611 || [[Bestand:Ko-2023-1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 13 || CV de Kwebbelkonten || that STATUE good || 868 || [[Bestand:Ko-2023-1. | + | | DKO || 1 || 13 || CV de Kwebbelkonten || that STATUE good || 868 || [[Bestand:Ko-2023-1.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 68 || CV die 2 || Da staod'oe schetig! || 799 || [[Bestand:Ko-2023-2. | + | | DKO || 2 || 68 || CV die 2 || Da staod'oe schetig! || 799 || [[Bestand:Ko-2023-2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 28 || CV de Favorietjes || De rode loper, da staod u goed || 627 || [[Bestand:Ko-2023-3. | + | | DKO || 3 || 28 || CV de Favorietjes || De rode loper, da staod u goed || 627 || [[Bestand:Ko-2023-3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 39 || CV de Batsers 2.0 || Modeshows op TikTok vinden wij maar saai…. Nun Boemeldonckse kiel, die staod'oe pas fraai!! || 599 || [[Bestand:Ko-2023-4. | + | | DKO || 4 || 39 || CV de Batsers 2.0 || Modeshows op TikTok vinden wij maar saai…. Nun Boemeldonckse kiel, die staod'oe pas fraai!! || 599 || [[Bestand:Ko-2023-4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 69 || Jut, Jul & Co || Da staod'oe goed! || 586 || [[Bestand:Ko-2023-5. | + | | DKO || 5 || 69 || Jut, Jul & Co || Da staod'oe goed! || 586 || [[Bestand:Ko-2023-5.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 62 || CV de Keizertjes || Spiegeltje Spiegeltje aan de wand…. || 502 || [[Bestand:Ko-2023-6. | + | | DKO || 6 || 62 || CV de Keizertjes || Spiegeltje Spiegeltje aan de wand…. || 502 || [[Bestand:Ko-2023-6.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 56 || CV Geen flauw idee || Een glimlach staat altijd goed || 448 || [[Bestand:Ko-2023-7. | + | | DKO || 7 || 56 || CV Geen flauw idee || Een glimlach staat altijd goed || 448 || [[Bestand:Ko-2023-7.jpg |100px]] |
|} | |} | ||
Versie van 18 mrt 2023 10:30
Uitslag Kinderoptocht zaterdag 18 Februari 2023
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 37 | CV de mini Eagles | Un gekke hoed, da staod'oe goed! | 851 | 100px |
| AK | 2 | 42 | CV de Meelballen | We hebben de smaak te pakken | 813 | |
| AK | 3 | 20 | CV Bende Betoeterd | Winters carnaval staot ons beter | 620 | |
| AK | 4 | 60 | CV de mini Klaai-aerepels | Un hoed, da staod'oe goed | 577 | |
| AK | 5 | 3 | CV de Bikse Bak-se Bende | Meer blauw op straat | 553 | |
| AK | 6 | 54 | CV de Wappers | Wij kunnen GOED goochelen! | 525 | |
| AK | 7 | 26 | CV de Herrieschoppers | We klappen uit de school(bus) | 464 | |
| AK | 8 | 9 | CV de Batabieren | Wa komt daor uit de hoge hoed? Da staod'oe goed! | 331 | |
| BK | 1 | 32 | CV de Bietjes | Gemaskerd Bal | 818 | 100px |
| BK | 2 | 67 | CV de Lolmollen | We verstieren de boel | 807 | |
| BK | 3 | 47 | CV de Bende van Bas | Komt u FAKHIR in Boemeldonck | 806 | |
| BK | 4 | 15 | CV Bekek Ut Mar | CV Bekek ut mar naoit oe kieltje bijmekaor | 672 | |
| BKK | 1 | 22 | CV de Bikse Bandieten | Al vogelrockend vlieg'n wij door de straten van Boemeldonck | 804 | 100px |
| BKK | 2 | 58 | CV de Koekwouzen | Prins Franciscus raced door dun Boemeldonkse optocht! | 745 | |
| BKK | 3 | 45 | CV d'n Klasgenôtjes | Meej ons vliegmachine laten wij heel de wereld zien | 735 | |
| BKK | 4 | 5 | CV de Boemelsaurussen | Da staod'oe een(d)ig | 677 | |
| CKK | 1 | 18 | CV de Boemelpiepers | Da slaod'e goed! | 694 | 100px |
| CKK | 2 | 52 | CV de Foppers | Da staod'oe (G)Hoed | 650 | |
| CKK | 3 | 49 | CV de Knutselkwasten | Kunst! Da staod'oe goed! | 594 | |
| CKK | 4 | 30 | CV de Vla Flamingo's | O,O,O wij trappen voor eerste keer af met onze vla FlaminGO! | 579 | |
| CKK | 5 | 24 | CV Boemelwood | Gin plastic in oe snoet, Da staot'oe altijd goed | 571 | |
| CKK | 6 | 34 | CV de Party Panda's | Da staod'oe snoepgoed | 543 | |
| CKK | 7 | 7 | CV de Dollekes | Da staod'ons goed | 524 | |
| CKK | 8 | 65 | CV de Disney Dancers | Disney staod'oe goed | 520 | |
| CKO | 1 | 50 | CV de Confetti Monsters | Da staod'os goed, mooi dagge band! | 976 | 100px |
| CKO | 2 | 23 | CV Jippejojee | Piraten gaan aan wal voor Boemeldoncks Karnaval | 941 | |
| CKO | 3 | 51 | CV de Stofrozen | Op d'n Catwalk | 913 | |
| CKO | 4 | 8 | CV de Feestracers | Da staod'oe hoed | 804 | |
| CKO | 5 | 19 | CV de Boeiebende | Zie d'm goed staon, dan rolt de knikker van d'n baon | 789 | |
| CKO | 6 | 44 | CV de Bikse Bella's & Co | Wij staon geworteld in ut Boemeldonckse | 765 | |
| CKO | 7 | 63 | CV de mini Magrietjes | Ge staod'r goed op | 749 | |
| CKO | 8 | 27 | CV de mini Achterblijvers | T staot oos OERgoed! | 745 | |
| CKO | 9 | 4 | CV De Boemelsnoepkes | Een A-wagen bouwen, da staod'oe goed! | 744 | |
| CKO | 10 | 25 | CV de Flapkousen | Prins en hofdame zèn motte leruh. Daarom gaan we vast repeteere | 733 | |
| CKO | 11 | 6 | CV de Dancing Devils | Pauw!! Da staod'oe goed | 726 | |
| CKO | 12 | 40 | CV de Stuiterboys | Meej de ridders van d'n Beek ist net of oe in d'n spiegel keek | 710 | |
| CKO | 13 | 41 | CV de mini Knuppels | Da slaot oe goed | 699 | |
| CKO | 14 | 16 | CV de Schuimsoppertjes | Da taod'oe goed | 684 | |
| CKO | 15 | 14 | CV de Haontjes | Meej nun 'smiley' op oewe snoet, staot Boemeldonks karnaval oe goed! | 683 | |
| CKO | 16 | 48 | CV Biks Zooitje | Wij branden onze handen niet aan een grote wagen | 672 | |
| CKO | 17 | 46 | CV de Stuiterballen | Wij rocken onze eerste optocht! | 656 | |
| CKO | 18 | 17 | CV de Kriebelbeestjes | Da staod'oe goed zo lekker zoet! | 652 | |
| CKO | 19 | 10 | CV de Serpetine Bende | As un clown verkleejd meej karnaval, staod'oe da goed? | 648 | |
| CKO | 20 | 21 | CV de Lolapen | Hier hedde'n HOED.. Da staod'oe Goed! | 645 | |
| CKO | 21 | 33 | CV de Schurkenbende | De rooie loper staod'oe goed in Boemeldoncks Hollywood | 637 | |
| CKO | 22 | 2 | CV de Boemeldonckse Pony's | Cheers! Bubbels staon ons goed | 636 | |
| CKO | 23 | 38 | CV de Lolbroeken | Schreeuw je hees tijdens de bonte caviarace | 614 | |
| CKO | 24 | 64 | CV de mini Stroopwafels | CV de Mini Stroopwafels staon niet stil | 599 | |
| CKO | 25 | 43 | CV de Plaantekoppe | D'n Boemeldonckse klerewinkel | 580 | |
| CKO | 26 | 61 | CV de mini Klepperbekken | Ut tweede rondje | 563 | |
| CKO | 27 | 29 | CV de Melige Meskes | Boemeldonck is unne modeshow | 524 | |
| CKO | 28 | 35 | CV Heppie | Heppie ok gezien hoe goe di staat! | 515 | |
| CKO | 29 | 12 | CV de Feestvarkens | We kunne nie meer in dun was, want we motte van ut gas | 513 | |
| CKO | 30 | 59 | CV de Maffe Griffo's | Da staod'oe (nie) goed, aangehouwe dur d'n modeplisie | 503 | |
| CKO | 31 | 66 | CV de Stuitergekkies | Omgetoverd, da staod'oe g(h)oed | 488 | |
| CKO | 32 | 36 | CV Nou FF Nie | Da staod'oe goed, agge oe voetjes van d'un vloer af doet | 469 | |
| CKO | 33 | 57 | CV de Happy Lollies | Da staod'oe goed, al da zoet | 466 | |
| CKO | 34 | 31 | CV de Beekse Boeven Bende | Met karnaval op de beek, stelen wij pizza's de hele week | 448 | |
| CKO | 35 | 55 | CV de Grapjassen | meej zo'n goeie grap, jassen wij oe allemaal knap | 339 | |
| CKO | 36 | 53 | CV de Gillers | Ut straolt dur vanaaf | 307 | |
| DKK | 1 | 11 | CV de Pietertjes | de-BADclub | 611 | 100px |
| DKO | 1 | 13 | CV de Kwebbelkonten | that STATUE good | 868 | 100px |
| DKO | 2 | 68 | CV die 2 | Da staod'oe schetig! | 799 | |
| DKO | 3 | 28 | CV de Favorietjes | De rode loper, da staod u goed | 627 | |
| DKO | 4 | 39 | CV de Batsers 2.0 | Modeshows op TikTok vinden wij maar saai…. Nun Boemeldonckse kiel, die staod'oe pas fraai!! | 599 | |
| DKO | 5 | 69 | Jut, Jul & Co | Da staod'oe goed! | 586 | |
| DKO | 6 | 62 | CV de Keizertjes | Spiegeltje Spiegeltje aan de wand…. | 502 | |
| DKO | 7 | 56 | CV Geen flauw idee | Een glimlach staat altijd goed | 448 |
