Grote Optocht 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
! nr !! Klasse !! Deelnemer !! Titel | ! nr !! Klasse !! Deelnemer !! Titel | ||
|- | |- | ||
| − | | 11 || A || CV de Zimkus || SHOWTIME! | + | | 11 || A || CV de Zimkus || SHOWTIME! || [[Bestand:GO-2020-11.jpeg |100px]] |
|- | |- | ||
| 12 || C || De Pussycats || Boemeldonckse catwalk | | 12 || C || De Pussycats || Boemeldonckse catwalk | ||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| 14 || E || CV de Kriebels. || Dubbel DEET | | 14 || E || CV de Kriebels. || Dubbel DEET | ||
|- | |- | ||
| − | | 15 || B || De Pruttels || Mee karnaval zetten we heel dn tent op zunne kop | + | | 15 || B || De Pruttels || Mee karnaval zetten we heel dn tent op zunne kop || [[Bestand:GO-2020-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 16 || C || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Accepteert u cookies | | 16 || C || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Accepteert u cookies | ||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| 17 || D || Ut Span || Hoe vinde ons klinke | | 17 || D || Ut Span || Hoe vinde ons klinke | ||
|- | |- | ||
| − | | 18 || A || CV Bende gek!? || De Prachtwacht | + | | 18 || A || CV Bende gek!? || De Prachtwacht || [[Bestand:GO-2020-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 19 || C || CV den BAKvinders || We geven der un andre draaj an | | 19 || C || CV den BAKvinders || We geven der un andre draaj an | ||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| 20 || D || De PeJoLu's || Groeten uit Boemeldonck! | | 20 || D || De PeJoLu's || Groeten uit Boemeldonck! | ||
|- | |- | ||
| − | | 21 || B || CV Biksmengmix || Ut dorpscafeeke de blauwe stier' [[Bestand:GO-2020-21.jpg |100px]] | + | | 21 || B || CV Biksmengmix || Ut dorpscafeeke de blauwe stier' || [[Bestand:GO-2020-21.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 22 || D || Die 2 || Wij zijn van de kook | | 22 || D || Die 2 || Wij zijn van de kook | ||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| 24 || E || D'n Gerrit || D'n Gerrit deelt een tikkie uit | | 24 || E || D'n Gerrit || D'n Gerrit deelt een tikkie uit | ||
|- | |- | ||
| − | | 25 || A || CV de Leutlaaiers || Het circus komt! [[Bestand:GO-2020-25.jpeg |100px]] | + | | 25 || A || CV de Leutlaaiers || Het circus komt! || [[Bestand:GO-2020-25.jpeg |100px]] |
|- | |- | ||
| 26 || D || CV dun Wim en dun Christ || Laat dun Wim en Dun Christ maar schuiven | | 26 || D || CV dun Wim en dun Christ || Laat dun Wim en Dun Christ maar schuiven | ||
| Regel 40: | Regel 40: | ||
| 27 || C || CV In ons Nopkes || Meej "Happy Hour" zen wij "Heppie Ouwer" | | 27 || C || CV In ons Nopkes || Meej "Happy Hour" zen wij "Heppie Ouwer" | ||
|- | |- | ||
| − | | 28 || B || CV de Boemelbende || Gouwe ouwe | + | | 28 || B || CV de Boemelbende || Gouwe ouwe || [[Bestand:GO-2020-28.JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| 29 || C || CV Kebeppie || Boemeldonck hooli-gans! | | 29 || C || CV Kebeppie || Boemeldonck hooli-gans! | ||
| Regel 46: | Regel 46: | ||
| 30 || D || De Vrolijke Vrienden || We hebbe d'r un nuske veur | | 30 || D || De Vrolijke Vrienden || We hebbe d'r un nuske veur | ||
|- | |- | ||
| − | | 31 || A || CV de Dwarsliggers || Amazonde | + | | 31 || A || CV de Dwarsliggers || Amazonde || [[Bestand:GO-2020-31.JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| 32 || C || 1e Femmekesbal || 1e prijs winnaars van de groepen | | 32 || C || 1e Femmekesbal || 1e prijs winnaars van de groepen | ||
|- | |- | ||
| − | | 33 || D || Troel en Trui || Schuif mar aon bij de Green Prix van Boemeldonck | + | | 33 || D || Troel en Trui || Schuif mar aon bij de Green Prix van Boemeldonck || [[Bestand:GO-2020-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 34 || B || CV de Apenkoppen || We veroveren d'n B(EEK) | + | | 34 || B || CV de Apenkoppen || We veroveren d'n B(EEK) || [[Bestand:GO-2020-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 35 || C || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || Schuif mar aon bij de duitse schlagers | | 35 || C || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || Schuif mar aon bij de duitse schlagers | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
| 36 || E || De Klungel || Boemeldonckse Kunst | | 36 || E || De Klungel || Boemeldonckse Kunst | ||
|- | |- | ||
| − | | 37 || B || CV de Knackers || De Beeldenstorm | + | | 37 || B || CV de Knackers || De Beeldenstorm || [[Bestand:GO-2020-37.JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| 38 || C || Roosje || Schuif mar aon da bloemetjesgordijn | | 38 || C || Roosje || Schuif mar aon da bloemetjesgordijn | ||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| 39 || D || 1e Femmekesbal || 1e prijs winnaars van de duo's | | 39 || D || 1e Femmekesbal || 1e prijs winnaars van de duo's | ||
|- | |- | ||
| − | | 40 || A || Kleppers & Co || Schuif d'r mar aon! | + | | 40 || A || Kleppers & Co || Schuif d'r mar aon! || [[Bestand:GO-2020-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 41 || D || De Goeje Meskes || De Goeje Meskes zen ZEN | | 41 || D || De Goeje Meskes || De Goeje Meskes zen ZEN | ||
| Regel 70: | Regel 70: | ||
| 42 || C || 2e Femmekesbal || 2e prijs winnaars van de groepen | | 42 || C || 2e Femmekesbal || 2e prijs winnaars van de groepen | ||
|- | |- | ||
| − | | 43 || B || C.V. De ijsbrekers || Aon d'n veren kende Gij d'n vogel [[Bestand:GO-2020-43.jpg |100px]] | + | | 43 || B || C.V. De ijsbrekers || Aon d'n veren kende Gij d'n vogel || [[Bestand:GO-2020-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 44 || D || Duo Dakloos || Na de Boeren en de Bouw pikken wij (het) ook niet meer! | | 44 || D || Duo Dakloos || Na de Boeren en de Bouw pikken wij (het) ook niet meer! | ||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
| 49 || E || CV de Peulenschillen || Keb kak-tusse | | 49 || E || CV de Peulenschillen || Keb kak-tusse | ||
|- | |- | ||
| − | | 50 || B || CV de Lolmakers || BOEMELDONCK VERGULDT [[Bestand:GO-2020-50.jpg |100px]] | + | | 50 || B || CV de Lolmakers || BOEMELDONCK VERGULDT || [[Bestand:GO-2020-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 51 || D || DE bikse Bruidjes || Onze Prins staoi meej panne | | 51 || D || DE bikse Bruidjes || Onze Prins staoi meej panne | ||
| Regel 90: | Regel 90: | ||
| 52 || C || De Leutmutsen Sr. || Schuif mar aon bij ôns, keuze zat | | 52 || C || De Leutmutsen Sr. || Schuif mar aon bij ôns, keuze zat | ||
|- | |- | ||
| − | | 53 || A || CV Ga Nou ! || Boemeldonck 75 jaar vrij, daarop drinken wij! | + | | 53 || A || CV Ga Nou ! || Boemeldonck 75 jaar vrij, daarop drinken wij! || [[Bestand:GO-2020-53.JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| 54 || C || CV Bijeen geraapt || Schuif mar aon | | 54 || C || CV Bijeen geraapt || Schuif mar aon | ||
| Regel 96: | Regel 96: | ||
| 55 || D || Gezusters Vintuds || Nieuwe Kringloper op de Beek | | 55 || D || Gezusters Vintuds || Nieuwe Kringloper op de Beek | ||
|- | |- | ||
| − | | 56 || B || CV de Joppers || Schots en Scheef | + | | 56 || B || CV de Joppers || Schots en Scheef || [[Bestand:GO-2020-56.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 57 || C || CV de Halve Zole || Schuifmarusunstukskenop | | 57 || C || CV de Halve Zole || Schuifmarusunstukskenop | ||
| Regel 102: | Regel 102: | ||
| 58 || D || Do Drietos || Niks aon de hand! We zijn in de prijzen gevallen | | 58 || D || Do Drietos || Niks aon de hand! We zijn in de prijzen gevallen | ||
|- | |- | ||
| − | | 59 || A || Black Eagles jr || Boemeldonkse Strijders | + | | 59 || A || Black Eagles jr || Boemeldonkse Strijders || [[Bestand:GO-2020-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| 60 || C || CV De Steunpinten || De Steunpinten zijn zwaar aangeslagen! | | 60 || C || CV De Steunpinten || De Steunpinten zijn zwaar aangeslagen! | ||
| Regel 114: | Regel 114: | ||
| 64 || B || CV de Matties || 'T Biks Powerweekend [[Bestand:GO-2020-64.JPG |100px]] | | 64 || B || CV de Matties || 'T Biks Powerweekend [[Bestand:GO-2020-64.JPG |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 65 || B || CV Piendraod || Door het smelten van de kappen kom ik Boemeldonck binnen stappen | + | | 65 || B || CV Piendraod || Door het smelten van de kappen kom ik Boemeldonck binnen stappen || [[Bestand:GO-2020-65.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 66 || A || CV de Bixe Draoke || Gebundeld | + | | 66 || A || CV de Bixe Draoke || Gebundeld || [[Bestand:GO-2020-66.JPG |100px]] |
|- | |- | ||
| 67 || D || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Wel beeld…………. | | 67 || D || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Wel beeld…………. | ||
|- | |- | ||
| − | | 68 || BAK || BAK van Boemeldonck || Prinsenwagen met Prins Kaaff LIV | + | | 68 || BAK || BAK van Boemeldonck || Prinsenwagen met Prins Kaaff LIV || [[Bestand:GO-2020-PRW.jpg |100px]] |
|} | |} | ||
Versie van 5 mrt 2023 16:35
De Grote Optocht 2020 zou op 23 februari 2020 verreden worden. Helaas is vanwege de voorspelde (en uitgekomen) harde wind en windstoten de Grote Optocht afgelast, deze heeft niet op een andere dag gereden en er heeft geen jurering van deelnemers plaatsgevonden.
Hierna volgt een overzicht van alle inschrijvingen met daar waar beschikbaar een foto van de creatie. Ontbrekende foto's zijn welkom via archief@boemeldonck.nl
