Uitslage Grote optocht 1 maart 1992: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||70||De Joppers||Jubileum alom, 50 jaar de Beek dao draait ut om||908 | + | | A || 1 || 70 || De Joppers || Jubileum alom, 50 jaar de Beek dao draait ut om || 908 || [[Bestand:1992-go-70.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||38||De Vatjes||De stones komme mee zun allen ut gouwe durp karnavalle||871 | + | | A || 2 || 38 || De Vatjes || De stones komme mee zun allen ut gouwe durp karnavalle || 871 || [[Bestand:1992-go-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||49||De Puddingbuksen||n Boemeldoncker wordt veur 't karnaval geboren en da klinkt ons als muziek in d'oren ||853 | + | | A || 3 || 49 || De Puddingbuksen || n Boemeldoncker wordt veur 't karnaval geboren en da klinkt ons als muziek in d'oren || 853 || [[Bestand:1992-go-49.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||27||The Black Eagles||Goud van Oud (Back tot the Sixties)||825 | + | | A || 4 || 27 || The Black Eagles || Goud van Oud (Back tot the Sixties) || 825 || [[Bestand:1992-go-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||20||De Schutters||Kermis o z'n end, 't hè beter tije gekend||812 | + | | A || 5 || 20 || De Schutters || Kermis o z'n end, 't hè beter tije gekend || 812 || [[Bestand:1992-go-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||69||De Batabieren||Om karnaval te kunne houwe, motte wij onze waoge douwe||763 | + | | A || 6 || 69 || De Batabieren || Om karnaval te kunne houwe, motte wij onze waoge douwe || 763 || [[Bestand:1992-go-69.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||33||De Gutsen & Boemelboys||Leunen tegen Hagedonk doen de ouwkes van [[ | + | | A || 7 || 33 || De Gutsen & Boemelboys || Leunen tegen Hagedonk doen de ouwkes van Boemeldonck || 737 || [[Bestand:1992-go-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||||De Mislukkelingen||We draaien al 11 jaor, maor we blijve ons eige||813 | + | | B || 1 || 32 || De Mislukkelingen || We draaien al 11 jaor, maor we blijve ons eige || 813 || [[Bestand:1992-go-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||||De Zwabbers||Oomen gooit al ons geld onder de teer, en nou wil Breda de Beek nie meer||798 | + | | B || 2 || 53 || De Zwabbers || Oomen gooit al ons geld onder de teer, en nou wil Breda de Beek nie meer || 798 || [[Bestand:1992-go-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||||De Kneuzen||Als ze ons missen zijn we kwissen||762 | + | | B || 3 || 25 || De Kneuzen || Als ze ons missen zijn we kwissen || 762 || [[Bestand:1992-go-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||||De halve Zolen||Wij blijve dit jaar ons eige nie||723 | + | | B || 4 || 52 || De halve Zolen || Wij blijve dit jaar ons eige nie || 723 || [[Bestand:1992-go-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||||De Platzakken||Duiken we in het Kielegat of blijveen we ons eige||719 | + | | B || 5 || 45 || De Platzakken || Duiken we in het Kielegat of blijveen we ons eige || 719 || [[Bestand:1992-go-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||||Kwiebussen||Breda kan verrekken als ze aan de Beek gaan trekken||710 | + | | B || 6 || 68 || Kwiebussen || Breda kan verrekken als ze aan de Beek gaan trekken || 710 || [[Bestand:1992-go-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||||Waaipaolen||Wij maken ons eigen leut, leutig hè||709 | + | | B || 7 || 66 || Waaipaolen || Wij maken ons eigen leut, leutig hè || 709 || [[Bestand:1992-go-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||||De Batsers||Te gek zo'n bouwplek||666 | + | | B || 8 || 47 || De Batsers || Te gek zo'n bouwplek || 666 || [[Bestand:1992-go-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||||De Kikkers||Mee anderhalf miljoen aan cente||656 | + | | B || 9 || 15 || De Kikkers || Mee anderhalf miljoen aan cente || 656 || [[Bestand:1992-go-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||||De Tarantula's||We blijven ons eige||633 | + | | B || 10 || 67 || De Tarantula's || We blijven ons eige || 633 || [[Bestand:1992-go-67.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||1||||De Ratten||We zitten als ratten in de val||798 | + | | C || 1 || 31 || De Ratten || We zitten als ratten in de val || 798 || [[Bestand:1992-go-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||||De Oekels||Oekels zetten al 22 jaa bloemen buiten||773 | + | | C || 2 || 35 || De Oekels || Oekels zetten al 22 jaa bloemen buiten || 773 || [[Bestand:1992-go-35.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||||De Kleiboerkes||Na 11 jaar nog gekapt voor optocht||740 | + | | C || 3 || 29 || De Kleiboerkes || Na 11 jaar nog gekapt voor optocht || 740 || [[Bestand:1992-go-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4||||Raddraaiers||Twiet, twiet, twiet, grenzen kennen wij niet||736 | + | | C || 4 || 18 || Raddraaiers || Twiet, twiet, twiet, grenzen kennen wij niet || 736 || [[Bestand:1992-go-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||||Vetkluivers||Vakaturebak||731 | + | | C || 5 || 46 || Vetkluivers || Vakaturebak || 731 || [[Bestand:1992-go-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||||Maespappers||We blijve ons eige nie||728 | + | | C || 6 || 57 || Maespappers || We blijve ons eige nie || 728 || [[Bestand:1992-go-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7|||| | + | | C || 7 || 40 || De Zjoelekes || Bikse Boemolympics || 716 || [[Bestand:1992-go-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8||||Stufkes||Oponthoudt wordt gejureerd||709 | + | | C || 8 || 59 || Stufkes || Oponthoudt wordt gejureerd || 709 || [[Bestand:1992-go-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9||||Pintewippers||Wij wipen ook mee||699 | + | | C || 9 || 19 || Pintewippers || Wij wipen ook mee || 699 || [[Bestand:1992-go-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10||||Brandweer||200 jaar Brandweer||696 | + | | C || 10 || 56 || Brandweer || 200 jaar Brandweer || 696 || [[Bestand:1992-go-56.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11||||Platonische Goudvlinder||Blijven nog 25 jaar ons eige, maar mee nie||681 | + | | C || 11 || 23 || Platonische Goudvlinder || Blijven nog 25 jaar ons eige, maar mee nie || 681 || [[Bestand:1992-go-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12||||Goe Gek||Edje mee z'n netje||674 | + | | C || 12 || 16 || Goe Gek || Edje mee z'n netje || 674 || [[Bestand:1992-go-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13||||Tennis Girls||Beekse Kiekshow||670 | + | | C || 13 || 51 || Tennis Girls || Beekse Kiekshow || 670 || [[Bestand:1992-go-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14||||Zootje ongeregeld||Op 'n bouwplek blijven we hopen||662 | + | | C || 14 || 48 || Zootje ongeregeld || Op 'n bouwplek blijven we hopen || 662 || [[Bestand:1992-go-48.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||15||||Vegers||We houwen de Beek schoon||655 | + | | C || 15 || 41 || Vegers || We houwen de Beek schoon || 655 || [[Bestand:1992-go-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||16||||Toga's||Dit jaar niet bezatten, maar op de latten||654 | + | | C || 16 || 24 || Toga's || Dit jaar niet bezatten, maar op de latten || 654 || [[Bestand:1992-go-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||17||||Overdreven||Overdrever blijft z'n eigen||647 | + | | C || 17 || 39 || Overdreven || Overdrever blijft z'n eigen || 647 || [[Bestand:1992-go-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||18||||Guppen||Hoe ge't ok keert, Breda is 't nie weerd||622 | + | | C || 18 || 26 || Guppen || Hoe ge't ok keert, Breda is 't nie weerd || 622 || [[Bestand:1992-go-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||19||||Wandberen||Biks Angels||617 | + | | C || 19 || 54 || Wandberen || Biks Angels || 617 || [[Bestand:1992-go-54.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||1||||Drufkes||We doen wir mee||755 | + | | D || 1 || 61 || Drufkes || We doen wir mee || 755 || [[Bestand:1992-go-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||||D'n Gerrit||Gerrit leidt Nijpels om de tuin||753 | + | | D || 2 || 36 || D'n Gerrit || Gerrit leidt Nijpels om de tuin || 753 || [[Bestand:1992-go-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||||Twee Zepen||Blijfde gij ok oe eige||732 | + | | D || 3 || 17 || Twee Zepen || Blijfde gij ok oe eige || 732 || [[Bestand:1992-go-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||||Brielse Boer||As 't lang duurt, waacht ik effe||724 | + | | D || 4 || 43 || Brielse Boer || As 't lang duurt, waacht ik effe || 724 || [[Bestand:1992-go-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||||W & W||Grote het meest||704 | + | | D || 5 || 21 || W & W || Grote het meest || 704 || [[Bestand:1992-go-21.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||||Les Goubertins|| | + | | D || 6 || 60 || Les Goubertins || BAK of BCV, wij dobbelen ermee || 700 || [[Bestand:1992-go-60.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||7||||Fred & Pietje||We blijven ons eige||693 | + | | D || 7 || 37 || Fred & Pietje || We blijven ons eige || 693 || [[Bestand:1992-go-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||8||||Drie doken||Mag ik effe vangen||669 | + | | D || 8 || 50 || Drie doken || Mag ik effe vangen || 669 || [[Bestand:1992-go-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||||Nancy van Velthoven||Kom dat zien, kruiven van Klazien||640 | + | | D || 9 || 34 || Nancy van Velthoven || Kom dat zien, kruiven van Klazien || 640 || [[Bestand:1992-go-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||||De Klungel||Waar is Sjors gebleven||604 | + | | D || 10 || 14 || De Klungel || Waar is Sjors gebleven || 604 || [[Bestand:1992-go-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||||Balken||D'n onzichtbare balk||577 | + | | D || 11 || 65 || Balken || D'n onzichtbare balk || 577 || [[Bestand:1992-go-65.jpg |100px]] |
| − | |- | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
