Uitslag Grote optocht 6 februari 2005: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| 2005 || GO || B || 5 || 20 || CV de Kwêkers || In Boemeldonck blijf je plakken!! || 841 [[Bestand:go-2005-20.jpg | 100px]] | | 2005 || GO || B || 5 || 20 || CV de Kwêkers || In Boemeldonck blijf je plakken!! || 841 [[Bestand:go-2005-20.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 6 || 44 || CV de Klepperbekken || Boemeldonck in z'n geheel een kroonjuweel || 827 | + | | 2005 || GO || B || 6 || 44 || CV de Klepperbekken || Boemeldonck in z'n geheel een kroonjuweel || 827 [[Bestand:go-2005-44.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 7 || 74 || CV Biks Zooitje || Wa 'n geschaoter, t'is Boemeldoncks karnaval onder water || 815 | + | | 2005 || GO || B || 7 || 74 || CV Biks Zooitje || Wa 'n geschaoter, t'is Boemeldoncks karnaval onder water || 815 [[Bestand:go-2005-74.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 8 || 66 || CV de Spauwhanen || Witte wa'k meej karnaval bedoel, da Boemeldonckse saamhorigheidsgevoel || 814 | + | | 2005 || GO || B || 8 || 66 || CV de Spauwhanen || Witte wa'k meej karnaval bedoel, da Boemeldonckse saamhorigheidsgevoel || 814 [[Bestand:go-2005-66.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 9 || 71 || CV de Batabieren || Ut karnaval hee ôôs wir te pakke || 813 | + | | 2005 || GO || B || 9 || 71 || CV de Batabieren || Ut karnaval hee ôôs wir te pakke || 813 [[Bestand:go-2005-71.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 10 || 63 || CV de Boemelratten || De Boemelratten feeste altijd door meej hun eigen gospelkoor || 811 | + | | 2005 || GO || B || 10 || 63 || CV de Boemelratten || De Boemelratten feeste altijd door meej hun eigen gospelkoor || 811 [[Bestand:go-2005-63.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 11 || 14 || CV de Joppers || D'n jukebox speelt ze nog ne keer, de karnavalskrakers van weleer || 796 | + | | 2005 || GO || B || 11 || 14 || CV de Joppers || D'n jukebox speelt ze nog ne keer, de karnavalskrakers van weleer || 796 [[Bestand:go-2005-14.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 12 || 17 || CV de Zwabbers || We draoie deur… || 788 | + | | 2005 || GO || B || 12 || 17 || CV de Zwabbers || We draoie deur… || 788 [[Bestand:go-2005-12.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 13 || 38 || CV de Schutters || De bingo heeft ons te pakke || 784 | + | | 2005 || GO || B || 13 || 38 || CV de Schutters || De bingo heeft ons te pakke || 784 [[Bestand:go-2005-38.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 14 || 47 || CV Overdreven || Ons krij'de nie te pakke || 783 | + | | 2005 || GO || B || 14 || 47 || CV Overdreven || Ons krij'de nie te pakke || 783 [[Bestand:go-2005-47.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 15 || 24 || Klompen || Hun speelgoed zijn ze kwijt, dus zingen de kinderen liedjes uit grootmoeders tijd || 774 | + | | 2005 || GO || B || 15 || 24 || Klompen || Hun speelgoed zijn ze kwijt, dus zingen de kinderen liedjes uit grootmoeders tijd || 774 [[Bestand:go-2005-24.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 16 || 32 || CV de Halve Zole || We emme 't nog nie himmel te pakke || 765 | + | | 2005 || GO || B || 16 || 32 || CV de Halve Zole || We emme 't nog nie himmel te pakke || 765 [[Bestand:go-2005-32.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 17 || 90 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie speult 't klaor, zomer -en winterkarnaval bij mekaor || 708 | + | | 2005 || GO || B || 17 || 90 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie speult 't klaor, zomer -en winterkarnaval bij mekaor || 708 [[Bestand:go-2005-90.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 18 || 78 || CV de Klaai-Aêrepels || Mee karnaval sta ik op munne kop! || 707 | + | | 2005 || GO || B || 18 || 78 || CV de Klaai-Aêrepels || Mee karnaval sta ik op munne kop! || 707 [[Bestand:go-2005-18.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 19 || 60 || De kat z'n viool || Boemeldonck ge het ut wir bewezen de kat z'n viool is herrezen || 696 | + | | 2005 || GO || B || 19 || 60 || De kat z'n viool || Boemeldonck ge het ut wir bewezen de kat z'n viool is herrezen || 696 [[Bestand:go-2005-60.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 20 || 54 || CV Ketel || Met een ongelukkige knal belandden de piraten in het Boemeldonckse karnaval || 681 | + | | 2005 || GO || B || 20 || 54 || CV Ketel || Met een ongelukkige knal belandden de piraten in het Boemeldonckse karnaval || 681 [[Bestand:go-2005-54.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || B || 21 || 87 || Klap neuzen || De boemel bestuurd || 653 | + | | 2005 || GO || B || 21 || 87 || Klap neuzen || De boemel bestuurd || 653 [[Bestand:go-2005-21.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 1 || 69 || CV Twee Vooraf || “Ut geheim van boemeldoncks pret “ daor kunne we nie bij meej onze pet! || 855 | + | | 2005 || GO || C || 1 || 69 || CV Twee Vooraf || “Ut geheim van boemeldoncks pret “ daor kunne we nie bij meej onze pet! || 855 [[Bestand:go-2005-69.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 2 || 76 || CV de Gallipaopers || De EHBO'ers van Prins Corneel, blaozen leven in ut Boemeldoncks geheel || 814 | + | | 2005 || GO || C || 2 || 76 || CV de Gallipaopers || De EHBO'ers van Prins Corneel, blaozen leven in ut Boemeldoncks geheel || 814 [[Bestand:go-2005-76.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 3 || 79 || CV de Platonische woudvlinders || Of ge wil of nie, we besmette oe meej d'n BAKterie || 812 | + | | 2005 || GO || C || 3 || 79 || CV de Platonische woudvlinders || Of ge wil of nie, we besmette oe meej d'n BAKterie || 812 [[Bestand:go-2005-79.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 4 || 58 || Ut vrouwvolluk || Netjes eej !? || 807 | + | | 2005 || GO || C || 4 || 58 || Ut vrouwvolluk || Netjes eej !? || 807 [[Bestand:go-2005-58.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 5 || 67 || CV The Pink Ladies || We hebben 't weer bijna te pakke || 787 | + | | 2005 || GO || C || 5 || 67 || CV The Pink Ladies || We hebben 't weer bijna te pakke || 787 [[Bestand:go-2005-67.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 6 || 13 || CV de Kriebels || We kijken de kunst af van Corneel en zetten de bladen op n'n steel || 777 | + | | 2005 || GO || C || 6 || 13 || CV de Kriebels || We kijken de kunst af van Corneel en zetten de bladen op n'n steel || 777 [[Bestand:go-2005-13.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 7 || 85 || CV Peejûhstamp || Wij geven d'n Boemeldonckse optocht kleur || 768 | + | | 2005 || GO || C || 7 || 85 || CV Peejûhstamp || Wij geven d'n Boemeldonckse optocht kleur || 768 [[Bestand:go-2005-85.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 8 || 50 || CV de Kwisten || We walse over dun Beek || 765 | + | | 2005 || GO || C || 8 || 50 || CV de Kwisten || We walse over dun Beek || 765 [[Bestand:go-2005-50.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 9 || 93 || CV de Pi-nuckels || alternatievekinderopvang.net || 759 | + | | 2005 || GO || C || 9 || 93 || CV de Pi-nuckels || alternatievekinderopvang.net || 759 [[Bestand:go-2005-93.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 10 || 15 || Vol is Vol || We hebbe un terasje gepikt || 758 | + | | 2005 || GO || C || 10 || 15 || Vol is Vol || We hebbe un terasje gepikt || 758 [[Bestand:go-2005-15.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 11 || 52 || De Kippekûs || D'n BAK zusters hebbe moar 1 doel, d'n Beek loate geniette van ut karnavalsgevoel || 751 | + | | 2005 || GO || C || 11 || 52 || De Kippekûs || D'n BAK zusters hebbe moar 1 doel, d'n Beek loate geniette van ut karnavalsgevoel || 751 [[Bestand:go-2005-52.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 12 || 88 || CV de Muizekeutels || Wat Story, Weekend en Privé nog niet wisten || 749 | + | | 2005 || GO || C || 12 || 88 || CV de Muizekeutels || Wat Story, Weekend en Privé nog niet wisten || 749 [[Bestand:go-2005-88.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 13 || 18 || CV de Kwebbels || We zette de blommekes buite || 746 | + | | 2005 || GO || C || 13 || 18 || CV de Kwebbels || We zette de blommekes buite || 746 [[Bestand:go-2005-18.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 14 || 45 || CV Van ut padje af || Ut Biks karrenevalsvirus het ons wir te pakke || 736 | + | | 2005 || GO || C || 14 || 45 || CV Van ut padje af || Ut Biks karrenevalsvirus het ons wir te pakke || 736 [[Bestand:go-2005-45.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 15 || 61 || CV Vrij Gezellig || We hebbe nog un appeltje te schillen meej jullie! || 730 | + | | 2005 || GO || C || 15 || 61 || CV Vrij Gezellig || We hebbe nog un appeltje te schillen meej jullie! || 730 [[Bestand:go-2005-61.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 16 || 39 || CV de Kroegtijgers || Ut karnavalsvirus hee ôôs wir te pakke || 729 | + | | 2005 || GO || C || 16 || 39 || CV de Kroegtijgers || Ut karnavalsvirus hee ôôs wir te pakke || 729 [[Bestand:go-2005-39.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 17 || 34 || CV de Tutters || Skoebidoe, 't hee ons ok te pakke || 727 | + | | 2005 || GO || C || 17 || 34 || CV de Tutters || Skoebidoe, 't hee ons ok te pakke || 727 [[Bestand:go-2005-34.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 18 || 25 || CV wit ik veul || De Boemeldonckse hup || 723 | + | | 2005 || GO || C || 18 || 25 || CV wit ik veul || De Boemeldonckse hup || 723 [[Bestand:go-2005-25.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 19 || 21 || CV de Tarantula's || We wouwe in de zon gaon bakke, maor het hee ons wir te pakke || 720 | + | | 2005 || GO || C || 19 || 21 || CV de Tarantula's || We wouwe in de zon gaon bakke, maor het hee ons wir te pakke || 720 [[Bestand:go-2005-21.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 20 || 72 || CV de Egeltjes || Prins George d'n Urste || 719 | + | | 2005 || GO || C || 20 || 72 || CV de Egeltjes || Prins George d'n Urste || 719 [[Bestand:go-2005-72.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 21 || 42 || CV de Gummiekikkers || Ut karnaval in Boemeldonck hee ok Alice wir te pakke || 718 | + | | 2005 || GO || C || 21 || 42 || CV de Gummiekikkers || Ut karnaval in Boemeldonck hee ok Alice wir te pakke || 718 [[Bestand:go-2005-42.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 22 || 82 || CV de Badmutsen || Door al het jagen en jakken, hebben ze ons wir te pakken || 717 | + | | 2005 || GO || C || 22 || 82 || CV de Badmutsen || Door al het jagen en jakken, hebben ze ons wir te pakken || 717 [[Bestand:go-2005-82.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 23 || 27 || BBB || Underkoffer || 714 | + | | 2005 || GO || C || 23 || 27 || BBB || Underkoffer || 714 [[Bestand:go-2005-27.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 24 || 36 || Blaojke Vol || Ut hee ôôs wir te pakke: ne flinke verkoudheid! || 709 | + | | 2005 || GO || C || 24 || 36 || Blaojke Vol || Ut hee ôôs wir te pakke: ne flinke verkoudheid! || 709 [[Bestand:go-2005-36.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 25 || 64 || CV 't Biks Broedsel || D'n Boemeldonckse mèns hee ut ok nie vet meej dit graaierig kabinet || 708 | + | | 2005 || GO || C || 25 || 64 || CV 't Biks Broedsel || D'n Boemeldonckse mèns hee ut ok nie vet meej dit graaierig kabinet || 708 [[Bestand:go-2005-64.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 26 || 55 || CV de Mauwmiere || Ze hebbe ons ok wir te pakke! || 705 | + | | 2005 || GO || C || 26 || 55 || CV de Mauwmiere || Ze hebbe ons ok wir te pakke! || 705 [[Bestand:go-2005-55.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 27 || 98 || Schoemacher kliniek || Wij liften alles || 700 | + | | 2005 || GO || C || 27 || 98 || Schoemacher kliniek || Wij liften alles || 700 [[Bestand:go-2005-98.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 28 || 96 || Bikse Blikskes. || Ze hebbe ons wir te pakke || 698 | + | | 2005 || GO || C || 28 || 96 || Bikse Blikskes. || Ze hebbe ons wir te pakke || 698 [[Bestand:go-2005-96.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 29 || 33 || CV de Wandberen || Hij had me wir te pakken!! || 697 | + | | 2005 || GO || C || 29 || 33 || CV de Wandberen || Hij had me wir te pakken!! || 697 [[Bestand:go-2005-33.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 30 || 97 || CV de Steunpinten || We douwe wa'daf || 689 | + | | 2005 || GO || C || 30 || 97 || CV de Steunpinten || We douwe wa'daf || 689 [[Bestand:go-2005-97.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || C || 31 || 30 || CV de Deurspoelers || Wai naaie d'r tusse uit || 674 | + | | 2005 || GO || C || 31 || 30 || CV de Deurspoelers || Wai naaie d'r tusse uit || 674 [[Bestand:go-2005-30.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 1 || 48 || CV de Gaffels || We hebbe ze wir (te) pakke .... || 814 | + | | 2005 || GO || D || 1 || 48 || CV de Gaffels || We hebbe ze wir (te) pakke .... || 814 [[Bestand:go-2005-48.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 2 || 43 || De Sambalbij ft. OOsie || Meej pipo op toernee maokt dun optocht wir hoogtepunten mee || 813 | + | | 2005 || GO || D || 2 || 43 || De Sambalbij ft. OOsie || Meej pipo op toernee maokt dun optocht wir hoogtepunten mee || 813 [[Bestand:go-2005-43.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 3 || 86 || Oemoemenoe || Wok wit mie || 794 | + | | 2005 || GO || D || 3 || 86 || Oemoemenoe || Wok wit mie || 794 [[Bestand:go-2005-86.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 4 || 62 || Duo XXL || Geen berg te hoog || 786 | + | | 2005 || GO || D || 4 || 62 || Duo XXL || Geen berg te hoog || 786 [[Bestand:go-2005-62.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 5 || 22 || Die 2 || Ze make me ziek in d'n optocht || 785 | + | | 2005 || GO || D || 5 || 22 || Die 2 || Ze make me ziek in d'n optocht || 785 [[Bestand:go-2005-22.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 6 || 12 || Kaasje & Worstje || Webben un ananas te pakke! || 776 | + | | 2005 || GO || D || 6 || 12 || Kaasje & Worstje || Webben un ananas te pakke! || 776 [[Bestand:go-2005-12.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 7 || 31 || Ut Span || Ut hee ons wir goed te pakke want wij hebben onze hobby tussen ons benen || 772 | + | | 2005 || GO || D || 7 || 31 || Ut Span || Ut hee ons wir goed te pakke want wij hebben onze hobby tussen ons benen || 772 [[Bestand:go-2005-31.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 8 || 19 || De Kippies || Schilderei || 766 | + | | 2005 || GO || D || 8 || 19 || De Kippies || Schilderei || 766 [[Bestand:go-2005-10.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 9 || 65 || Het cocktail trio || Wij hebben meeëters || 764 | + | | 2005 || GO || D || 9 || 65 || Het cocktail trio || Wij hebben meeëters || 764 [[Bestand:go-2005-65.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 10 || 70 || Toeval || D'un rooie draod van d'un optocht || 758 | + | | 2005 || GO || D || 10 || 70 || Toeval || D'un rooie draod van d'un optocht || 758 [[Bestand:go-2005-70.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 11 || 40 || Riestevlaai & Greumelevlaai || De goudkoorts hee ons wir te pakke! || 753 | + | | 2005 || GO || D || 11 || 40 || Riestevlaai & Greumelevlaai || De goudkoorts hee ons wir te pakke! || 753 [[Bestand:go-2005-40.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 12 || 83 || De Vrolijke Vrienden || Help de Beek uit de sjit || 741 | + | | 2005 || GO || D || 12 || 83 || De Vrolijke Vrienden || Help de Beek uit de sjit || 741 [[Bestand:go-2005-83.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 13 || 28 || Duo Sjansjan || Ut hee me wir te pakke, we blijven plakke || 733 | + | | 2005 || GO || D || 13 || 28 || Duo Sjansjan || Ut hee me wir te pakke, we blijven plakke || 733 [[Bestand:go-2005-28.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 14 || 16 || De helft is zat || Wij zijn een dweilbend(j)e || 717 | + | | 2005 || GO || D || 14 || 16 || De helft is zat || Wij zijn een dweilbend(j)e || 717 [[Bestand:go-2005-16.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 15 || 92 || Trien en Troel || De Bikse dochters van Bernard || 716 | + | | 2005 || GO || D || 15 || 92 || Trien en Troel || De Bikse dochters van Bernard || 716 [[Bestand:go-2005-92.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 16 || 80 || CV Ouwe kaas || W'hebbe de kaze wir te pakke || 711 | + | | 2005 || GO || D || 16 || 80 || CV Ouwe kaas || W'hebbe de kaze wir te pakke || 711 [[Bestand:go-2005-80.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 17 || 75 || Muts en Muts || You never wok alone || 705 | + | | 2005 || GO || D || 17 || 75 || Muts en Muts || You never wok alone || 705 [[Bestand:go-2005-75.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 18 || 26 || Bikse Loeking goed || We hebbe ze te pakke || 704 | + | | 2005 || GO || D || 18 || 26 || Bikse Loeking goed || We hebbe ze te pakke || 704 [[Bestand:go-2005-26.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 19 || 53 || Bezige Bijen || We hebben panne! || 700 | + | | 2005 || GO || D || 19 || 53 || Bezige Bijen || We hebben panne! || 700 [[Bestand:go-2005-53.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 20 || 37 || De Hellies en Co || Ut hee ons ok te pakke, want we zitte mee (te veel) pakke. || 699 | + | | 2005 || GO || D || 20 || 37 || De Hellies en Co || Ut hee ons ok te pakke, want we zitte mee (te veel) pakke. || 699 [[Bestand:go-2005-37.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 21 || 73 || CV de Braburgers || Limburgerings cursus || 695 | + | | 2005 || GO || D || 21 || 73 || CV de Braburgers || Limburgerings cursus || 695 [[Bestand:go-2005-73.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 22 || 95 || 't Biks duo || We hebbe ne ladder in ôôs kous || 678 | + | | 2005 || GO || D || 22 || 95 || 't Biks duo || We hebbe ne ladder in ôôs kous || 678 [[Bestand:go-2005-95.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 23 || 94 || De Bagi'Z || Tot onze spijt, zijn we dit jaar de weg kwijt || 68 | + | | 2005 || GO || D || 23 || 94 || De Bagi'Z || Tot onze spijt, zijn we dit jaar de weg kwijt || 68 [[Bestand:go-2005-94.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || D || 24 || 59 || Stuf en Kus || Hij heeft me weer te pakken…..genomen || 0 | + | | 2005 || GO || D || 24 || 59 || Stuf en Kus || Hij heeft me weer te pakken…..genomen || 0 [[Bestand:go-2005-59.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || E || 1 || 46 || Buks de bouwer || Ik word in de steek gelaten || 809 | + | | 2005 || GO || E || 1 || 46 || Buks de bouwer || Ik word in de steek gelaten || 809 [[Bestand:go-2005-46.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || E || 2 || 89 || Ikke || Un Spektaokel || 748 | + | | 2005 || GO || E || 2 || 89 || Ikke || Un Spektaokel || 748 [[Bestand:go-2005-89.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || E || 3 || 56 || Hoags Bluf || De BAK op zoek naar een eenling, helaas .... || 740 | + | | 2005 || GO || E || 3 || 56 || Hoags Bluf || De BAK op zoek naar een eenling, helaas .... || 740 [[Bestand:go-2005-56.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || E || 4 || 23 || D'n BOB van Boemeldonck || Ut hee me dees jaor goei te pakke! || 727 | + | | 2005 || GO || E || 4 || 23 || D'n BOB van Boemeldonck || Ut hee me dees jaor goei te pakke! || 727 [[Bestand:go-2005-23.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || E || 5 || 77 || D'n Keizer || Ut hee me wir te pakke || 715 | + | | 2005 || GO || E || 5 || 77 || D'n Keizer || Ut hee me wir te pakke || 715 [[Bestand:go-2005-77.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || E || 6 || 91 || Polleke Piek || Ut wir he me wir te pakken g'at || 706 | + | | 2005 || GO || E || 6 || 91 || Polleke Piek || Ut wir he me wir te pakken g'at || 706 [[Bestand:go-2005-91.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || GO || E || 7 || 49 || Toontje Knutsel || Met het laserkanon op de bon || 693 | + | | 2005 || GO || E || 7 || 49 || Toontje Knutsel || Met het laserkanon op de bon || 693 [[Bestand:go-2005-49.jpg | 100px]] |
| + | |- | ||
| + | | 2005 || GO || || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:go-2005-pw.jpg | 100px]] | ||
|} | |} | ||
Versie van 5 dec 2021 17:23
| Jaar | Optocht | Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2005 | GO | A | 1 | 51 | CV de Achterblijvers | Boemeldonckse draken verhalen chinees karnaval!! | 953 |
| 2005 | GO | A | 2 | 81 | CV de Lolbroeken | Leven in sleur? Boemeldonck geeft kleur! | 950 |
| 2005 | GO | A | 3 | 68 | CV de Bietjes | Door goden geschapen, is karnaval Boemeldoncks wapen | 947 |
| 2005 | GO | A | 4 | 35 | CV de Schuimsoppers | Als kaarten gaan lopen draait het casino open | 931 |
| 2005 | GO | A | 5 | 11 | Black Eagles Jr. | De tijd vliegt agge leut het | 926 |
| 2005 | GO | B | 1 | 29 | CV de Herrieschoppers | "Karnaval de Brasil" | 898 |
| 2005 | GO | B | 2 | 57 | CV de Knuppels | Alles en iedereen springt op en neer, door de Boemeldonckse karnavalssfeer | 878 |
| 2005 | GO | B | 3 | 41 | CV de Meelballen | BOEMeldonck | 876 |
| 2005 | GO | B | 4 | 84 | CV Overniewt | Als de sterrenbeelden naor Boemeldonck afzakken, hebben we ut karnaval wir te pakke | 845 |
| 2005 | GO | B | 5 | 20 | CV de Kwêkers | In Boemeldonck blijf je plakken!! | 841 |
| 2005 | GO | B | 6 | 44 | CV de Klepperbekken | Boemeldonck in z'n geheel een kroonjuweel | 827 |
| 2005 | GO | B | 7 | 74 | CV Biks Zooitje | Wa 'n geschaoter, t'is Boemeldoncks karnaval onder water | 815 |
| 2005 | GO | B | 8 | 66 | CV de Spauwhanen | Witte wa'k meej karnaval bedoel, da Boemeldonckse saamhorigheidsgevoel | 814 |
| 2005 | GO | B | 9 | 71 | CV de Batabieren | Ut karnaval hee ôôs wir te pakke | 813 |
| 2005 | GO | B | 10 | 63 | CV de Boemelratten | De Boemelratten feeste altijd door meej hun eigen gospelkoor | 811 |
| 2005 | GO | B | 11 | 14 | CV de Joppers | D'n jukebox speelt ze nog ne keer, de karnavalskrakers van weleer | 796 |
| 2005 | GO | B | 12 | 17 | CV de Zwabbers | We draoie deur… | 788 |
| 2005 | GO | B | 13 | 38 | CV de Schutters | De bingo heeft ons te pakke | 784 |
| 2005 | GO | B | 14 | 47 | CV Overdreven | Ons krij'de nie te pakke | 783 |
| 2005 | GO | B | 15 | 24 | Klompen | Hun speelgoed zijn ze kwijt, dus zingen de kinderen liedjes uit grootmoeders tijd | 774 |
| 2005 | GO | B | 16 | 32 | CV de Halve Zole | We emme 't nog nie himmel te pakke | 765 |
| 2005 | GO | B | 17 | 90 | CV Kiwisensatie | Kiwisensatie speult 't klaor, zomer -en winterkarnaval bij mekaor | 708 |
| 2005 | GO | B | 18 | 78 | CV de Klaai-Aêrepels | Mee karnaval sta ik op munne kop! | 707 |
| 2005 | GO | B | 19 | 60 | De kat z'n viool | Boemeldonck ge het ut wir bewezen de kat z'n viool is herrezen | 696 |
| 2005 | GO | B | 20 | 54 | CV Ketel | Met een ongelukkige knal belandden de piraten in het Boemeldonckse karnaval | 681 |
| 2005 | GO | B | 21 | 87 | Klap neuzen | De boemel bestuurd | 653 |
| 2005 | GO | C | 1 | 69 | CV Twee Vooraf | “Ut geheim van boemeldoncks pret “ daor kunne we nie bij meej onze pet! | 855 |
| 2005 | GO | C | 2 | 76 | CV de Gallipaopers | De EHBO'ers van Prins Corneel, blaozen leven in ut Boemeldoncks geheel | 814 |
| 2005 | GO | C | 3 | 79 | CV de Platonische woudvlinders | Of ge wil of nie, we besmette oe meej d'n BAKterie | 812 |
| 2005 | GO | C | 4 | 58 | Ut vrouwvolluk | Netjes eej !? | 807 |
| 2005 | GO | C | 5 | 67 | CV The Pink Ladies | We hebben 't weer bijna te pakke | 787 |
| 2005 | GO | C | 6 | 13 | CV de Kriebels | We kijken de kunst af van Corneel en zetten de bladen op n'n steel | 777 |
| 2005 | GO | C | 7 | 85 | CV Peejûhstamp | Wij geven d'n Boemeldonckse optocht kleur | 768 |
| 2005 | GO | C | 8 | 50 | CV de Kwisten | We walse over dun Beek | 765 |
| 2005 | GO | C | 9 | 93 | CV de Pi-nuckels | alternatievekinderopvang.net | 759 |
| 2005 | GO | C | 10 | 15 | Vol is Vol | We hebbe un terasje gepikt | 758 |
| 2005 | GO | C | 11 | 52 | De Kippekûs | D'n BAK zusters hebbe moar 1 doel, d'n Beek loate geniette van ut karnavalsgevoel | 751 |
| 2005 | GO | C | 12 | 88 | CV de Muizekeutels | Wat Story, Weekend en Privé nog niet wisten | 749 |
| 2005 | GO | C | 13 | 18 | CV de Kwebbels | We zette de blommekes buite | 746 |
| 2005 | GO | C | 14 | 45 | CV Van ut padje af | Ut Biks karrenevalsvirus het ons wir te pakke | 736 |
| 2005 | GO | C | 15 | 61 | CV Vrij Gezellig | We hebbe nog un appeltje te schillen meej jullie! | 730 |
| 2005 | GO | C | 16 | 39 | CV de Kroegtijgers | Ut karnavalsvirus hee ôôs wir te pakke | 729 |
| 2005 | GO | C | 17 | 34 | CV de Tutters | Skoebidoe, 't hee ons ok te pakke | 727 |
| 2005 | GO | C | 18 | 25 | CV wit ik veul | De Boemeldonckse hup | 723 |
| 2005 | GO | C | 19 | 21 | CV de Tarantula's | We wouwe in de zon gaon bakke, maor het hee ons wir te pakke | 720 |
| 2005 | GO | C | 20 | 72 | CV de Egeltjes | Prins George d'n Urste | 719 |
| 2005 | GO | C | 21 | 42 | CV de Gummiekikkers | Ut karnaval in Boemeldonck hee ok Alice wir te pakke | 718 |
| 2005 | GO | C | 22 | 82 | CV de Badmutsen | Door al het jagen en jakken, hebben ze ons wir te pakken | 717 |
| 2005 | GO | C | 23 | 27 | BBB | Underkoffer | 714 |
| 2005 | GO | C | 24 | 36 | Blaojke Vol | Ut hee ôôs wir te pakke: ne flinke verkoudheid! | 709 |
| 2005 | GO | C | 25 | 64 | CV 't Biks Broedsel | D'n Boemeldonckse mèns hee ut ok nie vet meej dit graaierig kabinet | 708 |
| 2005 | GO | C | 26 | 55 | CV de Mauwmiere | Ze hebbe ons ok wir te pakke! | 705 |
| 2005 | GO | C | 27 | 98 | Schoemacher kliniek | Wij liften alles | 700 100px |
| 2005 | GO | C | 28 | 96 | Bikse Blikskes. | Ze hebbe ons wir te pakke | 698 |
| 2005 | GO | C | 29 | 33 | CV de Wandberen | Hij had me wir te pakken!! | 697 |
| 2005 | GO | C | 30 | 97 | CV de Steunpinten | We douwe wa'daf | 689 |
| 2005 | GO | C | 31 | 30 | CV de Deurspoelers | Wai naaie d'r tusse uit | 674 |
| 2005 | GO | D | 1 | 48 | CV de Gaffels | We hebbe ze wir (te) pakke .... | 814 |
| 2005 | GO | D | 2 | 43 | De Sambalbij ft. OOsie | Meej pipo op toernee maokt dun optocht wir hoogtepunten mee | 813 |
| 2005 | GO | D | 3 | 86 | Oemoemenoe | Wok wit mie | 794 |
| 2005 | GO | D | 4 | 62 | Duo XXL | Geen berg te hoog | 786 |
| 2005 | GO | D | 5 | 22 | Die 2 | Ze make me ziek in d'n optocht | 785 |
| 2005 | GO | D | 6 | 12 | Kaasje & Worstje | Webben un ananas te pakke! | 776 |
| 2005 | GO | D | 7 | 31 | Ut Span | Ut hee ons wir goed te pakke want wij hebben onze hobby tussen ons benen | 772 |
| 2005 | GO | D | 8 | 19 | De Kippies | Schilderei | 766 100px |
| 2005 | GO | D | 9 | 65 | Het cocktail trio | Wij hebben meeëters | 764 |
| 2005 | GO | D | 10 | 70 | Toeval | D'un rooie draod van d'un optocht | 758 |
| 2005 | GO | D | 11 | 40 | Riestevlaai & Greumelevlaai | De goudkoorts hee ons wir te pakke! | 753 |
| 2005 | GO | D | 12 | 83 | De Vrolijke Vrienden | Help de Beek uit de sjit | 741 |
| 2005 | GO | D | 13 | 28 | Duo Sjansjan | Ut hee me wir te pakke, we blijven plakke | 733 |
| 2005 | GO | D | 14 | 16 | De helft is zat | Wij zijn een dweilbend(j)e | 717 |
| 2005 | GO | D | 15 | 92 | Trien en Troel | De Bikse dochters van Bernard | 716 |
| 2005 | GO | D | 16 | 80 | CV Ouwe kaas | W'hebbe de kaze wir te pakke | 711 |
| 2005 | GO | D | 17 | 75 | Muts en Muts | You never wok alone | 705 |
| 2005 | GO | D | 18 | 26 | Bikse Loeking goed | We hebbe ze te pakke | 704 |
| 2005 | GO | D | 19 | 53 | Bezige Bijen | We hebben panne! | 700 |
| 2005 | GO | D | 20 | 37 | De Hellies en Co | Ut hee ons ok te pakke, want we zitte mee (te veel) pakke. | 699 |
| 2005 | GO | D | 21 | 73 | CV de Braburgers | Limburgerings cursus | 695 |
| 2005 | GO | D | 22 | 95 | 't Biks duo | We hebbe ne ladder in ôôs kous | 678 |
| 2005 | GO | D | 23 | 94 | De Bagi'Z | Tot onze spijt, zijn we dit jaar de weg kwijt | 68 100px |
| 2005 | GO | D | 24 | 59 | Stuf en Kus | Hij heeft me weer te pakken…..genomen | 0 100px |
| 2005 | GO | E | 1 | 46 | Buks de bouwer | Ik word in de steek gelaten | 809 |
| 2005 | GO | E | 2 | 89 | Ikke | Un Spektaokel | 748 |
| 2005 | GO | E | 3 | 56 | Hoags Bluf | De BAK op zoek naar een eenling, helaas .... | 740 |
| 2005 | GO | E | 4 | 23 | D'n BOB van Boemeldonck | Ut hee me dees jaor goei te pakke! | 727 100px |
| 2005 | GO | E | 5 | 77 | D'n Keizer | Ut hee me wir te pakke | 715 |
| 2005 | GO | E | 6 | 91 | Polleke Piek | Ut wir he me wir te pakken g'at | 706 |
| 2005 | GO | E | 7 | 49 | Toontje Knutsel | Met het laserkanon op de bon | 693 |
| 2005 | GO | BAK | Prinsenwagen |
