Uitslag Grote optocht 22 februari 2009: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 58 || Black Eagles || Karnaval is hemels || 923 [[Bestand: go-2009- | + | | A || 1 || 58 || Black Eagles || Karnaval is hemels || 923 [[Bestand: go-2009-58.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| A || 2 || 24 || CV de Meelballen || Boemeldonckers zien overal, de magie van karnaval! || 904 [[Bestand: go-2009-00.jpg | 100px]] | | A || 2 || 24 || CV de Meelballen || Boemeldonckers zien overal, de magie van karnaval! || 904 [[Bestand: go-2009-00.jpg | 100px]] | ||
Versie van 19 sep 2021 10:45
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 58 | Black Eagles | Karnaval is hemels | 923 | ||||||
| A | 2 | 24 | CV de Meelballen | Boemeldonckers zien overal, de magie van karnaval! | 904 100px | ||||||
| A | 3 | 78 | CV de Herrieschoppers | verslingerd aan boemeldonck | 870 100px | ||||||
| A | 4 | 34 | CV de Klepperbekken | Boemeldoncks karnaval zit in oe genen! | 869 100px | ||||||
| A | 5 | 68 | CV de Schuimsoppers | HERRIE in de Boemeldonckse keuken! | 863 100px | ||||||
| A | 6 | 48 | CV de Knuppels | We zen d'r aon verslingerd, we bouwen in de A! | 834 100px | ||||||
| A | 7 | 11 | CV de Bietjes | Vastenavond! | 763 100px | ||||||
| B | 1 | 85 | CV de Lolbroeken | Het feest kan beginnen…! | 881 100px | ||||||
| B | 2 | 71 | CV de Laontjes | Boemeldoncks gekkenhuis! | 841 100px | ||||||
| B | 3 | 27 | CV de Zimkus | Boemeldonck, niet te filmen!! | 798 100px | ||||||
| B | 4 | 97 | CV de Stampers | Karnaval vraagt om ENERGIE | 793 100px | ||||||
| B | 5 | 74 | CV de Lolmakers | Hebben jullie 't al vernomen, heel de wereld is naar Boemeldonck gekomen | 789 100px | ||||||
| B | 6 | 61 | CV de Klaai-Aêrepels | Van speeldoos tot pierement, tis als boemeldoncks karnaval, ongekent | 785 100px | ||||||
| B | 7 | 82 | CV de Plakkers | Als 't Oosten dur Boemeldonck trekt, worden Leut en Verbroedering opgewekt! | 782 100px | ||||||
| B | 8 | 18 | CV de Nachtbraokers | Na 11-11 ontdooit Boemeldonck vanzelf | 779 100px | ||||||
| B | 9 | 41 | CV de Krakelingen | Boemeldonck draait naar de top | 778 100px | ||||||
| B | 10 | 100 | CV Biks Zooitje | Vierkant achter Boemeldonck | 770 100px | ||||||
| B | 11 | 30 | CV Kiwisensatie | Ut oergevoel van Boemeldonck | 739 100px | ||||||
| B | 12 | 37 | CV de Mauwmiere | De chemie van Boemeldonck | 730 100px | ||||||
| B | 13 | 65 | CV Da Wor Wa | Mee nun slimme zet of nun goeie worp, slingeren we dur ut dorp | 709 100px | ||||||
| B | 14 | 44 | CV de Halve Zole | Meej ne goeie maot krijgd'n sneeuwballendaans op straot | 707 100px | ||||||
| B | 15 | 51 | CV de Boemelratten | Met maskers en kralen, brengt het Mardi Gras New Orleans en Boemeldonck samen! | 696 100px | ||||||
| B | 16 | 93 | CV de Bikse Bak-se Bende | Volle BAK vooruit bij ons knalt de confetti er al 11 jaar uit | 693 100px | ||||||
| B | 17 | 54 | CV de kat z'n viool | Gemaskerd Bal | 690 100px | ||||||
| B | 18 | 21 | CV de Spauwhanen | Als Duvelkus uit un doosje | 654 100px | ||||||
| B | 19 | 14 | Duo Dakduif & Co | Het lege glazen huis | 557 100px | ||||||
| C | 1 | 80 | CV The Pink Ladies | Wordt het rood staan, of krap zitten??? | 832 100px | ||||||
| C | 2 | 66 | De Theemutsen | De Theemutsen hebbe 't bouwe ok onder de knie | 823 100px | ||||||
| C | 3 | 26 | CV Vrij Gezellig | We slaan een slaatje uit de optocht | 798 100px | ||||||
| C | 4 | 50 | Ut vrouwvolluk | We zen verslingerd aon wa nuuws | 771 100px | ||||||
| C | 5 | 20 | Bikse Blikskes | Crisis!! Wij staan in 't rood | 766 100px | ||||||
| C | 6 | 33 | CV de Batabieren | We slingeren dur d'n optocht | 762 100px | ||||||
| C | 7 | 69 | CV de Gummiekikkers | We hebben ûn truukske! | 759 100px | ||||||
| C | 8 | 56 | Cirque du Galli | Eén groot circus overal meej ut Boemeldonck karnaval | 752 100px | ||||||
| C | 9 | 13 | CV Ikke meej munne maoten | We zen aon mukaar verslingerd | 749 100px | ||||||
| C | 10 | 15 | CV de Schuttervrouwkus | We zette Boemeldonck op de kaort | 747 100px | ||||||
| C | 11 | 62 | CV Van ut padje af | We zen verslingerd aon un BAKske leut | 742 100px | ||||||
| C | 12 | 42 | CV de Zotte Duvelkûs | Tis maor 'n klein bietje | 737 100px | ||||||
| C | 13 | 45 | CV Wit ik veul | Wij hebben d'n "uitslag" al te pakken | 721 100px | ||||||
| C | 14 | 87 | CV Peejûhstamp | Goeiemoggel, tis wir karnaflap | 701 100px | ||||||
| C | 15 | 53 | De Stufkes | Stufkes ingewikkeld? | 698 100px | ||||||
| C | 16 | 73 | CV de Pilspiraten | We zijn er aan verslingerd! | 696 100px | ||||||
| C | 17 | 96 | De Rappe Padjes | Ôôs manne zen verslingerd aon de Swaon… | 687 100px | ||||||
| C | 18 | 29 | CV de Kwebbels | We zen in ons nopkes | 681 100px | ||||||
| C | 19 | 84 | CV De Zonnekus | d'n Zonnekus promoten, karnaval is in de lucht geschoten | 673 100px | ||||||
| C | 20 | 77 | CV de Tutters | We draoge ons steentje bij aon 't Boemedoncks festijn | 662 100px | ||||||
| C | 21 | 91 | CV de Leutlaaiers | We zijn un (h)echte ploeg | 657 100px | ||||||
| C | 22 | 60 | Raddraaiers | Wij zijn verslingerd aan slingerie | 654 100px | ||||||
| C | 23 | 36 | CV de Egeltjes | We zijn verslingert aan het circus | 599 100px | ||||||
| D | 1 | 22 | Die 2 | We z'n d'r uit geslingerd | 806 100px | ||||||
| D | 2 | 67 | Sjan en An | Wij waren er ok aon verslingerd, maor we gaon nou langsâom aachteruit | 789 100px | ||||||
| D | 3 | 17 | CV Ut Span | Tijd Zat | 775 100px | ||||||
| D | 4 | 99 | De Sjonnies | Dees joar gooie wai hoge oge | 765 100px | ||||||
| D | 5 | 35 | Ut slap gezééver van Twee Vooraf | Ut gaot bij ons van 'n leien dakske | 756 100px | ||||||
| D | 6 | 75 | Oemoemenoe | We zittu in un dip | 747 100px | ||||||
| D | 7 | 57 | CV 't kennet veteranen | Boemeldonckse VERslinger kampioenschappen | 746 100px | ||||||
| D | 8 | 83 | Duo XXL | We hebben 'n stuk in ons kraag | 741 100px | ||||||
| D | 9 | 79 | CV dun Wim en dun Christ | Bende gij dur ok aon verslingerd? Ag houw tog oewen bekkus! | 737 100px | ||||||
| D | 10 | 59 | Ut grof geschut van Twee Vooraf | Verrekt……..! | 733 100px | ||||||
| D | 11 | 40 | De Sambalbij ft. OOsie | We zitte goed in dun slappe was | 731 100px | ||||||
| D | 12 | 23 | Die andere twee | Geer en Goor swaffelen door in de G-parade | 729 100px | ||||||
| D | 13 | 38 | Sanse4ria's | We zitte op roze | 722 100px | ||||||
| D | 14 | 94 | Buurvrouw en Buurvrouw | Ook wij hebben verstaand van Windoos | 720 100px | ||||||
| D | 15 | 12 | CV De Helft is Zat | We draogen UM op haande | 719 100px | ||||||
| D | 16 | 19 | De Vrolijke Vrienden | We reike eel Boemeldonck dun hand | 711 100px | ||||||
| D | 17 | 31 | Riestevlaai & Greumelevlaai | We voelen ons betast | 709 100px | ||||||
| D | 18 | 55 | Duo Tulp | Blik op de weg | 702 100px | ||||||
| D | 19 | 25 | d'ouwe sokken | Karnaval in Boemeldonck. Ge mot 's komme kijke | 700 100px | ||||||
| D | 20 | 49 | Brielse pret | Slingeren maar! | 693 100px | ||||||
| D | 21 | 43 | Jo & Jo | Wij slingeren ver | 676 100px | ||||||
| D | 22 | 70 | Trien en Troel | Viswijven: verslingerd aon d'un aoring | 674 100px | ||||||
| D | 23 | 92 | de huggie en de 2 voorafster | we kletse uit onze nek!! | 670 100px | ||||||
| D | 24 | 81 | CV de Braburgers | Wie slingert ons aon?! | 668 100px | ||||||
| D | 25 | 86 | Ut Biks Duo | We zen d'r aon verslingerd | 667 100px | ||||||
| D | 26 | 47 | Ma Kriebel & Co | De Kriebels dun gezaoid, Jonas goed genaoid | 658 100px | ||||||
| D | 27 | 52 | Muts en Muts | Oos ziede vanut jaor nie | 657 100px | ||||||
| D | 28 | 28 | Kopro en Henjo | Jonas, we hebbe gin ideej daarom doen we met het jouwe meej | 631 100px | ||||||
| D | 29 | 64 | Fluts en Kluts | We hebben d'n boot gemist | 627 100px | ||||||
| D | 30 | 72 | De Ducies | Het is di jaor mor een bietje | 625 100px | ||||||
| D | 31 | 88 | CV de Batsers | We zijn verslingerd aan het goeie doel | 617 100px | ||||||
| D | 32 | 98 | CV Bezet | We zen d'r aon verslingerd | 606 100px | ||||||
| D | 33 | 90 | Bandeloos | Bandeloos slingert voor punten | 600 100px | ||||||
| E | 1 | 76 | D'n BOB van Boemeldonck | Ik ben uitgeswaffeld! | 826 100px | ||||||
| E | 2 | 16 | Ikke | Nonactief! | 755 100px | ||||||
| E | 3 | 95 | Lieske Duif | Lieske slingert deur Boemeldonck | 700 100px | ||||||
| E | 4 | 63 | De visboer | De Visboer zit met één probleem | 691 100px | ||||||
| E | 5 | 32 | De Bezige Bij | Crisis? Geld van rol geeft meer lol | 669 100px | ||||||
| E | 6 | 46 | CV de Pi-Nuckels | Ik un draaideurkrimineel? | 625 100px | BAK | Prinsenwagen |
