Uitslag Grote optocht 14 februari 1999: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | A||1|||| | + | | A||1||||De Kwêkers||[[Boemeldonck]]'s carnaval, is 'n groot gemaskerd bal||947 |
|- | |- | ||
| − | | A||2|||| | + | | A||2||||De Bietjes||Al 33 jaar steevast draait in [[Boemeldonck]] de mooiste poppenkast||914 |
|- | |- | ||
| − | | A||3|||| | + | | A||3||||Black Eagles jr.||[[Boemeldonck]] komt al 33 jaor geweldig veur dun [[BAK]]||910 |
|- | |- | ||
| − | | A||4|||| | + | | A||4||||De Puddingbuksen||Wat is er aon de hand, heel [[Boemeldonck]] gaot extravagant||909 |
|- | |- | ||
| − | | A||5|||| | + | | A||5||||De Klompen||Meej ut 33 jaor bestaon brengen wij d'n boemel naar de maon||890 |
|- | |- | ||
| − | | A||6|||| | + | | A||6||||De Schutters||We spelen al 11 jaor ut spelleke mee||884 |
|- | |- | ||
| − | | A||7|||| | + | | A||7||||De Zandschuivers||In ut 33e jaor gaon wij meej veul bombarie op Jungle Safarie||860 |
|- | |- | ||
| − | | A||8|||| | + | | A||8||||De Joppers||Dun Boemel rijdt mee gemak, al 33 jaor over 't spoorke van D'un [[BAK]]||843 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | A||9||||De Lolbroeken||Indianen gieren, cowboys en stieren, komen in [[Boemeldonck]] karnaval vieren||789 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||1||||Spauwhanen||Mee ne gouwe boemel die spoort, tsjoekt dun [[BAK]] al 33 jaor voort!||812 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||2||||Halve Zolen||Sijt sie-jing in [[Boemeldonck]]||803 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||3||||Black Eagles||Ut ouwe nest spoort nog best||791 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||4||||De Mislukkingen||De love-parade uit Berlijn, kan in [[Boemeldonck]] veul leutiger zijn||776 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||5||||De Prieters||In ut Boemelbos gaot alles op z'n ellefdrieendertigst||775 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||6||||De Kneuzen||We zén de weg kwijt!||761 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||7||||Overdreven||Al 33 jaor un grôte beestenbende||749 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||8||||De Molshopen||Aon d'n HSL hebbe wai 't schijt, want daorduer zen wai onze bouwplaats kwait||715 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||9||||t Overschotje||In 33 jaar tijd spoort het bij de [[BAK]] het meest om het grote karnavalsfeest||711 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||10||||De Batsers||De Boemel gaot er vandoor, hij trekt het boevenspoor||704 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||11||||Achterblijvers||Meej 't feest van 33 jaor [[BAK]], komt de muziek van de blaoskapel nie uit ne doedelzak||675 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||12||||De Guppen||D'n Beek staot er al 33 jaor goe gefillumd op||670 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||13||||De Wandberen||Mee ons ga de altij 't schip in||659 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B||14||||De Atoompjes||Met de cup hebben we het al 22 jaor niet gered, en ook dit jaar vissen de Atoompjes achter het net||647 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B||15||||De Balken||De Viagra Balk||445 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||1||||De Zwabbers||Hedde gij ut al gezien, d'n [[BAK]] in 2010||853 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||2||||Ut Vrouwvolluk||We zette de Beek op ut goeie spoor||832 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||3||||De Sponsen||Met een lach een een traan zullen we deze eeuw uitgaan||803 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||4||||De Kriebels||Agge vast staot in 't verkeer haolde d'n optocht nie meer||797 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||5||||De Vetkluivers ||Polder Modelle||795 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||6||||Platonische Woudvlinders||In oe 1-dje 2 3-en 4-en||782 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||7||||De Platzakken||Heddum deur?||782 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||8||||Twee vooraf||Agge in [[Boemeldonck]] wilt sjouwe, kunde in oew eige categorie bouwe||781 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||9||||De Gutsen||Gutsen al 11 jaor ontspoord verklaard, daarom is er dit jaor taart||780 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||10||||De Prikkepeeen||Meelopen in de optocht is geen ramp want straks eten wij peeenstamp||777 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||11||||De Batabieren||Liefde is ….||758 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||12||||De Ratten||We lope al elluf jaor in 't spoor||751 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||13||||De Boemelboys||De Neel doet op ons dit jaor een beroep, dus het bouwen van de A loopt in den soep||747 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||14||||De Gieters||Pas op! Zakkenrollers in [[Boemeldonck]]||745 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||15||||Goe Gek||Wij draaien deur!!!||744 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||16||||De Toga's ||Alle sporen leiden al 33 jaor naar dun [[BAK]]||743 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||17||||De Tarantula's ||Liefde is ….||741 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||18||||Black Eagles||K wit nie of ge ut ziet, maar wij zen de mayonaise op dun friet||733 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||19||||Les Coubertins||Bij het vallen van onze toren is Boemeldoncks karnaval geboren||730 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||20||||De Kwibussen||Wij hebben overal lak aan||727 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||21||||Raddraaiers||We houwen 'm in 't spoor||724 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||22||||De Tutters||T.V. speurders al jaren op het goede spoor||714 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||23||||De Kroegvoeten||Al 33 jaar staan de bloemekes van d'n [[BAK|Bak]] vur oew klaar||712 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||24||||Voorheen de Stufkes||Liefde is blind||712 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||25||||De Stufkes||De vrienden van Anton Geesink||705 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||26||||De Egelantiertjes||Soor mee met het GUT||704 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||27||||De Deurspoelers||t spoort al 33 jaor||703 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||28||||De Pi-nuckles||We halen 31 jaar schade in||701 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||29||||Ketel||Hed'um deur||675 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||30||||Jong Belegen||Daor komme de Jantjes||729 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||1||||De Huggies||We lôpe dun deur bij mekaor plat||850 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||2||||Elemaol alleen||Ik ben de trekpleister van de optocht||793 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||3||||Fam. De Bok||Eikebos weg maar||792 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||4||||Ikke||Ik spoor nie!||769 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||5||||D'n Druif||Mej z'n 3-en doen we 2 3-en 4-en||767 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||6||||t Spirtje||K kan 'r nie mee zitten||766 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||7||||D'n Gerrit ||Ut zit wel snor||750 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||8||||Black Eagles||Wa nun [[BAK|bak]] 'k heb nun Prins onder m'n dak||737 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||9||||Mister Valentino||In 't 33 jaor van de [[BAK]] is het dan eindelijk Valentijnsdag||728 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||10||||De Le Ducies||Wij sturen Breda op het juiste spoor||727 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||11||||De Burgemeester||Al 3 jaor sieren wij de grote optocht||726 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||12||||Jean Lémpereur||Vandaog in [[Boemeldonck]]||725 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||13||||D'n Rat||Ik kom al 33 jaor nie aon d'n [[BAK]]||724 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||14||||De Willie's||De Willie's pinnun alles||719 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||15||||Anno 1999||Ze mogen van ons allemaal kapot vallen||717 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||16||||De Klungel||Hedde 'r al lucht van gekregen||704 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||17||||D'elfkus||Wij lope meej z'n drieje||701 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||18||||Van vroeg tot laat||De Boemeldonckse sterrendragers||698 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||19||||Dakduif & Co||Wij zijn weg van [[Boemeldonck]]||696 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||20||||De drie Doken||Wij hebben 'n Ton op de bank||688 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||21||||De Schoonzussen||Voor al uw klussen de schoonzussen||687 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||22||||De Valentino's||Valentijn en Karnaval spoort bij ons||685 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||23||||Marieke & Marieke ||Dun [[BAK]] laat z'n sporen na||671 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||24||||Trien||Ik spoort al 33 jaor!||670 |
|- | |- | ||
| − | + | | D||25||||t Stel van bonduel||Ik heb overal het schijd aan||544 | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 13 jun 2016 20:02
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 1 | De Kwêkers | Boemeldonck's carnaval, is 'n groot gemaskerd bal | 947 | |
| A | 2 | De Bietjes | Al 33 jaar steevast draait in Boemeldonck de mooiste poppenkast | 914 | |
| A | 3 | Black Eagles jr. | Boemeldonck komt al 33 jaor geweldig veur dun BAK | 910 | |
| A | 4 | De Puddingbuksen | Wat is er aon de hand, heel Boemeldonck gaot extravagant | 909 | |
| A | 5 | De Klompen | Meej ut 33 jaor bestaon brengen wij d'n boemel naar de maon | 890 | |
| A | 6 | De Schutters | We spelen al 11 jaor ut spelleke mee | 884 | |
| A | 7 | De Zandschuivers | In ut 33e jaor gaon wij meej veul bombarie op Jungle Safarie | 860 | |
| A | 8 | De Joppers | Dun Boemel rijdt mee gemak, al 33 jaor over 't spoorke van D'un BAK | 843 | |
| A | 9 | De Lolbroeken | Indianen gieren, cowboys en stieren, komen in Boemeldonck karnaval vieren | 789 | |
| B | 1 | Spauwhanen | Mee ne gouwe boemel die spoort, tsjoekt dun BAK al 33 jaor voort! | 812 | |
| B | 2 | Halve Zolen | Sijt sie-jing in Boemeldonck | 803 | |
| B | 3 | Black Eagles | Ut ouwe nest spoort nog best | 791 | |
| B | 4 | De Mislukkingen | De love-parade uit Berlijn, kan in Boemeldonck veul leutiger zijn | 776 | |
| B | 5 | De Prieters | In ut Boemelbos gaot alles op z'n ellefdrieendertigst | 775 | |
| B | 6 | De Kneuzen | We zén de weg kwijt! | 761 | |
| B | 7 | Overdreven | Al 33 jaor un grôte beestenbende | 749 | |
| B | 8 | De Molshopen | Aon d'n HSL hebbe wai 't schijt, want daorduer zen wai onze bouwplaats kwait | 715 | |
| B | 9 | t Overschotje | In 33 jaar tijd spoort het bij de BAK het meest om het grote karnavalsfeest | 711 | |
| B | 10 | De Batsers | De Boemel gaot er vandoor, hij trekt het boevenspoor | 704 | |
| B | 11 | Achterblijvers | Meej 't feest van 33 jaor BAK, komt de muziek van de blaoskapel nie uit ne doedelzak | 675 | |
| B | 12 | De Guppen | D'n Beek staot er al 33 jaor goe gefillumd op | 670 | |
| B | 13 | De Wandberen | Mee ons ga de altij 't schip in | 659 | |
| B | 14 | De Atoompjes | Met de cup hebben we het al 22 jaor niet gered, en ook dit jaar vissen de Atoompjes achter het net | 647 | |
| B | 15 | De Balken | De Viagra Balk | 445 | |
| C | 1 | De Zwabbers | Hedde gij ut al gezien, d'n BAK in 2010 | 853 | |
| C | 2 | Ut Vrouwvolluk | We zette de Beek op ut goeie spoor | 832 | |
| C | 3 | De Sponsen | Met een lach een een traan zullen we deze eeuw uitgaan | 803 | |
| C | 4 | De Kriebels | Agge vast staot in 't verkeer haolde d'n optocht nie meer | 797 | |
| C | 5 | De Vetkluivers | Polder Modelle | 795 | |
| C | 6 | Platonische Woudvlinders | In oe 1-dje 2 3-en 4-en | 782 | |
| C | 7 | De Platzakken | Heddum deur? | 782 | |
| C | 8 | Twee vooraf | Agge in Boemeldonck wilt sjouwe, kunde in oew eige categorie bouwe | 781 | |
| C | 9 | De Gutsen | Gutsen al 11 jaor ontspoord verklaard, daarom is er dit jaor taart | 780 | |
| C | 10 | De Prikkepeeen | Meelopen in de optocht is geen ramp want straks eten wij peeenstamp | 777 | |
| C | 11 | De Batabieren | Liefde is …. | 758 | |
| C | 12 | De Ratten | We lope al elluf jaor in 't spoor | 751 | |
| C | 13 | De Boemelboys | De Neel doet op ons dit jaor een beroep, dus het bouwen van de A loopt in den soep | 747 | |
| C | 14 | De Gieters | Pas op! Zakkenrollers in Boemeldonck | 745 | |
| C | 15 | Goe Gek | Wij draaien deur!!! | 744 | |
| C | 16 | De Toga's | Alle sporen leiden al 33 jaor naar dun BAK | 743 | |
| C | 17 | De Tarantula's | Liefde is …. | 741 | |
| C | 18 | Black Eagles | K wit nie of ge ut ziet, maar wij zen de mayonaise op dun friet | 733 | |
| C | 19 | Les Coubertins | Bij het vallen van onze toren is Boemeldoncks karnaval geboren | 730 | |
| C | 20 | De Kwibussen | Wij hebben overal lak aan | 727 | |
| C | 21 | Raddraaiers | We houwen 'm in 't spoor | 724 | |
| C | 22 | De Tutters | T.V. speurders al jaren op het goede spoor | 714 | |
| C | 23 | De Kroegvoeten | Al 33 jaar staan de bloemekes van d'n Bak vur oew klaar | 712 | |
| C | 24 | Voorheen de Stufkes | Liefde is blind | 712 | |
| C | 25 | De Stufkes | De vrienden van Anton Geesink | 705 | |
| C | 26 | De Egelantiertjes | Soor mee met het GUT | 704 | |
| C | 27 | De Deurspoelers | t spoort al 33 jaor | 703 | |
| C | 28 | De Pi-nuckles | We halen 31 jaar schade in | 701 | |
| C | 29 | Ketel | Hed'um deur | 675 | |
| C | 30 | Jong Belegen | Daor komme de Jantjes | 729 | |
| D | 1 | De Huggies | We lôpe dun deur bij mekaor plat | 850 | |
| D | 2 | Elemaol alleen | Ik ben de trekpleister van de optocht | 793 | |
| D | 3 | Fam. De Bok | Eikebos weg maar | 792 | |
| D | 4 | Ikke | Ik spoor nie! | 769 | |
| D | 5 | D'n Druif | Mej z'n 3-en doen we 2 3-en 4-en | 767 | |
| D | 6 | t Spirtje | K kan 'r nie mee zitten | 766 | |
| D | 7 | D'n Gerrit | Ut zit wel snor | 750 | |
| D | 8 | Black Eagles | Wa nun bak 'k heb nun Prins onder m'n dak | 737 | |
| D | 9 | Mister Valentino | In 't 33 jaor van de BAK is het dan eindelijk Valentijnsdag | 728 | |
| D | 10 | De Le Ducies | Wij sturen Breda op het juiste spoor | 727 | |
| D | 11 | De Burgemeester | Al 3 jaor sieren wij de grote optocht | 726 | |
| D | 12 | Jean Lémpereur | Vandaog in Boemeldonck | 725 | |
| D | 13 | D'n Rat | Ik kom al 33 jaor nie aon d'n BAK | 724 | |
| D | 14 | De Willie's | De Willie's pinnun alles | 719 | |
| D | 15 | Anno 1999 | Ze mogen van ons allemaal kapot vallen | 717 | |
| D | 16 | De Klungel | Hedde 'r al lucht van gekregen | 704 | |
| D | 17 | D'elfkus | Wij lope meej z'n drieje | 701 | |
| D | 18 | Van vroeg tot laat | De Boemeldonckse sterrendragers | 698 | |
| D | 19 | Dakduif & Co | Wij zijn weg van Boemeldonck | 696 | |
| D | 20 | De drie Doken | Wij hebben 'n Ton op de bank | 688 | |
| D | 21 | De Schoonzussen | Voor al uw klussen de schoonzussen | 687 | |
| D | 22 | De Valentino's | Valentijn en Karnaval spoort bij ons | 685 | |
| D | 23 | Marieke & Marieke | Dun BAK laat z'n sporen na | 671 | |
| D | 24 | Trien | Ik spoort al 33 jaor! | 670 | |
| D | 25 | t Stel van bonduel | Ik heb overal het schijd aan | 544 | |
