Grote Optocht 19 februari 2012: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Jaar !! Optocht !! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Jaar !! Optocht !! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 1 || 66 || CV de Schuimsoppers || t geweld van Overveld || 962 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 1 || 66 || CV de Schuimsoppers || t geweld van Overveld || 962 [[bestand: go-2012-66.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 2 || 39 || CV de Stampers || Boemeldonck! Naar voren, naar achter || 905 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 2 || 39 || CV de Stampers || Boemeldonck! Naar voren, naar achter || 905 [[bestand: go-2012-39.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 3 || 33 || CV de Klepperbekken || Karaoke Karnaval || 895 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 3 || 33 || CV de Klepperbekken || Karaoke Karnaval || 895 [[bestand: go-2012-33.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 4 || 21 || Black Eagles jr || De ronde van Boemeldonck || 863 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 4 || 21 || Black Eagles jr || De ronde van Boemeldonck || 863 [[bestand: go-2012-21.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2012 || GO || A || 5 || 11 || CV de Meelballen || Ut zit as gegote || 862 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] | | 2012 || GO || A || 5 || 11 || CV de Meelballen || Ut zit as gegote || 862 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 6 || 27 || CV de Herrieschoppers || Karnaval Festival || 812 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 6 || 27 || CV de Herrieschoppers || Karnaval Festival || 812 [[bestand: go-2012-27.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 7 || 53 || CV de Nachtbraokers || Discobeek || 771 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 7 || 53 || CV de Nachtbraokers || Discobeek || 771 [[bestand: go-2012-53.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 8 || 59 || CV Wa Nou || Meej karnavl z'n we 4 daoge van de wereld || 770 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 8 || 59 || CV Wa Nou || Meej karnavl z'n we 4 daoge van de wereld || 770 [[bestand: go-2012-59.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 9 || 72 || CV de Lolmakers || We pakke groots uit || 718 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 9 || 72 || CV de Lolmakers || We pakke groots uit || 718 [[bestand: go-2012-72.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2012 || GO || A || 10 || 78 || CV de Klaai-Aêrepels || Na de stilte komt de storm || 680 [[bestand: go-2012- | + | | 2012 || GO || A || 10 || 78 || CV de Klaai-Aêrepels || Na de stilte komt de storm || 680 [[bestand: go-2012-78.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| 2012 || GO || B || 1 || 56 || CV Staal op Staal || Z'on doske zit as gegote, maor mee karnaval komen wij d'r uit geschote || 799 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] | | 2012 || GO || B || 1 || 56 || CV Staal op Staal || Z'on doske zit as gegote, maor mee karnaval komen wij d'r uit geschote || 799 [[bestand: go-2012-11.jpg | 100px]] | ||
