Uitslag Grote Optocht 10 februari 2013: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 100: | Regel 100: | ||
| C || 24 || 41 || CV de Egeltjes || Alles en nog wa || 576 [[Bestand: Go-2013-41.jpg | 100px]] | | C || 24 || 41 || CV de Egeltjes || Alles en nog wa || 576 [[Bestand: Go-2013-41.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 60 || De Goeje Meskes || Mee karnaval is ut ok kermus || 857 [[Bestand: | + | | D || 1 || 60 || De Goeje Meskes || Mee karnaval is ut ok kermus || 857 [[Bestand: Go-2013-60.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 22 || Die 2 || Gooize vrouwen || 842 [[Bestand: | + | | D || 2 || 22 || Die 2 || Gooize vrouwen || 842 [[Bestand: Go-2013-22.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 26 || CV de Kriebels || VersierSter || 806 [[Bestand: | + | | D || 3 || 26 || CV de Kriebels || VersierSter || 806 [[Bestand: Go-2013-26.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 82 || CV Ikke meej munne maot || We verstiere ut || 777 [[Bestand: | + | | D || 4 || 82 || CV Ikke meej munne maot || We verstiere ut || 777 [[Bestand: Go-2013-82.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 45 || Duo Buuf & Buuf || Wortel schieten || 769 [[Bestand: | + | | D || 5 || 45 || Duo Buuf & Buuf || Wortel schieten || 769 [[Bestand: Go-2013-45.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 15 || Ut Span || Feesie || 768 [[Bestand: | + | | D || 6 || 15 || Ut Span || Feesie || 768 [[Bestand: Go-2013-15.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || 33 || Duo L&L || de VersierDozen || 754 [[Bestand: | + | | D || 7 || 33 || Duo L&L || de VersierDozen || 754 [[Bestand: Go-2013-33.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 79 || DeeZjaVuu || Wil'de plek in een vol café, neem Mega Windy mee! || 721 [[Bestand: | + | | D || 8 || 79 || DeeZjaVuu || Wil'de plek in een vol café, neem Mega Windy mee! || 721 [[Bestand: Go-2013-79.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 66 || Buurvrouw en Buurvrouw || We laten ons niet kiste, we trotseren de Bikse karnavalspiste || 698 [[Bestand: | + | | D || 9 || 66 || Buurvrouw en Buurvrouw || We laten ons niet kiste, we trotseren de Bikse karnavalspiste || 698 [[Bestand: Go-2013-66.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 71 || Ut Boemeltrio || Boemeldonck.nl virusvrij! De hekkers zijn erbij || 690 [[Bestand: | + | | D || 10 || 71 || Ut Boemeltrio || Boemeldonck.nl virusvrij! De hekkers zijn erbij || 690 [[Bestand: Go-2013-71.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 55 || Trien, Troel en Trui || We versiere ut wir: de versiertruc || 686 [[Bestand: | + | | D || 11 || 55 || Trien, Troel en Trui || We versiere ut wir: de versiertruc || 686 [[Bestand: Go-2013-55.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 12 || De Vrolijke Vrienden || De koplopers || 678 [[Bestand: | + | | D || 12 || 12 || De Vrolijke Vrienden || De koplopers || 678 [[Bestand: Go-2013-12.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 30 || CV Twee Vooraf || Deez jaor slaon we un keerke over || 667 [[Bestand: | + | | D || 13 || 30 || CV Twee Vooraf || Deez jaor slaon we un keerke over || 667 [[Bestand: Go-2013-30.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 36 || CV de Prieters zetten 'dun Tandjes' erin! || Zonder doping was ut nie te versiere || 667 [[Bestand: | + | | D || 14 || 36 || CV de Prieters zetten 'dun Tandjes' erin! || Zonder doping was ut nie te versiere || 667 [[Bestand: Go-2013-36.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 58 || De Bikse Bergen || Hedde gij mijn plaotje al?? || 666 [[Bestand: | + | | D || 15 || 58 || De Bikse Bergen || Hedde gij mijn plaotje al?? || 666 [[Bestand: Go-2013-58.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 39 || De Huppelkontjes || Wij versieren oew wel effe || 653 [[Bestand: | + | | D || 16 || 39 || De Huppelkontjes || Wij versieren oew wel effe || 653 [[Bestand: Go-2013-39.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 17 || 19 || CV dun Wim en dun Christ || We hebbe unne goeje band samen || 646 [[Bestand: | + | | D || 17 || 19 || CV dun Wim en dun Christ || We hebbe unne goeje band samen || 646 [[Bestand: Go-2013-19.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 18 || 63 || CV de Deurdouwers || Wij douwe deur || 635 [[Bestand: | + | | D || 18 || 63 || CV de Deurdouwers || Wij douwe deur || 635 [[Bestand: Go-2013-63.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 19 || 52 || Kwi-Bus || Ze hebben ons afgetuigd || 611 [[Bestand: | + | | D || 19 || 52 || Kwi-Bus || Ze hebben ons afgetuigd || 611 [[Bestand: Go-2013-52.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 29 || D'n Gerrit || Munne motorriek is nie goed || 835 [[Bestand: | + | | E || 1 || 29 || D'n Gerrit || Munne motorriek is nie goed || 835 [[Bestand: Go-2013-39.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 50 || D'n BOB van Boemeldonck || Tis wir prijs, d'n BOB versiert ut wir, meej 50 tinte grijs || 793 [[Bestand: | + | | E || 2 || 50 || D'n BOB van Boemeldonck || Tis wir prijs, d'n BOB versiert ut wir, meej 50 tinte grijs || 793 [[Bestand: Go-2013-50.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 20 || De Bezige Bij || De zakkenroller van Boemeldonck || 722 [[Bestand: | + | | E || 3 || 20 || De Bezige Bij || De zakkenroller van Boemeldonck || 722 [[Bestand: Go-2013-20.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 83 || Cris-us || Help m’n bank valt om || 691 [[Bestand: | + | | E || 4 || 83 || Cris-us || Help m’n bank valt om || 691 [[Bestand: Go-2013-83.jpg | 100px]] |
| + | |- | ||
| + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: Go-2013-prw.jpg | 100px]] | ||
|} | |} | ||
