Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 1 maart 2014): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 198: | Regel 198: | ||
| 2014 || KO || DKK || 1 || 15 || Trio Kreezie || Mee ons haai-tea draogt d'n Beek ons op haande || 814 [[Bestand: KO-2014- (15).jpg | 100px]] | | 2014 || KO || DKK || 1 || 15 || Trio Kreezie || Mee ons haai-tea draogt d'n Beek ons op haande || 814 [[Bestand: KO-2014- (15).jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 2 || 13 || CV de Roze Sokskus || De Bikse Selfies || 756 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 2 || 13 || CV de Roze Sokskus || De Bikse Selfies || 756 [[Bestand: KO-2014- (13).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 3 || 58 || De Bikse Nifkes || We willen hoog scoren || 749 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 3 || 58 || De Bikse Nifkes || We willen hoog scoren || 749 [[Bestand: KO-2014- (58).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 4 || 37 || CV de Bikse Madammekus || Meej karnaval di jaor zittu we meej ons haande in ut haor || 748 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 4 || 37 || CV de Bikse Madammekus || Meej karnaval di jaor zittu we meej ons haande in ut haor || 748 [[Bestand: KO-2014- (37).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 5 || 45 || CV de Schuimblokskes || Girlpower || 712 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 5 || 45 || CV de Schuimblokskes || Girlpower || 712 [[Bestand: KO-2014- (45).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 6 || 31 || CV de Goegels || Accepteert u onze koekies? || 682 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 6 || 31 || CV de Goegels || Accepteert u onze koekies? || 682 [[Bestand: KO-2014- (31).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 7 || 126 || De Donderstraaltjes || Luste gij un brooike van Royke || 675 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 7 || 126 || De Donderstraaltjes || Luste gij un brooike van Royke || 675 [[Bestand: KO-2014- (126).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 8 || 23 || CV dun Hartsvriendinnekus || Peace in alle laande, we draoge ut op haande || 674 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 8 || 23 || CV dun Hartsvriendinnekus || Peace in alle laande, we draoge ut op haande || 674 [[Bestand: KO-2014- (23).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 9 || 7 || CV de Kletsmarietjes || Beter één vogel op de haand, dan…… || 668 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 9 || 7 || CV de Kletsmarietjes || Beter één vogel op de haand, dan…… || 668 [[Bestand: KO-2014- (7).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 10 || 74 || CV de Glitter Glamourgirls || De Beek draogt ons op haande || 656 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 10 || 74 || CV de Glitter Glamourgirls || De Beek draogt ons op haande || 656 [[Bestand: KO-2014- (74).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 11 || 107 || Clowntje Puck || We draoge de haan op haande || 649 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 11 || 107 || Clowntje Puck || We draoge de haan op haande || 649 [[Bestand: KO-2014- (107).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 12 || 90 || Tutt en Bel || Tutt en Bel draoien onze Bikse meulen Meej haande || 642 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 12 || 90 || Tutt en Bel || Tutt en Bel draoien onze Bikse meulen Meej haande || 642 [[Bestand: KO-2014- (90).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 13 || 81 || CV SMS || We draoge d'n BAK op haande || 593 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 13 || 81 || CV SMS || We draoge d'n BAK op haande || 593 [[Bestand: KO-2014- (81).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 14 || 113 || CV de Pannenkoekjes || We serveren 'ut' op borden || 589 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 14 || 113 || CV de Pannenkoekjes || We serveren 'ut' op borden || 589 [[Bestand: KO-2014- (113).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 15 || 94 || CV B.J. || Deze Bikse Babes draogen housemuziek op haande! || 561 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 15 || 94 || CV B.J. || Deze Bikse Babes draogen housemuziek op haande! || 561 [[Bestand: KO-2014- (94).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 16 || 39 || CV de Kleurige Giebelaars || Wij draoge "ut" op haande || 548 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 16 || 39 || CV de Kleurige Giebelaars || Wij draoge "ut" op haande || 548 [[Bestand: KO-2014- (39).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 17 || 68 || Re-like || We like Boemeldonck || 534 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 17 || 68 || Re-like || We like Boemeldonck || 534 [[Bestand: KO-2014- (68).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 18 || 63 || CV Bijdehandjes || We draoge onze radio op de HANDstand || 524 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 18 || 63 || CV Bijdehandjes || We draoge onze radio op de HANDstand || 524 [[Bestand: KO-2014- (63).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKK || 19 || 70 || CV de Zoetjes || We draoge ut op haande || 494 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKK || 19 || 70 || CV de Zoetjes || We draoge ut op haande || 494 [[Bestand: KO-2014- (70).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 1 || 59 || CV de Boemelduimpjes || We sloan nergus op || 797 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 1 || 59 || CV de Boemelduimpjes || We sloan nergus op || 797 [[Bestand: KO-2014- (59).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 2 || 12 || CV de Super Mario's || Ut lopt uit d' haand || 743 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 2 || 12 || CV de Super Mario's || Ut lopt uit d' haand || 743 [[Bestand: KO-2014- (12).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 3 || 115 || De Kemphaantjes || Wij draoge opa en oma op haande || 739 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 3 || 115 || De Kemphaantjes || Wij draoge opa en oma op haande || 739 [[Bestand: KO-2014- (115).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 4 || 125 || De Smilies || Als Barbie in 'n doos was d'r eigen idee, maar Ken zit 'r maar mee || 723 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 4 || 125 || De Smilies || Als Barbie in 'n doos was d'r eigen idee, maar Ken zit 'r maar mee || 723 [[Bestand: KO-2014- (125).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 5 || 80 || CV de Knabbels || We draoge Boemeldonck(ers) op haande || 684 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 5 || 80 || CV de Knabbels || We draoge Boemeldonck(ers) op haande || 684 [[Bestand: KO-2014- (80).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 6 || 36 || Prins Sam & z'n maot || Nog geen 18? Wij hebben een beregezellig café || 681 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 6 || 36 || Prins Sam & z'n maot || Nog geen 18? Wij hebben een beregezellig café || 681 [[Bestand: KO-2014- (36).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 7 || 104 || De Boemeldonckse BFF's || De raad van elfjes || 668 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 7 || 104 || De Boemeldonckse BFF's || De raad van elfjes || 668 [[Bestand: KO-2014- (104).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 8 || 71 || CV de Kampioentjes || Wij draoge um op haande! || 658 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 8 || 71 || CV de Kampioentjes || Wij draoge um op haande! || 658 [[Bestand: KO-2014- (71).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 9 || 73 || CV de Maffe Meiden || Nogal veur de haand liggend nie? || 620 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 9 || 73 || CV de Maffe Meiden || Nogal veur de haand liggend nie? || 620 [[Bestand: KO-2014- (73).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 10 || 48 || CV de Bikse Deejees || We draoge ons muziek op haande || 585 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 10 || 48 || CV de Bikse Deejees || We draoge ons muziek op haande || 585 [[Bestand: KO-2014- (48).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 11 || 22 || CV de Lichtpuntjes junior || We draoge d'n BAK op haande || 555 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 11 || 22 || CV de Lichtpuntjes junior || We draoge d'n BAK op haande || 555 [[Bestand: KO-2014- (22).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | 2014 || KO || DKO || 12 || 127 || CV de Blokkers || Lancering van CV de Blokkers || 550 [[Bestand: KO-2014- ( | + | | 2014 || KO || DKO || 12 || 127 || CV de Blokkers || Lancering van CV de Blokkers || 550 [[Bestand: KO-2014- (127).jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| || || || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: KO-2014-PRW.jpg | 100px]] | | || || || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: KO-2014-PRW.jpg | 100px]] | ||
|} | |} | ||
