Uitslag Grote Optocht (zondag 2 maart 2014): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | A||1||||CV de Stampers||D'n orgelman||925 | + | | A||1||||CV de Stampers||D'n orgelman||925 [[bestand: GO-2014- |
|- | |- | ||
| A||2||||CV de Klepperbekken||De Boemel-express||924 | | A||2||||CV de Klepperbekken||De Boemel-express||924 | ||
Versie van 10 sep 2021 09:11
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 1 | CV de Stampers | D'n orgelman | 925 [[bestand: GO-2014- | |
| A | 2 | CV de Klepperbekken | De Boemel-express | 924 | |
| A | 3 | CV de Meelballen | Iedereen van d'n baon, Hagedonk wij komme d'r aon! | 899 | |
| A | 4 | CV de Zimkus | Faceboek | 806 | |
| A | 5 | Black Eagles jr | Boemeldoncks emotie | 782 | |
| A | 6 | CV de Nachtbraokers | Meej karnaval zen we wir BRAK | 781 | |
| A | 7 | CV Staal op Staal | De HAKA van Boemeldonck | 689 | |
| A | 8 | CV de Schuimsoppers | We draoge 'm op haande | 663 | |
| A | 9 | CV Wa Nou ? | Wij komen langzaam op gang | 608 | |
| B | 1 | CV de Bikse Bak-se Bende | Boemeldonck festival | 817 | |
| B | 2 | CV de Leutlaaiers | We blijven nog effe hangen | 759 | |
| B | 3 | CV de Japjuinen | Boemeldonck op stoom | 749 | |
| B | 4 | De Pruttels | Wij hebbe un oogje op jou | 718 | |
| B | 5 | CV de Lolmakers | Publiekstrekker | 682 | |
| B | 6 | CV de Gangmaokers | We brengen UT feest op gang! | 681 | |
| B | 7 | CV Bende gek!? | We zijn er veur geknipt | 638 | |
| B | 8 | CV de Dwarsliggers | Boerenverstâând | 626 | |
| B | 9 | CV Kiwisensatie | Lachen Gieren Brullen | 583 | |
| B | 10 | CV Moi Gekloi | We krijgen 't nie rond | 484 | |
| B | 11 | CV de Gummiekikkers | Boemellympics ! | 474 | |
| C | 1 | CV de Gutsen +…. | Waar is Kees | 773 | |
| C | 2 | 10 Misschien…?! | We zijn door de maand gevallen!! | 766 | |
| C | 3 | De Bikse Blikskes | We draoge de Beek op haande | 765 | |
| C | 4 | CV De Steunpinten | Boutique Ludiek | 756 | |
| C | 5 | Ceeveej | t 'is waa….. | 731 | |
| C | 6 | De Theemutsen | Polonaise in oe eend(t)je | 719 | |
| C | 7 | CV MakkelijkZat | Ut Boemeldoncks karnaval das un kofferke na mun haand | 718 | |
| C | 8 | UT vrouwvolluk | We draoge um nie op haande mar we legge um in de watte! | 717 | |
| C | 9 | CV The Pink Ladies | We gaon door 't lint | 715 | |
| C | 10 | CV "Like onssssssssss" | Like uit de kast | 714 | |
| C | 11 | Ut lôôpend vuurke | Aon ôns kunde oe haande werreme | 713 | |
| C | 12 | Kendeonsofnie | UNDER KOFFER zoekend naor ut Boemeldoncks geheim! | 710 | |
| C | 13 | PCV de Atoompjes | De Atoompjes legge de lat (te) hoog. | 708 | |
| C | 14 | De Stufkes | Grijze duiven die Stufkes | 707 | |
| C | 15 | CV in ons Nopkes | Vrouwe meej BALLEN zoeke……… | 700 | |
| C | 16 | Uiig | We draoge Boemeldonck op haande | 679 | |
| C | 17 | CV de Femmekes | We zijn in ons nopkes want we draoge onze Prins op Haande | 676 | |
| C | 18 | CV de Colorgirls | We doen ut meej kleuren | 672 | |
| C | 19 | CV de Halve Zole | Ons 33e ka-steel op wielen | 658 | |
| C | 20 | CV de Prieters zetten 'dun Tandjes' erin! | We draoge er eendje van Boemeldonck op haande | 653 | |
| C | 21 | CV Dikke Moaten | Ge blijf meej uw handen van onze boezemvriendschap af | 652 | |
| C | 22 | Oemoemenoe | We zen haandtasteluk | 649 | |
| C | 23 | De Bikse Stijliconen | We draoge ons Roy op haande | 599 | |
| C | 24 | CV de Egeltjes | De Schotten | 566 | |
| C | 25 | De Raddraaiers | We draoge ut op haande | 563 | |
| D | 1 | CV de Sjonnie(s) en de Anita's | Ok ik kan nie zonder hof-dames! | 846 | |
| D | 2 | De Vrolijke Vrienden | De Vrolijke Vrienden gaon optreeje | 784 | |
| D | 3 | Twee alve meej mekaor | Tonge of kusse ? | 783 | |
| D | 4 | Ut Boemeltrio | We hebbu steigerhout | 782 | |
| D | 5 | Sjaon en Kee van dun Elsakker | We zen ons hondje kwijt | 767 | |
| D | 6 | Ut Span | Ik gietier hij gietaor | 764 | |
| D | 7 | CV Ik hou van Holland | Alle rangen en staanden, dragen ut Boemeldonck's karnaval op haande | 761 | |
| D | 8 | Die 2 | Ut spreekt voor zich | 755 | |
| D | 9 | De Goeje Meskes | We zijn bekakt | 741 | |
| D | 10 | Duo Buuf & Buuf | Wij zitten krap | 734 | |
| D | 11 | Bandeloos | Wij gaon op-treeje | 730 | |
| D | 12 | CV In Spe | We lope in de weg! | 729 | |
| D | 13 | Dubbel Lee | You never wok alone | 728 | |
| D | 14 | CV Wit ik veul | Wij bekend van tv, doen vandaag ook mee! | 698 | |
| D | 15 | CV dun Wim en dun Christ | Da nuk niks | 641 | |
| D | 16 | CV de Tutters | Wij draoge onszelf op haande | 631 | |
| D | 17 | CV de Knakworstjes | In Boemeldonck kan het spo0oken | 580 | |
| D | 18 | CV de Pee | Worteltrekken | 0 | |
| E | 1 | CV de Kriebels | Ik draog UT op haande | 816 | |
| E | 2 | D'n BOB van Boemeldonck | Ut valt nie meej, dun polonaise lope in dun E!! | 808 | |
| E | 3 | Oos Sma | Ben alvast begonne | 683 | |
| E | 4 | Un Kwebbel | Ik ben de klos | 679 | |
| E | 5 | Suus | Pas op… | 673 | |
| E | 6 | D'n Gerrit | Tis veur un goej doel | 665 | |
| E | 7 | Mietje | Kmot tur effe uit | 663 | |
| E | 8 | XXL | Hedde gij munne moat gezien…. | 654 | |
| E | 9 | Jinne Enkle | Spreien is in! | 650 | |
| E | 10 | De visboer | Ben ik nog wel op tijd? | 642 | |
| E | 11 | D'n Thuur | Thuurke gaat verhuizen | 614 | |
