We springe uit d'n baand!: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Karnavalslied 2006''' |- | |- | Titel:||||We springe uit d’n baand! |- | Tekst, muziek en zang:||Edwin Foesene...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| | {| | ||
| − | | align=" | + | | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Karnavalslied 2006''' |
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Titel: | + | | '''Titel''': We springe uit d’n baand! |
|- | |- | ||
| − | | Tekst, muziek en zang: | + | | '''Tekst, muziek en zang''': Edwin Foesenek |
|- | |- | ||
| − | | Band: | + | | '''Band''': Hè Hè |
|- | |- | ||
| | | | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Refrein: | + | | '''Refrein:''' |
|- | |- | ||
| ’t is karnaval, dus we springe uit d’n baand | | ’t is karnaval, dus we springe uit d’n baand | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Couplet | + | | '''Couplet''' |
|- | |- | ||
| Een jaar voorbij, ut is alwir begonnen | | Een jaar voorbij, ut is alwir begonnen | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Refrein | + | | '''Refrein''' |
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Couplet: | + | | '''Couplet''': |
|- | |- | ||
| Van jongs af aan dan willen we ’t beleven | | Van jongs af aan dan willen we ’t beleven | ||
| Regel 82: | Regel 82: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Refrein | + | | '''Refrein''' |
|- | |- | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | Couplet | + | | '''Couplet''' |
|- | |- | ||
| | | | ||
Versie van 12 jun 2016 09:23
| Karnavalslied 2006 |
| Titel: We springe uit d’n baand! |
| Tekst, muziek en zang: Edwin Foesenek |
| Band: Hè Hè |
| Refrein: |
| ’t is karnaval, dus we springe uit d’n baand |
| We vieren feest in ’t zuiden van ’t land |
| 4 daoge lang, dan zullen we weer weten |
| Waarop wij al een jaor hebben gewacht |
| ’t is karnaval, dus we springe uit d’n baand |
| Doe lekker mee, steekt, oe kop nie in ut zand |
| ’t is zo voorbij, dus laten we genieten |
| Al 40 jaar, wie had da nou gedacht |
| Couplet |
| Een jaar voorbij, ut is alwir begonnen |
| ’t is volop feest, de kielen uit de kast |
| En op d’n bouw een nieuw kasteel verzonnen |
| Nou nog de vraag of die hoofdkop past |
| Die zondag laat, daar gaan we dan beleven |
| Wie dat de cup gewonnen heeft |
| Ieder die heeft die dag alles gegeven |
| Hier is zo lang naar toe geleefd |
| Refrein |
| Couplet: |
| Van jongs af aan dan willen we ’t beleven |
| Het karnaval door heel ons Boemeldonck |
| Het is aan weinig durpen gegeven |
| Als kleine brak toen was daar al die vonk |
| Ge hoopt dit feest nog jaoren mee te maken |
| Want hiervan krijg je nooit genoeg |
| Toe sluit maor aan. Geen tijd om nou te staken |
| M’n polonaise door de kroeg |
| Refrein |
| Couplet |
| Een ieder gaot z’n eigen gang die daoge |
| D’n ene bouwt, d’n ander maokt muziek |
| Iedereen blij en niemand hoor je klagen |
| In Boemeldonck is karnaval uniek |
| De rest van ’t jaar is ’t gewoon weer jakken |
| Ge mot er volop tegenaon |
| Maor rond 11-11 dan krij de’t al te pakken |
| Dan start ut wir van vooraf aon |
