Onderscheidingen 2011-2012: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 2011-2012 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | al...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2011-2012 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2011-2012 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Carlos||Staelens | + | | Boemeldoncker || Carlos || Staelens || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Cor||Oomen | + | | Grootorde || Cor || Oomen || BAK kinderactiviteiten / Senaat |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Corné||Aarts | + | | Grootorde || Corné || Aarts || Prinselijk Gevolg / Tarantula's |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Peter||Gils, van | + | | Grootorde || Peter || Gils, van || BAK / Scouting etc. |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan Willem||Martens | + | | Grootorde || Jan Willem || Martens || Muzikale verdienste |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||André||Raam, van | + | | Grootorde || André || Raam, van || Raad van Elf / Biks Zooitje |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jack||Nelemans | + | | Grootorde || Jack || Nelemans || Raad van Elf / Halve Zole |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Mark||Berbers | + | | Grootorde || Mark || Berbers || CV de Meelballen / Ontspoord |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Gert-Jan||Boxel, van | + | | Grootorde || Gert-Jan || Boxel, van || Bouw Advies Comm / Bouwadres Wa Nou? |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Sander||Beurden, van | + | | Grootorde || Sander || Beurden, van || Herrieschoppers / Senaatslid |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Angela || pas || De Chicas |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ton || Bastiaansen || Black Eagles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mathieu || Dekkers || Klaai - Aerpels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tini || Jurkewiez || Vrijwilliger Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Robert || Wijnands || Lolmakers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Harry || Meurs || Leverancier geluid A/B wagens |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nicolette || Aarts-van der Aa || Toga's |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Gils, van || Bouwploeg Toezicht Kreezie etc. BAK |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stephan || Strokowski || Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Eefje || Tankink || De Horizon |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Remco || Beekers || Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wouter || Wingerden, van || Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henny || Boot || De Vlinder |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Luus || Enden, van de || De Vlinder / Kleding BAK |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anja || Gils, van || Supermoeder / Leuterteuten etc. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cederic || Franken || Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jop || Jansen || Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rob || Leijsen, van || Wagenshow / Biks Zooitje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Praat, van || De Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Geofrey || Duc, le || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Michel || Gommers || Zimkus |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Robert || Luiken || Zimkus |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Timmers || Bouwadres Zimkus / Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Timmers || Bouwadres Zimkus / Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wil || Vendel || Hulp Pink Ladies |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leny || Zijp, van || Kleding Pink Ladies |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Meer, van || Lashulp optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marjan || Laken, van de || D'Oren toe |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Edo || Brosens || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arno || Pluk || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mona || Wiel, van de || Vriendin en gastvrouw v.z. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Petra || Jongh - Sillekens, de || Bouwadres Japjuinen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Carlo || Jongh, de || Bouwadres Japjuinen |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Jan || Boomaars || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Maaike||Dikmans-Vissers | + | | Huisorde van de prins || Maaike || Dikmans-Vissers || Echtgenote Prins JAON XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Danny||Voesenek | + | | Huisorde van de prins || Danny || Voesenek || BK Hè Hè/ Vriend / Vrijwilliger BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dré||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Dré || Aarts || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joke||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Joke || Bastiaansen || Bouwadres Kwèkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toon||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Toon || Bastiaansen || Bouwadres Kwèkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Beekers | + | | Huisorde van de prins || Kees || Beekers || 50 jaar getrouwd |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nellie||Beekers | + | | Huisorde van de prins || Nellie || Beekers || 50 jaar getrouwd |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Sprenkels | + | | Huisorde van de prins || Theo || Sprenkels || Black Eagles / BAC |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Vissers | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Vissers || Schoonmoeder Prins JAON XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr. C.||Dikmans | + | | Huisorde van de prins || Dhr. C. || Dikmans || Oom Prins JAON XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr. F.||Dikmans | + | | Huisorde van de prins || Dhr. F. || Dikmans || Vader Prins JAON XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Dikmans | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Dikmans || Moeder Prins JAON XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prinses||Eline | + | | Huisorde van de prins || Prinses || Eline || Basisschool de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Jasper | + | | Huisorde van de prins || Prins || Jasper || Basisschool de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lars||Lauwen | + | | Huisorde van de prins || Lars || Lauwen || CV de Kwêkers / Vriend |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Luc | + | | Huisorde van de prins || Prins || Luc || Basisschool de Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ward||Monné | + | | Huisorde van de prins || Ward || Monné || CV de Kwêkers / Vriend |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Maurice||Verschueren | + | | Huisorde van de prins || Maurice || Verschueren || CV de Kwêkers / Vriend |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Patrick||Oorschot, van | + | | Huisorde van de prins || Patrick || Oorschot, van || Klusser bij Prins JAON XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Paul||Aa, van der | + | | Huisorde van de prins || Paul || Aa, van der || v.v. Beek Vooruit / Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Kuijpers | + | | Huisorde van de prins || Johan || Kuijpers || CV de Kwêkers / Vriend |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Hermus | + | | Huisorde van de prins || Ad || Hermus || v.v. Beek Vooruit / Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gorie||Rutten | + | | Huisorde van de prins || Gorie || Rutten || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Guido||Wolven, van | + | | Huisorde van de prins || Guido || Wolven, van || de Scouting / BBB |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rogier||Haasnoot | + | | Huisorde van de prins || Rogier || Haasnoot || Teamgenoot Prins JAON XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Erik||Wiel, van de | + | | Huisorde van de prins || Erik || Wiel, van de || Teamgenoot Prins JAON XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marc||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Marc || Dongen, van || Creatief brein |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins Tonio||Eerste, d'n | + | | Huisorde van de prins || Prins Tonio || Eerste, d'n || Totdenringen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Wijngaart, van de | + | | Huisorde van de prins || Ton || Wijngaart, van de || Stichting 1-2-3 |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Raoul||Aert, van | + | | Huisorde van de prins || Raoul || Aert, van || CV de Kwêkers / Vriend |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||René||Dorst, van | + | | Huisorde van de prins || René || Dorst, van || Kleinkunstenaar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Luc||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Luc || Aarts || CV De Gangmaokers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rob||Hennekam | + | | Huisorde van de prins || Rob || Hennekam || CV de Kwêkers / Vriend |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Monique||Machielsen | + | | Huisorde van de prins || Monique || Machielsen || CV de Kwêkers / Vriendin |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michael||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Michael || Huijbregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Renske||Haagh | + | | Bijzondere huisorde || Renske || Haagh || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lenya||Kurdo | + | | Bijzondere huisorde || Lenya || Kurdo || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Margriet||Leeuwerden, van | + | | Bijzondere huisorde || Margriet || Leeuwerden, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Esther||Molenaar | + | | Bijzondere huisorde || Esther || Molenaar || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bonny||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Bonny || Oosterhout, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lotte||Schoonheim | + | | Bijzondere huisorde || Lotte || Schoonheim || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tess||Velzen, van | + | | Bijzondere huisorde || Tess || Velzen, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Floor||Visser | + | | Bijzondere huisorde || Floor || Visser || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tess||Vliet, van | + | | Bijzondere huisorde || Tess || Vliet, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lisanne||Deugd - Vincenten, de | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Deugd - Vincenten, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annick-Fleur||Dircken | + | | Bijzondere huisorde || Annick-Fleur || Dircken || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nancy||Giesbergen | + | | Bijzondere huisorde || Nancy || Giesbergen || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Gils, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Stan||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Stan || Graaf, de || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rob||Hennekam | + | | Bijzondere huisorde || Rob || Hennekam || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Yvonne||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Yvonne || Huijbregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gwen||Koedijk, van de | + | | Bijzondere huisorde || Gwen || Koedijk, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Lambregts | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Lambregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lars||Lauwen | + | | Bijzondere huisorde || Lars || Lauwen || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ingmar||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Ingmar || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nicky||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Nicky || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Sandra||Oploo, van | + | | Bijzondere huisorde || Sandra || Oploo, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Peijper, de | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Peijper, de || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Raam, van | + | | Bijzondere huisorde || André || Raam, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michiel||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Michiel || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ella||Snoek | + | | Bijzondere huisorde || Ella || Snoek || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corné||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anouk||Biemans | + | | Bijzondere huisorde || Anouk || Biemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anke||Bloemheuvel | + | | Bijzondere huisorde || Anke || Bloemheuvel || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dré||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Dré || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jeroen||Romers | + | | Bijzondere huisorde || Jeroen || Romers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Walter||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Walter || Watzeels || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maikel||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Maikel || Huijbregts || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Nelemans | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Nelemans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Paeschen, van | + | | Bijzondere huisorde || John || Paeschen, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans||Smits | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Smits || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde|| | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Verheijen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans||Verhoef | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Verhoef || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Frank||Dikmans | + | | Prinsenschild || Frank || Dikmans || Prins Jaon XLVI |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Plakkers || Installatie CV de Plakkers |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Da Wor Wa || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Stampers || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Wa Nou || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Gouden Boemel || Frank || Timmers || Sik en Voorzitter van de BAK van 1998 tot en met 2012 |
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:12
In het seizoen 2011-2012 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Carlos | Staelens | |
| Grootorde | Cor | Oomen | BAK kinderactiviteiten / Senaat |
| Grootorde | Corné | Aarts | Prinselijk Gevolg / Tarantula's |
| Grootorde | Peter | Gils, van | BAK / Scouting etc. |
| Grootorde | Jan Willem | Martens | Muzikale verdienste |
| Grootorde | André | Raam, van | Raad van Elf / Biks Zooitje |
| Grootorde | Jack | Nelemans | Raad van Elf / Halve Zole |
| Grootorde | Mark | Berbers | CV de Meelballen / Ontspoord |
| Grootorde | Gert-Jan | Boxel, van | Bouw Advies Comm / Bouwadres Wa Nou? |
| Grootorde | Sander | Beurden, van | Herrieschoppers / Senaatslid |
| BAK orde | Angela | pas | De Chicas |
| BAK orde | Ton | Bastiaansen | Black Eagles |
| BAK orde | Mathieu | Dekkers | Klaai - Aerpels |
| BAK orde | Tini | Jurkewiez | Vrijwilliger Hagedonk |
| BAK orde | Robert | Wijnands | Lolmakers |
| BAK orde | Harry | Meurs | Leverancier geluid A/B wagens |
| BAK orde | Nicolette | Aarts-van der Aa | Toga's |
| BAK orde | Rien | Gils, van | Bouwploeg Toezicht Kreezie etc. BAK |
| BAK orde | Stephan | Strokowski | Apolloschool |
| BAK orde | Eefje | Tankink | De Horizon |
| BAK orde | Remco | Beekers | Klepperbekken |
| BAK orde | Wouter | Wingerden, van | Klepperbekken |
| BAK orde | Henny | Boot | De Vlinder |
| BAK orde | Luus | Enden, van de | De Vlinder / Kleding BAK |
| BAK orde | Anja | Gils, van | Supermoeder / Leuterteuten etc. |
| BAK orde | Cederic | Franken | Schuimsoppers |
| BAK orde | Jop | Jansen | Schuimsoppers |
| BAK orde | Rob | Leijsen, van | Wagenshow / Biks Zooitje |
| BAK orde | Ad | Praat, van | De Vetkluivers |
| BAK orde | Geofrey | Duc, le | de Scouting |
| BAK orde | Michel | Gommers | Zimkus |
| BAK orde | Robert | Luiken | Zimkus |
| BAK orde | Henk | Timmers | Bouwadres Zimkus / Batabieren |
| BAK orde | Ria | Timmers | Bouwadres Zimkus / Batabieren |
| BAK orde | Wil | Vendel | Hulp Pink Ladies |
| BAK orde | Leny | Zijp, van | Kleding Pink Ladies |
| BAK orde | Johan | Meer, van | Lashulp optocht |
| BAK orde | Marjan | Laken, van de | D'Oren toe |
| BAK orde | Edo | Brosens | CV de Meelballen |
| BAK orde | Arno | Pluk | CV de Meelballen |
| BAK orde | Mona | Wiel, van de | Vriendin en gastvrouw v.z. |
| BAK orde | Petra | Jongh - Sillekens, de | Bouwadres Japjuinen |
| BAK orde | Carlo | Jongh, de | Bouwadres Japjuinen |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Jan | Boomaars | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Maaike | Dikmans-Vissers | Echtgenote Prins JAON XLVI |
| Huisorde van de prins | Danny | Voesenek | BK Hè Hè/ Vriend / Vrijwilliger BAK |
| Huisorde van de prins | Dré | Aarts | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Joke | Bastiaansen | Bouwadres Kwèkers |
| Huisorde van de prins | Toon | Bastiaansen | Bouwadres Kwèkers |
| Huisorde van de prins | Kees | Beekers | 50 jaar getrouwd |
| Huisorde van de prins | Nellie | Beekers | 50 jaar getrouwd |
| Huisorde van de prins | Theo | Sprenkels | Black Eagles / BAC |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Vissers | Schoonmoeder Prins JAON XLVI |
| Huisorde van de prins | Dhr. C. | Dikmans | Oom Prins JAON XLVI |
| Huisorde van de prins | Dhr. F. | Dikmans | Vader Prins JAON XLVI |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Dikmans | Moeder Prins JAON XLVI |
| Huisorde van de prins | Prinses | Eline | Basisschool de Horizon |
| Huisorde van de prins | Prins | Jasper | Basisschool de Horizon |
| Huisorde van de prins | Lars | Lauwen | CV de Kwêkers / Vriend |
| Huisorde van de prins | Prins | Luc | Basisschool de Griffioen |
| Huisorde van de prins | Ward | Monné | CV de Kwêkers / Vriend |
| Huisorde van de prins | Maurice | Verschueren | CV de Kwêkers / Vriend |
| Huisorde van de prins | Patrick | Oorschot, van | Klusser bij Prins JAON XLVI |
| Huisorde van de prins | Paul | Aa, van der | v.v. Beek Vooruit / Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Johan | Kuijpers | CV de Kwêkers / Vriend |
| Huisorde van de prins | Ad | Hermus | v.v. Beek Vooruit / Batabieren |
| Huisorde van de prins | Gorie | Rutten | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Guido | Wolven, van | de Scouting / BBB |
| Huisorde van de prins | Rogier | Haasnoot | Teamgenoot Prins JAON XLVI |
| Huisorde van de prins | Erik | Wiel, van de | Teamgenoot Prins JAON XLVI |
| Huisorde van de prins | Marc | Dongen, van | Creatief brein |
| Huisorde van de prins | Prins Tonio | Eerste, d'n | Totdenringen |
| Huisorde van de prins | Ton | Wijngaart, van de | Stichting 1-2-3 |
| Huisorde van de prins | Raoul | Aert, van | CV de Kwêkers / Vriend |
| Huisorde van de prins | René | Dorst, van | Kleinkunstenaar |
| Huisorde van de prins | Luc | Aarts | CV De Gangmaokers |
| Huisorde van de prins | Rob | Hennekam | CV de Kwêkers / Vriend |
| Huisorde van de prins | Monique | Machielsen | CV de Kwêkers / Vriendin |
| Bijzondere huisorde | Michael | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Renske | Haagh | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Lenya | Kurdo | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Margriet | Leeuwerden, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Esther | Molenaar | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Bonny | Oosterhout, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Lotte | Schoonheim | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Tess | Velzen, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Floor | Visser | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Tess | Vliet, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Mark | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Deugd - Vincenten, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Annick-Fleur | Dircken | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nancy | Giesbergen | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Gils, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Stan | Graaf, de | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Rob | Hennekam | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Yvonne | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gwen | Koedijk, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Lambregts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lars | Lauwen | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Ingmar | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Nicky | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Sandra | Oploo, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ton | Peijper, de | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | André | Raam, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Michiel | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ella | Snoek | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Corné | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Anouk | Biemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Anke | Bloemheuvel | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dré | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jeroen | Romers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Walter | Watzeels | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Nelemans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | John | Paeschen, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Hans | Smits | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Mark | Verheijen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Hans | Verhoef | Raad van elf |
| Prinsenschild | Frank | Dikmans | Prins Jaon XLVI |
| Proclamatie installatie | CV | Plakkers | Installatie CV de Plakkers |
| Proclamatie installatie | CV | Da Wor Wa | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Stampers | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Wa Nou | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Gouden Boemel | Frank | Timmers | Sik en Voorzitter van de BAK van 1998 tot en met 2012 |
