Onderscheidingen 2008-2009: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2008-2009 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2008-2009 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Jan||Tankink | + | | Boemeldoncker || Jan || Tankink || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Grootorde || Arno || Oosterhout, van || Het Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jolanda||Goorbergh, van de | + | | Grootorde || Jolanda || Goorbergh, van de || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Maaike||Vissers | + | | Grootorde || Maaike || Vissers || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||André||Brouwers | + | | Grootorde || André || Brouwers || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Peter||Graaf, de | + | | Grootorde || Peter || Graaf, de || CVÿBlack Eagels jr Bouwadres CV De Pruttels |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Robin||Praat, van | + | | Grootorde || Robin || Praat, van || CV De Zwabbers/commissie BAK Internet |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Paul||Schipperen | + | | Grootorde || Paul || Schipperen || Helper CV De Herrieschoppers BAK CV De Klompen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Coen||Bok, de | + | | Grootorde || Coen || Bok, de || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Monica||Sweres | + | | Grootorde || Monica || Sweres || Senaat/Nootweer/CV De Helft is Zat |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Theo||Nagelkerke | + | | Grootorde || Theo || Nagelkerke || CV De Zwoertjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arjan || Boeren || CV de Klaai-Aêrepels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ronnie || Coertjes || CV de Klaai-Aêrepels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wilma || Heller || Vrouw van Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jaco || Hermans || Helper Black Eagels Jr. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Theo || Herrings || Swirreswadaanders / organisator Dorpsbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Roberto || Hoogendoorn || Helper Black Eagels Jr. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corrie || Lens || 11 jaar Bridge Drive |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Laurens || Smolders || BK Hè Hè |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marco || Hassel, van || Bloemencorso Zundert |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arnoud || Genefaas || de BOB van Boemeldonck |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bregje || Kolck, van || Ikke |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Els || Wingerden, van || Basisschool de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anja || Busio || BAK vrouw/medewerkster |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gemma || Jansen || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ben || most, van de || Magrietjeÿ |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riet || Berg, van de || Bouwadres CV de Gieters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Erwin || Schoenmakers || CV De Krakelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mies || Touw || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pim || Vincenten || CV De Krakelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marco || Bastiaansen || CV De Platonische Woudvlinders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corrie || Rombouts || Kielenmaakster |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Helen || Dijcks || Commissie Internet/Optochten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Poppelaars || Black Eagels Sr. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Bastiaansen || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tom || Jansen || CV de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marlies || Kuijpers || Bouwadres CV De Lolbroekenÿ |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Kuijpers || Bouwadres CV De Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pieter || Musters || Lapzwansen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joost || Sweep || CV de Herrieschoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Therry || Basstein || CV De Plakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Richard || Broek, van de || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sander || Gils, van || CV De Nachtbraokers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Yannick || Goorbergh, van de || CV De Plakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeroen || Magielse || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nick || Schillemans || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sander || Vissers || CV De Nachtbraokers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bart || Loenhout, van || Bouwadres CV de Krakelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Caroline || Loenhout, van || Bouwadres CV de Krakelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janus || Otto || Karnavalesk Kunstenaar |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 2X11||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde 2X11 || Dijo || Gils, van || 22 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevrouw||Hellerÿ | + | | Huisorde van de prins || Mevrouw || Hellerÿ || Moeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Nelemans | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Nelemans || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Ronde, de | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Ronde, de || Hagedonkÿ |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toos||Schuijbroek | + | | Huisorde van de prins || Toos || Schuijbroek || Moeder van ex Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ger||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Ger || Aarts || Directeur De Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Heller | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Heller || Vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Joep | + | | Huisorde van de prins || Prins || Joep || Prins van de Horizon school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jiska||Keus | + | | Huisorde van de prins || Jiska || Keus || Prinses Apollo school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prinses||Lotte | + | | Huisorde van de prins || Prinses || Lotte || Rinses van de Horizon school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Niels | + | | Huisorde van de prins || Prins || Niels || Prins van De Griffioen school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Peijper, de | + | | Huisorde van de prins || Ton || Peijper, de || CV De Helft is zat |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jenske||Roos, de | + | | Huisorde van de prins || Jenske || Roos, de || Prinses Apollo school |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jack||Sweres | + | | Huisorde van de prins || Jack || Sweres || CV De Helft is zatÿ |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Eltje||Taks | + | | Huisorde van de prins || Eltje || Taks || CV De Kreukelsÿ |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mark||Berbers | + | | Huisorde van de prins || Mark || Berbers || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joeri||Akkermans | + | | Huisorde van de prins || Joeri || Akkermans || CV Moi Gekloi |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Patrick||Chantrel | + | | Huisorde van de prins || Patrick || Chantrel || CV Moi Gekloi |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Tamara||Heller | + | | Huisorde van de prins || Tamara || Heller || Dochter Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lars||Loenhout, van | + | | Huisorde van de prins || Lars || Loenhout, van || Intrem Hofmachinist |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marjan||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Marjan || Aarts || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nel||Huijbregts | + | | Huisorde van de prins || Nel || Huijbregts || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Korving | + | | Huisorde van de prins || Ad || Korving || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Henny||Korving | + | | Huisorde van de prins || Henny || Korving || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Paul||Goorbergh, van de | + | | Huisorde van de prins || Paul || Goorbergh, van de || PVC de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Shirley||Peijper, de | + | | Huisorde van de prins || Shirley || Peijper, de || De Helft is Zat |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||John||Riel, van | + | | Huisorde van de prins || John || Riel, van || CV De Kreukels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mechteld||Taks | + | | Huisorde van de prins || Mechteld || Taks || CV De Kreukels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Els||Trotsenburg, van | + | | Huisorde van de prins || Els || Trotsenburg, van || ÿTTT |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Christan||Basstein | + | | Huisorde van de prins || Christan || Basstein || Magrietje |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marco||Heller | + | | Huisorde van de prins || Marco || Heller || CV De Plakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Martijn||Oers, van | + | | Huisorde van de prins || Martijn || Oers, van || CV Wa Nou? |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gert-Jan||Bartels | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde|| | + | | Bijzondere huisorde || Novina || Besems || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde|| | + | | Bijzondere huisorde || Nancy || Giesbergen || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jolanda||Goorbergh, van de | + | | Bijzondere huisorde || Jolanda || Goorbergh, van de || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Stefanie||Graauw, de | + | | Bijzondere huisorde || Stefanie || Graauw, de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rob||Hennekam | + | | Bijzondere huisorde || Rob || Hennekam || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Chris||Holleman | + | | Bijzondere huisorde || Chris || Holleman || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Zerline||Jagt | + | | Bijzondere huisorde || Zerline || Jagt || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lynn||Kleemans | + | | Bijzondere huisorde || Lynn || Kleemans || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Elke||Leeuwerden, van | + | | Bijzondere huisorde || Elke || Leeuwerden, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monique||Machielsen | + | | Bijzondere huisorde || Monique || Machielsen || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Sophie||Slangen | + | | Bijzondere huisorde || Sophie || Slangen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maaike||Vissers | + | | Bijzondere huisorde || Maaike || Vissers || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Andrew||Mller | + | | Bijzondere huisorde || Andrew || Mller || ÿVaste invaller Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corné||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Francis||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Francis || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jenny||Aarts-van Gils | + | | Bijzondere huisorde || Jenny || Aarts-van Gils || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tom||Busio | + | | Bijzondere huisorde || Tom || Busio || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annick-Fleur||Dircken | + | | Bijzondere huisorde || Annick-Fleur || Dircken || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Sanne||Hees, van | + | | Bijzondere huisorde || Sanne || Hees, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Leijten-van Gils | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Leijten-van Gils || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arno||Oosterhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michiel||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Michiel || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Aarts | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Aarts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rutger||Dolk | + | | Bijzondere huisorde || Rutger || Dolk || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Merijn||Harkx | + | | Bijzondere huisorde || Merijn || Harkx || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Amy||Hoogduijn | + | | Bijzondere huisorde || Amy || Hoogduijn || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Michael||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Michael || Huijbregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ken||Keizer, de | + | | Bijzondere huisorde || Ken || Keizer, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gwen||Koedijk, van de | + | | Bijzondere huisorde || Gwen || Koedijk, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nickey||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Nickey || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Sandra||Oploo, van | + | | Bijzondere huisorde || Sandra || Oploo, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Ridder, de | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Ridder, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ilvy||Willemen | + | | Bijzondere huisorde || Ilvy || Willemen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Brouwers | + | | Bijzondere huisorde || André || Brouwers || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maikel||Huijbregts | + | | Bijzondere huisorde || Maikel || Huijbregts || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Jorissen | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Mathijssen | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Mathijssen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Nelemans | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Nelemans || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Paeschen, van | + | | Bijzondere huisorde || John || Paeschen, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||André||Raam, van | + | | Bijzondere huisorde || André || Raam, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||John||Heller | + | | Prinsenschild || John || Heller || Prins Jonas XLIII |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||Aldert||Meurs, van | + | | Proclamatie || Aldert || Meurs, van || 30 jaar kinderoptocht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV||de | + | | Proclamatie installatie || CV || de kat z'n viool || geïnstalleerd bij Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Proclamatie installatie || CV || Klaai-Aêrepels || geinstalleerd bij d'n Henk |
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:09
In het seizoen 2008-2009 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Jan | Tankink | |
| Grootorde | Arno | Oosterhout, van | Het Gevolg |
| Grootorde | Jolanda | Goorbergh, van de | BAK Bestuur |
| Grootorde | Maaike | Vissers | begeleiding dansmarietjes |
| Grootorde | André | Brouwers | Raad van Elf |
| Grootorde | Peter | Graaf, de | CVÿBlack Eagels jr Bouwadres CV De Pruttels |
| Grootorde | Robin | Praat, van | CV De Zwabbers/commissie BAK Internet |
| Grootorde | Paul | Schipperen | Helper CV De Herrieschoppers BAK CV De Klompen |
| Grootorde | Coen | Bok, de | CV de Bietjes |
| Grootorde | Monica | Sweres | Senaat/Nootweer/CV De Helft is Zat |
| Grootorde | Theo | Nagelkerke | CV De Zwoertjes |
| BAK orde | Arjan | Boeren | CV de Klaai-Aêrepels |
| BAK orde | Ronnie | Coertjes | CV de Klaai-Aêrepels |
| BAK orde | Wilma | Heller | Vrouw van Prins |
| BAK orde | Jaco | Hermans | Helper Black Eagels Jr. |
| BAK orde | Theo | Herrings | Swirreswadaanders / organisator Dorpsbal |
| BAK orde | Roberto | Hoogendoorn | Helper Black Eagels Jr. |
| BAK orde | Corrie | Lens | 11 jaar Bridge Drive |
| BAK orde | Laurens | Smolders | BK Hè Hè |
| BAK orde | Marco | Hassel, van | Bloemencorso Zundert |
| BAK orde | Arnoud | Genefaas | de BOB van Boemeldonck |
| BAK orde | Bregje | Kolck, van | Ikke |
| BAK orde | Els | Wingerden, van | Basisschool de Horizon |
| BAK orde | Anja | Busio | BAK vrouw/medewerkster |
| BAK orde | Gemma | Jansen | CV de Meelballen |
| BAK orde | Ben | most, van de | Magrietjeÿ |
| BAK orde | Riet | Berg, van de | Bouwadres CV de Gieters |
| BAK orde | Erwin | Schoenmakers | CV De Krakelingen |
| BAK orde | Mies | Touw | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Pim | Vincenten | CV De Krakelingen |
| BAK orde | Marco | Bastiaansen | CV De Platonische Woudvlinders |
| BAK orde | Corrie | Rombouts | Kielenmaakster |
| BAK orde | Helen | Dijcks | Commissie Internet/Optochten |
| BAK orde | Jan | Poppelaars | Black Eagels Sr. |
| BAK orde | Mark | Bastiaansen | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Tom | Jansen | CV de Klepperbekken |
| BAK orde | Marlies | Kuijpers | Bouwadres CV De Lolbroekenÿ |
| BAK orde | Wim | Kuijpers | Bouwadres CV De Lolbroeken |
| BAK orde | Pieter | Musters | Lapzwansen |
| BAK orde | Joost | Sweep | CV de Herrieschoppers |
| BAK orde | Therry | Basstein | CV De Plakkers |
| BAK orde | Richard | Broek, van de | CV de Bietjes |
| BAK orde | Sander | Gils, van | CV De Nachtbraokers |
| BAK orde | Yannick | Goorbergh, van de | CV De Plakkers |
| BAK orde | Jeroen | Magielse | CV de Bietjes |
| BAK orde | Nick | Schillemans | CV de Bietjes |
| BAK orde | Sander | Vissers | CV De Nachtbraokers |
| BAK orde | Bart | Loenhout, van | Bouwadres CV de Krakelingen |
| BAK orde | Caroline | Loenhout, van | Bouwadres CV de Krakelingen |
| BAK orde | Janus | Otto | Karnavalesk Kunstenaar |
| Bijzondere huisorde 2X11 | Dijo | Gils, van | 22 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Mevrouw | Hellerÿ | Moeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Nelemans | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Ronde, de | Hagedonkÿ |
| Huisorde van de prins | Toos | Schuijbroek | Moeder van ex Hofdame |
| Huisorde van de prins | Ger | Aarts | Directeur De Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Heller | Vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Prins | Joep | Prins van de Horizon school |
| Huisorde van de prins | Jiska | Keus | Prinses Apollo school |
| Huisorde van de prins | Prinses | Lotte | Rinses van de Horizon school |
| Huisorde van de prins | Prins | Niels | Prins van De Griffioen school |
| Huisorde van de prins | Ton | Peijper, de | CV De Helft is zat |
| Huisorde van de prins | Jenske | Roos, de | Prinses Apollo school |
| Huisorde van de prins | Jack | Sweres | CV De Helft is zatÿ |
| Huisorde van de prins | Eltje | Taks | CV De Kreukelsÿ |
| Huisorde van de prins | Mark | Berbers | CV de Meelballen |
| Huisorde van de prins | Joeri | Akkermans | CV Moi Gekloi |
| Huisorde van de prins | Patrick | Chantrel | CV Moi Gekloi |
| Huisorde van de prins | Tamara | Heller | Dochter Prins |
| Huisorde van de prins | Lars | Loenhout, van | Intrem Hofmachinist |
| Huisorde van de prins | Marjan | Aarts | CV de Batabieren |
| Huisorde van de prins | Nel | Huijbregts | CV de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Ad | Korving | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Henny | Korving | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Paul | Goorbergh, van de | PVC de Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Shirley | Peijper, de | De Helft is Zat |
| Huisorde van de prins | John | Riel, van | CV De Kreukels |
| Huisorde van de prins | Mechteld | Taks | CV De Kreukels |
| Huisorde van de prins | Els | Trotsenburg, van | ÿTTT |
| Huisorde van de prins | Christan | Basstein | Magrietje |
| Huisorde van de prins | Marco | Heller | CV De Plakkers |
| Huisorde van de prins | Martijn | Oers, van | CV Wa Nou? |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Novina | Besems | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Nancy | Giesbergen | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jolanda | Goorbergh, van de | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Stefanie | Graauw, de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Rob | Hennekam | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Chris | Holleman | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Zerline | Jagt | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Lynn | Kleemans | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Elke | Leeuwerden, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Monique | Machielsen | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Sophie | Slangen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Maaike | Vissers | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Mller | ÿVaste invaller Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Corné | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Francis | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jenny | Aarts-van Gils | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Tom | Busio | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Annick-Fleur | Dircken | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Sanne | Hees, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Leijten-van Gils | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Michiel | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Mark | Aarts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Rutger | Dolk | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Merijn | Harkx | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Amy | Hoogduijn | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Michael | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ken | Keizer, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gwen | Koedijk, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nickey | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Sandra | Oploo, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Ridder, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ilvy | Willemen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | André | Brouwers | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Joost | Mathijssen | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Nelemans | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | John | Paeschen, van | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | André | Raam, van | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van Elf |
| Prinsenschild | John | Heller | Prins Jonas XLIII |
| Proclamatie | Aldert | Meurs, van | 30 jaar kinderoptocht |
| Proclamatie installatie | CV | de kat z'n viool | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Klaai-Aêrepels | geinstalleerd bij d'n Henk |
