Onderscheidingen 2000-2001: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2000-2001 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2000-2001 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Boemeldoncker || Jan || Craen, de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Grootorde || Frans || Breugel || Jurylid grote optocht |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Andrew || Muller || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Nathalie || Muller || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Toon || Ros || Commissaris grote optocht |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Frank || Aarts || CV de Tarantula's |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Ad || Verdaasdonk || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Dennis || Roelands || Senaatslid Clubs |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annie || Nouwen || Bestuurslid THT Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Hans || Rombouts || CV Laat mar komme |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Joost || Aarts || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Sandra || Foesenek || Choreografie bakzittingen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Paul || Gruythuizen, van || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mariët || Hertogs || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Rens || Kavelaars || CV de Guppen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Petra || Meer, van || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mark || Ottenheim || CV de Ratten |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Carry || Poppelaars || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Roland || Schalken || CV de Guppen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Kees || Verwijmeren || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Dhr. || Westen, van de || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Wessel || Bakker || CV de Waaipaolen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Heidi || Peemen || CV de Kroegvoeten |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Nathalie || Peemen || CV de Kroegvoeten |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Rose || Aarts || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Henny || Boot || Bouwbedrijf Boot |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Paula || Damen || De Zonnebloem |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Nancy || Giesbergen || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Ad || Koning || Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Luc || Meijvis || St. Jongeren Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Marian || Meijvis || St. Jongeren Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Annelies || Mol || School de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Ton || Peijper, de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Han || Schipperen || Bouwbedrijf Schipperen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Peter || Schipperen || Bouwbedrijf Schipperen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mariëtte || Sips || Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Irene || Verwijmeren || Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Ton || Bastiaansen || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Johan || Machielsen || Café zaal Denans |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mieke || Duuren, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Barry || Nuiten || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Gerry || Tilburg, van || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Jurgen || Aart, van || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Rene || deugd, de || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Jan Willem || Martens || Organisatie Kapellenfestival |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mark || Roos, de || Organisatie Kapellenfestival |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Jolanda || Rosmeulen, van || CV Platonische Woudvlinders |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Dave || Schreiner || CV Platonische Woudvlinders |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mevr. || Vincenten || Maakster Karnavalsdassen |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Dhr. || Baremans || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mevr. || Baremans || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Nancy || Craen, de || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Dhr. || Haperen, van || Bouwadres Boemelboys |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Mevr. || Haperen, van || Bouwadres Boemelboys |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Johan || Nooren || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | BAK orde || | + | | BAK orde || Rein || Nuiten || Bestuurslid R.T.C. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Annemiek || beemt, van de || Schoonmoeder Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Jan || Beemt, van de || Schoonvader Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Monja || Beemt, van de || Vrouw van Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Jack || Bouman || Zwager van Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Mirella || Bouman || Zus van Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Astrid || Foesenek || Schoonzus van Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Johan || Foesenek || Broer Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Sander || Foesenek || Neef van Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Sandra || Foesenek || Schoonzus Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Toon || Beurden, van || Ex prins en sponser steek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Mark || Roos, de || BK Hè Hè |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Kim || Foesenek || Nichtje Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Svetlana || Goorbergh, van de || Jeugdprins de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Thijs || Loenhout, van || Jeugdprins de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Lotte || Wezel, van || Jeugdprinses Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Geries || Barhom || Neef George Habra |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Jack || Verstegen || Prins Kobus Bergeijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Sander || Beurden, van || CV de Herrieschoppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || || Prins Frits || Prinsengeburenbal Bavel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Marcel || Husson || Maker Prinsensuite |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Andrew || Muller || Maker Prinsensuite |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Carlo || Foesenek || Broer Prins Drikus |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins || | + | | Huisorde van de prins || Mieke || Kavelaars || Sponser vuurwerk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Alannah || Franken || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Floortje || Hees, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Maartje || Hees, van || Dansmarietje |
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Carlijn || Kools || Dansmarietje | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Henny || Korving || begeleiding dansmarietjes | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Kees || Oostvogels || BAK Bestuur | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Germaine || Pelgrom || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Jeanne || Prins || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Shirley || Schopenhouer || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Eltje || Taks || BAK Bestuur | | Bijzondere huisorde || Eltje || Taks || BAK Bestuur | ||
| Regel 180: | Regel 189: | ||
| Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Miranda || Vriens || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Debby || Aarts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Eelco || Adriaansz || Hofkapel |
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Gevolg | ||
| Regel 193: | Regel 202: | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Erik || Gils, van || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Erik || Gils, van || Gevolg | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || John || Goos || Hofkapel | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Lilly || Habra || Gevolg | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Ton || Hees, van || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Ton || Hees, van || Gevolg | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Gevolg | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg | ||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel | ||
| Regel 227: | Regel 232: | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Niels || Vessem, van || Hofkapel | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Danny || Voesenek || Hofkapel | | Bijzondere huisorde || Danny || Voesenek || Hofkapel | ||
| + | |- | ||
| + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van elf | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Ad || Doorakkers || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Ad || Doorakkers || Raad van elf | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Graaf, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Korving || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Rick || Mutsaers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Ton || Okhuijzen || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Ton || Okhuijzen || Raad van elf | ||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| Bijzondere huisorde || Antoon || Reniers || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Antoon || Reniers || Raad van elf | ||
| Regel 252: | Regel 259: | ||
| Bijzondere huisorde || Johan || Timmers || Raad van elf | | Bijzondere huisorde || Johan || Timmers || Raad van elf | ||
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Perry || Voogt || Raad van elf |
| + | |- | ||
| + | | Prinsenschild || Edwin || Voesenek || Prins Drikus XXXVI | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Proclamatie || BK || Ut Biks Kabaal || 22 jarig bestaan |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie || | + | | Proclamatie || Bouwbedrijf || Boot en Schipperen || Jarenlangen inzet |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie installatie || CV || | + | | Proclamatie installatie || CV || Gallipaopers || Installatie cv de Galliepaopers |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie installatie || CV || | + | | Proclamatie installatie || CV || Twee Vooraf || Installatie cv Twee Vooraf |
|} | |} | ||
Versie van 1 aug 2018 20:00
In het seizoen 2000-2001 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Jan | Craen, de | |
| Grootorde | Frans | Breugel | Jurylid grote optocht |
| Grootorde | Andrew | Muller | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Nathalie | Muller | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Toon | Ros | Commissaris grote optocht |
| Grootorde | Frank | Aarts | CV de Tarantula's |
| Grootorde | Ad | Verdaasdonk | CV de Batabieren |
| Grootorde | Dennis | Roelands | Senaatslid Clubs |
| BAK orde | Annie | Nouwen | Bestuurslid THT Prinsenbeek |
| BAK orde | Hans | Rombouts | CV Laat mar komme |
| BAK orde | Joost | Aarts | CV de Batabieren |
| BAK orde | Sandra | Foesenek | Choreografie bakzittingen |
| BAK orde | Paul | Gruythuizen, van | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Mariët | Hertogs | Hagedonk |
| BAK orde | Rens | Kavelaars | CV de Guppen |
| BAK orde | Petra | Meer, van | Piepersbal |
| BAK orde | Mark | Ottenheim | CV de Ratten |
| BAK orde | Carry | Poppelaars | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Roland | Schalken | CV de Guppen |
| BAK orde | Kees | Verwijmeren | CV de Batabieren |
| BAK orde | Dhr. | Westen, van de | Hagedonk |
| BAK orde | Wessel | Bakker | CV de Waaipaolen |
| BAK orde | Heidi | Peemen | CV de Kroegvoeten |
| BAK orde | Nathalie | Peemen | CV de Kroegvoeten |
| BAK orde | Rose | Aarts | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Henny | Boot | Bouwbedrijf Boot |
| BAK orde | Paula | Damen | De Zonnebloem |
| BAK orde | Nancy | Giesbergen | Griffioenschool |
| BAK orde | Ad | Koning | Apolloschool |
| BAK orde | Luc | Meijvis | St. Jongeren Prinsenbeek |
| BAK orde | Marian | Meijvis | St. Jongeren Prinsenbeek |
| BAK orde | Annelies | Mol | School de Horizon |
| BAK orde | Ton | Peijper, de | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Han | Schipperen | Bouwbedrijf Schipperen |
| BAK orde | Peter | Schipperen | Bouwbedrijf Schipperen |
| BAK orde | Mariëtte | Sips | Apolloschool |
| BAK orde | Irene | Verwijmeren | Griffioenschool |
| BAK orde | Ton | Bastiaansen | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Johan | Machielsen | Café zaal Denans |
| BAK orde | Mieke | Duuren, van | CV de Kikkers |
| BAK orde | Barry | Nuiten | de Scouting |
| BAK orde | Gerry | Tilburg, van | de Scouting |
| BAK orde | Jurgen | Aart, van | CV de Joppers |
| BAK orde | Rene | deugd, de | CV de Joppers |
| BAK orde | Jan Willem | Martens | Organisatie Kapellenfestival |
| BAK orde | Mark | Roos, de | Organisatie Kapellenfestival |
| BAK orde | Jolanda | Rosmeulen, van | CV Platonische Woudvlinders |
| BAK orde | Dave | Schreiner | CV Platonische Woudvlinders |
| BAK orde | Mevr. | Vincenten | Maakster Karnavalsdassen |
| BAK orde | Dhr. | Baremans | Bouwadres |
| BAK orde | Mevr. | Baremans | Bouwadres |
| BAK orde | Nancy | Craen, de | CV de Schutters |
| BAK orde | Dhr. | Haperen, van | Bouwadres Boemelboys |
| BAK orde | Mevr. | Haperen, van | Bouwadres Boemelboys |
| BAK orde | Johan | Nooren | CV de Schutters |
| BAK orde | Rein | Nuiten | Bestuurslid R.T.C. |
| Huisorde van de prins | Annemiek | beemt, van de | Schoonmoeder Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Jan | Beemt, van de | Schoonvader Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Monja | Beemt, van de | Vrouw van Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Jack | Bouman | Zwager van Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Mirella | Bouman | Zus van Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Astrid | Foesenek | Schoonzus van Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Johan | Foesenek | Broer Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Sander | Foesenek | Neef van Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Sandra | Foesenek | Schoonzus Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Toon | Beurden, van | Ex prins en sponser steek |
| Huisorde van de prins | Mark | Roos, de | BK Hè Hè |
| Huisorde van de prins | Kim | Foesenek | Nichtje Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Svetlana | Goorbergh, van de | Jeugdprins de Horizon |
| Huisorde van de prins | Thijs | Loenhout, van | Jeugdprins de Horizon |
| Huisorde van de prins | Lotte | Wezel, van | Jeugdprinses Griffioenschool |
| Huisorde van de prins | Geries | Barhom | Neef George Habra |
| Huisorde van de prins | Jack | Verstegen | Prins Kobus Bergeijk |
| Huisorde van de prins | Sander | Beurden, van | CV de Herrieschoppers |
| Huisorde van de prins | Prins Frits | Prinsengeburenbal Bavel | |
| Huisorde van de prins | Marcel | Husson | Maker Prinsensuite |
| Huisorde van de prins | Andrew | Muller | Maker Prinsensuite |
| Huisorde van de prins | Carlo | Foesenek | Broer Prins Drikus |
| Huisorde van de prins | Mieke | Kavelaars | Sponser vuurwerk |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Alannah | Franken | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Floortje | Hees, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Maartje | Hees, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Carlijn | Kools | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Henny | Korving | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Kees | Oostvogels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Germaine | Pelgrom | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jeanne | Prins | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Shirley | Schopenhouer | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Eltje | Taks | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Miranda | Vriens | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Debby | Aarts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Eelco | Adriaansz | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Mark | Chantrel | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Erik | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | John | Goos | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lilly | Habra | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Hees, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Mller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nathalie | Mller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Annemiek | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Vessem, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Danny | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Doorakkers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joost | Graaf, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Korving | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Rick | Mutsaers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ton | Okhuijzen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Antoon | Reniers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frans | Schrauwen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Timmers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Perry | Voogt | Raad van elf |
| Prinsenschild | Edwin | Voesenek | Prins Drikus XXXVI |
| Proclamatie | BK | Ut Biks Kabaal | 22 jarig bestaan |
| Proclamatie | Bouwbedrijf | Boot en Schipperen | Jarenlangen inzet |
| Proclamatie installatie | CV | Gallipaopers | Installatie cv de Galliepaopers |
| Proclamatie installatie | CV | Twee Vooraf | Installatie cv Twee Vooraf |
