Onderscheidingen 1995-1996: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1995-1996 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1995-1996 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Janus||Oomen | + | | Boemeldoncker || Janus || Oomen || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Arno||Braspenning | + | | Grootorde || Arno || Braspenning || CV de Gieters |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||René||Dorst, van | + | | Grootorde || René || Dorst, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Johan||Meeuwissen | + | | Grootorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||John||Boeren | + | | Grootorde || John || Boeren || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Peter||Houtepen | + | | Grootorde || Peter || Houtepen || CV de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Hans||Aarts | + | | Grootorde || Hans || Aarts || CV de Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ralf || Nagelkerke || Disjocky Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || René || Beek, van || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Gabriëls || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lia || Gils, van || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Petra || Oomen || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ingrid || opstal, van || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Twan || Udo || Piepersbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Uum-Peeters, van || Schoonmoeder Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ben || Bijsterveld, van || Jury Kinderoptocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Roos, de || CV Ontspoord |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Irene || Bielden, van || Juffrouw Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Chantral || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Ermens || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tonio || Langen || Ludwinaschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rob || Lint || 12 ½ jaar Perfect |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corne || Machielsen || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Niels || Weterings || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Berend || Aarts || Medewerker Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Huijbregts || Reserve Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jacobien || Westen, van der || CV Plat.Woudvlinders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Kavelaars || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ger || Touw || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Verwijmeren || CV de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mia || Aarts || Stichting S.J.P. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Franken || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Gils, van || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rozetta || Gils, van || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Zangeres || Hanny || Clubfeest |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rudy || Oploo, van || Missiewerk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Prins || Geburenbal |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Bogers || Stichting 1-2-3 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dré || Kleemans || 50 jaar lid buurtver. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rika || Snoeis || 50 jaar lid buurtver. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Biemans || Bouwadres CV de Klompen |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Wim || Dielemans || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||4||Portiers | + | | Huisorde van de prins || 4 || Portiers || Café het Hert |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Pasqual||Wiene | + | | Huisorde van de prins || Pasqual || Wiene || Vriend Hofdame (Prieters) |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Annouk||Bogaard, van de | + | | Huisorde van de prins || Annouk || Bogaard, van de || Schoonzus Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Canjels | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Canjels || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Patricia||Gils, van | + | | Huisorde van de prins || Patricia || Gils, van || Dochter van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Kuijck, van | + | | Huisorde van de prins || Piet || Kuijck, van || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mien||Langen-van de Enden | + | | Huisorde van de prins || Mien || Langen-van de Enden || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frank||Leijten | + | | Huisorde van de prins || Frank || Leijten || Schoonzoon van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wijnand||Berg, van de | + | | Huisorde van de prins || Wijnand || Berg, van de || Afscheid Hofchaffeur |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||10 Kamerleden||Den Haag | + | | Huisorde van de prins || 10 Kamerleden || Den Haag || Delegatie div. Partijen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anette||Jansen | + | | Huisorde van de prins || Anette || Jansen || Prinses Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Christien||Rosmeulen, van | + | | Huisorde van de prins || Christien || Rosmeulen, van || Femmekesbal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toos||Biemans | + | | Huisorde van de prins || Toos || Biemans || 50 Jaar vrouw Jos |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Leijten | + | | Huisorde van de prins || Piet || Leijten || Opslag B.A.K. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joke||Elias | + | | Huisorde van de prins || Joke || Elias || Moeder Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Carla||Meeuwissen | + | | Huisorde van de prins || Carla || Meeuwissen || Clubfeest(Black-Eagle) |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Huybrechts | + | | Huisorde van de prins || Riet || Huybrechts || Buurtfeest Groenstr. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Kuyer | + | | Huisorde van de prins || Jan || Kuyer || Bestuur R.T.C. |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anton||Eijnden, van den | + | | Bijzondere huisorde || Anton || Eijnden, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Essenberg | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Essenberg || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Kleemans | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Kleemans || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nuiten || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Biemans | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jac||Craen, de | + | | Bijzondere huisorde || Jac || Craen, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Graauw, de | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Graauw, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Erik||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Erik || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Korving || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henk||Prins | + | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henri||Quaytaal | + | | Bijzondere huisorde || Henri || Quaytaal || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Erik||Snijders | + | | Bijzondere huisorde || Erik || Snijders || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ger||Bosman | + | | Bijzondere huisorde || Ger || Bosman || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angela||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Angela || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mascha||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Mascha || Jansen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Andrew||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Andrew || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ardi||Poppelaars | + | | Bijzondere huisorde || Ardi || Poppelaars || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Goos | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Goos || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Peter||Mooiman | + | | Bijzondere huisorde || Peter || Mooiman || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Quno||Suijlekom, van | + | | Bijzondere huisorde || Quno || Suijlekom, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Timmers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nicole||Elias | + | | Bijzondere huisorde || Nicole || Elias || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jolanda||Roelen | + | | Bijzondere huisorde || Jolanda || Roelen || Hofdame |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:55
In het seizoen 1995-1996 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Janus | Oomen | |
| Grootorde | Arno | Braspenning | CV de Gieters |
| Grootorde | René | Dorst, van | Raad van Elf |
| Grootorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Grootorde | John | Boeren | CV de Schutters |
| Grootorde | Peter | Houtepen | CV de Zwabbers |
| Grootorde | Hans | Aarts | CV de Mislukkelingen |
| BAK orde | Ralf | Nagelkerke | Disjocky Marktzicht |
| BAK orde | René | Beek, van | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Mevr. | Gabriëls | Hagedonk |
| BAK orde | Lia | Gils, van | Vrouw van de Prins |
| BAK orde | Petra | Oomen | Piepersbal |
| BAK orde | Ingrid | opstal, van | Piepersbal |
| BAK orde | Twan | Udo | Piepersbal |
| BAK orde | Mevr. | Uum-Peeters, van | Schoonmoeder Prins |
| BAK orde | Ben | Bijsterveld, van | Jury Kinderoptocht |
| BAK orde | Mark | Roos, de | CV Ontspoord |
| BAK orde | Irene | Bielden, van | Juffrouw Apolloschool |
| BAK orde | Mark | Chantral | de Scouting |
| BAK orde | Kees | Ermens | de Scouting |
| BAK orde | Tonio | Langen | Ludwinaschool |
| BAK orde | Rob | Lint | 12 ½ jaar Perfect |
| BAK orde | Corne | Machielsen | CV de Bietjes |
| BAK orde | Niels | Weterings | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Berend | Aarts | Medewerker Marktzicht |
| BAK orde | Henk | Huijbregts | Reserve Raad van Elf |
| BAK orde | Jacobien | Westen, van der | CV Plat.Woudvlinders |
| BAK orde | Jan | Kavelaars | CV de Oekels |
| BAK orde | Ger | Touw | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Mark | Verwijmeren | CV de Zwabbers |
| BAK orde | Mia | Aarts | Stichting S.J.P. |
| BAK orde | Rien | Franken | CV de Kikkers |
| BAK orde | Jac | Gils, van | CV de Batabieren |
| BAK orde | Rozetta | Gils, van | CV de Overlopers |
| BAK orde | Zangeres | Hanny | Clubfeest |
| BAK orde | Rudy | Oploo, van | Missiewerk |
| BAK orde | Prins | Geburenbal | |
| BAK orde | Henk | Bogers | Stichting 1-2-3 |
| BAK orde | Dré | Kleemans | 50 jaar lid buurtver. |
| BAK orde | Rika | Snoeis | 50 jaar lid buurtver. |
| BAK orde | Piet | Biemans | Bouwadres CV de Klompen |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Wim | Dielemans | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | 4 | Portiers | Café het Hert |
| Huisorde van de prins | Pasqual | Wiene | Vriend Hofdame (Prieters) |
| Huisorde van de prins | Annouk | Bogaard, van de | Schoonzus Hofdame |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Canjels | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Patricia | Gils, van | Dochter van de Prins |
| Huisorde van de prins | Piet | Kuijck, van | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Mien | Langen-van de Enden | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Frank | Leijten | Schoonzoon van de Prins |
| Huisorde van de prins | Wijnand | Berg, van de | Afscheid Hofchaffeur |
| Huisorde van de prins | 10 Kamerleden | Den Haag | Delegatie div. Partijen |
| Huisorde van de prins | Anette | Jansen | Prinses Griffioen |
| Huisorde van de prins | Christien | Rosmeulen, van | Femmekesbal |
| Huisorde van de prins | Toos | Biemans | 50 Jaar vrouw Jos |
| Huisorde van de prins | Piet | Leijten | Opslag B.A.K. |
| Huisorde van de prins | Joke | Elias | Moeder Hofdame |
| Huisorde van de prins | Carla | Meeuwissen | Clubfeest(Black-Eagle) |
| Huisorde van de prins | Riet | Huybrechts | Buurtfeest Groenstr. |
| Huisorde van de prins | Jan | Kuyer | Bestuur R.T.C. |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Anton | Eijnden, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Peter | Essenberg | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Kleemans | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jac | Craen, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Graauw, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Erik | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Korving | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Erik | Snijders | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ger | Bosman | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Angela | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Mascha | Jansen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ardi | Poppelaars | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ad | Goos | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Peter | Mooiman | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Quno | Suijlekom, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Timmers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Nicole | Elias | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | Jolanda | Roelen | Hofdame |
