Onderscheidingen 1989-1990: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1989-1990 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1989-1990 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1989-1990 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Theo||Gelens | + | | Boemeldoncker || Theo || Gelens || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Dijo||Gils, van | + | | Grootorde || Dijo || Gils, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Arjan||Husson | + | | Grootorde || Arjan || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Piet||Nuiten | + | | Grootorde || Piet || Nuiten || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Gonny||Vermunt | + | | Grootorde || Gonny || Vermunt || Vrouw Jan |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Geel, van | + | | Grootorde || Jan || Geel, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Leo||Broek, van de | + | | Grootorde || Leo || Broek, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ad||Goos | + | | Grootorde || Ad || Goos || BAKkletser |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Jansen || D'Oren toe |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Brugel || Mhr de Bok |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Brugel || Mevr de Bok |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Flip || Beuren, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nelly || Graaf, de || Gemeentehuis |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hanneke || Hilst, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Elias || vrouw Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Emiel || Nijnatten, van || Groep gestrikt |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wijnand || Berg, van de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cor || Corsmit || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Custers || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || M || Dijk, van || Prinsenslag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Kempen, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Steen, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Steen, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Bliek, van de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Franken || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stan || Graaf, de || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arnold || Monster || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jos || Veeken, van de || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jack || Beekers || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Carla || Domstorff || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sjors || Dirven || Opslag B.A.K. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Gurp, van || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || P || Hazenberg || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || S || Hazenberg || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Smits || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Goos || Kletser |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frank||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Frank || Aarts || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Antoon||Braspenning | + | | Huisorde van de prins || Antoon || Braspenning || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Antoon||Ven, van de | + | | Huisorde van de prins || Antoon || Ven, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Ad || Verwijmeren || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Broek, van de | + | | Huisorde van de prins || Jos || Broek, van de || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Broos | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Broos || Bejaardenhuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frans||Geel, van | + | | Huisorde van de prins || Frans || Geel, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Geerts | + | | Huisorde van de prins || Riet || Geerts || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Paul||Goorberg, van de | + | | Huisorde van de prins || Paul || Goorberg, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Govers | + | | Huisorde van de prins || Ad || Govers || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||P||Kuijk, van | + | | Huisorde van de prins || P || Kuijk, van || Bejaardenhuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Lagarde | + | | Huisorde van de prins || Piet || Lagarde || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Christ||Leijsen, van | + | | Huisorde van de prins || Christ || Leijsen, van || Bejaardenhuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mark||Nachtzaam | + | | Huisorde van de prins || Mark || Nachtzaam || Café Spoorzicht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Addy||Sprenkels | + | | Huisorde van de prins || Addy || Sprenkels || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Verlind | + | | Huisorde van de prins || Theo || Verlind || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||M||Verstegen sr. | + | | Huisorde van de prins || M || Verstegen sr. || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Vlemminx | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Vlemminx || Bejaardenhuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Vries, de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Vries, de || Bejaardenhuis Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jurgen||Willemse | + | | Huisorde van de prins || Jurgen || Willemse || cv de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Aerts | + | | Huisorde van de prins || Kees || Aerts || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mariët||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Mariët || Bastiaansen || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jaqueline||Claesen | + | | Huisorde van de prins || Jaqueline || Claesen || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jose||Claesen | + | | Huisorde van de prins || Jose || Claesen || Harmonie Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mark||Elias | + | | Huisorde van de prins || Mark || Elias || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Erika||Foesenek | + | | Huisorde van de prins || Erika || Foesenek || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jolanda||Frijters | + | | Huisorde van de prins || Jolanda || Frijters || Harmonie Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rinus||Lange, de | + | | Huisorde van de prins || Rinus || Lange, de || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Leysen, van | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Leysen, van || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mark||Roos, de | + | | Huisorde van de prins || Mark || Roos, de || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Wachters | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Wachters || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Aalst, van | + | | Huisorde van de prins || Hans || Aalst, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Houtepen | + | | Huisorde van de prins || Kees || Houtepen || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Antoon||Mol | + | | Huisorde van de prins || Antoon || Mol || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Albert||Watzeels | + | | Huisorde van de prins || Albert || Watzeels || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||J||Hoven, van de | + | | Huisorde van de prins || J || Hoven, van de || D'Oren toe |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Elly||Jansen | + | | Huisorde van de prins || Elly || Jansen || de Overstap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mien||Jansen | + | | Huisorde van de prins || Mien || Jansen || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||André||Kolck, van de | + | | Huisorde van de prins || André || Kolck, van de || Diskjockey |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anton||Luycks | + | | Huisorde van de prins || Anton || Luycks || de Overstap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wim||Opstal jr, van | + | | Huisorde van de prins || Wim || Opstal jr, van || Zoon van Wim sr |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Heidy||Weterings | + | | Huisorde van de prins || Heidy || Weterings || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Diny||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Diny || Aarts || Volleybalver Set Up |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Jansen | + | | Huisorde van de prins || Theo || Jansen || Volleybalver Set Up |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||R||Aben | + | | Huisorde van de prins || R || Aben || Ambtenaren (de Koe) |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Coertjes | + | | Huisorde van de prins || Peter || Coertjes || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anouska||Pffer | + | | Huisorde van de prins || Anouska || Pffer || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jack||Verstegen | + | | Huisorde van de prins || Jack || Verstegen || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Els||Kleemans | + | | Huisorde van de prins || Els || Kleemans || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joke||Schalk | + | | Huisorde van de prins || Joke || Schalk || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Zwart, de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Zwart, de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||P||Zwart, de | + | | Huisorde van de prins || P || Zwart, de || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||J||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || J || Dongen, van || Harmonie Amor Musae |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Schipper | + | | Huisorde van de prins || Theo || Schipper || Harmonie Amor Musae |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Holleman | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Holleman || Kraanbedrijf |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Holleman | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Holleman || Kraanbedrijf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Vermunt || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Aa, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Aa, van der || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Beemt, van de | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Beemt, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arjan||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Arjan || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edward||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Edward || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maureen||Verboven | + | | Bijzondere huisorde || Maureen || Verboven || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lisanne||Vincenten | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Vincenten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Berg, van de | + | | Bijzondere huisorde || John || Berg, van de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Franken || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Jong, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Luyckx | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Luyckx || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nuiten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dirk||Raaymakers | + | | Bijzondere huisorde || Dirk || Raaymakers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Emily||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Emily || Beekers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lion||Most, van de | + | | Bijzondere huisorde || Lion || Most, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wout||Spronk | + | | Bijzondere huisorde || Wout || Spronk || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Caroline||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Caroline || Vermunt || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martin||Verstegen | + | | Bijzondere huisorde || Martin || Verstegen || Gevolg |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:49
In het seizoen 1989-1990 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Theo | Gelens | |
| Grootorde | Dijo | Gils, van | Raad van Elf |
| Grootorde | Arjan | Husson | Hofkapel |
| Grootorde | Piet | Nuiten | Raad van Elf |
| Grootorde | Gonny | Vermunt | Vrouw Jan |
| Grootorde | Jan | Geel, van | CV de Vetkluivers |
| Grootorde | Leo | Broek, van de | v.v. Beek Vooruit |
| Grootorde | Ad | Goos | BAKkletser |
| BAK orde | Ria | Jansen | D'Oren toe |
| BAK orde | Dhr. | Brugel | Mhr de Bok |
| BAK orde | Mevr. | Brugel | Mevr de Bok |
| BAK orde | Flip | Beuren, van | |
| BAK orde | Nelly | Graaf, de | Gemeentehuis |
| BAK orde | Hanneke | Hilst, van | |
| BAK orde | Joke | Elias | vrouw Prins |
| BAK orde | Emiel | Nijnatten, van | Groep gestrikt |
| BAK orde | Wijnand | Berg, van de | |
| BAK orde | Cor | Corsmit | CV de Kikkers |
| BAK orde | Peter | Custers | CV de Kikkers |
| BAK orde | M | Dijk, van | Prinsenslag |
| BAK orde | Dhr. | Kempen, van | CV de Oekels |
| BAK orde | Joke | Steen, van | |
| BAK orde | Kees | Steen, van | |
| BAK orde | Ria | Bliek, van de | CV de Kikkers |
| BAK orde | Rien | Franken | CV de Batabieren |
| BAK orde | Stan | Graaf, de | CV de Batabieren |
| BAK orde | Arnold | Monster | Klein Overveld |
| BAK orde | Jos | Veeken, van de | Klein Overveld |
| BAK orde | Jack | Beekers | |
| BAK orde | Carla | Domstorff | |
| BAK orde | Sjors | Dirven | Opslag B.A.K. |
| BAK orde | Henk | Gurp, van | CV de Maespappers |
| BAK orde | P | Hazenberg | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | S | Hazenberg | 25 jarig huwelijk |
| BAK orde | Toon | Smits | |
| BAK orde | Ad | Goos | Kletser |
| Huisorde van de prins | Frank | Aarts | |
| Huisorde van de prins | Antoon | Braspenning | |
| Huisorde van de prins | Antoon | Ven, van de | |
| Huisorde van de prins | Ad | Verwijmeren | |
| Huisorde van de prins | Jos | Broek, van de | CV de Leuttappers |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Broos | Bejaardenhuis Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Frans | Geel, van | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Riet | Geerts | Bejaardenmiddag |
| Huisorde van de prins | Paul | Goorberg, van de | |
| Huisorde van de prins | Ad | Govers | Bejaardenmiddag |
| Huisorde van de prins | P | Kuijk, van | Bejaardenhuis Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Piet | Lagarde | |
| Huisorde van de prins | Christ | Leijsen, van | Bejaardenhuis Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Mark | Nachtzaam | Café Spoorzicht |
| Huisorde van de prins | Addy | Sprenkels | CV de Black Aegles |
| Huisorde van de prins | Theo | Verlind | |
| Huisorde van de prins | M | Verstegen sr. | |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Vlemminx | Bejaardenhuis Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Vries, de | Bejaardenhuis Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Jurgen | Willemse | cv de Puddingbuksen |
| Huisorde van de prins | Kees | Aerts | |
| Huisorde van de prins | Mariët | Bastiaansen | Twirling Girls |
| Huisorde van de prins | Jaqueline | Claesen | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Jose | Claesen | Harmonie Sprundel |
| Huisorde van de prins | Mark | Elias | |
| Huisorde van de prins | Erika | Foesenek | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Jolanda | Frijters | Harmonie Sprundel |
| Huisorde van de prins | Rinus | Lange, de | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Leysen, van | Twirling Girls |
| Huisorde van de prins | Mark | Roos, de | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Wachters | |
| Huisorde van de prins | Hans | Aalst, van | |
| Huisorde van de prins | Kees | Houtepen | |
| Huisorde van de prins | Antoon | Mol | |
| Huisorde van de prins | Albert | Watzeels | |
| Huisorde van de prins | J | Hoven, van de | D'Oren toe |
| Huisorde van de prins | Elly | Jansen | de Overstap |
| Huisorde van de prins | Mien | Jansen | de Scouting |
| Huisorde van de prins | André | Kolck, van de | Diskjockey |
| Huisorde van de prins | Anton | Luycks | de Overstap |
| Huisorde van de prins | Wim | Opstal jr, van | Zoon van Wim sr |
| Huisorde van de prins | Heidy | Weterings | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Diny | Aarts | Volleybalver Set Up |
| Huisorde van de prins | Theo | Jansen | Volleybalver Set Up |
| Huisorde van de prins | R | Aben | Ambtenaren (de Koe) |
| Huisorde van de prins | Peter | Coertjes | CV de Overlopers |
| Huisorde van de prins | Anouska | Pffer | CV de Overlopers |
| Huisorde van de prins | Jack | Verstegen | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Els | Kleemans | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Joke | Schalk | |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Zwart, de | |
| Huisorde van de prins | P | Zwart, de | |
| Huisorde van de prins | J | Dongen, van | Harmonie Amor Musae |
| Huisorde van de prins | Theo | Schipper | Harmonie Amor Musae |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Holleman | Kraanbedrijf |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Holleman | Kraanbedrijf |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Vermunt | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Aa, van der | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Beemt, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Arjan | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edward | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Maureen | Verboven | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Vincenten | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | John | Berg, van de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Franken | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Luyckx | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Dirk | Raaymakers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Emily | Beekers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frans | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Lion | Most, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wout | Spronk | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Caroline | Vermunt | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Martin | Verstegen | Gevolg |
