Onderscheidingen 1984-1985: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1984-1985 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | ali...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1984-1985 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1984-1985 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | + | {| class="wikitable" | |
| − | {| | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Piet||Weterings | + | | Grootorde || Piet || Weterings || Gemeente Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Kavelaars | + | | Grootorde || Jan || Kavelaars || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Johan||Bragt, van | + | | Grootorde || Johan || Bragt, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Kustermans | + | | Grootorde || Kees || Kustermans || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Roel||Staal | + | | Grootorde || Roel || Staal || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Tilburg, van | + | | Grootorde || Jan || Tilburg, van || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||René||Schuijbroek | + | | Grootorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nico || Beekers || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frits || Elzerman || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Peemen || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Tilburg, van || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Verwiel || Vrouw Burgemeester |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Eddy || Bliek, van de || DRS Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janus || Broek, van de || Commissaris Optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Maurice || Claassen || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Gurp, van || Schoonzoon R.Schuybroek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Joosen || Zoon Boswachter |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tineke || Klerk, de || Drumband Drechtsteden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Leys || Boemeltent |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jos || Nuiten || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Elly || Raaff, de || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dick || Settonreidi || Drumband Drechtsteden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Verschuren || DRS Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lisanne || Vincenten || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Christ || Zundert, van || Commissaris Optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frits || Dof || Kraanbedr Holleman |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Margo || Graaf, de || vrouw Guust |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Opa || Keizer || café de Linde |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joop || Sibon || Gemeente Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henny || Thijssen || Gemeente Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Weterings || Verzorgcentrum Aneas |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Anita || Leerling de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Backx || Hockeyclub Pbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Johan || Leerling de Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Willie || Polderman || Hockeyclub Pbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Chris || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ton || Beek, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Luk || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || verdaasdonk || Staart 2 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Verschuren || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Verwijmeren || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joop || Wezel, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Wezel, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Driek || Bastiaansen || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Franken || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Carol || Vermeer || CV de Gieters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cees || Monden || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rini || Machielsen || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Reichard || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cees || Vught, van || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Aert, van | + | | Huisorde van de prins || Kees || Aert, van || CV de Knoesten |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Bosman | + | | Huisorde van de prins || Kees || Bosman || Zoon Ad |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Bulkmans | + | | Huisorde van de prins || Jos || Bulkmans || Gasunie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Pieter||Eijnden, van den | + | | Huisorde van de prins || Pieter || Eijnden, van den || Marktbewoner |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frans||Gool, van | + | | Huisorde van de prins || Frans || Gool, van || Rijschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Gool, van | + | | Huisorde van de prins || Ton || Gool, van || Rijschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Goorbergh, van de | + | | Huisorde van de prins || Ad || Goorbergh, van de || Marktbewoner |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riest||Hurks | + | | Huisorde van de prins || Riest || Hurks || Marktbewoner |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rien||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Rien || Nuiten || band de Rijo's |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ineke||Verschuren | + | | Huisorde van de prins || Ineke || Verschuren || vrouw Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||John||Bergman | + | | Huisorde van de prins || John || Bergman || sporthal de Linde |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Helma||Bogers | + | | Huisorde van de prins || Helma || Bogers || 't Schanske |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Johan || Dongen, van || Café Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Goossens | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Goossens || Bewoonster Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Haspels | + | | Huisorde van de prins || Jan || Haspels || de Haspelhof |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Huybregts | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Huybregts || Bejaarden Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Klijssen | + | | Huisorde van de prins || Jan || Klijssen || café den Elsakker |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Machielse | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Machielse || Bezoek Lions |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Corrie||Spronk | + | | Huisorde van de prins || Corrie || Spronk || Zaal Eikenbos |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gonnie||Vermunt | + | | Huisorde van de prins || Gonnie || Vermunt || Vrouw Jan |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Verschuren | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Verschuren || Vader Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Verschuren | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Verschuren || Moeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Aad||Wit, de | + | | Huisorde van de prins || Aad || Wit, de || Buurmans Ongenoegen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jurgen||Kouters | + | | Huisorde van de prins || Jurgen || Kouters || CV de Pannelappen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jopie||Aerts | + | | Huisorde van de prins || Jopie || Aerts || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cor||Dijkgraaf | + | | Huisorde van de prins || Cor || Dijkgraaf || Meppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Michel||Hennekam | + | | Huisorde van de prins || Michel || Hennekam || Ballentrappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Janus||Kleemans | + | | Huisorde van de prins || Janus || Kleemans || Ballentrappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Leduc | + | | Huisorde van de prins || Hans || Leduc || CV de Schuimkroegen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Ad || Verwijmeren || B.V.R |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Voesenek-Kokx | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Voesenek-Kokx || B.V.R |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Wildhagen | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Wildhagen || B.V.R |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ronald||Clayden | + | | Huisorde van de prins || Ronald || Clayden || Volleybalver Set Up |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Manny||Weusten | + | | Huisorde van de prins || Manny || Weusten || Volleybalver Set Up |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Faes | + | | Huisorde van de prins || Theo || Faes || Staart 2 |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Franken | + | | Huisorde van de prins || Theo || Franken || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bep||Vilerius | + | | Huisorde van de prins || Bep || Vilerius || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anneke||Gool, van | + | | Huisorde van de prins || Anneke || Gool, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Graaf, de || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Graaf, de || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nel||Riel, van | + | | Huisorde van de prins || Nel || Riel, van || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Arno||Braspenning | + | | Huisorde van de prins || Arno || Braspenning || CV de Gieters |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Ros | + | | Huisorde van de prins || Riet || Ros || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bert||Wit, de | + | | Huisorde van de prins || Bert || Wit, de || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Franken | + | | Huisorde van de prins || Johan || Franken || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Peter || Verwijmeren || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||André||Poppelaars | + | | Huisorde van de prins || André || Poppelaars || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nol||Leblanc | + | | Huisorde van de prins || Nol || Leblanc || Amor Musae |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Vermunt || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Bogers | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Bogers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Bragt, van | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Bragt, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eltje||Craen, de | + | | Bijzondere huisorde || Eltje || Craen, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marian||Dongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marian || Dongen, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ben||Hout, van | + | | Bijzondere huisorde || Ben || Hout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Klavers | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Klavers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Claudia||Opstal, van | + | | Bijzondere huisorde || Claudia || Opstal, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Fred||Tilborg, van | + | | Bijzondere huisorde || Fred || Tilborg, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoksbergen | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoksbergen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Huib||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Huib || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Kustermans | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Kustermans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nijs, de | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nijs, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Chris||Pelkmans | + | | Bijzondere huisorde || Chris || Pelkmans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frits||Tijs | + | | Bijzondere huisorde || Frits || Tijs || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Goof||Verdaasdonk | + | | Bijzondere huisorde || Goof || Verdaasdonk || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martin||Verstegen | + | | Bijzondere huisorde || Martin || Verstegen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toine||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Toine || Willemse || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piërre||Luyten | + | | Bijzondere huisorde || Piërre || Luyten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gom||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Gom || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gerard||Schoemakers | + | | Bijzondere huisorde || Gerard || Schoemakers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gonny||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Gonny || Staelens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Turnhout, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Turnhout, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Albert||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Albert || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anny||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Anny || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Janus||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Janus || Watzeels || Hofkapel |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:43
In het seizoen 1984-1985 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Grootorde | Piet | Weterings | Gemeente Prinsenbeek |
| Grootorde | Jan | Kavelaars | CV de Oekels |
| Grootorde | Johan | Bragt, van | Gevolg |
| Grootorde | Kees | Kustermans | Raad van Elf |
| Grootorde | Roel | Staal | Bouwer Prinsenwagen |
| Grootorde | Jan | Tilburg, van | Raad van Elf |
| Grootorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| BAK orde | Nico | Beekers | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Frits | Elzerman | Bouwer Prinsenwagen |
| BAK orde | Mevr. | Peemen | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Piet | Tilburg, van | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Mevr. | Verwiel | Vrouw Burgemeester |
| BAK orde | Eddy | Bliek, van de | DRS Breda |
| BAK orde | Janus | Broek, van de | Commissaris Optocht |
| BAK orde | Maurice | Claassen | T.H.T. Prinsenbeek |
| BAK orde | Hans | Gurp, van | Schoonzoon R.Schuybroek |
| BAK orde | Jan | Joosen | Zoon Boswachter |
| BAK orde | Tineke | Klerk, de | Drumband Drechtsteden |
| BAK orde | Mevr. | Leys | Boemeltent |
| BAK orde | Jos | Nuiten | Twirling Girls |
| BAK orde | Elly | Raaff, de | Twirling Girls |
| BAK orde | Dick | Settonreidi | Drumband Drechtsteden |
| BAK orde | Johan | Verschuren | DRS Breda |
| BAK orde | Lisanne | Vincenten | T.H.T. Prinsenbeek |
| BAK orde | Christ | Zundert, van | Commissaris Optocht |
| BAK orde | Frits | Dof | Kraanbedr Holleman |
| BAK orde | Margo | Graaf, de | vrouw Guust |
| BAK orde | Opa | Keizer | café de Linde |
| BAK orde | Joop | Sibon | Gemeente Prinsenbeek |
| BAK orde | Henny | Thijssen | Gemeente Prinsenbeek |
| BAK orde | Jan | Weterings | Verzorgcentrum Aneas |
| BAK orde | Anita | Leerling de Schalm | |
| BAK orde | Jan | Backx | Hockeyclub Pbeek |
| BAK orde | Johan | Leerling de Schalm | |
| BAK orde | Willie | Polderman | Hockeyclub Pbeek |
| BAK orde | Henk | Chris | Brandweer |
| BAK orde | Ton | Beek, van | CV de Oekels |
| BAK orde | Piet | Luk | CV de Oekels |
| BAK orde | Toon | verdaasdonk | Staart 2 |
| BAK orde | Henk | Verschuren | CV de Oekels |
| BAK orde | Jac | Verwijmeren | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Joop | Wezel, van | CV de Oekels |
| BAK orde | Peter | Wezel, van | CV de Oekels |
| BAK orde | Driek | Bastiaansen | Klein Overveld |
| BAK orde | Jac | Franken | CV de Maespappers |
| BAK orde | Carol | Vermeer | CV de Gieters |
| BAK orde | Cees | Monden | CV de Houthakkers |
| BAK orde | Rini | Machielsen | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Hans | Reichard | Drukkerij Perfect |
| BAK orde | Cees | Vught, van | Drukkerij Perfect |
| Huisorde van de prins | Kees | Aert, van | CV de Knoesten |
| Huisorde van de prins | Kees | Bosman | Zoon Ad |
| Huisorde van de prins | Jos | Bulkmans | Gasunie |
| Huisorde van de prins | Pieter | Eijnden, van den | Marktbewoner |
| Huisorde van de prins | Frans | Gool, van | Rijschool |
| Huisorde van de prins | Ton | Gool, van | Rijschool |
| Huisorde van de prins | Ad | Goorbergh, van de | Marktbewoner |
| Huisorde van de prins | Riest | Hurks | Marktbewoner |
| Huisorde van de prins | Rien | Nuiten | band de Rijo's |
| Huisorde van de prins | Ineke | Verschuren | vrouw Prins |
| Huisorde van de prins | John | Bergman | sporthal de Linde |
| Huisorde van de prins | Helma | Bogers | 't Schanske |
| Huisorde van de prins | Johan | Dongen, van | Café Marktzicht |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Goossens | Bewoonster Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Jan | Haspels | de Haspelhof |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Huybregts | Bejaarden Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Jan | Klijssen | café den Elsakker |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Machielse | Bezoek Lions |
| Huisorde van de prins | Corrie | Spronk | Zaal Eikenbos |
| Huisorde van de prins | Gonnie | Vermunt | Vrouw Jan |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Verschuren | Vader Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Verschuren | Moeder van de prins |
| Huisorde van de prins | Aad | Wit, de | Buurmans Ongenoegen |
| Huisorde van de prins | Jurgen | Kouters | CV de Pannelappen |
| Huisorde van de prins | Jopie | Aerts | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Cor | Dijkgraaf | Meppers |
| Huisorde van de prins | Michel | Hennekam | Ballentrappers |
| Huisorde van de prins | Janus | Kleemans | Ballentrappers |
| Huisorde van de prins | Hans | Leduc | CV de Schuimkroegen |
| Huisorde van de prins | Ad | Verwijmeren | B.V.R |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Voesenek-Kokx | B.V.R |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Wildhagen | B.V.R |
| Huisorde van de prins | Ronald | Clayden | Volleybalver Set Up |
| Huisorde van de prins | Manny | Weusten | Volleybalver Set Up |
| Huisorde van de prins | Theo | Faes | Staart 2 |
| Huisorde van de prins | Theo | Franken | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Bep | Vilerius | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Anneke | Gool, van | CV de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Graaf, de | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Graaf, de | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Nel | Riel, van | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Arno | Braspenning | CV de Gieters |
| Huisorde van de prins | Riet | Ros | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Bert | Wit, de | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Johan | Franken | CV de Houthakkers |
| Huisorde van de prins | Peter | Verwijmeren | CV de Batabieren |
| Huisorde van de prins | André | Poppelaars | Brandweer |
| Huisorde van de prins | Nol | Leblanc | Amor Musae |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Vermunt | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Bogers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Johan | Bragt, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Eltje | Craen, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Marian | Dongen, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ben | Hout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Klavers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Claudia | Opstal, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Fred | Tilborg, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoksbergen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Huib | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Kees | Kustermans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nijs, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Chris | Pelkmans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frits | Tijs | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Goof | Verdaasdonk | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martin | Verstegen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Toine | Willemse | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Piërre | Luyten | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gom | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gerard | Schoemakers | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gonny | Staelens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Turnhout, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Albert | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Anny | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Janus | Watzeels | Hofkapel |
