Onderscheidingen 1995-1996: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1995-1996 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| Grootorde||Johan||Meeuwissen | | Grootorde||Johan||Meeuwissen | ||
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde||John||Boeren |
|- | |- | ||
| Grootorde||Peter||Houtepen | | Grootorde||Peter||Houtepen | ||
Versie van 8 feb 2018 13:45
In het seizoen 1995-1996 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Wie | |
| Boemeldoncker | Janus | Oomen |
| Grootorde | Arno | Braspenning |
| Grootorde | René | Dorst, van |
| Grootorde | Johan | Meeuwissen |
| Grootorde | John | Boeren |
| Grootorde | Peter | Houtepen |
| Grootorde | Hans | Aarts |
| BAKorde | Ralf | Nagelkerke |
| BAKorde | René | Beek, van |
| BAKorde | Mevr. | Gabriëls |
| BAKorde | Lia | Gils, van |
| BAKorde | Petra | Oomen |
| BAKorde | Ingrid | opstal, van |
| BAKorde | Twan | Udo |
| BAKorde | Mevr. | Uum-Peeters, van |
| BAKorde | Ben | Bijsterveld, van |
| BAKorde | Mark | Roos, de |
| BAKorde | Irene | Bielden, van |
| BAKorde | Mark | Chantral |
| BAKorde | Kees | Ermens |
| BAKorde | Tonio | Langen |
| BAKorde | Rob | Lint |
| BAKorde | Corne | Machielsen |
| BAKorde | Niels | Weterings |
| BAKorde | Berend | Aarts |
| BAKorde | Henk | Huijbregts |
| BAKorde | Jacobien | Westen, van der |
| BAKorde | Jan | Kavelaars |
| BAKorde | Ger | Touw |
| BAKorde | Mark | Verwijmeren |
| BAKorde | Mia | Aarts |
| BAKorde | Rien | Franken |
| BAKorde | Jac | Gils, van |
| BAKorde | Rozetta | Gils, van |
| BAKorde | Zangeres | Hanny |
| BAKorde | Rudy | Oploo, van |
| BAKorde | Prins | |
| BAKorde | Henk | Bogers |
| BAKorde | Dré | Kleemans |
| BAKorde | Rika | Snoeis |
| BAKorde | Piet | Biemans |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Wim | Dielemans |
| Huisorde van de prins | 4 | Portiers |
| Huisorde van de prins | Pasqual | Wiene |
| Huisorde van de prins | Annouk | Bogaard, van de |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Canjels |
| Huisorde van de prins | Patricia | Gils, van |
| Huisorde van de prins | Piet | Kuijck, van |
| Huisorde van de prins | Mien | Langen-van de Enden |
| Huisorde van de prins | Frank | Leijten |
| Huisorde van de prins | Wijnand | Berg, van de |
| Huisorde van de prins | 10 Kamerleden | Den Haag |
| Huisorde van de prins | Anette | Jansen |
| Huisorde van de prins | Christien | Rosmeulen, van |
| Huisorde van de prins | Toos | Biemans |
| Huisorde van de prins | Piet | Leijten |
| Huisorde van de prins | Joke | Elias |
| Huisorde van de prins | Carla | Meeuwissen |
| Huisorde van de prins | Riet | Huybrechts |
| Huisorde van de prins | Jan | Kuyer |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van |
| Bijzondere huisorde | Anton | Eijnden, van den |
| Bijzondere huisorde | Peter | Essenberg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Kleemans |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans |
| Bijzondere huisorde | Jac | Craen, de |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van |
| Bijzondere huisorde | Ad | Graauw, de |
| Bijzondere huisorde | Erik | Jansen |
| Bijzondere huisorde | Kees | Jong, de |
| Bijzondere huisorde | Ad | Korving |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek |
| Bijzondere huisorde | Erik | Snijders |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van |
| Bijzondere huisorde | Ger | Bosman |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek |
| Bijzondere huisorde | Angela | Husson |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson |
| Bijzondere huisorde | Mascha | Jansen |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Muller |
| Bijzondere huisorde | Ardi | Poppelaars |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens |
| Bijzondere huisorde | Ad | Goos |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars |
| Bijzondere huisorde | Peter | Mooiman |
| Bijzondere huisorde | Quno | Suijlekom, van |
| Bijzondere huisorde | Kees | Timmers |
| Bijzondere huisorde | Nicole | Elias |
| Bijzondere huisorde | Jolanda | Roelen |
