Onderscheidingen 2006-2007: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 118: | Regel 118: | ||
| Huisorde van de prins||Mariëlle||Bastiaansen | | Huisorde van de prins||Mariëlle||Bastiaansen | ||
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nancy|| | + | | Huisorde van de prins||Nancy||Bastiaansen |
|- | |- | ||
| Huisorde van de prins||Freeke||Dongen, van | | Huisorde van de prins||Freeke||Dongen, van | ||
Versie van 22 dec 2017 10:49
| Onderscheiding | Wie | |
| Gouden Boemel | Edwin | Foesenek |
| Boemeldoncker | Carola | Vermeer |
| Grootorde | John | Heller |
| Grootorde | Wilfried | Foesenek |
| Grootorde | Patrick | Oorschot, van |
| Grootorde | Corné | Hoeven, van der |
| Grootorde | Martijn | Schouten |
| Grootorde | Leon | Nagelkerke |
| Grootorde | John | Kimenai |
| Grootorde | Elio | Spirt, de |
| BAKorde | Peter | Bliek, van de |
| BAKorde | Rinie | Weterings |
| BAKorde | Jopie | Kraaijkamp |
| BAKorde | Niels | Mol |
| BAKorde | Ferry | Poppelaars |
| BAKorde | Walter | Poppelaars |
| BAKorde | Toine | Udo |
| BAKorde | Marina | Verstraten |
| BAKorde | Kees | Watzeels |
| BAKorde | Johan | Woude, van de |
| BAKorde | Jan | Halteren, van |
| BAKorde | Willem | Halters |
| BAKorde | Fer | Imbens |
| BAKorde | Eli | Riet, van de |
| BAKorde | Jan | Zundert, van |
| BAKorde | Toine | Kleemans |
| BAKorde | Ad | Praat, van |
| BAKorde | Berta | Leijten |
| BAKorde | Ron | Nuiten |
| BAKorde | Falco | Peemen |
| BAKorde | Johan | Peemen |
| BAKorde | Jan | Poppelaars |
| BAKorde | Kees | Romme |
| BAKorde | Kees | Wirken |
| BAKorde | Olav | Beemt, van de |
| BAKorde | Dennis | Martens |
| BAKorde | Peter | Roovers |
| BAKorde | Coen | Bok, de |
| BAKorde | Pascal | Machielsen |
| BAKorde | Kenneth | Marijnissen |
| BAKorde | Ferdi | Mureau |
| BAKorde | Sander | Beurden, van |
| BAKorde | Frank | Schalk |
| BAKorde | Marianne | Schalk |
| BAKorde | Kevin | Vissers |
| BAKorde | Angela | Houtepen |
| BAKorde | Karel | Houtepen |
| BAKorde | Irene | Verwijmeren |
| BAKorde | Johan | Verwijmeren |
| Bijzondere huisorde 2X11 | Wim | Dielemans |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Natalie | Schuijbroek |
| Huisorde van de prins | Trude | Lostra |
| Huisorde van de prins | Wim | Opstal sr., van |
| Huisorde van de prins | Claudia | Opstal, van |
| Huisorde van de prins | Theo | Gelens |
| Huisorde van de prins | René | Vervoort |
| Huisorde van de prins | Mariëlle | Bastiaansen |
| Huisorde van de prins | Nancy | Bastiaansen |
| Huisorde van de prins | Freeke | Dongen, van |
| Huisorde van de prins | Juultje | Dongen, van |
| Huisorde van de prins | Prinses | Evi |
| Huisorde van de prins | Carola | Franken |
| Huisorde van de prins | Jan | Gils, van |
| Huisorde van de prins | Joke | Gils, van |
| Huisorde van de prins | Paul | Goorbergh, van de |
| Huisorde van de prins | Tom | Hendriks |
| Huisorde van de prins | Heleen | Huks |
| Huisorde van de prins | Cor | Jacobs |
| Huisorde van de prins | Johan | Jacobs |
| Huisorde van de prins | Prins | Jeroen |
| Huisorde van de prins | Diederik | Melissen |
| Huisorde van de prins | Marianne | Melissen |
| Huisorde van de prins | Leon | Nagelkerke |
| Huisorde van de prins | Ralph | Nagelkerke |
| Huisorde van de prins | Prins | Naud |
| Huisorde van de prins | Cees | Poppelaars |
| Huisorde van de prins | Han | Schipperen |
| Huisorde van de prins | Ella | Snoek |
| Huisorde van de prins | Erik | Westeinde, van 't |
| Huisorde van de prins | Toon | Dongen, van |
| Huisorde van de prins | Winny | Dongen, van |
| Huisorde van de prins | Toon | Brouwers |
| Huisorde van de prins | Monique | Brouwers-van Opstal |
| Huisorde van de prins | Lianne | Oosthoek |
| Huisorde van de prins | Wim | Opstal jr., van |
| Huisorde van de prins | Cinthia | Opstal, van |
| Huisorde van de prins | Toine | Broek, van de |
| Huisorde van de prins | Prins | Frank |
| Huisorde van de prins | Mark | Hulst, van |
| Huisorde van de prins | Joeri | Schalk |
| Huisorde van de prins | Bas | Verschuren |
| Huisorde van de prins | Kevin | Verwijmeren |
| Huisorde van de prins | Martijn | Willemen |
| Bijzondere huisorde | Karlijn | Arbouw |
| Bijzondere huisorde | Michelle | Graauw, de |
| Bijzondere huisorde | Lotte | Heuvel, van den |
| Bijzondere huisorde | Lotte | Hoppe |
| Bijzondere huisorde | Chloé | Jansen |
| Bijzondere huisorde | Monique | Machielsen |
| Bijzondere huisorde | Fabiënne | Taks |
| Bijzondere huisorde | Maaike | Visseres |
| Bijzondere huisorde | Demi | Wijnen |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels |
| Bijzondere huisorde | Rutger | Dolk |
| Bijzondere huisorde | Jolanda | Goorberg, van den |
| Bijzondere huisorde | John | Heller |
| Bijzondere huisorde | Rob | Hennekam |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers |
| Bijzondere huisorde | Frank | Westen, van der |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars |
| Bijzondere huisorde | André | Brouwers |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek |
| Bijzondere huisorde | Maikel | Huijbregts |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen |
| Bijzondere huisorde | Jurgen | Kuijpers |
| Bijzondere huisorde | Joost | Mathijssen |
| Bijzondere huisorde | Jack | Nelemans |
| Bijzondere huisorde | André | Raam, van |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten |
| Bijzondere huisorde | Corné | Aarts |
| Bijzondere huisorde | Jenny | Aarts |
| Bijzondere huisorde | Tom | Busio |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Leijten |
| Bijzondere huisorde | Guido | Machena |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van |
| Bijzondere huisorde | Vera | Timmers |
| Bijzondere huisorde | Esther | Vendel |
| Bijzondere huisorde | Francis | Aarts |
| Bijzondere huisorde | Bas | Broek, van de |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Deugd - Vincenten, de |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek |
| Bijzondere huisorde | Ken | Keizer, de |
| Bijzondere huisorde | Anthony | Kimenai |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving |
| Bijzondere huisorde | Jan Willem | Martens |
| Bijzondere huisorde | Nicky | Oorschot, van |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Oorschot, van |
| Bijzondere huisorde | Natalie | Schuijbroek |
| Prinsenschild | André | Dongen, van |
| Proclamatie | CV | de Gummiekikkers |
| Proclamatie | CV | de Mauwmieren |
| Proclamatie | CV | Kiwisensatie |
| Proclamatie | CV | Vrij Gezellig |
