Uitslag Kinderoptocht 24 februari 1979: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||1|| | + | | AK||1||30||Zandhazen||Wij zijn vrienden||92 |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||31|| | + | | AK||2||31||Vetkluivers||Op naar 't Veehandelshuis||86 |
|- | |- | ||
| − | | AK||3|| | + | | AK||3||33||Oekeltjes||De Oekeltjes zijn er weer||85 |
|- | |- | ||
| − | | AK||4|| | + | | AK||4||37||Peerdrijderkes||Zelfs zonder paard||85 |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||32|| | + | | AK||5||32||De Muizenkeutels||Poep verstandig, eet een appel||84 |
|- | |- | ||
| − | | AK||6|| | + | | AK||6||228||Saghouten||Het derde hockeyveld||80 |
|- | |- | ||
| − | | AK||7|| | + | | AK||7||40||Black Eageltjes||Tom & Jerry||78 |
|- | |- | ||
| − | | AK||8|| | + | | AK||8||34||Kikkertjes||Sterren van de buis||77 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | AK||9||39||Dijkvallertjes||Zeer speciale truc||76 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | AK||10||35||De Eijntjes||Eikebos moet plat||68 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | AK||11||105||Maas||De cowboys & Girls||66 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | AK||12||36||Heiakkertjes||Leut zal op de hei||65 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||1||8||Poollichtjes||De Mazzel éé Baetens||91 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||2||5||Atoompjes||Het draait om de kak||86 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||3||7||Spetters||Hansjes thuis||81 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||4||19||Handenbinders||Waar zal ie zijn?||79 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||5||6||t Mispunt||Ik ben een hollandse boerenmeid||77 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||6||11||Harlekino's||De Harlekino's||76 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||7||9||Slootdabbertjes||De Pechvogel||72 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||8||10||Pennelikkers||De Pennelikkers||69 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||9||20||De race-brothers||De race-wagen||69 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||10||12||Vandalen||We hebben een Sporthal||59 |
|- | |- | ||
| − | | BK|| | + | | BK||11||18||De Verhuizers||Pas verhuisd naar de Beek||54 |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK||||13||Schaopkes||We douwen 'm mar voruit|| |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK||||14||Babysitters||Hou doe geblèt|| |
|- | |- | ||
| − | | BK|||| | + | | BK||||15||Beekse Bengels||Wij passen goed op|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK||1||38||De Beekse Bengels||Chinezen in Boemeldonck||85 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK||2||116||Bogaertjes||Smakelijk eten Kanibalen||83 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||3||119||Het ei||Nieuw klubhuis||82 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||4||227||De Gonsjes||Wij verdedigen onze beker||79 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||5||172||De Sigarentrekkers||13 jaar? Nu ben ik de sigaar||78 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||6||223||R. Aarts||Oudoe en Bedankt éé||76 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||7||111||Heymans||De Astronautjes||75 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||8||16||de Boontjes||Cobolds op de Beek||74 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||9||106||van Koppen||Heel de wereld door elkaar||72 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||10||108||J. de Vos||De knullende kidnapper||72 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||11||115||van Dijk||De Straatvlegels||72 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||12||101||Boerema||Maskerwinkelwagen||70 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||13||107||van Koppen||We gaan maar door||69 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||14||224||G. Martens||De verhuizer||69 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||15||225||W. v.d. Berg||De Robotjes||68 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||16||178||R. de Jongh||Het jongste pastorale trio||68 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||17||180||R. v.d. Goorbergh en F. van Gils||De Rommelkar||66 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||18||222||Rens Sars||De Spokenbende||65 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||19||171||Paul van Steen||van hot naar haar met Dik Voormekaar||63 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||20||555||Voluta||Wilgenknotten||63 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||21||170||De Berskes||Van Alles||62 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||22||118||De Mammoetjes||Trouwen?||62 |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK||23||173||De Bruijn||Wij wensen meer speelruimte||61 |
|- | |- | ||
| − | | |||| | + | | CK||24||104||J. de Craen||Eet lekkere bloemkolen||59 |
|- | |- | ||
| − | | |||| | + | | CK||25||174||Ton en Leon Ockhuyzen||Ben jij ook een na-aper||57 |
|- | |- | ||
| − | | |||| | + | | CK||||17||Little Boys||Klein maar dapper|| |
| + | |- | ||
| + | | DK||1||103||E. van Rijswijk||Mooie bloemkolen||80 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||2||110||Meisje Hoeben||Cowgirl||79 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||3||112||R. Romme||Ik sta er gekleurd bij||78 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||4||109||Meisje Hoeben||Het Lieveheerbeestje||76 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||5||226||Watzeels||Bestek 81||74 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||6||114||Musseboys||Bloemkolen in Prinsenbeek||74 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||7||179||Carolien Lasschuit||Ego-tripster||74 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||8||113||Marcel Dujardin||Marsrobot||74 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||9||176||Gerard Musters||Ik heb schijt aan karnaval||71 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||10||177||Wessel Bakker||Hele grote bloemkolen||71 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||11||120||Kolmeyer||Mini circus||70 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||12||102||Saffi Nagelkerke||Ik heb nu lang genoeg gelegen||66 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||13||175||Robby Musters||Bloemkolen in Boemeldonck||64 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||14||169||v.d. Born||Weg met de crossvelden||60 | ||
| + | |- | ||
| + | | DK||15||117||Murmy Craen||Pipo ||58 | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 jul 2017 20:52
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| AK | 1 | 30 | Zandhazen | Wij zijn vrienden | 92 |
| AK | 2 | 31 | Vetkluivers | Op naar 't Veehandelshuis | 86 |
| AK | 3 | 33 | Oekeltjes | De Oekeltjes zijn er weer | 85 |
| AK | 4 | 37 | Peerdrijderkes | Zelfs zonder paard | 85 |
| AK | 5 | 32 | De Muizenkeutels | Poep verstandig, eet een appel | 84 |
| AK | 6 | 228 | Saghouten | Het derde hockeyveld | 80 |
| AK | 7 | 40 | Black Eageltjes | Tom & Jerry | 78 |
| AK | 8 | 34 | Kikkertjes | Sterren van de buis | 77 |
| AK | 9 | 39 | Dijkvallertjes | Zeer speciale truc | 76 |
| AK | 10 | 35 | De Eijntjes | Eikebos moet plat | 68 |
| AK | 11 | 105 | Maas | De cowboys & Girls | 66 |
| AK | 12 | 36 | Heiakkertjes | Leut zal op de hei | 65 |
| BK | 1 | 8 | Poollichtjes | De Mazzel éé Baetens | 91 |
| BK | 2 | 5 | Atoompjes | Het draait om de kak | 86 |
| BK | 3 | 7 | Spetters | Hansjes thuis | 81 |
| BK | 4 | 19 | Handenbinders | Waar zal ie zijn? | 79 |
| BK | 5 | 6 | t Mispunt | Ik ben een hollandse boerenmeid | 77 |
| BK | 6 | 11 | Harlekino's | De Harlekino's | 76 |
| BK | 7 | 9 | Slootdabbertjes | De Pechvogel | 72 |
| BK | 8 | 10 | Pennelikkers | De Pennelikkers | 69 |
| BK | 9 | 20 | De race-brothers | De race-wagen | 69 |
| BK | 10 | 12 | Vandalen | We hebben een Sporthal | 59 |
| BK | 11 | 18 | De Verhuizers | Pas verhuisd naar de Beek | 54 |
| BK | 13 | Schaopkes | We douwen 'm mar voruit | ||
| BK | 14 | Babysitters | Hou doe geblèt | ||
| BK | 15 | Beekse Bengels | Wij passen goed op | ||
| CK | 1 | 38 | De Beekse Bengels | Chinezen in Boemeldonck | 85 |
| CK | 2 | 116 | Bogaertjes | Smakelijk eten Kanibalen | 83 |
| CK | 3 | 119 | Het ei | Nieuw klubhuis | 82 |
| CK | 4 | 227 | De Gonsjes | Wij verdedigen onze beker | 79 |
| CK | 5 | 172 | De Sigarentrekkers | 13 jaar? Nu ben ik de sigaar | 78 |
| CK | 6 | 223 | R. Aarts | Oudoe en Bedankt éé | 76 |
| CK | 7 | 111 | Heymans | De Astronautjes | 75 |
| CK | 8 | 16 | de Boontjes | Cobolds op de Beek | 74 |
| CK | 9 | 106 | van Koppen | Heel de wereld door elkaar | 72 |
| CK | 10 | 108 | J. de Vos | De knullende kidnapper | 72 |
| CK | 11 | 115 | van Dijk | De Straatvlegels | 72 |
| CK | 12 | 101 | Boerema | Maskerwinkelwagen | 70 |
| CK | 13 | 107 | van Koppen | We gaan maar door | 69 |
| CK | 14 | 224 | G. Martens | De verhuizer | 69 |
| CK | 15 | 225 | W. v.d. Berg | De Robotjes | 68 |
| CK | 16 | 178 | R. de Jongh | Het jongste pastorale trio | 68 |
| CK | 17 | 180 | R. v.d. Goorbergh en F. van Gils | De Rommelkar | 66 |
| CK | 18 | 222 | Rens Sars | De Spokenbende | 65 |
| CK | 19 | 171 | Paul van Steen | van hot naar haar met Dik Voormekaar | 63 |
| CK | 20 | 555 | Voluta | Wilgenknotten | 63 |
| CK | 21 | 170 | De Berskes | Van Alles | 62 |
| CK | 22 | 118 | De Mammoetjes | Trouwen? | 62 |
| CK | 23 | 173 | De Bruijn | Wij wensen meer speelruimte | 61 |
| CK | 24 | 104 | J. de Craen | Eet lekkere bloemkolen | 59 |
| CK | 25 | 174 | Ton en Leon Ockhuyzen | Ben jij ook een na-aper | 57 |
| CK | 17 | Little Boys | Klein maar dapper | ||
| DK | 1 | 103 | E. van Rijswijk | Mooie bloemkolen | 80 |
| DK | 2 | 110 | Meisje Hoeben | Cowgirl | 79 |
| DK | 3 | 112 | R. Romme | Ik sta er gekleurd bij | 78 |
| DK | 4 | 109 | Meisje Hoeben | Het Lieveheerbeestje | 76 |
| DK | 5 | 226 | Watzeels | Bestek 81 | 74 |
| DK | 6 | 114 | Musseboys | Bloemkolen in Prinsenbeek | 74 |
| DK | 7 | 179 | Carolien Lasschuit | Ego-tripster | 74 |
| DK | 8 | 113 | Marcel Dujardin | Marsrobot | 74 |
| DK | 9 | 176 | Gerard Musters | Ik heb schijt aan karnaval | 71 |
| DK | 10 | 177 | Wessel Bakker | Hele grote bloemkolen | 71 |
| DK | 11 | 120 | Kolmeyer | Mini circus | 70 |
| DK | 12 | 102 | Saffi Nagelkerke | Ik heb nu lang genoeg gelegen | 66 |
| DK | 13 | 175 | Robby Musters | Bloemkolen in Boemeldonck | 64 |
| DK | 14 | 169 | v.d. Born | Weg met de crossvelden | 60 |
| DK | 15 | 117 | Murmy Craen | Pipo | 58 |
