Uitslag Grote optocht 25 februari 1979: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | A||1|| | + | | A||1||66||t Overschot||De weg naar succes||883 |
|- | |- | ||
| − | | A||2|| | + | | A||2||76||Black Eagles||D'n eerste digigent||849 |
|- | |- | ||
| − | | A||3|| | + | | A||3||67||Vetkluivers||Bestek 81 (grote haan)||841 |
|- | |- | ||
| − | | A||4|| | + | | A||4||56||Houtakkers||Wie nou?||834 |
|- | |- | ||
| − | | A||5|| | + | | A||5||46||Leuttappers||Wa krijgen we nou?||798 |
|- | |- | ||
| − | | A||6|| | + | | A||6||54||Maespappers||Bestek 81 (vent 4 armen)||789 |
|- | |- | ||
| − | | A||7|| | + | | A||7||57||Oekels||Er zit muziek in||787 |
|- | |- | ||
| − | | A||8|| | + | | A||8||75||Keiologen||Aan 't end van de baan komt 't bejaardenhuis d'r aan||784 |
|- | |- | ||
| − | | A||9|| | + | | A||9||65||Kikkers||t Gemak dient de mens ||759 |
|- | |- | ||
| − | | A||10||74|| | + | | A||10||74||Bokken||Zo lapt de Kneet iederen aan z'n reet||680 |
|- | |- | ||
| − | | A||11|| | + | | A||11||55||Zandhazen||FC Knudde, hard en hoog||670 |
|- | |- | ||
| − | | A||12|| | + | | A||12||45||Pollekes||n Polle-kus||665 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B||1||63||Pruttels||De Slag om bestek 81||717 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B||2||8||Poollichtjes||De mazzel éé Baetens||711 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B||3||52||Rode Appeltjes||13 jaar, 't is un ongeluksgetal||707 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||4||42||Muizekeutels||Poep verstandig, eet een appel||667 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||5||73||Nachtpitjes||Skeeting Nightpits||666 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||6||53||Zoefpoepers||De gangsters||663 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||7||58||Bakrakkers||Jeu de Boules, a ruisseau du Prince||643 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||8||5||Atoompjes||Het draait om de Kak||612 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||9||64||Slaghouten||Het derde (kunst)veld||611 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||10||77||Zwoertjes||De kasteleurs||600 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||11||62||Knoesten||het P.O.K. knokt||579 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||12||47||Knurften||Gokkasten weg - dan een casino||577 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||13||44||Meppers en Marie||Het geheim||540 |
|- | |- | ||
| − | | B|| | + | | B||||82||Spoorzoekers||Het nieuwe gebouw|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||1||72||Toete nog Blaoze||Agge op 'n houtje bijt…||726 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||2||51||Meurse Leut||Oudoe en …||715 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||3||78||E.H.B.O. Leut||E.H.B.O. - Hoezoo?||700 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||4||41||Hangijzers||Zetten de bloemtjes buiten||681 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||5||43||Wandberen||Baetens doofpot||648 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||6||59||Fiasco's||Geen fiasco met de Fiasco's||615 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||7||68||Vuurfreters||Ons nieuw waegentje!||577 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||8||81||Stufkus||Variaties op een burgemeester||558 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||9||85||Boemelkatten||Wij zijn verhinderd||550 |
|- | |- | ||
| − | | C|| | + | | C||||88||un Boemeldoncker||13 jaar Boemeldonck|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||1||69||Spuit Elf||Ge zieggut weer wel||796 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||2||61||Bert en Ernie||Oudoe en bedaankt ee||707 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | D||3||79||Theo de Maespapper||Koperen Ko||641 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||4||48||De Jonge Piet||De 10.000ste inwoner||622 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||5||99||Twee Boemedonckers||Inpakken en wegwezen||609 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||6||84||De Laatkomers||De damilie Bok is er ok||608 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||7||86||De Harmonikaantjes||Allemaol op de Bok||576 |
|- | |- | ||
| − | | D|| | + | | D||8||83||De Vrolijke Twee||De Bokma's ||575 |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||49||De oude Piet||De 10.001ste inwoner|| |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||71||Deurdouwers||Terug van de wintersport|| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | D||||87||Extra||Geleufde gij da? || |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | D||||89||Henkie Rommelt||Daor kunde naor kijke|| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | ||||50||Fanfare SV Willebrordus||Meksplas (B)|| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | ||||60||Drumband D.A.S.||Breda-west|| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | ||||70||Harmonie De Verbroedering||Rijckevorstel (Belgïe)|| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | ||||80||Kapel de Laaotbloeiers|||| |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | ||||90||Drumband Hoge Vught||Breda-Noord|| |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 jul 2017 20:51
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 1 | 66 | t Overschot | De weg naar succes | 883 |
| A | 2 | 76 | Black Eagles | D'n eerste digigent | 849 |
| A | 3 | 67 | Vetkluivers | Bestek 81 (grote haan) | 841 |
| A | 4 | 56 | Houtakkers | Wie nou? | 834 |
| A | 5 | 46 | Leuttappers | Wa krijgen we nou? | 798 |
| A | 6 | 54 | Maespappers | Bestek 81 (vent 4 armen) | 789 |
| A | 7 | 57 | Oekels | Er zit muziek in | 787 |
| A | 8 | 75 | Keiologen | Aan 't end van de baan komt 't bejaardenhuis d'r aan | 784 |
| A | 9 | 65 | Kikkers | t Gemak dient de mens | 759 |
| A | 10 | 74 | Bokken | Zo lapt de Kneet iederen aan z'n reet | 680 |
| A | 11 | 55 | Zandhazen | FC Knudde, hard en hoog | 670 |
| A | 12 | 45 | Pollekes | n Polle-kus | 665 |
| B | 1 | 63 | Pruttels | De Slag om bestek 81 | 717 |
| B | 2 | 8 | Poollichtjes | De mazzel éé Baetens | 711 |
| B | 3 | 52 | Rode Appeltjes | 13 jaar, 't is un ongeluksgetal | 707 |
| B | 4 | 42 | Muizekeutels | Poep verstandig, eet een appel | 667 |
| B | 5 | 73 | Nachtpitjes | Skeeting Nightpits | 666 |
| B | 6 | 53 | Zoefpoepers | De gangsters | 663 |
| B | 7 | 58 | Bakrakkers | Jeu de Boules, a ruisseau du Prince | 643 |
| B | 8 | 5 | Atoompjes | Het draait om de Kak | 612 |
| B | 9 | 64 | Slaghouten | Het derde (kunst)veld | 611 |
| B | 10 | 77 | Zwoertjes | De kasteleurs | 600 |
| B | 11 | 62 | Knoesten | het P.O.K. knokt | 579 |
| B | 12 | 47 | Knurften | Gokkasten weg - dan een casino | 577 |
| B | 13 | 44 | Meppers en Marie | Het geheim | 540 |
| B | 82 | Spoorzoekers | Het nieuwe gebouw | ||
| C | 1 | 72 | Toete nog Blaoze | Agge op 'n houtje bijt… | 726 |
| C | 2 | 51 | Meurse Leut | Oudoe en … | 715 |
| C | 3 | 78 | E.H.B.O. Leut | E.H.B.O. - Hoezoo? | 700 |
| C | 4 | 41 | Hangijzers | Zetten de bloemtjes buiten | 681 |
| C | 5 | 43 | Wandberen | Baetens doofpot | 648 |
| C | 6 | 59 | Fiasco's | Geen fiasco met de Fiasco's | 615 |
| C | 7 | 68 | Vuurfreters | Ons nieuw waegentje! | 577 |
| C | 8 | 81 | Stufkus | Variaties op een burgemeester | 558 |
| C | 9 | 85 | Boemelkatten | Wij zijn verhinderd | 550 |
| C | 88 | un Boemeldoncker | 13 jaar Boemeldonck | ||
| D | 1 | 69 | Spuit Elf | Ge zieggut weer wel | 796 |
| D | 2 | 61 | Bert en Ernie | Oudoe en bedaankt ee | 707 |
| D | 3 | 79 | Theo de Maespapper | Koperen Ko | 641 |
| D | 4 | 48 | De Jonge Piet | De 10.000ste inwoner | 622 |
| D | 5 | 99 | Twee Boemedonckers | Inpakken en wegwezen | 609 |
| D | 6 | 84 | De Laatkomers | De damilie Bok is er ok | 608 |
| D | 7 | 86 | De Harmonikaantjes | Allemaol op de Bok | 576 |
| D | 8 | 83 | De Vrolijke Twee | De Bokma's | 575 |
| D | 49 | De oude Piet | De 10.001ste inwoner | ||
| D | 71 | Deurdouwers | Terug van de wintersport | ||
| D | 87 | Extra | Geleufde gij da? | ||
| D | 89 | Henkie Rommelt | Daor kunde naor kijke | ||
| 50 | Fanfare SV Willebrordus | Meksplas (B) | |||
| 60 | Drumband D.A.S. | Breda-west | |||
| 70 | Harmonie De Verbroedering | Rijckevorstel (Belgïe) | |||
| 80 | Kapel de Laaotbloeiers | ||||
| 90 | Drumband Hoge Vught | Breda-Noord | |||
