Uitslag Kinderoptocht 3 maart 1984: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||||Kleiboerkes||fam Zak viert carnaval|| | + | | AK||1||23||Kleiboerkes||fam Zak viert carnaval|| |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||||Abdisjeugd||circuscarnaval|| | + | | AK||2||26||Abdisjeugd||circuscarnaval|| |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||||Eageltjes||De Smurfen|| | + | | AK||3||9||Eageltjes||De Smurfen|| |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||||Hemels gezelschap||Ok in de hemel bruist ut wir|| | + | | AK||4||25||Hemels gezelschap||Ok in de hemel bruist ut wir|| |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||||Leuttapperkes||Een worstje zonder broodje is een worstje in z'n blootje|| | + | | AK||5||27||Leuttapperkes||Een worstje zonder broodje is een worstje in z'n blootje|| |
|- | |- | ||
| − | | BK ||1||||Mislukkelingen||Bezuinigen oke, maar met carnaval doen we niet mee|| | + | | BK ||1||12||Mislukkelingen||Bezuinigen oke, maar met carnaval doen we niet mee|| |
|- | |- | ||
| − | | BK ||2||||Kwibussen||Hoe ge ok vist, ge vangt altijd wat|| | + | | BK ||2||5||Kwibussen||Hoe ge ok vist, ge vangt altijd wat|| |
|- | |- | ||
| BK ||3||||Kwekkers||Een klap op mijn kontje|| | | BK ||3||||Kwekkers||Een klap op mijn kontje|| | ||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
| BK ||4||||Krekels||Wat 'n zwijnestal|| | | BK ||4||||Krekels||Wat 'n zwijnestal|| | ||
|- | |- | ||
| − | | BK ||5||||De Pannelappe||Dun Boemeldoncker laat um bruisen|| | + | | BK ||5||7||De Pannelappe||Dun Boemeldoncker laat um bruisen|| |
|- | |- | ||
| − | | BK ||6||||Lachboys||De vuilnisman! We missen 3% van de emmer|| | + | | BK ||6||10||Lachboys||De vuilnisman! We missen 3% van de emmer|| |
|- | |- | ||
| BK ||7||||Boemelmjuisjes||Boemeldonckse muisjes|| | | BK ||7||||Boemelmjuisjes||Boemeldonckse muisjes|| | ||
|- | |- | ||
| − | | BK ||8||||Schuimkraagjes||t (B)ruist weer|| | + | | BK ||8||8||Schuimkraagjes||t (B)ruist weer|| |
|- | |- | ||
| − | | BK ||9||||Mammoetjes||3 is te veel voor 'n kleine vent|| | + | | BK ||9||6||Mammoetjes||3 is te veel voor 'n kleine vent|| |
|- | |- | ||
| BK ||10||||Rampenstampers||Wij doen alles waat nie ken|| | | BK ||10||||Rampenstampers||Wij doen alles waat nie ken|| | ||
|- | |- | ||
| − | | CK | + | | CK||||21||Grote onbekenden||Smurven|| |
|- | |- | ||
| − | | CK DK|| | + | | CK DK||1||15||Schutters||Straks ons eigen vuil opeten|| |
|- | |- | ||
| − | | CK DK|| | + | | CK DK||2||13||Johan Kwist||Mien swien|| |
|- | |- | ||
| − | | CK DK|| | + | | CK DK||3||22||Slopers||Vuilniszakken|| |
|- | |- | ||
| − | | CK DK|| | + | | CK DK||4||18||Kluns en Co||We bakken ze bruin|| |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||6||||Race eendjes||We zitten op hete kolen als dun burgemeester een deeltijdbaan krijgt|| | + | | CK DK||5||24||Rumkes||Houtepen stak 't licht an in Boemeldonck|| |
| + | |- | ||
| + | | CK DK||6||20||Race eendjes||We zitten op hete kolen als dun burgemeester een deeltijdbaan krijgt|| | ||
|- | |- | ||
| CK DK||7||||Stakertjes||de PTT krijgt ons nie mee|| | | CK DK||7||||Stakertjes||de PTT krijgt ons nie mee|| | ||
|- | |- | ||
| − | | CK DK||8||||t Rommelmakertje||Hier komt de vuilnisman|| | + | | CK DK||8||16||t Rommelmakertje||Hier komt de vuilnisman|| |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||9||||Badgasten||Wij zijn de vuilnisman|| | + | | CK DK||9||19||Badgasten||Wij zijn de vuilnisman|| |
|- | |- | ||
| CK DK||10||||Driftkikkers||t (B)ruist wir|| | | CK DK||10||||Driftkikkers||t (B)ruist wir|| | ||
| Regel 59: | Regel 61: | ||
| CK DK||11||||Klippels||t (B)ruist wir vuilniszakken|| | | CK DK||11||||Klippels||t (B)ruist wir vuilniszakken|| | ||
|- | |- | ||
| − | | CK DK||12||||Superbouwers||De schilders|| | + | | CK DK||12||11||Superbouwers||De schilders|| |
|- | |- | ||
| CK DK||13||||De Vroentjes||Stop walvissenjacht|| | | CK DK||13||||De Vroentjes||Stop walvissenjacht|| | ||
|- | |- | ||
| − | | CK DK||14||||Kanonslager||Wij zijn 3 vuilnismanne|| | + | | CK DK||14||14||Kanonslager||Wij zijn 3 vuilnismanne|| |
| + | |- | ||
| + | | DK||||17||Bastjes||Van de boer met z'n swien|| | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
Versie van 20 jul 2017 20:40
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| AK | 1 | 23 | Kleiboerkes | fam Zak viert carnaval | |
| AK | 2 | 26 | Abdisjeugd | circuscarnaval | |
| AK | 3 | 9 | Eageltjes | De Smurfen | |
| AK | 4 | 25 | Hemels gezelschap | Ok in de hemel bruist ut wir | |
| AK | 5 | 27 | Leuttapperkes | Een worstje zonder broodje is een worstje in z'n blootje | |
| BK | 1 | 12 | Mislukkelingen | Bezuinigen oke, maar met carnaval doen we niet mee | |
| BK | 2 | 5 | Kwibussen | Hoe ge ok vist, ge vangt altijd wat | |
| BK | 3 | Kwekkers | Een klap op mijn kontje | ||
| BK | 4 | Krekels | Wat 'n zwijnestal | ||
| BK | 5 | 7 | De Pannelappe | Dun Boemeldoncker laat um bruisen | |
| BK | 6 | 10 | Lachboys | De vuilnisman! We missen 3% van de emmer | |
| BK | 7 | Boemelmjuisjes | Boemeldonckse muisjes | ||
| BK | 8 | 8 | Schuimkraagjes | t (B)ruist weer | |
| BK | 9 | 6 | Mammoetjes | 3 is te veel voor 'n kleine vent | |
| BK | 10 | Rampenstampers | Wij doen alles waat nie ken | ||
| CK | 21 | Grote onbekenden | Smurven | ||
| CK DK | 1 | 15 | Schutters | Straks ons eigen vuil opeten | |
| CK DK | 2 | 13 | Johan Kwist | Mien swien | |
| CK DK | 3 | 22 | Slopers | Vuilniszakken | |
| CK DK | 4 | 18 | Kluns en Co | We bakken ze bruin | |
| CK DK | 5 | 24 | Rumkes | Houtepen stak 't licht an in Boemeldonck | |
| CK DK | 6 | 20 | Race eendjes | We zitten op hete kolen als dun burgemeester een deeltijdbaan krijgt | |
| CK DK | 7 | Stakertjes | de PTT krijgt ons nie mee | ||
| CK DK | 8 | 16 | t Rommelmakertje | Hier komt de vuilnisman | |
| CK DK | 9 | 19 | Badgasten | Wij zijn de vuilnisman | |
| CK DK | 10 | Driftkikkers | t (B)ruist wir | ||
| CK DK | 11 | Klippels | t (B)ruist wir vuilniszakken | ||
| CK DK | 12 | 11 | Superbouwers | De schilders | |
| CK DK | 13 | De Vroentjes | Stop walvissenjacht | ||
| CK DK | 14 | 14 | Kanonslager | Wij zijn 3 vuilnismanne | |
| DK | 17 | Bastjes | Van de boer met z'n swien | ||
