BAK-Kletsers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 164: | Regel 164: | ||
| 1989 || Antoon van den Eijnden || Lowieke als milieuambtenaar || | | 1989 || Antoon van den Eijnden || Lowieke als milieuambtenaar || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1989 || Jan Boomaars || Janus Dunderup | + | | 1989 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Ongediertebestrijder || |
|- | |- | ||
| 1989 || Carola van der Meer || Naon als Stewardes || | | 1989 || Carola van der Meer || Naon als Stewardes || | ||
| Regel 172: | Regel 172: | ||
| 1990 || Antoon van den Eijnden || Lowieke als politie agent || | | 1990 || Antoon van den Eijnden || Lowieke als politie agent || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1990 || Jan Boomaars || | + | | 1990 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Wielrenner || |
|- | |- | ||
| 1990 || Carola van der Meer || || | | 1990 || Carola van der Meer || || | ||
| Regel 182: | Regel 182: | ||
| 1991 || Antoon van den Eijnden || || | | 1991 || Antoon van den Eijnden || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1991 || Jan Boomaars || || | + | | 1991 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Vader geworden || |
|- | |- | ||
| 1992 || Antoon van den Eijnden || || [[Bestand: 1992-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1992-2.jpg}}]] | | 1992 || Antoon van den Eijnden || || [[Bestand: 1992-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1992-2.jpg}}]] | ||
| Regel 198: | Regel 198: | ||
| 1993 || Carola van der Meer || || | | 1993 || Carola van der Meer || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1994 || Jan Boomaars || Janus Dunderup || | + | | 1994 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Dronkenlap || |
|- | |- | ||
| 1994 || Wessel Bakker || Sjefke de Waaipaol || [[Bestand: 1994-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1994-1.jpg}}]] | | 1994 || Wessel Bakker || Sjefke de Waaipaol || [[Bestand: 1994-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1994-1.jpg}}]] | ||
| Regel 208: | Regel 208: | ||
| 1995 || Antoon van den Eijnden || || [[Bestand: 1995-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1995-1.jpg}}]] | | 1995 || Antoon van den Eijnden || || [[Bestand: 1995-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1995-1.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1995 || Jan Boomaars || | + | | 1995 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Brandweer || |
|- | |- | ||
| 1995 || Wessel Bakker || Sjef de radiopresentator || | | 1995 || Wessel Bakker || Sjef de radiopresentator || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1996 || Jan Boomaars || || [[Bestand: 1996-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1996-4.jpg}}]] | + | | 1996 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Skieër || [[Bestand: 1996-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1996-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 1996 || Carola van der Meer || || [[Bestand: 1996-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1996-1.jpg}}]] | | 1996 || Carola van der Meer || || [[Bestand: 1996-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1996-1.jpg}}]] | ||
| Regel 222: | Regel 222: | ||
| 1997 || Carola van der Meer || || [[Bestand: 1997-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1997-1.jpg}}]] | | 1997 || Carola van der Meer || || [[Bestand: 1997-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1997-1.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1997 || Jan Boomaars || | + | | 1997 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Op de step || |
|- | |- | ||
| 1997 || Antoon van den Eijnden || || | | 1997 || Antoon van den Eijnden || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 1998 || Jan Boomaars || || [[Bestand: 1998-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1998-4.jpg}}]] | + | | 1998 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Kabouter || [[Bestand: 1998-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1998-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 1998 || Ad Goos || Harrie Bombarie || [[Bestand: 1998-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1998-2.jpg}}]] | | 1998 || Ad Goos || Harrie Bombarie || [[Bestand: 1998-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1998-2.jpg}}]] | ||
| Regel 236: | Regel 236: | ||
| 1999 || Ad Goos || || [[Bestand: 1999-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1999-1.jpg}}]] | | 1999 || Ad Goos || || [[Bestand: 1999-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1999-1.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1999 || Jan Boomaars || || [[Bestand: 1999-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1999-2.jpg}}]] | + | | 1999 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Huisman || [[Bestand: 1999-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1999-2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 1999 || Sjack Visssers || Koke van Opdorp de klusser Ko&co || [[Bestand: 1999-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1999-3.jpg}}]] | | 1999 || Sjack Visssers || Koke van Opdorp de klusser Ko&co || [[Bestand: 1999-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 1999-3.jpg}}]] | ||
| Regel 244: | Regel 244: | ||
| 2000 || Masha Kuypers || Katrien van Zeveren || [[Bestand: 2000-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2000-2.jpg}}]] | | 2000 || Masha Kuypers || Katrien van Zeveren || [[Bestand: 2000-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2000-2.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2000 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2000 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Koerier || [[Bestand: 2000-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2000-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2000 || Frank van de Westen || Politieker Boer Boemeldonck || [[Bestand: 2000-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2000-3.jpg}}]] | | 2000 || Frank van de Westen || Politieker Boer Boemeldonck || [[Bestand: 2000-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2000-3.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2001 || | + | | 2001 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Op safari || |
|- | |- | ||
| 2002 || John Goos? || || | | 2002 || John Goos? || || | ||
| Regel 254: | Regel 254: | ||
| 2002 || Frank van de Westen? || || | | 2002 || Frank van de Westen? || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 2003 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2002 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Balletdanser || |
| + | |- | ||
| + | | 2003 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Dik persoon || | ||
|- | |- | ||
| 2003 || John Goos || Wimke van Mook || [[Bestand: 2003-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2003-1.jpg}}]] | | 2003 || John Goos || Wimke van Mook || [[Bestand: 2003-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2003-1.jpg}}]] | ||
| Regel 262: | Regel 264: | ||
| 2004 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || | | 2004 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || | ||
|- | |- | ||
| − | | 2004 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2004 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Gewond || [[Bestand: 2004-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2004-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || Jan Boomaars || | + | | 2005 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Clicoclown || [[Bestand: 2005-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2005-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2005 || Nico Kleemans || Dr. Kobus || [[Bestand: 2005-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2005-2.jpg}}]] | | 2005 || Nico Kleemans || Dr. Kobus || [[Bestand: 2005-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2005-2.jpg}}]] | ||
| Regel 274: | Regel 276: | ||
| 2005 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2005-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2005-5.jpg}}]] | | 2005 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2005-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2005-5.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2006 || Jan Boomaars || | + | | 2006 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Boef || [[Bestand: 2006-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2006-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2006 || Els Trotsenburg || Loes van de Luchtmacht || [[Bestand: 2006-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2006-2.jpg}}]] | | 2006 || Els Trotsenburg || Loes van de Luchtmacht || [[Bestand: 2006-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2006-2.jpg}}]] | ||
| Regel 286: | Regel 288: | ||
| 2007 || Els Trotsenburg || Henriëtte van Weimeren tot Bosdal || [[Bestand: 2007-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2007-2.jpg}}]] | | 2007 || Els Trotsenburg || Henriëtte van Weimeren tot Bosdal || [[Bestand: 2007-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2007-2.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2007 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2007 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Weerman || [[Bestand: 2007-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2007-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2007 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein (Orgelman) || [[Bestand: 2007-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2007-4.jpg}}]] | | 2007 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein (Orgelman) || [[Bestand: 2007-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2007-4.jpg}}]] | ||
| Regel 298: | Regel 300: | ||
| 2008 || Nico Kleemans || Bobby Kobus || [[Bestand: 2008-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2008-4.jpg}}]] | | 2008 || Nico Kleemans || Bobby Kobus || [[Bestand: 2008-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2008-4.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2008 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2008 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Rollator hulpverlener || [[Bestand: 2008-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2008-5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2008 || Ad Goos || Harrie Bombarie || [[Bestand: 2008-6.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2008-6.jpg}}]] | | 2008 || Ad Goos || Harrie Bombarie || [[Bestand: 2008-6.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2008-6.jpg}}]] | ||
| Regel 306: | Regel 308: | ||
| 2009 || Nico Kleemans || || [[Bestand: 2009-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2009-2.jpg}}]] | | 2009 || Nico Kleemans || || [[Bestand: 2009-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2009-2.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2009 || Jan Boomaars || | + | | 2009 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Boswachter || [[Bestand: 2009-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2009-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2009 || Ad Goos || || [[Bestand: 2009-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2009-4.jpg}}]] | | 2009 || Ad Goos || || [[Bestand: 2009-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2009-4.jpg}}]] | ||
| Regel 314: | Regel 316: | ||
| 2010 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2010-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2010-1.jpg}}]] | | 2010 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2010-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2010-1.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2010 || Jan Boomaars || | + | | 2010 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Motorrijder || [[Bestand: 2010-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2010-2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2010 || Leon Nagelkerke || || [[Bestand: 2010-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2010-3.jpg}}]] | | 2010 || Leon Nagelkerke || || [[Bestand: 2010-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2010-3.jpg}}]] | ||
| Regel 340: | Regel 342: | ||
| 2011 || Ludo van de Buijs || Wietje Wa || [[Bestand: 2011-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2011-3.jpg}}]] | | 2011 || Ludo van de Buijs || Wietje Wa || [[Bestand: 2011-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2011-3.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2011 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2011 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, hardloper || [[Bestand: 2011-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2011-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2012 || Nico Kleemans || || [[Bestand: 2012-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2012-1.jpg}}]] | | 2012 || Nico Kleemans || || [[Bestand: 2012-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2012-1.jpg}}]] | ||
| Regel 350: | Regel 352: | ||
| 2012 || Leon Nagelkerke || Vliegen || [[Bestand: 2012-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2012-4.jpg}}]] | | 2012 || Leon Nagelkerke || Vliegen || [[Bestand: 2012-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2012-4.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2012 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2012 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, ZZW zelfstandige zonder werk || [[Bestand: 2012-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2012-5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2013 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2013 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Kok || [[Bestand: 2013-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2013-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2013 || Jaap Rutten || Kiske van Overveld || [[Bestand: 2013-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2013-2.jpg}}]] | | 2013 || Jaap Rutten || Kiske van Overveld || [[Bestand: 2013-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2013-2.jpg}}]] | ||
| Regel 360: | Regel 362: | ||
| 2013 || André van Dongen || || [[Bestand: 2013-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2013-4.jpg}}]] | | 2013 || André van Dongen || || [[Bestand: 2013-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2013-4.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2014 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2014 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Muzikant van de hofkapel || [[Bestand: 2014-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2014-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2014 || Juultje en Dré van Dongen || || [[Bestand: 2014-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2014-2.jpg}}]] | | 2014 || Juultje en Dré van Dongen || || [[Bestand: 2014-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2014-2.jpg}}]] | ||
| Regel 372: | Regel 374: | ||
| 2015 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2015-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2015-3.jpg}}]] | | 2015 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2015-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2015-3.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2015 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2015 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Lootjestrekker || [[Bestand: 2015-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2015-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2015 || Thomas van Gool || || [[Bestand: 2015-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2015-1.jpg}}]] | | 2015 || Thomas van Gool || || [[Bestand: 2015-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2015-1.jpg}}]] | ||
| Regel 382: | Regel 384: | ||
| 2016 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2016-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2016-5.jpg}}]] | | 2016 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2016-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2016-5.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2016 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2016 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Hulpburgemeester || [[Bestand: 2016-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2016-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2016 || Jaap Rutten || Kiske van Overveld || [[Bestand: 2016-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2016-3.jpg}}]] | | 2016 || Jaap Rutten || Kiske van Overveld || [[Bestand: 2016-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2016-3.jpg}}]] | ||
| Regel 390: | Regel 392: | ||
| 2017 || Jaap Rutten || Kiske van Overveld || [[Bestand: 2017-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2017-2.jpg}}]] | | 2017 || Jaap Rutten || Kiske van Overveld || [[Bestand: 2017-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2017-2.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2017 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2017 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Beantwoorder van niet beantwoorde mailtjes || [[Bestand: 2017-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2017-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2017 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2017-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2017-4.jpg}}]] | | 2017 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2017-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2017-4.jpg}}]] | ||
| Regel 400: | Regel 402: | ||
| 2018 || Rick Kleemans || Victor Vuller || [[Bestand: 2018-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2018-1.jpg}}]] | | 2018 || Rick Kleemans || Victor Vuller || [[Bestand: 2018-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2018-1.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2018 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2018 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Hondenuitlater || [[Bestand: 2018-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2018-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2018 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2018-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2018-5.jpg}}]] | | 2018 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2018-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2018-5.jpg}}]] | ||
| Regel 408: | Regel 410: | ||
| 2019 || Rick Kleemans || Victor Vuller || [[Bestand: 2019-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2019-2.jpg}}]] | | 2019 || Rick Kleemans || Victor Vuller || [[Bestand: 2019-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2019-2.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2019 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2019 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Gescheiden || [[Bestand: B2019-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: B2019-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2019 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: B2019-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: B2019-4.jpg}}]] | | 2019 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: B2019-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: B2019-4.jpg}}]] | ||
| Regel 416: | Regel 418: | ||
| 2019 || Ad Goos || Arie Bombarie || [[Bestand: B2019-6.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: B2019-6.jpg}}]] | | 2019 || Ad Goos || Arie Bombarie || [[Bestand: B2019-6.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: B2019-6.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2020 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2020 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Nieuwe vader || [[Bestand: 2020-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2020-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2020 || Rick Kleemans || Victor Vuller || [[Bestand: 2020-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2020-2.jpg}}]] | | 2020 || Rick Kleemans || Victor Vuller || [[Bestand: 2020-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2020-2.jpg}}]] | ||
| Regel 426: | Regel 428: | ||
| 2020 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2020-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2020-5.jpg}}]] | | 2020 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2020-5.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2020-5.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2022 || Jan Boomaars || Janus | + | | 2022 || Jan Boomaars || Janus Dunderup, Hoffotograaf || [[Bestand: 2022-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2022-1.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| 2022 || Fleur Brokken || Bep Zwets || [[Bestand: 2022-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2022-2.jpg}}]] | | 2022 || Fleur Brokken || Bep Zwets || [[Bestand: 2022-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2022-2.jpg}}]] | ||
Versie van 10 okt 2025 18:53
Hierna tref je een overzicht van BAK-Kletsers door de jaren heen.
Wij realiseren ons dat het overzicht nog niet geheel af is, wij blijven zoeken naar updates en foto's. Heb je tips? stuur dan een mail naar archief@boemeldonck.nl
| Jaar | BAK-Kletser | Act | |
|---|---|---|---|
| 1971 | Kees Nagelkerke | ||
| 1971 | Frans van de Water | ||
| 1972 | Theo Gelens | ||
| 1973 | Ronnie van Gils- van Bokhoven | Sybille de non | |
| 1973 | Kees Nagelkerke | ||
| 1973 | Theo Gelens | Schoorsteenveger | |
| 1973 | Antoon van den Eijnden | Bels Lowieke | |
| 1973 | Theo de Graaf | Beeks boerke | |
| 1973 | Joop Lodders | Narris | |
| 1974 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1974 | Theo Gelens | Straatveger | |
| 1974 | Joop Lodders | Tinus Plotseling | |
| 1974 | Ronnie van Gils- van Bokhoven | Klassieke fluitiste | |
| 1974 | Theo de Graaf | ||
| 1975 | Antoon van den Eijnden | Bels Lowieke | |
| 1975 | Theo Gelens | Glazenwasser | |
| 1975 | Theo de Graaf | Theo de straatwerker | |
| 1975 | Jack Verstegen | ||
| 1975 | Tinus Plotseling | ||
| 1976 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de WWV-er | |
| 1976 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1976 | Sjef Machielsen | Sjef de Pastoor | |
| 1976 | Theo Gelens | Behanger | |
| 1976 | Jack Verstegen | Kobus Kuch | |
| 1976 | Piet de Zwart | Flierefluiter | |
| 1976 | Theo de Graaf | De eerste Boemeldonckse verkeersbrigadier | |
| 1977 | Sjack Visssers | Koba van Opdorp (zus van) | |
| 1977 | Ad Goos | Harry de Maespapper | |
| 1977 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1977 | Sjef Machielsen | Voetbalsupporter | |
| 1977 | Theo Gelens | Brandweerman | |
| 1978 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de schooljongen | |
| 1978 | Ad Goos | ||
| 1979 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de straatvegers | |
| 1979 | Ad Goos | ||
| 1979 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1979 | |||
| 1979 | Sjef Machielsen | Sjef de Pastoor | |
| 1980 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de NAC-supporter | |
| 1980 | Ad Goos | ||
| 1980 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1980 | Sjef Machielsen | Herman Nagelkerke | |
| 1980 | Fons Lotstra | ||
| 1981 | Sjef Machielsen | ||
| 1981 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp lid van de Kunstkring | |
| 1981 | Ad Goos | ||
| 1981 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1982 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp gaat op vakantie | |
| 1982 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1982 | Marie-Louise Verpaalen | Mien Hero-ien | |
| 1982 | |||
| 1983 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de Kok | |
| 1983 | Ad Goos | ||
| 1983 | Marinus van Amerongen | de Boven Moerdijker | |
| 1983 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1983 | Marie-Louise Verpaalen | Kee BTWee | |
| 1984 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp als vogelverschrikker | |
| 1984 | Ad Goos | ||
| 1984 | Marinus van Amerongen | Badmeester van de Kuil | |
| 1984 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1985 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de glazenwasser | |
| 1985 | Ad Goos | ||
| 1985 | Marinus van Amerongen | Vaandeldrager | |
| 1985 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1986 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp als Tarzan | |
| 1986 | Ad Goos | ||
| 1986 | Marinus van Amerongen | Herr Heinzelmann | |
| 1986 | |||
| 1986 | Carola van der Meer | Naon van het Vaorend | |
| 1986 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1987 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de fotograaf | |
| 1987 | Marinus van Amerongen | de vierde huisarts | |
| 1987 | Carola van der Meer | Naon van het Vaorend | |
| 1988 | Ad Goos | ||
| 1988 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1988 | Carola van der Meer | ||
| 1988 | Dirk Timmers | ||
| 1989 | Ad Goos | ||
| 1989 | Antoon van den Eijnden | Lowieke als milieuambtenaar | |
| 1989 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Ongediertebestrijder | |
| 1989 | Carola van der Meer | Naon als Stewardes | |
| 1990 | Ad Goos | ||
| 1990 | Antoon van den Eijnden | Lowieke als politie agent | |
| 1990 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Wielrenner | |
| 1990 | Carola van der Meer | ||
| 1991 | Carola van der Meer | ||
| 1991 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp als opa | |
| 1991 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1991 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Vader geworden | |
| 1992 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1992 | Carola van der Meer | ||
| 1992 | Theo Gelens | Schoorsteenveger | |
| 1993 | Wessel Bakker | Sjef de Waaipaol als koffieboy op het gemeentehuis | |
| 1993 | Carolien Bervoets | Lien Verwegen | |
| 1993 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1993 | Carola van der Meer | ||
| 1994 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Dronkenlap | |
| 1994 | Wessel Bakker | Sjefke de Waaipaol | |
| 1994 | Carola van der Meer | Noan van ’t Vaareneind (wijkagent) | |
| 1994 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1995 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1995 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Brandweer | |
| 1995 | Wessel Bakker | Sjef de radiopresentator | |
| 1996 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Skieër | |
| 1996 | Carola van der Meer | ||
| 1996 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1996 | Wessel Bakker | Sjef als TV presentator | |
| 1997 | Carola van der Meer | ||
| 1997 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Op de step | |
| 1997 | Antoon van den Eijnden | ||
| 1998 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Kabouter | |
| 1998 | Ad Goos | Harrie Bombarie | |
| 1998 | Wessel Bakker | Sjef als reisleider | |
| 1998 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp als zijn eigen | |
| 1999 | Ad Goos | ||
| 1999 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Huisman | |
| 1999 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de klusser Ko&co | |
| 2000 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp bij de AID | |
| 2000 | Masha Kuypers | Katrien van Zeveren | |
| 2000 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Koerier | |
| 2000 | Frank van de Westen | Politieker Boer Boemeldonck | |
| 2001 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Op safari | |
| 2002 | John Goos? | ||
| 2002 | Frank van de Westen? | ||
| 2002 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Balletdanser | |
| 2003 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Dik persoon | |
| 2003 | John Goos | Wimke van Mook | |
| 2003 | Frank van de Westen | Kauwke de Kraai | |
| 2004 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2004 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Gewond | |
| 2005 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Clicoclown | |
| 2005 | Nico Kleemans | Dr. Kobus | |
| 2005 | Frank van de Westen | ||
| 2005 | John Goos | Wimke van Mook | |
| 2005 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2006 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Boef | |
| 2006 | Els Trotsenburg | Loes van de Luchtmacht | |
| 2006 | John Goos | Wimke van Mook | |
| 2006 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2007 | Nico Kleemans | Bobby Kobus | |
| 2007 | Els Trotsenburg | Henriëtte van Weimeren tot Bosdal | |
| 2007 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Weerman | |
| 2007 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein (Orgelman) | |
| 2008 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein (Hiep Hoera) | |
| 2008 | Anthonie Kimmenai | Janus Paulusma | |
| 2008 | Els Trotsenburg | Hart voor Boemeldonck | |
| 2008 | Nico Kleemans | Bobby Kobus | |
| 2008 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Rollator hulpverlener | |
| 2008 | Ad Goos | Harrie Bombarie | |
| 2009 | Ludo van de Buijs | ||
| 2009 | Nico Kleemans | ||
| 2009 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Boswachter | |
| 2009 | Ad Goos | ||
| 2009 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2010 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2010 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Motorrijder | |
| 2010 | Leon Nagelkerke | ||
| 2010 | Ludo van de Buijs | ||
| 2010 | Els van Trotsenburg | Snoessie (Patricia van Paramaribo) | |
| 2010 | Ad Goos | ||
| 2010 | Jan Boomaars | ||
| 2010 | Sjack Visssers | ||
| 2010 | Carola van der Meer | ||
| 2010 | Antoon van den Eijnden | ||
| 2011 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2011 | Nico Kleemans | Kobus Kamera | |
| 2011 | Els Trotsenburg | Prinsenbeeknieuws.TV | |
| 2011 | Ludo van de Buijs | Wietje Wa | |
| 2011 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, hardloper | |
| 2012 | Nico Kleemans | ||
| 2012 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2012 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2012 | Leon Nagelkerke | Vliegen | |
| 2012 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, ZZW zelfstandige zonder werk | |
| 2013 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Kok | |
| 2013 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2013 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2013 | André van Dongen | ||
| 2014 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Muzikant van de hofkapel | |
| 2014 | Juultje en Dré van Dongen | ||
| 2014 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2014 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2015 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2015 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2015 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Lootjestrekker | |
| 2015 | Thomas van Gool | ||
| 2016 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | |
| 2016 | Ludo van de Buijs | Wietje Wa | |
| 2016 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2016 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Hulpburgemeester | |
| 2016 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2017 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | |
| 2017 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2017 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Beantwoorder van niet beantwoorde mailtjes | |
| 2017 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2018 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2018 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2018 | Rick Kleemans | Victor Vuller | |
| 2018 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Hondenuitlater | |
| 2018 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2019 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2019 | Rick Kleemans | Victor Vuller | |
| 2019 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Gescheiden | |
| 2019 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2019 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2019 | Ad Goos | Arie Bombarie | |
| 2020 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Nieuwe vader | |
| 2020 | Rick Kleemans | Victor Vuller | |
| 2020 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2020 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2020 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2022 | Jan Boomaars | Janus Dunderup, Hoffotograaf | |
| 2022 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2022 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2022 | Rick Kleemans | Victor Vuller | |
| 2022 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2023 | Isabel Pijnappels | Prinsenbeek Juice | |
| 2023 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2023 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2023 | John Goos | ||
| 2024 | Isabel Pijnappels | Prinsenbeek Juice | |
| 2024 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2024 | Rick Kleemans | Victor Vuller | |
| 2024 | John Goos | ||
| 2025 | Isabel Pijnappels | Prinsenbeek Juice | |
| 2025 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | |
| 2025 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2025 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | |
| 2025 | John Goos | Bennie Blij |
