BRAK-Kletsers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 146: | Regel 146: | ||
| 2024 || Duuk Haasnoot || André van Duin || [[Bestand: BR2024-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR2024-2.jpg}}]] | | 2024 || Duuk Haasnoot || André van Duin || [[Bestand: BR2024-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR2024-2.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2025 || Kate Verschueren || Kate Klapstoel || [[Bestand: . | + | | 2025 || Kate Verschueren || Kate Klapstoel || [[Bestand: BR2025-1.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2025-1.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2025 || Duuk Haasnoot || Jochem Mijer || [[Bestand: . | + | | 2025 || Duuk Haasnoot || Jochem Mijer || [[Bestand: BR2025-2.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2025-2.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2025 || Stijn Houtepen || || [[Bestand: . | + | | 2025 || Stijn Houtepen || || [[Bestand: BR2025-3.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2025-3.JPG}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 18 sep 2025 19:06
Overzicht BRAK-Kletsers
| Jaar | BAK-Kletser | Act | |
|---|---|---|---|
| 2004 | 1 | ||
| 2004 | 2 | ||
| 2004 | 3 | ||
| 2005 | Ludo van de Buijs | Loe de Likker | |
| 2005 | Jaap Rutten | Jaapie de elfde | |
| 2005 | Mark Bakker | Snelle Willy | |
| 2005 | Wesley Kil | ||
| 2005 | Job van de Buijs | Pietje … | |
| 2006 | Jaap Rutten | ||
| 2006 | Job van de Buijs | ||
| 2006 | Ludo van de Buijs | Tinus Tuba | |
| 2006 | Mink van de Goorbergh | ||
| 2007 | Ludo van de Buijs | ||
| 2007 | Mink van de Goorbergh | ||
| 2007 | Job van de Buijs | ||
| 2007 | Jaap Rutten | ||
| 2008 | Juultje van Dongen | Trees de toiletjuffrouw | |
| 2008 | Mink van de Goorbergh | ||
| 2008 | Job van de Buijs | Janus Jubel | |
| 2008 | Jaap Rutten | Dr. O. Gist | |
| 2008 | Ludo van de Buijs | Fido de Flitspaal | |
| 2009 | Jaap Rutten | A.Gent | |
| 2009 | Ali | Witwasser | |
| 2009 | Juultje van Dongen | ||
| 2009 | |||
| 2009 | Ludo van den Buijs | ||
| 2010 | Jaap Rutten | ||
| 2010 | Minck van de Goorbergh | Piet Politie | |
| 2010 | Juul van Dongen | Truus Toilet | |
| 2011 | Juul van Dongen | ||
| 2011 | …... | de neef van Piet Politie | |
| 2012 | Tessa | ||
| 2012 | Brian Huijbregts | ||
| 2012 | Evi | ||
| 2012 | Job van de Buijs | ||
| 2012 | Marijn | ||
| 2012 | Rick Kleemans | ||
| 2012 | Freeke van Dongen | ||
| 2012 | Juul van Dongen | ||
| 2013 | Brian Huijbregts | ||
| 2013 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2013 | ???? | hockey? | |
| 2013 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | |
| 2014 | Fleur Brokken | ||
| 2014 | Brian Huijbregts | ||
| 2014 | Thijmen Schoonheim | ||
| 2015 | Freek Rovers | ||
| 2015 | Charlotte | ||
| 2015 | Fleur Brokken | ||
| 2015 | Rick Kleemans | ||
| 2015 | Thijmen Schoonheim | ||
| 2016 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2016 | Rick Kleemans | ||
| 2017 | Fleur Brokken | ||
| 2018 | Fleur Brokken | Bep Zwets | |
| 2018 | Julius en Merijn | Buschauffeurs | |
| 2018 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | |
| 2019 | Jan-Julius en Merijn | De Boemelbakkers | |
| 2019 | Stijn de Kanter | ||
| 2020 | Stijn Houtepen | ||
| 2020 | Jan-Julius en Merijn | ||
| 2020 | Stijn de Kanter | ||
| 2022 | Haasnoot | ||
| 2022 | ?? | ||
| 2022 | Stijn de Kanter | ||
| 2023 | Stijn de Kanter | ||
| 2023 | Stijn Houtepen | ||
| 2023 | Duuk Haasnoot | Jochem Mijer | |
| 2024 | Stijn de Kanter | Baas kermis attractie | |
| 2024 | Stijn Houtepen | Psycholoog | |
| 2024 | Duuk Haasnoot | André van Duin | |
| 2025 | Kate Verschueren | Kate Klapstoel | |
| 2025 | Duuk Haasnoot | Jochem Mijer | |
| 2025 | Stijn Houtepen |
