BRAK-Kletsers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Overzicht BRAK-Kletsers {| class="wikitable" ! Jaar !! BAK-Kletser !! Act !! |- | 2004 || 1 || || Bestand: BR2004-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR200...') |
|||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| 2004 || 2 || || [[Bestand: BR2004-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR2004-2.jpg}}]] | | 2004 || 2 || || [[Bestand: BR2004-2.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR2004-2.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2004 || 3 || || [[Bestand: . | + | | 2004 || 3 || || |
| + | |= | ||
| + | | 2005 || Ludo van de Buijs || Loe de Likker || [[Bestand: BR2005-1.JPG| 100px | thumb| link={{filepath: BR2005-1.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2005 || | + | | 2005 || Jaap Rutten || Jaapie de elfde || [[Bestand: BR2005-2.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2005-2.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || | + | | 2005 || Mark Bakker || Snelle Willy || [[Bestand: BR2005-4.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2005-4.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || | + | | 2005 || Wesley Kil || || [[Bestand: BR2005-3.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2005-3.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2005 || | + | | 2005 || Job van de Buijs || Pietje … || [[Bestand: BR2005-5.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2005-5.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 2006 || Jaap Rutten || || [[Bestand: BR2006-1.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2006-1.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 2006 || Job van de Buijs || || [[Bestand: BR2006-2.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2006-2.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2006 || | + | | 2006 || Ludo van de Buijs || Tinus Tuba || [[Bestand: BR2006-4.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2006-4.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2006 || | + | | 2006 || Mink van de Goorbergh || || [[Bestand: BR2006-3.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2006-3.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 2007 || Ludo van de Buijs || || [[Bestand: BR2007-1.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2007-1.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 2007 || Mink van de Goorbergh || || [[Bestand: BR2007-2.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2007-2.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2007 || | + | | 2007 || Job van de Buijs || || [[Bestand: BR2007-3.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: BR2007-3.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | + | | 2007 || Jaap Rutten || || [[Bestand: .JPG | 100px | thumb| link={{filepath: .JPG}}]] | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | | 2007 || Jaap Rutten || || [[Bestand: . | ||
|- | |- | ||
| 2008 || Juultje van Dongen || Trees de toiletjuffrouw || [[Bestand: BR2008-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR2008-1.jpg}}]] | | 2008 || Juultje van Dongen || Trees de toiletjuffrouw || [[Bestand: BR2008-1.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: BR2008-1.jpg}}]] | ||
Versie van 16 sep 2025 18:38
Overzicht BRAK-Kletsers
| Jaar | BAK-Kletser | Act | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2004 | 1 | |||||||
| 2004 | 2 | |||||||
| 2004 | 3 | = | 2005 | Ludo van de Buijs | Loe de Likker | |||
| 2005 | Jaap Rutten | Jaapie de elfde | ||||||
| 2005 | Mark Bakker | Snelle Willy | ||||||
| 2005 | Wesley Kil | |||||||
| 2005 | Job van de Buijs | Pietje … | ||||||
| 2006 | Jaap Rutten | |||||||
| 2006 | Job van de Buijs | |||||||
| 2006 | Ludo van de Buijs | Tinus Tuba | ||||||
| 2006 | Mink van de Goorbergh | |||||||
| 2007 | Ludo van de Buijs | |||||||
| 2007 | Mink van de Goorbergh | |||||||
| 2007 | Job van de Buijs | |||||||
| 2007 | Jaap Rutten | Bestand:.JPG 100px | ||||||
| 2008 | Juultje van Dongen | Trees de toiletjuffrouw | ||||||
| 2008 | Mink van de Goorbergh | |||||||
| 2008 | Job van de Buijs | Janus Jubel | ||||||
| 2008 | Jaap Rutten | Dr. O. Gist | ||||||
| 2008 | Ludo van de Buijs | Fido de Flitspaal | ||||||
| 2009 | Jaap Rutten | A.Gent | ||||||
| 2009 | Ali | Witwasser | ||||||
| 2009 | Juultje van Dongen | |||||||
| 2009 | ||||||||
| 2009 | Ludo van den Buijs | |||||||
| 2010 | Jaap Rutten | |||||||
| 2010 | Minck van de Goorbergh | Piet Politie | ||||||
| 2010 | Juul van Dongen | Truus Toilet | ||||||
| 2011 | Juul van Dongen | |||||||
| 2011 | …... | de neef van Piet Politie | ||||||
| 2012 | Tessa | Bestand:BR2012-2.jpg 100px | ||||||
| 2012 | Brian Huijbregts | Bestand:BR2012-1.jpg 100px | ||||||
| 2012 | Evi | Bestand:BR2012-3.jpg 100px | ||||||
| 2012 | Job van de Buijs | Bestand:BR2012-5.jpg 100px | ||||||
| 2012 | Marijn | Bestand:BR2012-4.jpg 100px | ||||||
| 2012 | Rick Kleemans | Bestand:BR2012-6.jpg 100px | ||||||
| 2012 | Freeke van Dongen | Bestand:BR2012-7.jpg 100px | ||||||
| 2012 | Juul van Dongen | Bestand:BR2012-8.jpg 100px | ||||||
| 2013 | Brian Huijbregts | Bestand:BR2013-1.jpg 100px | ||||||
| 2013 | Fleur Brokken | Bep Zwets | Bestand:BR2013-2.jpg 100px | |||||
| 2013 | ???? | hockey? | Bestand:BR2013-3.jpg 100px | |||||
| 2013 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | Bestand:BR2013-4.jpg 100px | |||||
| 2014 | Fleur Brokken | Bestand:BR2014-1.jpg 100px | ||||||
| 2014 | Brian Huijbregts | Bestand:BR2014-2.jpg 100px | ||||||
| 2014 | Thijmen Schoonheim | Bestand:BR2014-3.jpg 100px | ||||||
| 2015 | Freek Rovers | |||||||
| 2015 | Charlotte | |||||||
| 2015 | Fleur Brokken | |||||||
| 2015 | Rick Kleemans | |||||||
| 2015 | Thijmen Schoonheim | |||||||
| 2016 | Fleur Brokken | Bep Zwets | ||||||
| 2016 | Rick Kleemans | |||||||
| 2017 | Fleur Brokken | |||||||
| 2018 | Fleur Brokken | Bep Zwets | ||||||
| 2018 | Julius en Merijn | Buschauffeurs | ||||||
| 2018 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | ||||||
| 2019 | Jan-Julius en Merijn | De Boemelbakkers | ||||||
| 2019 | Stijn de Kanter | |||||||
| 2020 | Stijn Houtepen | |||||||
| 2020 | Jan-Julius en Merijn | |||||||
| 2020 | Stijn de Kanter | |||||||
| 2022 | Duuk Haasnoot | |||||||
| 2022 | ?? | |||||||
| 2022 | Stijn de Kanter | |||||||
| 2023 | Stijn de Kanter | |||||||
| 2023 | Stijn Houtepen | |||||||
| 2023 | Duuk Haasnoot | Jochem Mijer | Bestand:.jpg 100px | |||||
| 2024 | Stijn de Kanter | Baas kermis attractie | ||||||
| 2024 | Stijn Houtepen | Psycholoog | ||||||
| 2024 | Duuk Haasnoot | André van Duin | ||||||
| 2025 | Kate Verschueren | Kate Klapstoel | Bestand:.jpg 100px | |||||
| 2025 | Duuk Haasnoot | Jochem Mijer | Bestand:.jpg 100px | |||||
| 2025 | Stijn Houtepen | Bestand:.jpg 100px |
