BAK-Kletsers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 458: | Regel 458: | ||
| 2025 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2025-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2025-3.jpg}}]] | | 2025 || René Domstorff || Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein || [[Bestand: 2025-3.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: 2025-3.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2025 || John Goos || Bennie Blij || | + | | 2025 || John Goos || Bennie Blij || || [[Bestand: B2025-4.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: B2025-4.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 15 sep 2025 19:29
Overzicht BAK-kletsers
| Jaar | BAK-Kletser | Act | ||
|---|---|---|---|---|
| 1971 | Kees Nagelkerke | |||
| 1971 | Frans van de Water | |||
| 1972 | ||||
| 1973 | Ronnie van Gils- van Bokhoven | Sybille de non | ||
| 1973 | Kees Nagelkerke | |||
| 1973 | Theo Gelens | Schoorsteenveger | ||
| 1973 | Antoon van den Eijnden | Bels Lowieke | ||
| 1973 | Theo de Graaf | Beeks boerke | ||
| 1973 | Joop Lodders | Narris | ||
| 1974 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1974 | Theo Gelens | Straatveger | ||
| 1974 | Joop Lodders | Tinus Plotseling | ||
| 1974 | Ronnie van Gils- van Bokhoven | Klassieke fluitiste | ||
| 1974 | Theo de Graaf | |||
| 1975 | Antoon van den Eijnden | Bels Lowieke | ||
| 1975 | Theo Gelens | Glazenwasser | ||
| 1975 | Theo de Graaf | Theo de straatwerker | ||
| 1975 | Jack Verstegen | |||
| 1975 | Tinus Plotseling | |||
| 1976 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de WWV-er | ||
| 1976 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1976 | Sjef Machielsen | Sjef de Pastoor | ||
| 1976 | Theo Gelens | Behanger | ||
| 1976 | Jack Verstegen | Kobus Kuch | ||
| 1976 | Piet de Zwart | Flierefluiter | ||
| 1976 | Theo de Graaf | De eerste Boemeldonckse verkeersbrigadier | ||
| 1977 | Sjack Visssers | Koba van Opdorp (zus van) | ||
| 1977 | Ad Goos | Harry de Maespapper | ||
| 1977 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1977 | Sjef Machielsen | Voetbalsupporter | ||
| 1977 | Theo Gelens | Brandweerman | ||
| 1978 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de schooljongen | ||
| 1978 | Ad Goos | |||
| 1979 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de straatvegers | ||
| 1979 | Ad Goos | |||
| 1979 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1979 | ||||
| 1979 | Sjef Machielsen | Sjef de Pastoor | ||
| 1980 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de NAC-supporter | ||
| 1980 | Ad Goos | |||
| 1980 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1980 | Sjef Machielsen | Herman Nagelkerke | ||
| 1980 | Fons Lotstra | |||
| 1981 | Sjef Machielsen | |||
| 1981 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp lid van de Kunstkring | ||
| 1981 | Ad Goos | |||
| 1981 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1982 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp gaat op vakantie | ||
| 1982 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1982 | Marie-Louise Verpaalen | Mien Hero-ien | ||
| 1982 | ||||
| 1983 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de Kok | ||
| 1983 | Ad Goos | |||
| 1983 | Marinus van Amerongen | de Boven Moerdijker | ||
| 1983 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1983 | Marie-Louise Verpaalen | Kee BTWee | ||
| 1984 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp als vogelverschrikker | ||
| 1984 | Ad Goos | |||
| 1984 | Marinus van Amerongen | Badmeester van de Kuil | ||
| 1984 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1985 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de glazenwasser | ||
| 1985 | Ad Goos | |||
| 1985 | Marinus van Amerongen | Vaandeldrager | ||
| 1985 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1986 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp als Tarzan | ||
| 1986 | Ad Goos | |||
| 1986 | Marinus van Amerongen | Herr Heinzelmann | ||
| 1986 | ||||
| 1986 | Carola van der Meer | Naon van het Vaorend | ||
| 1986 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1987 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de fotograaf | ||
| 1987 | Marinus van Amerongen | de vierde huisarts | ||
| 1987 | Carola van der Meer | Naon van het Vaorend | ||
| 1988 | Ad Goos | |||
| 1988 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1988 | Carola van der Meer | |||
| 1988 | Dirk Timmers | |||
| 1989 | Ad Goos | |||
| 1989 | Antoon van den Eijnden | Lowieke als milieuambtenaar | ||
| 1989 | Jan Boomaars | Janus Dunderup als milieuambtenaar | ||
| 1989 | Carola van der Meer | Naon als Stewardes | ||
| 1990 | Ad Goos | |||
| 1990 | Antoon van den Eijnden | Lowieke als politie agent | ||
| 1990 | Jan Boomaars | Jacques d'Ancona | ||
| 1990 | Carola van der Meer | |||
| 1991 | Carola van der Meer | |||
| 1991 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp als opa | ||
| 1991 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1991 | Jan Boomaars | |||
| 1992 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1992 | Carola van der Meer | |||
| 1992 | Theo Gelens | Schoorsteenveger | ||
| 1993 | Wessel Bakker | Sjef de Waaipaol als koffieboy op het gemeentehuis | ||
| 1993 | Carolien Bervoets | Lien Verwegen | ||
| 1993 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1993 | Carola van der Meer | |||
| 1994 | Jan Boomaars | Janus Dunderup | ||
| 1994 | Wessel Bakker | Sjefke de Waaipaol | ||
| 1994 | Carola van der Meer | Noan van ’t Vaareneind (wijkagent) | ||
| 1994 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1995 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1995 | Jan Boomaars | |||
| 1995 | Wessel Bakker | Sjef de radiopresentator | ||
| 1996 | Jan Boomaars | |||
| 1996 | Carola van der Meer | |||
| 1996 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1996 | Wessel Bakker | Sjef als TV presentator | ||
| 1997 | Carola van der Meer | |||
| 1997 | Jan Boomaars | |||
| 1997 | Antoon van den Eijnden | |||
| 1998 | Jan Boomaars | |||
| 1998 | Ad Goos | Harrie Bombarie | ||
| 1998 | Wessel Bakker | Sjef als reisleider | ||
| 1998 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp als zijn eigen | ||
| 1999 | Ad Goos | |||
| 1999 | Jan Boomaars | |||
| 1999 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp de klusser Ko&co | ||
| 2000 | Sjack Visssers | Koke van Opdorp bij de AID | ||
| 2000 | Masha Kuypers | Katrien van Zeveren | ||
| 2000 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2000 | Frank van de Westen | Politieker Boer Boemeldonck | ||
| 2001 | ??? | |||
| 2002 | John Goos? | |||
| 2002 | Frank van de Westen? | |||
| 2003 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2003 | John Goos | Wimke van Mook | ||
| 2003 | Frank van de Westen | Kauwke de Kraai | ||
| 2004 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2004 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2005 | Jan Boomaars | clown | ||
| 2005 | Nico Kleemans | Dr. Kobus | ||
| 2005 | Frank van de Westen | |||
| 2005 | John Goos | Wimke van Mook | ||
| 2005 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2006 | Jan Boomaars | J.D. uit Boemeldonck (Janus Dunderop) | ||
| 2006 | Els Trotsenburg | Loes van de Luchtmacht | ||
| 2006 | John Goos | Wimke van Mook | ||
| 2006 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2007 | Nico Kleemans | Bobby Kobus | ||
| 2007 | Els Trotsenburg | Henriëtte van Weimeren tot Bosdal | ||
| 2007 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2007 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein (Orgelman) | ||
| 2008 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein (Hiep Hoera) | ||
| 2008 | Anthonie Kimmenai | Janus Paulusma | ||
| 2008 | Els Trotsenburg | Hart voor Boemeldonck | ||
| 2008 | Nico Kleemans | Bobby Kobus | ||
| 2008 | Jan Boomaars | Janus Donderup (Rolstoel rij-instructeur) | ||
| 2008 | Ad Goos | Harrie Bombarie | ||
| 2009 | Ludo van de Buijs | |||
| 2009 | Nico Kleemans | |||
| 2009 | Jan Boomaars | |||
| 2009 | Ad Goos | |||
| 2009 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2010 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2010 | Jan Boomaars | Motorclub | ||
| 2010 | Leon Nagelkerke | |||
| 2010 | Ludo van de Buijs | |||
| 2010 | Els van Trotsenburg | Snoessie (Patricia van Paramaribo) | ||
| 2010 | Ad Goos | |||
| 2010 | Jan Boomaars | |||
| 2010 | Sjack Visssers | |||
| 2010 | Carola van der Meer | |||
| 2010 | Antoon van den Eijnden | |||
| 2011 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2011 | Nico Kleemans | Kobus Kamera | ||
| 2011 | Els Trotsenburg | Prinsenbeeknieuws.TV | ||
| 2011 | Ludo van de Buijs | Wietje Wa | ||
| 2011 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2012 | Nico Kleemans | |||
| 2012 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2012 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2012 | Leon Nagelkerke | Vliegen | ||
| 2012 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2013 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2013 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2013 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2013 | André van Dongen | |||
| 2014 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2014 | Juultje en Dré van Dongen | |||
| 2014 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2014 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2015 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2015 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2015 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2015 | Thomas van Gool | |||
| 2016 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | ||
| 2016 | Ludo van de Buijs | Wietje Wa | ||
| 2016 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2016 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2016 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2017 | Rick Kleemans | Sjaak Mauwmarraak | ||
| 2017 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2017 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2017 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2018 | Fleur Brokken | Bep Zwets | ||
| 2018 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2018 | Rick Kleemans | Victor Vuller | ||
| 2018 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2018 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2019 | Fleur Brokken | Bep Zwets | ||
| 2019 | Rick Kleemans | Victor Vuller | ||
| 2019 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2019 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2019 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2019 | Ad Goos | Arie Bombarie | ||
| 2020 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2020 | Rick Kleemans | Victor Vuller | ||
| 2020 | Fleur Brokken | Bep Zwets | ||
| 2020 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2020 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2022 | Jan Boomaars | Janus Dunderop | ||
| 2022 | Fleur Brokken | Bep Zwets | ||
| 2022 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2022 | Rick Kleemans | Victor Vuller | ||
| 2022 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2023 | Isabel Pijnappels | Prinsenbeek Juice | ||
| 2023 | Fleur Brokken | Bep Zwets | ||
| 2023 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2023 | John Goos | |||
| 2024 | Isabel Pijnappels | Prinsenbeek Juice | ||
| 2024 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2024 | Rick Kleemans | Victor Vuller | ||
| 2024 | John Goos | |||
| 2025 | Isabel Pijnappels | Prinsenbeek Juice | ||
| 2025 | Jaap Rutten | Kiske van Overveld | ||
| 2025 | Fleur Brokken | Bep Zwets | ||
| 2025 | René Domstorff | Hiepolopulus van Hoevenlaken en Ravenstein | ||
| 2025 | John Goos | Bennie Blij |
