Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 2 maart 2019): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 18: | Regel 18: | ||
| BK || 4 || 32 || CV de Knalkoenen || Wij duiken onder in ut Boemeldoncks karnaval || 585 [[Bestand: KO-2019-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-32.jpg}}]] | | BK || 4 || 32 || CV de Knalkoenen || Wij duiken onder in ut Boemeldoncks karnaval || 585 [[Bestand: KO-2019-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-32.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 4 || CV de Spaceboys || Schokkende beelden in Boemeldonck || 824 [[Bestand: KO-2019- | + | | BKK || 1 || 4 || CV de Spaceboys || Schokkende beelden in Boemeldonck || 824 [[Bestand: KO-2019-04.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-04.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BKK || 2 || 70 || CV de Lolmollen || Wiel-Renne meej Tour de Boemeldonck || 696 [[Bestand: KO-2019-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-70.jpg}}]] | | BKK || 2 || 70 || CV de Lolmollen || Wiel-Renne meej Tour de Boemeldonck || 696 [[Bestand: KO-2019-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-70.jpg}}]] | ||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| CKK || 1 || 62 || CV de 7 Geitjes || Kèk uit in ons Boemeldonck's web blefde plakke! || 903 [[Bestand: KO-2019-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-62.jpg}}]] | | CKK || 1 || 62 || CV de 7 Geitjes || Kèk uit in ons Boemeldonck's web blefde plakke! || 903 [[Bestand: KO-2019-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-62.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 2 || CV de Supergirlzzz || Volle postzakke, want wij blijve Bikse zegelkes plakke || 797 [[Bestand: KO-2019- | + | | CKK || 2 || 2 || CV de Supergirlzzz || Volle postzakke, want wij blijve Bikse zegelkes plakke || 797 [[Bestand: KO-2019-02.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-02.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 3 || 22 || De Smilies || We gaon as 'n lopend vuurke || 795 [[Bestand: KO-2019-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-22.jpg}}]] | | CKK || 3 || 22 || De Smilies || We gaon as 'n lopend vuurke || 795 [[Bestand: KO-2019-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-22.jpg}}]] | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| CKO || 12 || 11 || CV de Bikse Bella's || Blefde plakke, dan kunde punte pakke! || 708 [[Bestand: KO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-11.jpg}}]] | | CKO || 12 || 11 || CV de Bikse Bella's || Blefde plakke, dan kunde punte pakke! || 708 [[Bestand: KO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-11.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 3 || CV de Clummels || Boemeldock blefde plakke? Ons fiske lopt ut dun hand. || 705 [[Bestand: KO-2019- | + | | CKO || 13 || 3 || CV de Clummels || Boemeldock blefde plakke? Ons fiske lopt ut dun hand. || 705 [[Bestand: KO-2019-03.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-03.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 14 || 9 || CV de Dolle Dotjes || Wa d'un feest… Wij plakke het meest! || 697 [[Bestand: KO-2019-9.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-9.jpg}}]] | | CKO || 14 || 9 || CV de Dolle Dotjes || Wa d'un feest… Wij plakke het meest! || 697 [[Bestand: KO-2019-9.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-9.jpg}}]] | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
| CKO || 18 || 21 || CV de Buitenbeentjes || zie de gij ze? Boemeldonckse spoke blève nie plakke || 658 [[Bestand: KO-2019-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-21.jpg}}]] | | CKO || 18 || 21 || CV de Buitenbeentjes || zie de gij ze? Boemeldonckse spoke blève nie plakke || 658 [[Bestand: KO-2019-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-21.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 19 || 7 || CV de Bikse Broedseltjes || De vlinder van de Bikse Broedseltjes is nog niet uitgekomen! || 656 [[Bestand: KO-2019- | + | | CKO || 19 || 7 || CV de Bikse Broedseltjes || De vlinder van de Bikse Broedseltjes is nog niet uitgekomen! || 656 [[Bestand: KO-2019-07.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-07.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 20 || 51 || CV Bijdehandjes || We blijve meej bijdehandjes plakke! || 641 [[Bestand: KO-2019-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-51.jpg}}]] | | CKO || 20 || 51 || CV Bijdehandjes || We blijve meej bijdehandjes plakke! || 641 [[Bestand: KO-2019-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-51.jpg}}]] | ||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
| CKO || 21 || 35 || CV de Plofkippe || Meej Ferry blefde plakke! || 636 [[Bestand: KO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-35.jpg}}]] | | CKO || 21 || 35 || CV de Plofkippe || Meej Ferry blefde plakke! || 636 [[Bestand: KO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-35.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 22 || 1 || CV de Bikse Stuiters || Bleft ut weer niet plakke, dan motte kleefpasta pakke || 629 [[Bestand: KO-2019- | + | | CKO || 22 || 1 || CV de Bikse Stuiters || Bleft ut weer niet plakke, dan motte kleefpasta pakke || 629 [[Bestand: KO-2019-01.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-01.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 23 || 33 || CV de Bikse Moatjes || De Bikse Moatjes plakke aon de lopende baand || 628 [[Bestand: KO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-33.jpg}}]] | | CKO || 23 || 33 || CV de Bikse Moatjes || De Bikse Moatjes plakke aon de lopende baand || 628 [[Bestand: KO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-33.jpg}}]] | ||
| Regel 100: | Regel 100: | ||
| CKO || 24 || 44 || Biks Zooitje || As we blijve plakke kome we van ne kouwe kerremus thuis || 615 [[Bestand: KO-2019-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-44.jpg}}]] | | CKO || 24 || 44 || Biks Zooitje || As we blijve plakke kome we van ne kouwe kerremus thuis || 615 [[Bestand: KO-2019-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-44.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 5 || CV de Makkers || Op zo'n Boemeldonck fisje blefde gere plakke || 612 [[Bestand: KO-2019- | + | | CKO || 25 || 5 || CV de Makkers || Op zo'n Boemeldonck fisje blefde gere plakke || 612 [[Bestand: KO-2019-05.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-05.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 26 || 17 || CV de Bende van Bas || De Bende van Bas BeatBokst de Boemel Beat || 603 [[Bestand: KO-2019-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-17.jpg}}]] | | CKO || 26 || 17 || CV de Bende van Bas || De Bende van Bas BeatBokst de Boemel Beat || 603 [[Bestand: KO-2019-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-17.jpg}}]] | ||
| Regel 136: | Regel 136: | ||
| DKK || 5 || 40 || CV de Pienegels || stekelig en snel, plakke blefde wel || 611 [[Bestand: KO-2019-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-40.jpg}}]] | | DKK || 5 || 40 || CV de Pienegels || stekelig en snel, plakke blefde wel || 611 [[Bestand: KO-2019-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-40.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 6 || 8 || CV Nixnie || Alleen met carnaval blefde niet achter Fortnite plakken || 482 [[Bestand: KO-2019- | + | | DKK || 6 || 8 || CV Nixnie || Alleen met carnaval blefde niet achter Fortnite plakken || 482 [[Bestand: KO-2019-08.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-08.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 7 || 66 || CV Bubbelviskus || Onze leus bleft ni plakke || 250 [[Bestand: KO-2019-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-66.jpg}}]] | | DKK || 7 || 66 || CV Bubbelviskus || Onze leus bleft ni plakke || 250 [[Bestand: KO-2019-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-66.jpg}}]] | ||
| Regel 154: | Regel 154: | ||
| DKO || 7 || 68 || CV de Stuiterballen || Plakt ie of plakt ie nie || 464 [[Bestand: KO-2019-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-68.jpg}}]] | | DKO || 7 || 68 || CV de Stuiterballen || Plakt ie of plakt ie nie || 464 [[Bestand: KO-2019-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-68.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 6 || CV de VC || We plakke deur || 462 [[Bestand: KO-2019- | + | | DKO || 8 || 6 || CV de VC || We plakke deur || 462 [[Bestand: KO-2019-06.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-06.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | || || || BAK || Prinsenwagen || 462 [[Bestand:KO-2019-PRW.JPG |100px]]|} | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || 462 [[Bestand:KO-2019-PRW.JPG |100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-PRW.JPG}}]] |
| + | |} | ||
Versie van 22 jun 2025 18:34
Uitslag Kinderoptocht Zaterdag 2 maart 2019
| Cat | Prijs | NR | Deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 20 | CV de mini Bietjes | Alles piept en kraokt als ons feestmonster ontwaokt’ | 901 |
| AK | 2 | 64 | CV de Lolbroeken | BLEFDE PLAKKEN?! In onze lollybroekensnoepmachine | 836 |
| AK | 3 | 42 | CV de mini Eagles | We zijn blijve plakke in de dinotijd | 676 |
| BK | 1 | 76 | CV de Buksen | De Boemelstrijders | 877 |
| BK | 2 | 54 | CV de Apenkoppen | 1001 Feest Nachten! | 868 |
| BK | 3 | 10 | CV de IJsbrekers | Boemeldonck ik zie oe gère | 736 |
| BK | 4 | 32 | CV de Knalkoenen | Wij duiken onder in ut Boemeldoncks karnaval | 585 |
| BKK | 1 | 4 | CV de Spaceboys | Schokkende beelden in Boemeldonck | 824 |
| BKK | 2 | 70 | CV de Lolmollen | Wiel-Renne meej Tour de Boemeldonck | 696 |
| BKK | 3 | 36 | CV de Partyvogels | De Partyvogels vliegûh uit! | 670 |
| BKK | 4 | 58 | CV Bende van Ellende | Spookrijders | 596 |
| BKK | 5 | 14 | CV de Coole Jongens | we rijde dun optocht meej gemak, we zitte toch al onder dun plak | 589 |
| BKK | 6 | 48 | CV Laot Moar | We blijven ploakke in den 50's | 574 |
| BKK | 7 | 26 | CV 't Zooike | Blefde gij plakke in os Boemeldoncks café | 503 |
| CKK | 1 | 62 | CV de 7 Geitjes | Kèk uit in ons Boemeldonck's web blefde plakke! | 903 |
| CKK | 2 | 2 | CV de Supergirlzzz | Volle postzakke, want wij blijve Bikse zegelkes plakke | 797 |
| CKK | 3 | 22 | De Smilies | We gaon as 'n lopend vuurke | 795 |
| CKK | 4 | 43 | CV de Coole Kippen | Calorierijk en vetarm: bleft ut ok so aon jullie plakke? | 786 |
| CKK | 5 | 45 | CV de Bling Bling Meskus | As wij zijn gewist blefde nie plakke!! | 771 |
| CKK | 6 | 74 | CV Geval Apart | Zeg maar Kaas! | 690 |
| CKK | 7 | 52 | CV Olé Olé | Bij elke generaotie blef wel of nie wa plakke | 652 |
| CKK | 8 | 30 | CV Knapzat | Knapzat is plakzat | 493 |
| CKK | 9 | 12 | CV de Bikse Brakken | KomPrikTiekus | 461 |
| CKK | 10 | 72 | CV de Dolfijnen | Agge blèft plakke is da dolfijn! | 420 |
| CKO | 1 | 65 | CV de Bikse Bjoeties | Rokken met de Bikse Bjoeties plak band | 828 |
| CKO | 2 | 27 | CV de Gekkoos | Ut Bpemeldoncks virus bleft in onze gene plakke | 818 |
| CKO | 3 | 23 | D’n Klasgenôtjes | Van veul snoep smakke, kunne oew tande blijve plakke | 780 |
| CKO | 4 | 53 | CV de Bikse Bandieten | Loat de kameleon oe nie pakke, want dan befde plakke | 776 |
| CKO | 5 | 57 | CV De Girlys | We hadden graag 't Boemeldoncks karnaval mee willen pakken ,maar zen aan d'n strip blijven plakke | 775 |
| CKO | 6 | 39 | CV de Schutterkûs | We zittuh op boxen | 771 |
| CKO | 7 | 15 | De Magrietjes | (C)O(C)O ons vel bleft nie plakke | 749 |
| CKO | 8 | 31 | CV de Rouwdouwers | Na zes daoge walse bleft in Boemeldonck alles plakke | 746 |
| CKO | 9 | 13 | CV de Gupkus | Het zijn lieve brakke maar soms wilde ze achter het behang plakke | 744 |
| CKO | 10 | 49 | CV de Kriebeltjes | plakBAND | 737 |
| CKO | 11 | 46 | CV de Flapkousen | Van 0 tot 100 jaor! Meej ons beeks tijdmasjien blefde eeuwig plakke in dees jaor | 724 |
| CKO | 12 | 11 | CV de Bikse Bella's | Blefde plakke, dan kunde punte pakke! | 708 |
| CKO | 13 | 3 | CV de Clummels | Boemeldock blefde plakke? Ons fiske lopt ut dun hand. | 705 |
| CKO | 14 | 9 | CV de Dolle Dotjes | Wa d'un feest… Wij plakke het meest! | 697 Bestand:KO-2019-9.jpg 100px |
| CKO | 15 | 61 | CV De Stofrozen | CV de Stofrozen. Een nieuw clubke komt tot bloei | 696 |
| CKO | 16 | 41 | CV de Giegelgrieten | Un spuitje hier en een hechtingske daor, met de pleisters van de giegelgrieten plakt alles aan mekaar! | 689 |
| CKO | 17 | 37 | CV Bende Betoeterd | Flits!!... Helaas, ge bent blève plakke! | 682 |
| CKO | 18 | 21 | CV de Buitenbeentjes | zie de gij ze? Boemeldonckse spoke blève nie plakke | 658 |
| CKO | 19 | 7 | CV de Bikse Broedseltjes | De vlinder van de Bikse Broedseltjes is nog niet uitgekomen! | 656 |
| CKO | 20 | 51 | CV Bijdehandjes | We blijve meej bijdehandjes plakke! | 641 |
| CKO | 21 | 35 | CV de Plofkippe | Meej Ferry blefde plakke! | 636 |
| CKO | 22 | 1 | CV de Bikse Stuiters | Bleft ut weer niet plakke, dan motte kleefpasta pakke | 629 |
| CKO | 23 | 33 | CV de Bikse Moatjes | De Bikse Moatjes plakke aon de lopende baand | 628 |
| CKO | 24 | 44 | Biks Zooitje | As we blijve plakke kome we van ne kouwe kerremus thuis | 615 |
| CKO | 25 | 5 | CV de Makkers | Op zo'n Boemeldonck fisje blefde gere plakke | 612 |
| CKO | 26 | 17 | CV de Bende van Bas | De Bende van Bas BeatBokst de Boemel Beat | 603 |
| CKO | 27 | 25 | CV de Boemelsaurussen | Mee karnaval blijve we nie aon ons scherm plakke | 600 |
| CKO | 28 | 71 | CV Jippejojee | Prins Jannes blèft altijd plakke op onze hippe pakke! | 573 |
| CKO | 29 | 55 | CV de Superjuffies | De dieren van de Superjuffies blijven nie altijd goe plakke! | 562 |
| CKO | 30 | 63 | CV de Stuiterboys | De Stuiterboys slijmen er op los! | 532 |
| CKO | 31 | 69 | CV Glitter Girlzzz | De Blefde plak(ke) band Rocks | 529 |
| CKO | 32 | 67 | CV Drollenmonsters | Bleft oe drol zo plakke, dan motte 'm wel pakke! | 511 |
| CKO | 33 | 59 | CV De Panters | Boemeldonck bleft plakke in 't boekske van Freek Vonk | 490 |
| CKO | 34 | 75 | De Horizonnekes | Wij blijven plakke, blefde ok plakke? | 455 |
| CKO | 35 | 19 | CV De Giebelwiebels | Slijm 2.0: blèft nog beter plakke | 426 |
| CKO | 36 | 29 | CV de Snotaopkus | Boemeldonckse schatjes | 414 |
| CKO | 37 | 73 | CV Witte Gij 't | Wa blefde plakke, witte gij 't | 409 |
| DKK | 1 | 47 | Duo Prettstift | Meej veul prett hedde un sterke baand! | 725 |
| DKK | 2 | 60 | CV de Boemelduimpjes | Blefde plakke ? | 710 |
| DKK | 3 | 28 | CV Ducktape | Ik Blef Plakke, Blefde gij ook Plakke? | 686 |
| DKK | 4 | 18 | CV De BFF's | Blije bije blijve plakke | 666 |
| DKK | 5 | 40 | CV de Pienegels | stekelig en snel, plakke blefde wel | 611 |
| DKK | 6 | 8 | CV Nixnie | Alleen met carnaval blefde niet achter Fortnite plakken | 482 |
| DKK | 7 | 66 | CV Bubbelviskus | Onze leus bleft ni plakke | 250 |
| DKO | 1 | 34 | CV de Giegelkonten | Wilde gij nie blève plakke kom dan noar onze Bij-les | 877 |
| DKO | 2 | 38 | CV de Batsers 2.0 | Blefde gère in Boemeldonck plakke, kom dan deur onze poort een suikerspin pakke! | 845 |
| DKO | 3 | 56 | CV De Bikse Parels | De Bikse Parels blijve plakke | 764 |
| DKO | 4 | 16 | CV de Trotse Pauwen | Blefde gij ok plakke | 712 |
| DKO | 5 | 24 | De 2 Monstertjes | mej de kippen op stick in Boemeldonck | 623 |
| DKO | 6 | 50 | CV The Friends | Nie plakke … maar bakkuh! | 578 |
| DKO | 7 | 68 | CV de Stuiterballen | Plakt ie of plakt ie nie | 464 |
| DKO | 8 | 6 | CV de VC | We plakke deur | 462 |
| BAK | Prinsenwagen | 462 |
