Uitslag Grote Optocht (zondag 26 februari 2017): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
[[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/36HZQXdowyE7nGil ]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens | [[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/36HZQXdowyE7nGil ]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens | ||
| − | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 61 || CV de Stampers || Vereënigde Boemeldoncksche Compagnie || 928 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 1 || 61 || CV de Stampers || Vereënigde Boemeldoncksche Compagnie || 928 [[Bestand: GO-2017- (61).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (61).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 48 || CV de Klepperbekken || Kroegtijgers! || 902 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 2 || 48 || CV de Klepperbekken || Kroegtijgers! || 902 [[Bestand: GO-2017- (48).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (48).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 40 || CV de Zimkus || Mijn hoofdstad met Karnaval || 872 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 3 || 40 || CV de Zimkus || Mijn hoofdstad met Karnaval || 872 [[Bestand: GO-2017- (40).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (40).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 73 || CV de Meelballen || Spiegeltje, spiegeltje, aan de wand, wie geeft het mooiste feestje van het land || 819 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 4 || 73 || CV de Meelballen || Spiegeltje, spiegeltje, aan de wand, wie geeft het mooiste feestje van het land || 819 [[Bestand: GO-2017- (73).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (73).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 31 || CV de Nachtbraokers || Ik zie, Ik zie, … || 817 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 5 || 31 || CV de Nachtbraokers || Ik zie, Ik zie, … || 817 [[Bestand: GO-2017- (31).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (31).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 55 || Black Eagles jr || Wij zijn stapelgek || 734 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 6 || 55 || Black Eagles jr || Wij zijn stapelgek || 734 [[Bestand: GO-2017- (55).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (55).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 67 || CV de Leutlaaiers || Bespeeld || 707 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 7 || 67 || CV de Leutlaaiers || Bespeeld || 707 [[Bestand: GO-2017- (67).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (67).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 15 || CV de Japjuinen || KLASbak || 589 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 8 || 15 || CV de Japjuinen || KLASbak || 589 [[Bestand: GO-2017- (15).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (15).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 19 || KV Staal op Staal || CUP fighters || 486 [[Bestand: GO-2017- | + | | A || 9 || 19 || KV Staal op Staal || CUP fighters || 486 [[Bestand: GO-2017- (19).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (19).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 11 || CV de Bikse Bak-se Bende || Ut startschot van Karnaval || 862 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 1 || 11 || CV de Bikse Bak-se Bende || Ut startschot van Karnaval || 862 [[Bestand: GO-2017- (11).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (11).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 27 || CV Moi Gekloi || De Hoogste Tijd! || 842 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 2 || 27 || CV Moi Gekloi || De Hoogste Tijd! || 842 [[Bestand: GO-2017- (27).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (27).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 23 || CV de Bixe Draoke || We zen op zoek Nar?! || 764 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 3 || 23 || CV de Bixe Draoke || We zen op zoek Nar?! || 764 [[Bestand: GO-2017- (23).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (23).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 83 || CV de Lolmakers || REEBUS || 742 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 4 || 83 || CV de Lolmakers || REEBUS || 742 [[Bestand: GO-2017- (83).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (83).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 70 || CV Bende gek!? || Een bonte kermis || 713 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 5 || 70 || CV Bende gek!? || Een bonte kermis || 713 [[Bestand: GO-2017- (70).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (70).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 79 || CV Ga Nou ! || Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist || 682 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 6 || 79 || CV Ga Nou ! || Liever te dik in de kist dan weer een feestje gemist || 682 [[Bestand: GO-2017- (79).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (79).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 64 || CV de Dwarsliggers || Gestript! || 668 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 7 || 64 || CV de Dwarsliggers || Gestript! || 668 [[Bestand: GO-2017- (64).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (64).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 44 || CV Kiwisensatie || Mexikano || 547 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 8 || 44 || CV Kiwisensatie || Mexikano || 547 [[Bestand: GO-2017- (44).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (44).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 35 || CV Piendraod || Karnaval vier de nie in oew eendje || 541 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 9 || 35 || CV Piendraod || Karnaval vier de nie in oew eendje || 541 [[Bestand: GO-2017- (35).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (35).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 10 || 51 || CV de Pruttels || Laampe zat || 501 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 10 || 51 || CV de Pruttels || Laampe zat || 501 [[Bestand: GO-2017- (51).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (51).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 11 || 58 || CV de Knackers || We vliege de B in || 484 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 11 || 58 || CV de Knackers || We vliege de B in || 484 [[Bestand: GO-2017- (58).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (58).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 12 || 76 || CV de Matties || We bouwe (s)groot || 0 [[Bestand: GO-2017- | + | | B || 12 || 76 || CV de Matties || We bouwe (s)groot || 0 [[Bestand: GO-2017- (76).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (76).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 36 || CV Kebeppie || Dit jaor voor ons gin karnaval, maar un weekendje Wenen || 829 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 1 || 36 || CV Kebeppie || Dit jaor voor ons gin karnaval, maar un weekendje Wenen || 829 [[Bestand: GO-2017- (36).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (36).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 65 || 10 Misschien…?! || Ut kan net || 785 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 2 || 65 || 10 Misschien…?! || Ut kan net || 785 [[Bestand: GO-2017- (65).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (65).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 80 || CV 't Biks Broedsel || KIKKERDRILL || 753 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 3 || 80 || CV 't Biks Broedsel || KIKKERDRILL || 753 [[Bestand: GO-2017- (80).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (80).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 24 || CV in ons Nopkes || GE-BODY"PEEN"T kleuren wij dun optocht! || 752 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 4 || 24 || CV in ons Nopkes || GE-BODY"PEEN"T kleuren wij dun optocht! || 752 [[Bestand: GO-2017- (24).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (24).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 68 || CV de Halve Zole || Ut zal ôôns di jaor un (maantel) zorg zijn. || 711 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 5 || 68 || CV de Halve Zole || Ut zal ôôns di jaor un (maantel) zorg zijn. || 711 [[Bestand: GO-2017- (68).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (68).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 59 || UT vrouwvolluk || We zen lang van stof || 710 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 6 || 59 || UT vrouwvolluk || We zen lang van stof || 710 [[Bestand: GO-2017- (59).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (59).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 56 || CV Lamedamaordoen || Maogdeluk wit? || 707 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 7 || 56 || CV Lamedamaordoen || Maogdeluk wit? || 707 [[Bestand: GO-2017- (56).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (56).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 54 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || D'n Bikse Striptent "Op d'n Beek strippen wij de hele week || 701 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 8 || 54 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || D'n Bikse Striptent "Op d'n Beek strippen wij de hele week || 701 [[Bestand: GO-2017- (54).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (54).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 28 || CV De Gebraaie Sjefkes || We werkuh aon ons kleurtje || 694 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 9 || 28 || CV De Gebraaie Sjefkes || We werkuh aon ons kleurtje || 694 [[Bestand: GO-2017- (28).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (28).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 16 || CV de Batabieren || De laompkus van Boemeldonck || 686 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 10 || 16 || CV de Batabieren || De laompkus van Boemeldonck || 686 [[Bestand: GO-2017- (16).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (16).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 20 || CV K.E.K. (kletsen en kilometers) || Wiel - Rennen || 668 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 11 || 20 || CV K.E.K. (kletsen en kilometers) || Wiel - Rennen || 668 [[Bestand: GO-2017- (20).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (20).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 62 || M.F.B. || de mobiele fitness (van) Boemeldonck || 648 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 12 || 62 || M.F.B. || de mobiele fitness (van) Boemeldonck || 648 [[Bestand: GO-2017- (62).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (62).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 71 || CV BIJeen geraapt || We never Wok alone! || 647 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 13 || 71 || CV BIJeen geraapt || We never Wok alone! || 647 [[Bestand: GO-2017- (71).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (71).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 14 || 49 || CV Datdoetieandersnooit || We geve deur kleur aon || 637 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 14 || 49 || CV Datdoetieandersnooit || We geve deur kleur aon || 637 [[Bestand: GO-2017- (49).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (49).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 47 || CV De Steunpinten || De boertjes van d'n Beek hebbe ut beste zaod uit de streek || 635 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 15 || 47 || CV De Steunpinten || De boertjes van d'n Beek hebbe ut beste zaod uit de streek || 635 [[Bestand: GO-2017- (47).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (47).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 41 || CV Den BAKVINDERS || We zettuh dun Tent op zun kop! || 613 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 16 || 41 || CV Den BAKVINDERS || We zettuh dun Tent op zun kop! || 613 [[Bestand: GO-2017- (41).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (41).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 17 || 13 || CV de Tutters || Wij hebben plankenkoorts || 610 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 17 || 13 || CV de Tutters || Wij hebben plankenkoorts || 610 [[Bestand: GO-2017- (13).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (13).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 74 || PCV de Atoompjes || De Atoompjes boeren wir goed deez jaor || 606 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 18 || 74 || PCV de Atoompjes || De Atoompjes boeren wir goed deez jaor || 606 [[Bestand: GO-2017- (74).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (74).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 19 || 45 || CV Ut Boemeltrio en Co || Dees jaor stijge wij naor 'grote' hoogte || 604 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 19 || 45 || CV Ut Boemeltrio en Co || Dees jaor stijge wij naor 'grote' hoogte || 604 [[Bestand: GO-2017- (45).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (45).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 20 || 17 || De Stufkes || Stufkes stellen zich verkiesbaar || 599 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 20 || 17 || De Stufkes || Stufkes stellen zich verkiesbaar || 599 [[Bestand: GO-2017- (17).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (17).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 21 || 77 || CV de Muizekeutels || Ranking the Cars || 586 [[Bestand: GO-2017- | + | | C || 21 || 77 || CV de Muizekeutels || Ranking the Cars || 586 [[Bestand: GO-2017- (77).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (77).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 14 || Ut Span || Op wie lekt ie || 793 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 1 || 14 || Ut Span || Op wie lekt ie || 793 [[Bestand: GO-2017- (14).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (14).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 46 || De Goeje Meskes || HEEL BOEMELDONCK BAKT! || 786 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 2 || 46 || De Goeje Meskes || HEEL BOEMELDONCK BAKT! || 786 [[Bestand: GO-2017- (46).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (46).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 50 || Duo XXL || Het grote geheim van Hagedonk || 781 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 3 || 50 || Duo XXL || Het grote geheim van Hagedonk || 781 [[Bestand: GO-2017- (50).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (50).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 60 || D'n BOB van Boemeldonck en Co || We motte dur ok nog kleur an geve en same meej jullie maoke we un Boemeldoncks meesterwerk!! || 775 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 4 || 60 || D'n BOB van Boemeldonck en Co || We motte dur ok nog kleur an geve en same meej jullie maoke we un Boemeldoncks meesterwerk!! || 775 [[Bestand: GO-2017- (60).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (60).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 33 || CV Wit ik veul || We geve un rondje || 743 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 5 || 33 || CV Wit ik veul || We geve un rondje || 743 [[Bestand: GO-2017- (33).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (33).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 25 || CV de Spaanse Pepers || Bigse Secret Angels || 730 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 6 || 25 || CV de Spaanse Pepers || Bigse Secret Angels || 730 [[Bestand: GO-2017- (25).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (25).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || 22 || Die 2 || Viola Klotarola || 725 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 7 || 22 || Die 2 || Viola Klotarola || 725 [[Bestand: GO-2017- (22).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (22).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 57 || Duo Dakloos || Duo Dakloos gaat "Onder Koffer" || 724 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 8 || 57 || Duo Dakloos || Duo Dakloos gaat "Onder Koffer" || 724 [[Bestand: GO-2017- (57).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (57).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 75 || CV Wit ut || Wij witte gin kleur || 715 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 9 || 75 || CV Wit ut || Wij witte gin kleur || 715 [[Bestand: GO-2017- (75).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (75).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 38 || CV de Kwebbels || We zijn pottekijkers || 708 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 10 || 38 || CV de Kwebbels || We zijn pottekijkers || 708 [[Bestand: GO-2017- (38).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (38).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 78 || Duo (on)bevlekte bruiden || Boemeldonckers geven ons kleur aon || 707 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 11 || 78 || Duo (on)bevlekte bruiden || Boemeldonckers geven ons kleur aon || 707 [[Bestand: GO-2017- (78).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (78).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 12 || Schorrie & Morrie || We zetten alles af || 706 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 12 || 12 || Schorrie & Morrie || We zetten alles af || 706 [[Bestand: GO-2017- (12).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (12).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 29 || De Vrolijke Vrienden || Ondersteboven van ….. || 705 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 13 || 29 || De Vrolijke Vrienden || Ondersteboven van ….. || 705 [[Bestand: GO-2017- (29).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (29).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 69 || De KofferBAK Verkopers || Afzetlint! || 692 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 14 || 69 || De KofferBAK Verkopers || Afzetlint! || 692 [[Bestand: GO-2017- (69).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (69).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 72 || Jut en Jul || We zijn van de pot gerukt || 669 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 15 || 72 || Jut en Jul || We zijn van de pot gerukt || 669 [[Bestand: GO-2017- (72).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (72).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 81 || De 3 Portjes || Ut LBT-promosietiem houdt een Boemeldoncks rifferendum || 663 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 16 || 81 || De 3 Portjes || Ut LBT-promosietiem houdt een Boemeldoncks rifferendum || 663 [[Bestand: GO-2017- (81).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (81).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 17 || 82 || CV de Pee || Maajestijd || 656 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 17 || 82 || CV de Pee || Maajestijd || 656 [[Bestand: GO-2017- (82).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (82).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 18 || 37 || Essie en Liek || We blijven slapen bij Prins Dionisius || 647 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 18 || 37 || Essie en Liek || We blijven slapen bij Prins Dionisius || 647 [[Bestand: GO-2017- (37).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (37).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 19 || 63 || CV de Mispunten || Wij doen alles mee ons drieën || 621 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 19 || 63 || CV de Mispunten || Wij doen alles mee ons drieën || 621 [[Bestand: GO-2017- (63).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (63).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 20 || 42 || Koek en Ei || Koek en Ei schieten wortel || 617 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 20 || 42 || Koek en Ei || Koek en Ei schieten wortel || 617 [[Bestand: GO-2017- (42).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (42).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 21 || 66 || CV We zun dur oak || We staon dur Rijkgekleurd op || 557 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 21 || 66 || CV We zun dur oak || We staon dur Rijkgekleurd op || 557 [[Bestand: GO-2017- (66).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (66).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 22 || 52 || CV de Egeltjes || Jos geeft er kleur aan || 548 [[Bestand: GO-2017- | + | | D || 22 || 52 || CV de Egeltjes || Jos geeft er kleur aan || 548 [[Bestand: GO-2017- (52).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (52).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 39 || CV de Kriebels || Krijg munne VOETSCHIMMEL nie onder controle || 780 [[Bestand: GO-2017- | + | | E || 1 || 39 || CV de Kriebels || Krijg munne VOETSCHIMMEL nie onder controle || 780 [[Bestand: GO-2017- (39).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (39).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 30 || D'n Gerrit || Mijn eerste bankoverval || 756 [[Bestand: GO-2017- | + | | E || 2 || 30 || D'n Gerrit || Mijn eerste bankoverval || 756 [[Bestand: GO-2017- (30).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (30).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 43 || Hummus || Wa un spanning || 677 [[Bestand: GO-2017- | + | | E || 3 || 43 || Hummus || Wa un spanning || 677 [[Bestand: GO-2017- (43).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (43).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 18 || CV (i.o.) De Helft is Zat || De Beek is tijd aan het rekken || 644 [[Bestand: GO-2017- | + | | E || 4 || 18 || CV (i.o.) De Helft is Zat || De Beek is tijd aan het rekken || 644 [[Bestand: GO-2017- (18).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (18).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 34 || CV de Peulenschillen || Ik heb groene vingers! || 623 [[Bestand: GO-2017- | + | | E || 5 || 34 || CV de Peulenschillen || Ik heb groene vingers! || 623 [[Bestand: GO-2017- (34).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (34).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 6 || 53 || De Twijfelear || Kwit nie of uk van vur... Of van aachtere "leef" ? || 605 [[Bestand: GO-2017- | + | | E || 6 || 53 || De Twijfelear || Kwit nie of uk van vur... Of van aachtere "leef" ? || 605 [[Bestand: GO-2017- (53).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (53).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 7 || 26 || Oos Sma || Palet meej kleure || 602 [[Bestand: GO-2017- | + | | E || 7 || 26 || Oos Sma || Palet meej kleure || 602 [[Bestand: GO-2017- (26).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2017- (26).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| || || ||BAK||Prinsenwagen || [[Bestand:GO-2017- PRW.jpg |100px]] | | || || ||BAK||Prinsenwagen || [[Bestand:GO-2017- PRW.jpg |100px]] | ||
Versie van 22 jun 2025 11:13
Uitslag Grote Optocht zondag 26 februari 2017
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
