Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| 1 || 20 || B || CV Piendraod || We pakke d'n draod wir op || 818 [[Bestand:GO-2022-20.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-20.jpeg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Piendraod ]] ]] | | 1 || 20 || B || CV Piendraod || We pakke d'n draod wir op || 818 [[Bestand:GO-2022-20.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-20.jpeg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Piendraod ]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2 || 26 || B || CV Geen Idee || We krijgen dur n' kleur van! || 816 [[Bestand:GO-2022-26.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022- | + | | 2 || 26 || B || CV Geen Idee || We krijgen dur n' kleur van! || 816 [[Bestand:GO-2022-26.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-26.jpeg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Geen Idee ]] ]] |
|- | |- | ||
| 3 || 48 || B || CV Bende van Ellende || Feesten in het wilde westen || 750 [[Bestand:GO-2022-48.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-48.jpeg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende van Ellende ]] ]] | | 3 || 48 || B || CV Bende van Ellende || Feesten in het wilde westen || 750 [[Bestand:GO-2022-48.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:GO-2022-48.jpeg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende van Ellende ]] ]] | ||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 19:04
Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022 (1e Pinksterdag)
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.
