Uitslag Kinderoptocht 4 juni 2022: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 87: | Regel 87: | ||
| 22 || 29 || CKO || CV de Gupkus || Als 't kriebelt, moet je krabbe || 570 [[Bestand:2022-KO-29.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-29.jpeg}}]] | | 22 || 29 || CKO || CV de Gupkus || Als 't kriebelt, moet je krabbe || 570 [[Bestand:2022-KO-29.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-29.jpeg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 23 || 50 || CKO || De Griffo's || Bettie akkem aai? || 562 [[Bestand:2022-KO-50.JPG|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-50. | + | | 23 || 50 || CKO || De Griffo's || Bettie akkem aai? || 562 [[Bestand:2022-KO-50.JPG|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-50.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| 24 || 35 || CKO || CV de Melige Meskes || We kleuren de optocht als vanouds || 561 [[Bestand:2022-KO-35.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-35.jpeg}}]] | | 24 || 35 || CKO || CV de Melige Meskes || We kleuren de optocht als vanouds || 561 [[Bestand:2022-KO-35.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-35.jpeg}}]] | ||
| Regel 109: | Regel 109: | ||
| 1 || 37 || DKK || CV Doe's gek || We stoffe oe af, want ut kriebelt as vanouds || 616 [[Bestand:2022-KO-37.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-37.jpeg}}]] | | 1 || 37 || DKK || CV Doe's gek || We stoffe oe af, want ut kriebelt as vanouds || 616 [[Bestand:2022-KO-37.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-37.jpeg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 2 || 55 || DKK || CV De Pietertjes || Ut kriebelt as vanouds || 572 [[Bestand:2022-KO-55.JPG|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-55. | + | | 2 || 55 || DKK || CV De Pietertjes || Ut kriebelt as vanouds || 572 [[Bestand:2022-KO-55.JPG|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-55.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| 1 || 17 || DKO || CV de twee Feestracers || We pakke de droad weer op || 841 [[Bestand:2022-KO-17.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-17.jpeg}}]] | | 1 || 17 || DKO || CV de twee Feestracers || We pakke de droad weer op || 841 [[Bestand:2022-KO-17.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-17.jpeg}}]] | ||
| Regel 119: | Regel 119: | ||
| 4 || 20 || DKO || CV de Dancing Devils || De danskriebels kriebelen weer as vanouds || 600 [[Bestand:2022-KO-20.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-20.jpeg}}]] | | 4 || 20 || DKO || CV de Dancing Devils || De danskriebels kriebelen weer as vanouds || 600 [[Bestand:2022-KO-20.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-20.jpeg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 5 || 52 || DKO || CV de Plaantekoppe || Wij trappen veur d'n irste keer af || 574 [[Bestand:2022-KO-52.JPG|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-52. | + | | 5 || 52 || DKO || CV de Plaantekoppe || Wij trappen veur d'n irste keer af || 574 [[Bestand:2022-KO-52.JPG|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-52.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| 6 || 9 || DKO || CV de Verstekelingen || We loate oe niet in de steek op den Beek || 526 [[Bestand:2022-KO-09.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-09.jpeg}}]] | | 6 || 9 || DKO || CV de Verstekelingen || We loate oe niet in de steek op den Beek || 526 [[Bestand:2022-KO-09.jpeg|100px | thumb | link={{filepath:2022-KO-09.jpeg}}]] | ||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 18:56
Uitslag Kinderoptocht zaterdag 4 juni 2022
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.
