Uitslag kinderoptocht 21 februari 2004: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| AK || 2 || 44 || CV Ons Kullekus || De Bauers hit van 'tjaor de A16 sjowtrap ligt al klaor || 798 || | | AK || 2 || 44 || CV Ons Kullekus || De Bauers hit van 'tjaor de A16 sjowtrap ligt al klaor || 798 || | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 62 || CV de Blkse Gaste || Al zet d'n HSL heel dun Beek op zunne kop. Ons parkske van visvijver tot boohut is ginne mop || 797 [[Bestand:2004-ko-62.jpg |100px | thumb | + | | AK || 3 || 62 || CV de Blkse Gaste || Al zet d'n HSL heel dun Beek op zunne kop. Ons parkske van visvijver tot boohut is ginne mop || 797 [[Bestand:2004-ko-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 32 || CV de Pruttels || Da motte meemaoke || 793 [[Bestand:2004-ko-32.jpg |100px | thumb | + | | AK || 4 || 32 || CV de Pruttels || Da motte meemaoke || 793 [[Bestand:2004-ko-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 92 || CV 't Pindraod || Kastele en drake van alle soorten en mate rij ok 's zaterdags door de Boemeldonckse strate || 770 [[Bestand:2004-ko-92.jpg |100px | thumb | + | | AK || 5 || 92 || CV 't Pindraod || Kastele en drake van alle soorten en mate rij ok 's zaterdags door de Boemeldonckse strate || 770 [[Bestand:2004-ko-92.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-92.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 24 || Da Wor Wa || Onze karnavalswagen ontstaat door een clown en een acrobaat || 758 [[Bestand:2004-ko-24.jpg |100px | thumb | + | | AK || 6 || 24 || Da Wor Wa || Onze karnavalswagen ontstaat door een clown en een acrobaat || 758 [[Bestand:2004-ko-24.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 7 || 82 || Black Eagles mini || Saperde flap, we gaan met Pipo op stap || 742 [[Bestand:2004-ko-82.jpg |100px | thumb | + | | AK || 7 || 82 || Black Eagles mini || Saperde flap, we gaan met Pipo op stap || 742 [[Bestand:2004-ko-82.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 8 || 103 || kepniks || SponsBOBjij ofik || 737 [[Bestand:2004-ko-103.jpg |100px | thumb| | + | | AK || 8 || 103 || kepniks || SponsBOBjij ofik || 737 [[Bestand:2004-ko-103.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-103.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 9 || 13 || CV de Vatjes || Meejunne paddestoelen unnevIinder maoke wÜ d'n optocht || 716 || | | AK || 9 || 13 || CV de Vatjes || Meejunne paddestoelen unnevIinder maoke wÜ d'n optocht || 716 || | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 10 || 2 || CV de Batabierties || Piraten op dún Beek da motte mee maoke || 701 [[Bestand:2004-ko-2.jpg |100px | thumb | + | | AK || 10 || 2 || CV de Batabierties || Piraten op dún Beek da motte mee maoke || 701 [[Bestand:2004-ko-2.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-2.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 11 || 18 || CV de Halve Zole Jr. || Damottemeêmaoke, wij hebben ok 'n clips || 691 [[Bestand:2004-ko-18.jpg |100px | thumb | + | | AK || 11 || 18 || CV de Halve Zole Jr. || Damottemeêmaoke, wij hebben ok 'n clips || 691 [[Bestand:2004-ko-18.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 12 || 72 || CV de Kreukels || Da motte meejgemaokthebbe: Frans Bauer on tour || 329 || | | AK || 12 || 72 || CV de Kreukels || Da motte meejgemaokthebbe: Frans Bauer on tour || 329 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 76 || CV de Klepperbekken || Meej karnaval in onze bol slaot onze fantasie op hol. || 842 [[Bestand:2004-ko-76.jpg |100px | thumb | + | | BK || 1 || 76 || CV de Klepperbekken || Meej karnaval in onze bol slaot onze fantasie op hol. || 842 [[Bestand:2004-ko-76.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 2 || 28 || CV de Boemelratten || Meej un traan en un lach zegge wij d'n kinderoptocht gedag || 829 || | | BK || 2 || 28 || CV de Boemelratten || Meej un traan en un lach zegge wij d'n kinderoptocht gedag || 829 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 97 || CV de Zimkus || Meej de Zimkus ist altijd un beestûh bendûh || 754 [[Bestand:2004-ko-97.jpg |100px | thumb | + | | BK || 3 || 97 || CV de Zimkus || Meej de Zimkus ist altijd un beestûh bendûh || 754 [[Bestand:2004-ko-97.jpg |100px | thumb|link={{filepath: 2004-ko-97.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 4 || 87 || CVde Krakelingen || Da motte zie, da motte ervaore 't circus op de Beek is niet te evenacre || 744 || | | BK || 4 || 87 || CVde Krakelingen || Da motte zie, da motte ervaore 't circus op de Beek is niet te evenacre || 744 || | ||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| BK || 5 || 20 || De Feestneuzen || Damotte meemanke we gaon er dwars doorheen || 726 || | | BK || 5 || 20 || De Feestneuzen || Damotte meemanke we gaon er dwars doorheen || 726 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 6 || 7 || CV de Boemelbeesten || Da motte meemaoke om door de val van de roltrap LTl het ziekenhuis te geraken || 721 [[Bestand:2004-ko-7.jpg |100px | thumb | + | | BK || 6 || 7 || CV de Boemelbeesten || Da motte meemaoke om door de val van de roltrap LTl het ziekenhuis te geraken || 721 [[Bestand:2004-ko-7.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 7 || 65 || CV de Plakkers || Da.motte meemaoke, ginne prins maor un prinses van Boemeldonlk || 711 || | | BK || 7 || 65 || CV de Plakkers || Da.motte meemaoke, ginne prins maor un prinses van Boemeldonlk || 711 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 8 || 54 || CV Ketel || Wa is dat voor gebonk? De smurfen zijn in Boemeldonck! || 688 [[Bestand:2004-ko-54.jpg |100px | thumb | + | | BK || 8 || 54 || CV Ketel || Wa is dat voor gebonk? De smurfen zijn in Boemeldonck! || 688 [[Bestand:2004-ko-54.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 9 || 38 || CV de Bikse bak-se bende || Dun kermis meej karnaval zurgtvurun bijzonder festival || 648 || | | BK || 9 || 38 || CV de Bikse bak-se bende || Dun kermis meej karnaval zurgtvurun bijzonder festival || 648 || | ||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
| CKK || 5 || 73 || CV de Lolmakers || Da motte meemaoke karnaval maokt van iedere Boemeldoncker een feestvarken || 778 || | | CKK || 5 || 73 || CV de Lolmakers || Da motte meemaoke karnaval maokt van iedere Boemeldoncker een feestvarken || 778 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 80 || CV de @staartjes || Da motte meemaoke 't karnavalsband in d'n optocht || 765 [[Bestand:2004-ko-80.jpg |100px | thumb | + | | CKK || 6 || 80 || CV de @staartjes || Da motte meemaoke 't karnavalsband in d'n optocht || 765 [[Bestand:2004-ko-80.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 7 || 90 || CV de "bad" badeendjuhs || Vanaf nu waggelen de "Bad" baadeendjuhs over de Beek || 761 || | | CKK || 7 || 90 || CV de "bad" badeendjuhs || Vanaf nu waggelen de "Bad" baadeendjuhs over de Beek || 761 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 94 || CV de Dwaoskus || t Dwaozencircus || 746 [[Bestand:2004-ko-94.jpg |100px]] | + | | CKK || 8 || 94 || CV de Dwaoskus || t Dwaozencircus || 746 [[Bestand:2004-ko-94.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-94.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 9 || 64 || Boemelmeiden || Da motte gij nog meemaoke || 743 || | | CKK || 9 || 64 || Boemelmeiden || Da motte gij nog meemaoke || 743 || | ||
| Regel 66: | Regel 66: | ||
| CKK || 11 || 69 || De Betboys || Da motte meemaoke; wij vallen in de prijzen || 740 || | | CKK || 11 || 69 || De Betboys || Da motte meemaoke; wij vallen in de prijzen || 740 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 12 || 96 || De toffe gastjes || Da motte mee maoke || 733 [[Bestand:2004-ko-96.jpg |100px | thumb | + | | CKK || 12 || 96 || De toffe gastjes || Da motte mee maoke || 733 [[Bestand:2004-ko-96.jpg |100px | thumb|link={{filepath: 2004-ko-96.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 13 || 91 || De gekke meskes || Wilde mooi raoke dan motte onze behandeling meemaoke || 730 || | | CKK || 13 || 91 || De gekke meskes || Wilde mooi raoke dan motte onze behandeling meemaoke || 730 || | ||
| Regel 92: | Regel 92: | ||
| CKK || 24 || 36 || CV de Doorzetters || De doorzetters hebben de veilige fietsbrug getest || 695 || | | CKK || 24 || 36 || CV de Doorzetters || De doorzetters hebben de veilige fietsbrug getest || 695 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 25 || 31 || CV de Beekschetûh || CV de Beekschetûh hebben de fietsbrug in P'Beek meegemaokt || 684 [[Bestand:2004-ko-31.jpg |100px | thumb | + | | CKK || 25 || 31 || CV de Beekschetûh || CV de Beekschetûh hebben de fietsbrug in P'Beek meegemaokt || 684 [[Bestand:2004-ko-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 26 || 106 || CV de Kes-koppe || Da motte mee maoke de kieppuh zijn aon 't staokuh || 676 || | | CKK || 26 || 106 || CV de Kes-koppe || Da motte mee maoke de kieppuh zijn aon 't staokuh || 676 || | ||
| Regel 108: | Regel 108: | ||
| CKO || 4 || 34 || CV Jong Belegen || Da motte meemaoke, circus Jong Belegen || 755 || | | CKO || 4 || 34 || CV Jong Belegen || Da motte meemaoke, circus Jong Belegen || 755 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 4 || De Boemelsterren || De Boemelsterren stralen voor 't eerst in Boemeldonck || 754 [[Bestand:2004-ko-4.jpg |100px | thumb | + | | CKO || 5 || 4 || De Boemelsterren || De Boemelsterren stralen voor 't eerst in Boemeldonck || 754 [[Bestand:2004-ko-4.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-4.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 67 || De Kruimels || Da motte meemaoke Boemeldonck gaon we op de maon namaoken || 751 [[Bestand:2004-ko-67.jpg |100px | thumb | + | | CKO || 6 || 67 || De Kruimels || Da motte meemaoke Boemeldonck gaon we op de maon namaoken || 751 [[Bestand:2004-ko-67.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 86 || BCV de Atoompljes || Da motte meemaoke, Spongebob knapt Boemeldonck op || 749 [[Bestand:2004-ko-86.jpg |100px | thumb | + | | CKO || 7 || 86 || BCV de Atoompljes || Da motte meemaoke, Spongebob knapt Boemeldonck op || 749 [[Bestand:2004-ko-86.jpg |100px | thumb|link={{filepath: 2004-ko-86.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 8 || 70 || De aangebrande augurken || Wat de Beek sjouwt, laat ons koud ! || 746 || | | CKO || 8 || 70 || De aangebrande augurken || Wat de Beek sjouwt, laat ons koud ! || 746 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 41 || CV de Gieters || Da motte meemaoke, d'n Bikse disco boemel || 744 [[Bestand:2004-ko-41.jpg |100px | thumb| | + | | CKO || 9 || 41 || CV de Gieters || Da motte meemaoke, d'n Bikse disco boemel || 744 [[Bestand:2004-ko-41.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 47 || CV de Zonnekus || Da motte meemaoke de Zonnekus krijgen het heen en weer || 741 [[Bestand:2004-ko-47.jpg |100px | thumb| | + | | CKO || 10 || 47 || CV de Zonnekus || Da motte meemaoke de Zonnekus krijgen het heen en weer || 741 [[Bestand:2004-ko-47.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 58 || De Margrietjes || Flower power met de Bauers || 728 [[Bestand:2004-ko-58.jpg |100px | thumb| | + | | CKO || 11 || 58 || De Margrietjes || Flower power met de Bauers || 728 [[Bestand:2004-ko-58.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 95 || CV de Ratjes || Da motte mee maoke || 720 [[Bestand:2004-ko-95.jpg |100px | thumb| | + | | CKO || 12 || 95 || CV de Ratjes || Da motte mee maoke || 720 [[Bestand:2004-ko-95.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-95.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 13 || 42 || Top Kids || Hokus Pokus || 719 [[Bestand:2004-ko-42.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-42.jpg}}]] | | CKO || 13 || 42 || Top Kids || Hokus Pokus || 719 [[Bestand:2004-ko-42.jpg |100px | thumb| |left |link={{filepath: 2004-ko-42.jpg}}]] | ||
| Regel 128: | Regel 128: | ||
| CKO || 14 || 49 || CV de Plaaggeesten || Geen hellingbaan gezeur. We gaan er gewoon onderdeur || 717 || | | CKO || 14 || 49 || CV de Plaaggeesten || Geen hellingbaan gezeur. We gaan er gewoon onderdeur || 717 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 50 || Biks Kids || Aan tafel met de Biks Kids || 712 [[Bestand:2004-ko-50.jpg |100px | thumb | + | | CKO || 15 || 50 || Biks Kids || Aan tafel met de Biks Kids || 712 [[Bestand:2004-ko-50.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 16 || 75 || De Boefjes || Da motte meemaoke van onze motten kunde nie afgeraoke || 710 || | | CKO || 16 || 75 || De Boefjes || Da motte meemaoke van onze motten kunde nie afgeraoke || 710 || | ||
| Regel 138: | Regel 138: | ||
| CKO || 19 || 14 || CV de Schattepatten || Da motte meemaoke || 694 || | | CKO || 19 || 14 || CV de Schattepatten || Da motte meemaoke || 694 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 20 || 101 || Baddraaiers || Da motte meemaoke 'de Idols' gaon de Beek onveilig maoke || 688 [[Bestand:2004-ko-101.jpg |100px | thumb | + | | CKO || 20 || 101 || Baddraaiers || Da motte meemaoke 'de Idols' gaon de Beek onveilig maoke || 688 [[Bestand:2004-ko-101.jpg |100px | thumb|link={{filepath: 2004-ko-101.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 21 || 10 || CV de Snotaope || Kunne we ut (saome) Maoke? || 674 || | | CKO || 21 || 10 || CV de Snotaope || Kunne we ut (saome) Maoke? || 674 || | ||
| Regel 146: | Regel 146: | ||
| CKO || 23 || 83 || CV de Donderstenen || De Happy Ttails willen ut ok meemaoke || 669 || | | CKO || 23 || 83 || CV de Donderstenen || De Happy Ttails willen ut ok meemaoke || 669 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 63 || CV de Vogelrokken || Ben ij tegen zinloos geweld dan ben jij een superheld || 654 [[Bestand:2004-ko-63.jpg |100px | thumb | + | | CKO || 24 || 63 || CV de Vogelrokken || Ben ij tegen zinloos geweld dan ben jij een superheld || 654 [[Bestand:2004-ko-63.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 3 || Appels & Peerkus || Bikse kunst, da motte MEEmaoke || 650 [[Bestand:2004-ko-3.jpg |100px | thumb | + | | CKO || 25 || 3 || Appels & Peerkus || Bikse kunst, da motte MEEmaoke || 650 [[Bestand:2004-ko-3.jpg |100px | thumb| link={{filepath: 2004-ko-3.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 26 || 6 || Un Stripke Veur || Wa motte meemaoke || 619 [[Bestand:2004-ko-6.jpg |100px | thumb| | + | | CKO || 26 || 6 || Un Stripke Veur || Wa motte meemaoke || 619 [[Bestand:2004-ko-6.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 1 || 22 || Ut Boemeltlio || van d'n BA(N)K zitting krijgde sere kaoke da motte meemaoke || 785 || | | DKK || 1 || 22 || Ut Boemeltlio || van d'n BA(N)K zitting krijgde sere kaoke da motte meemaoke || 785 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 2 || 11 || Kriske || Ik hang dun beest uit || 755 [[Bestand:2004-ko-11.jpg |100px | thumb | + | | DKK || 2 || 11 || Kriske || Ik hang dun beest uit || 755 [[Bestand:2004-ko-11.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 3 || 60 || CV de Bloemeäes || Meej bloemen in alle kleure, komen wij de beek opfleure || 730 || | | DKK || 3 || 60 || CV de Bloemeäes || Meej bloemen in alle kleure, komen wij de beek opfleure || 730 || | ||
| Regel 164: | Regel 164: | ||
| DKK || 6 || 29 || De Knurften || Wij zijn brugpiepers || 694 || | | DKK || 6 || 29 || De Knurften || Wij zijn brugpiepers || 694 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 7 || 102 || De jumpie-girls || Ge mot ut meemaoke barbies jumpen van de daoke || 693 [[Bestand:2004-ko-102.jpg |100px | thumb | + | | DKK || 7 || 102 || De jumpie-girls || Ge mot ut meemaoke barbies jumpen van de daoke || 693 [[Bestand:2004-ko-102.jpg |100px | thumb|link={{filepath: 2004-ko-102.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 8 || 48 || CV de Knorretjes || De knorretjes da motte meemaoke wilde nie net als ons van ut patje afraoke || 687 || | | DKK || 8 || 48 || CV de Knorretjes || De knorretjes da motte meemaoke wilde nie net als ons van ut patje afraoke || 687 || | ||
| Regel 172: | Regel 172: | ||
| DKK || 10 || 43 || CV de Bierdûpkus || CV de Bierdûpkes maoken 't voor 't eerst meej || 679 || | | DKK || 10 || 43 || CV de Bierdûpkus || CV de Bierdûpkes maoken 't voor 't eerst meej || 679 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 11 || 68 || CV de Boemeldronkel-ges || Da motte meemaoke hoe wij het hier doen || 673 [[Bestand:2004-ko-68.jpg |100px | thumb | + | | DKK || 11 || 68 || CV de Boemeldronkel-ges || Da motte meemaoke hoe wij het hier doen || 673 [[Bestand:2004-ko-68.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 12 || 99 || Dpe Gekkebekke || Da ons oma da nog mot meemaoke || 666 [[Bestand:2004-ko-99.jpg |100px | thumb | + | | DKK || 12 || 99 || Dpe Gekkebekke || Da ons oma da nog mot meemaoke || 666 [[Bestand:2004-ko-99.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-99.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 13 || 37 || We Appekoppen || Da motte meemaoke, d'ape zetten alls op zunne kop || 665 || | | DKK || 13 || 37 || We Appekoppen || Da motte meemaoke, d'ape zetten alls op zunne kop || 665 || | ||
| Regel 190: | Regel 190: | ||
| DKO || 2 || 71 || Ut gespuis van Twee Vooraf || Wa! Motte meemaoke ons vaoder hed ons meej den hand gemaakt || 771 || | | DKO || 2 || 71 || Ut gespuis van Twee Vooraf || Wa! Motte meemaoke ons vaoder hed ons meej den hand gemaakt || 771 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 79 || De dolle meiden || Braziliaans,karnaval op de Beek da motte meemaoke || 729 [[Bestand:2004-ko-79.jpg |100px | thumb| | + | | DKO || 3 || 79 || De dolle meiden || Braziliaans,karnaval op de Beek da motte meemaoke || 729 [[Bestand:2004-ko-79.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-79.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 4 || 98 || CV Izzy || Da motte meemaoke: in Boemeldonck komen sprookjes echt tot leven! || 723 || | | DKO || 4 || 98 || CV Izzy || Da motte meemaoke: in Boemeldonck komen sprookjes echt tot leven! || 723 || | ||
| Regel 198: | Regel 198: | ||
| DKO || 6 || 53 || D'n Gerrit Or) || Al ben ik nog klein, over 30 jaar ligt mijn tegel op het Boemelplein || 709 || | | DKO || 6 || 53 || D'n Gerrit Or) || Al ben ik nog klein, over 30 jaar ligt mijn tegel op het Boemelplein || 709 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 100 || CV de Ploppers || Da motte meemaoke || 708 [[Bestand:2004-ko-100.jpg |100px | thumb| | + | | DKO || 7 || 100 || CV de Ploppers || Da motte meemaoke || 708 [[Bestand:2004-ko-100.jpg |100px | thumb| |link={{filepath: 2004-ko-100.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 104 || CV de Tarantulatje-s || 't is ons met de paplepel ingegeven || 702 [[Bestand:2004-ko-104.jpg |100px | thumb | + | | DKO || 8 || 104 || CV de Tarantulatje-s || 't is ons met de paplepel ingegeven || 702 [[Bestand:2004-ko-104.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-104.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 9 || 105 || CV 't Overschot je || Ons bouwplek is verijst || 691 || | | DKO || 9 || 105 || CV 't Overschot je || Ons bouwplek is verijst || 691 || | ||
| Regel 210: | Regel 210: | ||
| DKO || 12 || 9 || Sanne en Opa || De vogels bij de pastoor willen er niet vandoor || 658 || | | DKO || 12 || 9 || Sanne en Opa || De vogels bij de pastoor willen er niet vandoor || 658 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 13 || 89 || Britt en Co || Onze ouwe kan nao 5 jaor nog steeds nie bouwen || 650 [[Bestand:2004-ko-89.jpg |100px | thumb | + | | DKO || 13 || 89 || Britt en Co || Onze ouwe kan nao 5 jaor nog steeds nie bouwen || 650 [[Bestand:2004-ko-89.jpg |100px | thumb |link={{filepath: 2004-ko-89.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 14 || 61 || Tibor en Britt Harrems || M'n nicht uit Purmerend da motte meernaoké || 330 || | | DKO || 14 || 61 || Tibor en Britt Harrems || M'n nicht uit Purmerend da motte meernaoké || 330 || | ||
Versie van 29 mei 2025 11:55
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 51 | CV de Laontjes | In Boemeldonck zette wij ut op zunne kop, da motte meemaoke | 823 | |
| AK | 2 | 44 | CV Ons Kullekus | De Bauers hit van 'tjaor de A16 sjowtrap ligt al klaor | 798 | |
| AK | 3 | 62 | CV de Blkse Gaste | Al zet d'n HSL heel dun Beek op zunne kop. Ons parkske van visvijver tot boohut is ginne mop | 797 | |
| AK | 4 | 32 | CV de Pruttels | Da motte meemaoke | 793 | |
| AK | 5 | 92 | CV 't Pindraod | Kastele en drake van alle soorten en mate rij ok 's zaterdags door de Boemeldonckse strate | 770 | |
| AK | 6 | 24 | Da Wor Wa | Onze karnavalswagen ontstaat door een clown en een acrobaat | 758 | |
| AK | 7 | 82 | Black Eagles mini | Saperde flap, we gaan met Pipo op stap | 742 | |
| AK | 8 | 103 | kepniks | SponsBOBjij ofik | 737 | |
| AK | 9 | 13 | CV de Vatjes | Meejunne paddestoelen unnevIinder maoke wÜ d'n optocht | 716 | |
| AK | 10 | 2 | CV de Batabierties | Piraten op dún Beek da motte mee maoke | 701 | |
| AK | 11 | 18 | CV de Halve Zole Jr. | Damottemeêmaoke, wij hebben ok 'n clips | 691 | |
| AK | 12 | 72 | CV de Kreukels | Da motte meejgemaokthebbe: Frans Bauer on tour | 329 | |
| BK | 1 | 76 | CV de Klepperbekken | Meej karnaval in onze bol slaot onze fantasie op hol. | 842 | |
| BK | 2 | 28 | CV de Boemelratten | Meej un traan en un lach zegge wij d'n kinderoptocht gedag | 829 | |
| BK | 3 | 97 | CV de Zimkus | Meej de Zimkus ist altijd un beestûh bendûh | 754 | |
| BK | 4 | 87 | CVde Krakelingen | Da motte zie, da motte ervaore 't circus op de Beek is niet te evenacre | 744 | |
| BK | 5 | 20 | De Feestneuzen | Damotte meemanke we gaon er dwars doorheen | 726 | |
| BK | 6 | 7 | CV de Boemelbeesten | Da motte meemaoke om door de val van de roltrap LTl het ziekenhuis te geraken | 721 | |
| BK | 7 | 65 | CV de Plakkers | Da.motte meemaoke, ginne prins maor un prinses van Boemeldonlk | 711 | |
| BK | 8 | 54 | CV Ketel | Wa is dat voor gebonk? De smurfen zijn in Boemeldonck! | 688 | |
| BK | 9 | 38 | CV de Bikse bak-se bende | Dun kermis meej karnaval zurgtvurun bijzonder festival | 648 | |
| CKK | 1 | 8 | CV de Feestbouwers | De feestbouwers bouwen feest | 833 | |
| CKK | 2 | 40 | De Vergeet-me-nietjes | Ge mot ut MET ons meemaoke | 824 | |
| CKK | 3 | 88 | CV de Tuttertjes | De Tuttertjes te snel van de brug gegaon, de ziekenwagen komt eraon | 802 | |
| CKK | 4 | 21 | CV de Kakelkippen | Bloemen in alle geure en kleuiren, maken van d'n optocht een echt gebeuren | 797 | |
| CKK | 5 | 73 | CV de Lolmakers | Da motte meemaoke karnaval maokt van iedere Boemeldoncker een feestvarken | 778 | |
| CKK | 6 | 80 | CV de @staartjes | Da motte meemaoke 't karnavalsband in d'n optocht | 765 | |
| CKK | 7 | 90 | CV de "bad" badeendjuhs | Vanaf nu waggelen de "Bad" baadeendjuhs over de Beek | 761 | |
| CKK | 8 | 94 | CV de Dwaoskus | t Dwaozencircus | 746 | |
| CKK | 9 | 64 | Boemelmeiden | Da motte gij nog meemaoke | 743 | |
| CKK | 10 | 19 | BV de Schijnheilige boontjes | Onze pastoor wil de kauwen nie als koor | 742 | |
| CKK | 11 | 69 | De Betboys | Da motte meemaoke; wij vallen in de prijzen | 740 | |
| CKK | 12 | 96 | De toffe gastjes | Da motte mee maoke | 733 | |
| CKK | 13 | 91 | De gekke meskes | Wilde mooi raoke dan motte onze behandeling meemaoke | 730 | |
| CKK | 14 | 5 | De Giegel meskes | Da motte meemaoke: Italiaanse Karnavalssfern kun je ook op de Beek creeren | 728 | |
| CKK | 15 | 15 | CV de Stekelkoppen | Boemeldonckse riddertijd dat motte meemaoke! | 724 | |
| CKK | 16 | 59 | CV de Zottekoppen | De Zottekoppen sparen al maanden doppen | 719 | |
| CKK | 17 | 66 | CV de Bikse Tijgers | Een meid in de pubertijd da motte meemaoke | 717 | |
| CKK | 18 | 77 | De Bauers | Frans Bauer da motte horé. Da klinkt as geluk in oe ooré | 711 | |
| CKK | 19 | 33 | CV de Zotte Duvelkûs | We zijn on lijn | 709 | |
| CKK | 20 | 26 | CV de Nest-Emmers | Rare beesten van Overbos | 708 | |
| CKK | 21 | 57 | CV de Wandmotjes | Da motte meemaoke, het wilde westen komt de beek onveilig maoke !! | 707 | |
| CKK | 22 | 84 | CV de Proefkonijnen | Da motte meemaoke, wanneer zulle de muize het feest staoke? | 706 | |
| CKK | 23 | 39 | De Rangers | Da motte meemaoke, we gaon de ruimte in | 700 | |
| CKK | 24 | 36 | CV de Doorzetters | De doorzetters hebben de veilige fietsbrug getest | 695 | |
| CKK | 25 | 31 | CV de Beekschetûh | CV de Beekschetûh hebben de fietsbrug in P'Beek meegemaokt | 684 | |
| CKK | 26 | 106 | CV de Kes-koppe | Da motte mee maoke de kieppuh zijn aon 't staokuh | 676 | |
| CKK | 27 | 46 | CV de Beppie's | Da motte meemaoke, nun echte Boemeldoncks meemaok-laoke | 666 | |
| CKK | 28 | 12 | CV de Peerkus | Da motte meemaoke | 0 | |
| CKO | 1 | 23 | CV de Jopperkes | We gaon er onderdeur! | 790 | |
| CKO | 2 | 78 | CV 't Kennet | Maok ut meej met ut Beeks Olympisch Komite (B.O.K.) | 783 | |
| CKO | 3 | 52 | CV de Sproetjes | Koninklijke lakeien, laten de Sproetjes in Boemeldonck gedijen | 759 | |
| CKO | 4 | 34 | CV Jong Belegen | Da motte meemaoke, circus Jong Belegen | 755 | |
| CKO | 5 | 4 | De Boemelsterren | De Boemelsterren stralen voor 't eerst in Boemeldonck | 754 | |
| CKO | 6 | 67 | De Kruimels | Da motte meemaoke Boemeldonck gaon we op de maon namaoken | 751 | |
| CKO | 7 | 86 | BCV de Atoompljes | Da motte meemaoke, Spongebob knapt Boemeldonck op | 749 | |
| CKO | 8 | 70 | De aangebrande augurken | Wat de Beek sjouwt, laat ons koud ! | 746 | |
| CKO | 9 | 41 | CV de Gieters | Da motte meemaoke, d'n Bikse disco boemel | 744 | |
| CKO | 10 | 47 | CV de Zonnekus | Da motte meemaoke de Zonnekus krijgen het heen en weer | 741 | |
| CKO | 11 | 58 | De Margrietjes | Flower power met de Bauers | 728 | |
| CKO | 12 | 95 | CV de Ratjes | Da motte mee maoke | 720 | |
| CKO | 13 | 42 | Top Kids | Hokus Pokus | 719 | |
| CKO | 14 | 49 | CV de Plaaggeesten | Geen hellingbaan gezeur. We gaan er gewoon onderdeur | 717 | |
| CKO | 15 | 50 | Biks Kids | Aan tafel met de Biks Kids | 712 | |
| CKO | 16 | 75 | De Boefjes | Da motte meemaoke van onze motten kunde nie afgeraoke | 710 | |
| CKO | 17 | 30 | De Joekeltjes | De Biks Idols da motte meemaoke | 709 | |
| CKO | 18 | 27 | Giecheldoosjes | Da motte meemaoke alweer boeven op de Beek | 699 | |
| CKO | 19 | 14 | CV de Schattepatten | Da motte meemaoke | 694 | |
| CKO | 20 | 101 | Baddraaiers | Da motte meemaoke 'de Idols' gaon de Beek onveilig maoke | 688 | |
| CKO | 21 | 10 | CV de Snotaope | Kunne we ut (saome) Maoke? | 674 | |
| CKO | 22 | 55 | De Vroentebrakken | Da motte meemoake: Ccircus 'de sterke mannen' | 670 | |
| CKO | 23 | 83 | CV de Donderstenen | De Happy Ttails willen ut ok meemaoke | 669 | |
| CKO | 24 | 63 | CV de Vogelrokken | Ben ij tegen zinloos geweld dan ben jij een superheld | 654 | |
| CKO | 25 | 3 | Appels & Peerkus | Bikse kunst, da motte MEEmaoke | 650 | |
| CKO | 26 | 6 | Un Stripke Veur | Wa motte meemaoke | 619 | |
| DKK | 1 | 22 | Ut Boemeltlio | van d'n BA(N)K zitting krijgde sere kaoke da motte meemaoke | 785 | |
| DKK | 2 | 11 | Kriske | Ik hang dun beest uit | 755 | |
| DKK | 3 | 60 | CV de Bloemeäes | Meej bloemen in alle kleure, komen wij de beek opfleure | 730 | |
| DKK | 4 | 81 | CV de Duvels | Da motte meemaoke, kunde gij de kluis kraoke | 720 | |
| DKK | 5 | 85 | BKK CV Wij met z'n twee | Da motte meemaoke, die fiets is nie te maoke | 715 | |
| DKK | 6 | 29 | De Knurften | Wij zijn brugpiepers | 694 | |
| DKK | 7 | 102 | De jumpie-girls | Ge mot ut meemaoke barbies jumpen van de daoke | 693 | |
| DKK | 8 | 48 | CV de Knorretjes | De knorretjes da motte meemaoke wilde nie net als ons van ut patje afraoke | 687 | |
| DKK | 9 | 56 | Deur dik en dun | Wilde gij ut mee moake? | 683 | |
| DKK | 10 | 43 | CV de Bierdûpkus | CV de Bierdûpkes maoken 't voor 't eerst meej | 679 | |
| DKK | 11 | 68 | CV de Boemeldronkel-ges | Da motte meemaoke hoe wij het hier doen | 673 | |
| DKK | 12 | 99 | Dpe Gekkebekke | Da ons oma da nog mot meemaoke | 666 | |
| DKK | 13 | 37 | We Appekoppen | Da motte meemaoke, d'ape zetten alls op zunne kop | 665 | |
| DKK | 14 | 74 | BlKs Boerke | Agge maor leut het op de Beek | 654 | |
| DKK | 15 | 93 | CV de Skaters | De skaters kunnen we wat van daarom hebben ze ook een cameraman | 647 | |
| DKK | 16 | 17 | 's Veer en 's Bef | Da motte meemaoke: Sponsje Bob wit zelfs op de Beek te te geroake | 644 | |
| DKK | 17 | 1 | CV de Feestmeiden | Frans Bauer heeft wat tijd door de week en bouwt een nieuwe brug op de Beek | 584 | |
| DKO | 1 | 25 | Prins Calvin | Da motte meemaoke ons pa is ok prins | 793 | |
| DKO | 2 | 71 | Ut gespuis van Twee Vooraf | Wa! Motte meemaoke ons vaoder hed ons meej den hand gemaakt | 771 | |
| DKO | 3 | 79 | De dolle meiden | Braziliaans,karnaval op de Beek da motte meemaoke | 729 | |
| DKO | 4 | 98 | CV Izzy | Da motte meemaoke: in Boemeldonck komen sprookjes echt tot leven! | 723 | |
| DKO | 5 | 45 | Isa en Opa Poppelaars | Isa en Opa trekken erop uit met hun kajuit | 711 | |
| DKO | 6 | 53 | D'n Gerrit Or) | Al ben ik nog klein, over 30 jaar ligt mijn tegel op het Boemelplein | 709 | |
| DKO | 7 | 100 | CV de Ploppers | Da motte meemaoke | 708 | |
| DKO | 8 | 104 | CV de Tarantulatje-s | 't is ons met de paplepel ingegeven | 702 | |
| DKO | 9 | 105 | CV 't Overschot je | Ons bouwplek is verijst | 691 | |
| DKO | 10 | 35 | CV de Malle Pietjes | We hebben geen tijd om te bouwen want we moeten overal heen sjouwen | 686 | |
| DKO | 11 | 16 | De mini Dakduifjes | 'n Ei hoort erbij ! | 659 | |
| DKO | 12 | 9 | Sanne en Opa | De vogels bij de pastoor willen er niet vandoor | 658 | |
| DKO | 13 | 89 | Britt en Co | Onze ouwe kan nao 5 jaor nog steeds nie bouwen | 650 | |
| DKO | 14 | 61 | Tibor en Britt Harrems | M'n nicht uit Purmerend da motte meernaoké | 330 |
- Helaas hebben wij op dit moment nog niet alle foto's van alle optochtdeelnemertjes. Heeft u tips? stuur dan een mail naar archief@boemeldonck.nl
