Uitslag Grote Optocht 2 maart 2025: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| A || 2 || 20 || CV de Dwarsliggers || Ut komt 'r aon?! || 868 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_20.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Dwarsliggers]] ]] | | A || 2 || 20 || CV de Dwarsliggers || Ut komt 'r aon?! || 868 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_20.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Dwarsliggers]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 57 || CV Piendraod || We blaoze d'r leven in! || 828 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_57.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | A || 3 || 57 || CV Piendraod || We blaoze d'r leven in! || 828 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_57.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Piendraod]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 60 || CV de Buksen || Alles begint meej, ut beste idee! || 799 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_60.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | A || 4 || 60 || CV de Buksen || Alles begint meej, ut beste idee! || 799 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_60.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 35 || CV de Boemelbende || We gaon stuk! || 785 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_35.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | A || 5 || 35 || CV de Boemelbende || We gaon stuk! || 785 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_35.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Boemelbende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 16 || CV Geen Idee || D'n beek is in trek!! || 753 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_16.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | A || 6 || 16 || CV Geen Idee || D'n beek is in trek!! || 753 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_16.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Geen Idee]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 49 || CV Black Eagles || Hoe ziede gAI de toekomst van karnaval? || 750 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_49.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | A || 7 || 49 || CV Black Eagles || Hoe ziede gAI de toekomst van karnaval? || 750 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_49.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 53 || CV Bende gek!? || Bij ons komt iedereen aan z'n trekken! || 700 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_53.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | A || 8 || 53 || CV Bende gek!? || Bij ons komt iedereen aan z'n trekken! || 700 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_53.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende Gek]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 25 || CV de Apenkoppen || Ge kekt oew ôôge uit, agge oew ôôge sluit || 696 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_25.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | A || 9 || 25 || CV de Apenkoppen || Ge kekt oew ôôge uit, agge oew ôôge sluit || 696 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_25.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 63 || CV de Mafklappers || We gaan op pad || 876 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_63.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 1 || 63 || CV de Mafklappers || We gaan op pad || 876 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_63.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Mafklappers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 11 || CV Bende van Ellende || Groots onthaal || 857 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_11.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 2 || 11 || CV Bende van Ellende || Groots onthaal || 857 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_11.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende van Ellende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 66 || CV de Lolmollen || Karnaval raakt ons hard/t || 780 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_66.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 3 || 66 || CV de Lolmollen || Karnaval raakt ons hard/t || 780 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_66.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmollen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 30 || CV de Begaaiers || Arie Kanarie || 762 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_30.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 4 || 30 || CV de Begaaiers || Arie Kanarie || 762 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_30.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Begaaiers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 40 || CV de Knalkoenen || Kan jij het weerstaan?! || 740 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_40.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 5 || 40 || CV de Knalkoenen || Kan jij het weerstaan?! || 740 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_40.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] |
|- | |- | ||
| C || 1 || 50 || CV Ut Boemeltrio & Co || Ut Boemeltrio schildert uit de losse pols || 853 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_50.jpg}}]] | | C || 1 || 50 || CV Ut Boemeltrio & Co || Ut Boemeltrio schildert uit de losse pols || 853 [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2025_GROTE_OPTOCHT_50.jpg}}]] | ||
