Uitslag Grote Optocht 2 maart 2025: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! _optocht_ !! Categorie !! Prijs !! Plaats !! Deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! _optocht_ !! Categorie !! Prijs !! Plaats !! Deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 1 || 45 || CV de Bixe Draoke || T steekt als traditie breekt! || 984 || [[Bestand: | + | | GO || A || 1 || 45 || CV de Bixe Draoke || T steekt als traditie breekt! || 984 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 45 }}]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 2 || 20 || CV de Dwarsliggers || Ut komt 'r aon?! || 868 || [[Bestand: | + | | GO || A || 2 || 20 || CV de Dwarsliggers || Ut komt 'r aon?! || 868 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 20}}]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 3 || 57 || CV Piendraod || We blaoze d'r leven in! || 828 || [[Bestand: | + | | GO || A || 3 || 57 || CV Piendraod || We blaoze d'r leven in! || 828 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 57}}]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 4 || 60 || CV de Buksen || Alles begint meej, ut beste idee! || 799 || [[Bestand: | + | | GO || A || 4 || 60 || CV de Buksen || Alles begint meej, ut beste idee! || 799 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 60}}]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 5 || 35 || CV de Boemelbende || We gaon stuk! || 785 || [[Bestand: | + | | GO || A || 5 || 35 || CV de Boemelbende || We gaon stuk! || 785 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 35}}]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 6 || 16 || CV Geen Idee || D'n beek is in trek!! || 753 || [[Bestand: | + | | GO || A || 6 || 16 || CV Geen Idee || D'n beek is in trek!! || 753 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 16}}]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 7 || 49 || CV Black Eagles || Hoe ziede gAI de toekomst van karnaval? || 750 || [[Bestand: | + | | GO || A || 7 || 49 || CV Black Eagles || Hoe ziede gAI de toekomst van karnaval? || 750 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 49}}]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 8 || 53 || CV Bende gek!? || Bij ons komt iedereen aan z'n trekken! || 700 || [[Bestand: | + | | GO || A || 8 || 53 || CV Bende gek!? || Bij ons komt iedereen aan z'n trekken! || 700 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 53}}]] |
|- | |- | ||
| − | | GO || A || 9 || 25 || CV de Apenkoppen || Ge kekt oew ôôge uit, agge oew ôôge sluit || 696 || [[Bestand: | + | | GO || A || 9 || 25 || CV de Apenkoppen || Ge kekt oew ôôge uit, agge oew ôôge sluit || 696 || [[Bestand:2025_GROTE_OPTOCHT_ 25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath2025_GROTE_OPTOCHT_ 25}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 22 mrt 2025 16:35
| _optocht_ | Categorie | Prijs | Plaats | Deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GO | A | 1 | 45 | CV de Bixe Draoke | T steekt als traditie breekt! | 984 | |
| GO | A | 2 | 20 | CV de Dwarsliggers | Ut komt 'r aon?! | 868 | |
| GO | A | 3 | 57 | CV Piendraod | We blaoze d'r leven in! | 828 | |
| GO | A | 4 | 60 | CV de Buksen | Alles begint meej, ut beste idee! | 799 | |
| GO | A | 5 | 35 | CV de Boemelbende | We gaon stuk! | 785 | |
| GO | A | 6 | 16 | CV Geen Idee | D'n beek is in trek!! | 753 | |
| GO | A | 7 | 49 | CV Black Eagles | Hoe ziede gAI de toekomst van karnaval? | 750 | |
| GO | A | 8 | 53 | CV Bende gek!? | Bij ons komt iedereen aan z'n trekken! | 700 | |
| GO | A | 9 | 25 | CV de Apenkoppen | Ge kekt oew ôôge uit, agge oew ôôge sluit | 696 |
