Boemeldonckse in Cijfers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 29: | Regel 29: | ||
| XLV t/m LV || [[Bestand:Onderscheidingen_periode_5.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: Onderscheidingen_periode_5.JPG }}]] | | XLV t/m LV || [[Bestand:Onderscheidingen_periode_5.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: Onderscheidingen_periode_5.JPG }}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | LVII t/m | + | | LVII t/m LIX || [[Bestand:Onderscheidingen_periode_6B.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: Onderscheidingen_periode_6B.JPG }}]] |
|} | |} | ||
Versie van 21 mrt 2025 19:37
Zoals bekend is er veel informatie over het Boemeldoncks Karnaval beschikbaar. Via dit portaal zoomen we op een andere manier in op het Boemeldoncks Karnaval: Boemeldonck in Cijfers.
Grote Optocht
- Aantal deelnemers: GO-cijfers-Aantal deelnemers
- Overzicht winnaars 1e prijs Grote Optocht: GO-cijfers-1e prijs
- Routes en lengtes Grote Optochten: GO-routes-lengtes
Kinder Optocht
- Aantal deelnemers Kinder optocht cijfers: Aantal deelnemers
- Overzicht winnaars 1e prijs BK Kinderoptocht: BK winnaars
- Routes en lengtes Kinder Optochten: KO-routes-lengtes
Onderscheidingen/waarderingen
In deze rubriek zijn de - tot nu toe bekende - aantallen onderscheidingen/waarderingen per cluster van 11 jaar opgenomen:
| Periode | Aantal onderscheidingen |
|---|---|
| I t/m XI | |
| XII t/m XXII | |
| XXIII t/m XXXXIII | |
| XXXIV t/m XLIV | |
| XLV t/m LV | |
| LVII t/m LIX |
