Boemeldonckse in Cijfers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 16: | Regel 16: | ||
! Periode !! Aantal onderscheidingen | ! Periode !! Aantal onderscheidingen | ||
|- | |- | ||
| − | | I t/m XI | [[Bestand:Onderscheidingen_periode_1.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: Onderscheidingen_periode_1.JPG }}]] | + | | I t/m XI || [[Bestand:Onderscheidingen_periode_1.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: Onderscheidingen_periode_1.JPG }}]] |
|} | |} | ||
* Aantallen onderscheidingen waarderingen jaar: XII t/m XXII [[jaar XII t/m XXII]] | * Aantallen onderscheidingen waarderingen jaar: XII t/m XXII [[jaar XII t/m XXII]] | ||
Versie van 1 jan 2025 19:18
Zoals bekend is er veel informatie over het Boemeldoncks Karnaval beschikbaar. Via dit portaal zoomen we op een andere manier in op het Boemeldoncks Karnaval: Boemeldonck in Cijfers.
Grote Optocht
- Aantal deelnemers: GO-cijfers-Aantal deelnemers
- Overzicht winnaars 1e prijs Grote Optocht: GO-cijfers-1e prijs
- Routes en lengtes Grote Optochten: GO-routes-lengtes
Kinder Optocht
- Aantal deelnemers Kinder optocht cijfers: Aantal deelnemers
- Overzicht winnaars 1e prijs BK Kinderoptocht: BK winnaars
- Routes en lengtes Kinder Optochten: KO-routes-lengtes
Onderscheidingen/waarderingen
| Periode | Aantal onderscheidingen |
|---|---|
| I t/m XI |
- Aantallen onderscheidingen waarderingen jaar: XII t/m XXII jaar XII t/m XXII
- Aantallen onderscheidingen waarderingen jaar: XXIII t/m XXXXIII jaar XXIII t/m XXXXIII
- Aantallen onderscheidingen waarderingen jaar: XXXIV t/m XLIV jaar XXXIV t/m XLIV
- Aantallen onderscheidingen waarderingen jaar: XLV t/m LV jaar XLV t/m LV
- Aantallen onderscheidingen waarderingen jaar: LVII t/m LVIII jaar LVII t/m LVIII
