KO-routes-lengtes: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 11: | Regel 11: | ||
| 1969 || Markt, Beeksesestraat, Titulaerlaan, Kapelstraat, Markt, Groenstraat, Middenweg, Geerakker, Brabantstraat, Groenstraat, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos) || ca 3.050 m1 || [[Bestand:Route_1969_KO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1969_KO.jpg}}]] | | 1969 || Markt, Beeksesestraat, Titulaerlaan, Kapelstraat, Markt, Groenstraat, Middenweg, Geerakker, Brabantstraat, Groenstraat, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos) || ca 3.050 m1 || [[Bestand:Route_1969_KO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1969_KO.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 1970 || Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Vianendreef, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Mr. Bierensweg (draaien bij pleintje (locatie uitzoeken), terug naar Valdijk, Markt, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos || ..... m1 || [[Bestand: | + | | 1970 || Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Vianendreef, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Mr. Bierensweg (draaien bij pleintje (locatie uitzoeken), terug naar Valdijk, Markt, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos || ..... m1 || [[Bestand:Route_1970_KO.jpg |100px | thumb| link={{filepath:Route_1970_KO.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Versie van 13 okt 2024 09:36
De route van de Kinder Optocht in Boemeldonck kent vanaf 1967 diverse varianten. In dit overzicht tref je de door ons gevonden routes en de lengte van deze routes in meters.
| Jaar van wijziging | Route | Indicatieve lengte | Afbeelding | |
|---|---|---|---|---|
| 1967 | (Nog) geen informatie beschikbaar | - | ||
| 1968 | Markt, Kromme Elleboog, Peperbos, Valdijk, Haverdijk, Plantsoen, Baroniestraat, Zuidlaan, Westrikseweg | ca 3.220 m1 | ||
| 1969 | Markt, Beeksesestraat, Titulaerlaan, Kapelstraat, Markt, Groenstraat, Middenweg, Geerakker, Brabantstraat, Groenstraat, Vianendreef, Harmonielaan, Deken Maeslaan, Pastoor Oomenlaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos) | ca 3.050 m1 | ||
| 1970 | Markt, Groenstraat, Pastoor Oomenlaan, Deken Maeslaan, Harmonielaan, Vianendreef, Middenweg, Hoge Weide, Hooimade, Haverdijk, Valdijk, Mr. Bierensweg (draaien bij pleintje (locatie uitzoeken), terug naar Valdijk, Markt, Kapelstraat, Gertrudislaan, Schoolstraat (ontbinden bij Eikebos | ..... m1 |
Redactionele noot:
1) De straatnaam Kromme Elleboog is in 1972 gewijzigd naar Markt. Het betreft het gedeelte van de straat Markt wat direct aansluit op het Peperbos;
2) De meting van de indicatieve optochtlengte is via Google Maps uitgevoerd.
