Boemeldonckse in Cijfers: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
! Omschrijving !! Cijfers !! | ! Omschrijving !! Cijfers !! | ||
|- | |- | ||
| − | | Aantal deelnemers per jaar | [[Bestand:GO-totalen.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-totalen.jpg}} ]] | + | | Aantal deelnemers per jaar || [[Bestand:GO-totalen.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-totalen.jpg}} ]] |
|- | |- | ||
Versie van 29 sep 2024 10:56
Zoals bekend is er veel informatie over het Boemeldoncks Karnaval beschikbaar. Via dit portaal zoomen we op een andere manier in op het Boemeldoncks Karnaval: Boemeldonck in Cijfers.
pagina is under construction GO-totalen.jpg
| Omschrijving | Cijfers | |
|---|---|---|
| Aantal deelnemers per jaar |
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | CV de Kat z'n Viool | Zzzzzzzoemba! | |
| 2e prijs | CV Datdoetieandersnooit | Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! | |
| 3e prijs | CV den BAKvinders | Kunde gij het nog over dun balk gooije? |
