Uitslag Grote optocht 9 februari 1975: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||1||58||Black Eagels||Worstjes op de borstjes||169,5 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||2||43||Hangijzers||Een mens wil op zondagmiddag met karnaval ook wel eens zijn zoals hij nooit is door iets te hebben wat de jury graag zou willen snappen.||160,5 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||3||52||Vuurfreters||De lijer met z'n bende||156,5 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||4||37||Maespappers ||Peace BAK||156 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||5||46||Leuttappers||Veronica vergaan…. We schieten van Doorn naar de maan.||155,5 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||6||35||Oekels||Jong geleerd, oud gedaan||151 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||7||60||Keiologen||de sege voor van der Stee||150,5 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||8||54||Vetkluivers ||t is weer voorbij die mooie zomer||146 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||9||27||Zandhazen||van Doorn neemt Veronica te grazen||145 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||11||36||Bokken||Het jaar van de vrouw||141 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||12||25||Kikkers||Waar blijft de tijd?||140 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||13||42||Snotpegels||De Snotpegels in 't verzet||139,5 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||14||44||Nachtpitjes||t is me het Vrouwenjaartje wel!||137 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||15||33||Strikkers||De Boemeldonckse blaoszakken||136 |
|- | |- | ||
| − | | A|||| | + | | A||16||34||Houtakkers||Den beste houtakker van het jaar||133 |
|- | |- | ||
| − | | A ||||24||Vollopers||t is vollopen…….geblaoze|| | + | | A ||10||24||Vollopers||t is vollopen…….geblaoze||143 |
|- | |- | ||
| − | | B|||| | + | | B||1||56||Zwoertjes||Alweer in zwembad op de Beek…. Voor de eendjes||130,5 |
|- | |- | ||
| − | | B|||| | + | | B||2||47||Pollekes||Nixon verdrinkt zijn verdriet in Boemeldonck||130 |
|- | |- | ||
| − | | B|||| | + | | B||3||45||Meppers||Stop! Stap ook eens op de Step||125,5 |
|- | |- | ||
| − | | B|||| | + | | B||4||41||Het Overschot||van Oekel's special||120,5 |
|- | |- | ||
| − | | B ||||26||Kwasten||Waar gij gij henen, broeder?|| | + | | B ||5||26||Kwasten||Waar gij gij henen, broeder?||116 |
|- | |- | ||
| − | | C|||| | + | | C||1||48||Stufkes||Maar goed dat er nog reclame is||144 |
|- | |- | ||
| − | | C|||| | + | | C||2||51||Duitenkluivers||We blaoze 'm nie gruun, maor bakke 'm bruin||138,5 |
|- | |- | ||
| − | | C|||| | + | | C||3||||BAK-bestuur||Het BAK-fordje||136 |
| + | |- | ||
| + | | C||4||55||Petra's ||Dubbele worstjes op vier borstjes||133 | ||
| + | |- | ||
| + | | C||6||31||Uitslovers||Terug van karwei||121,5 | ||
| + | |- | ||
| + | | C||7||32||Boemelkatjes||As 't kan blaozen we 'm nie te grûn dan kan de pelizie er ôk niks an doen||119,5 | ||
|- | |- | ||
| C||||50||D.M. '71||Nu Beek-Vooruit, straks Buik-Vooruit|| | | C||||50||D.M. '71||Nu Beek-Vooruit, straks Buik-Vooruit|| | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| C||||53||Soppers||Ook in 1975 weer de Soppers|| | | C||||53||Soppers||Ook in 1975 weer de Soppers|| | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| C||||57||Fluiters||We lopen d'r in, we lopen d'r uit|| | | C||||57||Fluiters||We lopen d'r in, we lopen d'r uit|| | ||
| Regel 67: | Regel 69: | ||
| C||||59||Fiasco's||Geen fiasco met de fiasco's|| | | C||||59||Fiasco's||Geen fiasco met de fiasco's|| | ||
|- | |- | ||
| − | | C ||||23||Buitenbeentjes||Boks weert 't gruuun|| | + | | C ||5||23||Buitenbeentjes||Boks weert 't gruuun||131 |
| + | |- | ||
| + | | D||1||38||Theo de Maespapper||Laat je lijen||161,5 | ||
|- | |- | ||
| − | | D|||| | + | | D||2||||Ludo van Well||De kleurmaker van het stadshuis||136,5 |
|- | |- | ||
| − | | D|||| | + | | D||3||30||Mevrouw Abortus||Baas in eigen buik||126,5 |
|- | |- | ||
| − | | D|||| | + | | D||4||40||Hansje Fiederalsje||We zijn weer in Boemeldonck||124,5 |
|- | |- | ||
| − | | D|||| | + | | D||5||28||Henk-Paul Getty||m'n afgekloven oortje||122,5 |
|- | |- | ||
| − | | D|||| | + | | D||6||22||Hans de Bie-Koomen||t Beeks Simplistisch Verbond||119 |
|- | |- | ||
| ||||21||jeugdharmonie Loon op Zand|||| | | ||||21||jeugdharmonie Loon op Zand|||| | ||
Versie van 20 jul 2016 20:15
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 1 | 58 | Black Eagels | Worstjes op de borstjes | 169,5 |
| A | 2 | 43 | Hangijzers | Een mens wil op zondagmiddag met karnaval ook wel eens zijn zoals hij nooit is door iets te hebben wat de jury graag zou willen snappen. | 160,5 |
| A | 3 | 52 | Vuurfreters | De lijer met z'n bende | 156,5 |
| A | 4 | 37 | Maespappers | Peace BAK | 156 |
| A | 5 | 46 | Leuttappers | Veronica vergaan…. We schieten van Doorn naar de maan. | 155,5 |
| A | 6 | 35 | Oekels | Jong geleerd, oud gedaan | 151 |
| A | 7 | 60 | Keiologen | de sege voor van der Stee | 150,5 |
| A | 8 | 54 | Vetkluivers | t is weer voorbij die mooie zomer | 146 |
| A | 9 | 27 | Zandhazen | van Doorn neemt Veronica te grazen | 145 |
| A | 11 | 36 | Bokken | Het jaar van de vrouw | 141 |
| A | 12 | 25 | Kikkers | Waar blijft de tijd? | 140 |
| A | 13 | 42 | Snotpegels | De Snotpegels in 't verzet | 139,5 |
| A | 14 | 44 | Nachtpitjes | t is me het Vrouwenjaartje wel! | 137 |
| A | 15 | 33 | Strikkers | De Boemeldonckse blaoszakken | 136 |
| A | 16 | 34 | Houtakkers | Den beste houtakker van het jaar | 133 |
| A | 10 | 24 | Vollopers | t is vollopen…….geblaoze | 143 |
| B | 1 | 56 | Zwoertjes | Alweer in zwembad op de Beek…. Voor de eendjes | 130,5 |
| B | 2 | 47 | Pollekes | Nixon verdrinkt zijn verdriet in Boemeldonck | 130 |
| B | 3 | 45 | Meppers | Stop! Stap ook eens op de Step | 125,5 |
| B | 4 | 41 | Het Overschot | van Oekel's special | 120,5 |
| B | 5 | 26 | Kwasten | Waar gij gij henen, broeder? | 116 |
| C | 1 | 48 | Stufkes | Maar goed dat er nog reclame is | 144 |
| C | 2 | 51 | Duitenkluivers | We blaoze 'm nie gruun, maor bakke 'm bruin | 138,5 |
| C | 3 | BAK-bestuur | Het BAK-fordje | 136 | |
| C | 4 | 55 | Petra's | Dubbele worstjes op vier borstjes | 133 |
| C | 6 | 31 | Uitslovers | Terug van karwei | 121,5 |
| C | 7 | 32 | Boemelkatjes | As 't kan blaozen we 'm nie te grûn dan kan de pelizie er ôk niks an doen | 119,5 |
| C | 50 | D.M. '71 | Nu Beek-Vooruit, straks Buik-Vooruit | ||
| C | 53 | Soppers | Ook in 1975 weer de Soppers | ||
| C | 57 | Fluiters | We lopen d'r in, we lopen d'r uit | ||
| C | 59 | Fiasco's | Geen fiasco met de fiasco's | ||
| C | 5 | 23 | Buitenbeentjes | Boks weert 't gruuun | 131 |
| D | 1 | 38 | Theo de Maespapper | Laat je lijen | 161,5 |
| D | 2 | Ludo van Well | De kleurmaker van het stadshuis | 136,5 | |
| D | 3 | 30 | Mevrouw Abortus | Baas in eigen buik | 126,5 |
| D | 4 | 40 | Hansje Fiederalsje | We zijn weer in Boemeldonck | 124,5 |
| D | 5 | 28 | Henk-Paul Getty | m'n afgekloven oortje | 122,5 |
| D | 6 | 22 | Hans de Bie-Koomen | t Beeks Simplistisch Verbond | 119 |
| 21 | jeugdharmonie Loon op Zand | ||||
| 29 | Drumband D.R.S. | ||||
| 39 | Drumband Hoge Vught | ||||
| 49 | Trompettencorps Oranjestad | ||||
| 62 | Harmonie Kunst na Arbeid | ||||
| 63 | Haagse Majorettenvereniging "Nereida" | ||||
