Uitslag Grote optocht 25 februari 1979: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| B || 2 || 8 || Poollichtjes || De mazzel éé Baetens || 711 [[Bestand:GO-1979-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-8.jpg}}]] | | B || 2 || 8 || Poollichtjes || De mazzel éé Baetens || 711 [[Bestand:GO-1979-8.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-8.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 52 || Rode Appeltjes || 13 jaar, 't is un ongeluksgetal || 707 [[Bestand:GO-1979-52. | + | | B || 3 || 52 || Rode Appeltjes || 13 jaar, 't is un ongeluksgetal || 707 [[Bestand:GO-1979-52.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-52.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| B || 4 || 42 || Muizekeutels || Poep verstandig, eet een appel || 667 || | | B || 4 || 42 || Muizekeutels || Poep verstandig, eet een appel || 667 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 73 || Nachtpitjes || Skeeting Nightpits || 666 [[Bestand:GO-1979-73. | + | | B || 5 || 73 || Nachtpitjes || Skeeting Nightpits || 666 [[Bestand:GO-1979-73.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-73.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| B || 6 || 53 || Zoefpoepers || De gangsters || 663 [[Bestand:GO-1979-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-53.jpg}}]] | | B || 6 || 53 || Zoefpoepers || De gangsters || 663 [[Bestand:GO-1979-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1979-53.jpg}}]] | ||
Versie van 27 mei 2024 08:29
| Cat | Prijs | Deelnemersnr | Deelnemer | Titel | Punten | foto link |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 66 | t Overschot | De weg naar succes | 883 | |
| A | 2 | 76 | Black Eagles | D'n eerste digigent | 849 | |
| A | 3 | 67 | Vetkluivers | Bestek 81 (grote haan) | 841 | |
| A | 4 | 56 | Houtakkers | Wie nou? | 834 | |
| A | 5 | 46 | Leuttappers | Wa krijgen we nou? | 798 | |
| A | 6 | 54 | Maespappers | Bestek 81 (vent 4 armen) | 789 Bestand:GO-1979-54.JPG 100px | |
| A | 7 | 57 | Oekels | Er zit muziek in | 787 | |
| A | 8 | 75 | Keiologen | Aan 't end van de baan komt 't bejaardenhuis d'r aan | 784 | |
| A | 9 | 65 | Kikkers | t Gemak dient de mens | 759 | |
| A | 10 | 74 | Bokken | Zo lapt de Kneet iederen aan z'n reet | 680 | |
| A | 11 | 55 | Zandhazen | FC Knudde, hard en hoog | 670 | |
| A | 12 | 45 | Pollekes | n Polle-kus | 665 | |
| B | 1 | 63 | Pruttels | De Slag om bestek 81 | 717 | |
| B | 2 | 8 | Poollichtjes | De mazzel éé Baetens | 711 | |
| B | 3 | 52 | Rode Appeltjes | 13 jaar, 't is un ongeluksgetal | 707 | |
| B | 4 | 42 | Muizekeutels | Poep verstandig, eet een appel | 667 | |
| B | 5 | 73 | Nachtpitjes | Skeeting Nightpits | 666 | |
| B | 6 | 53 | Zoefpoepers | De gangsters | 663 | |
| B | 7 | 58 | Bakrakkers | Jeu de Boules, a ruisseau du Prince | 643 | |
| B | 8 | 5 | Atoompjes | Het draait om de Kak | 612 | |
| B | 9 | 64 | Slaghouten | Het derde (kunst)veld | 611 Bestand:GO-1979-64.jpg 100px | |
| B | 10 | 77 | Zwoertjes | De kasteleurs | 600 Bestand:GO-1979-77.jpg 100px | |
| B | 11 | 62 | Knoesten | het P.O.K. knokt | 579 Bestand:GO-1979-62.jpg 100px | |
| B | 12 | 47 | Knurften | Gokkasten weg - dan een casino | 577 Bestand:GO-1979-47.jpg 100px | |
| B | 13 | 44 | Meppers en Marie | Het geheim | 540 | |
| B | 82 | Spoorzoekers | Het nieuwe gebouw | |||
| C | 1 | 72 | Toete nog Blaoze | Agge op 'n houtje bijt… | 726 Bestand:GO-1979-72.jpg 100px | |
| C | 2 | 51 | Meurse Leut | Oudoe en … | 715 Bestand:GO-1979-51.jpg 100px | |
| C | 3 | 78 | E.H.B.O. Leut | E.H.B.O. - Hoezoo? | 700 | |
| C | 4 | 41 | Hangijzers | Zetten de bloemtjes buiten | 681 Bestand:GO-1979-41.jpg 100px | |
| C | 5 | 43 | Wandberen | Baetens doofpot | 648 | |
| C | 6 | 59 | Fiasco's | Geen fiasco met de Fiasco's | 615 | |
| C | 7 | 68 | Vuurfreters | Ons nieuw waegentje! | 577 | |
| C | 8 | 81 | Stufkus | Variaties op een burgemeester | 558 Bestand:GO-1979-81.jpg 100px | |
| C | 9 | 85 | Boemelkatten | Wij zijn verhinderd | 550 | |
| C | 88 | un Boemeldoncker | 13 jaar Boemeldonck | |||
| D | 1 | 69 | Spuit Elf | Ge zieggut weer wel | 796 Bestand:GO-1979-69.jpg 100px | |
| D | 2 | 61 | Bert en Ernie | Oudoe en bedaankt ee | 707 | |
| D | 3 | 79 | Theo de Maespapper | Koperen Ko | 641 Bestand:GO-1979-79.jpg 100px | |
| D | 4 | 48 | De Jonge Piet | De 10.000ste inwoner | 622 Bestand:GO-1979-48.jpg 100px | |
| D | 5 | 99 | Twee Boemedonckers | Inpakken en wegwezen | 609 | |
| D | 6 | 84 | De Laatkomers | De familie Bok is er ok | 608 | |
| D | 7 | 86 | De Harmonikaantjes | Allemaol op de Bok | 576 | |
| D | 8 | 83 | De Vrolijke Twee | De Bokma's | 575 Bestand:GO-1979-83.jpg 100px | |
| D | 49 | De oude Piet | De 10.001ste inwoner | |||
| D | 71 | Deurdouwers | Terug van de wintersport | |||
| D | 87 | Extra | Geleufde gij da? | |||
| D | 89 | Henkie Rommelt | Daor kunde naor kijke | |||
| 50 | Fanfare SV Willebrordus | Meksplas (B) | ||||
| 60 | Drumband D.A.S. | Breda-west | ||||
| 70 | Harmonie De Verbroedering | Rijckevorstel (Belgïe) | ||||
| 80 | Kapel de Laaotbloeiers | |||||
| 90 | Drumband Hoge Vught | Breda-Noord |
