Uitslag Grote optocht 13 februari 1983: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| B || 4 || 60 || Sponzen || De laatste werkende || 683 [[Bestand:GO-1983-60.jpg |100px]] | | B || 4 || 60 || Sponzen || De laatste werkende || 683 [[Bestand:GO-1983-60.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 46 || Poollichtjes || Marie en Fons schrijven nou veur ons || 671 | | + | | B || 5 || 46 || Poollichtjes || Marie en Fons schrijven nou veur ons || 671 [[Bestand:GO-1983-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| B || 6 || 34 || Kleiduiven || Bezuinigen begint bij… || 660 [[Bestand:GO-1983-34.jpg |100px]] | | B || 6 || 34 || Kleiduiven || Bezuinigen begint bij… || 660 [[Bestand:GO-1983-34.jpg |100px]] | ||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| C || 1 || 58 || Oekels || Heel de Beek op dáááánsles || 718 [[Bestand:GO-1983-58.jpg |100px]] | | C || 1 || 58 || Oekels || Heel de Beek op dáááánsles || 718 [[Bestand:GO-1983-58.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 45 || Fiasco's || Geen fiasco met … || 714 | + | | C || 2 || 45 || Fiasco's || Geen fiasco met … || 714 |
|- | |- | ||
| C || 3 || 57 || Bedsteeërs || Spreekwoorden en gezegden || 712 || | | C || 3 || 57 || Bedsteeërs || Spreekwoorden en gezegden || 712 || | ||
