Uitslag Grote optocht 25 februari 1968: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| A || 6 || 60 || de Maespappers || Bij Dorus op schoot || 663 | | A || 6 || 60 || de Maespappers || Bij Dorus op schoot || 663 | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 53 || Ploeters || Heksenketel || 710 [[Bestand:GO-1968-53. | + | | B || 1 || 53 || Ploeters || Heksenketel || 710 [[Bestand:GO-1968-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath: GO-1968-53.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| B || 2 || 63 || Bosnegers || Karnevalsschuit || 665 | | B || 2 || 63 || Bosnegers || Karnevalsschuit || 665 | ||
Versie van 14 apr 2024 11:18
In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen.
100px
100px
