Uitslag Grote optocht 21 februari 1971: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 44: | Regel 44: | ||
| D / E || 2 || 36 || Deurdouwers || Met 't kanon van veur, schieten we 't lustrum deur || 415 || 2e prijs publieksjury 7261 [[Bestand:go-1971-36.jpg | 100px]] | | D / E || 2 || 36 || Deurdouwers || Met 't kanon van veur, schieten we 't lustrum deur || 415 || 2e prijs publieksjury 7261 [[Bestand:go-1971-36.jpg | 100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D / E || 3 || 37 || van Beurden jr. || Dit is sjaon || 410 || 3e prijs publieksjury 7183 [[Bestand: | + | | D / E || 3 || 37 || van Beurden jr. || Dit is sjaon || 410 || 3e prijs publieksjury 7183 [[Bestand:GO-1971-37.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1971-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| Drumband || || 2 || Prinsenbeek || || || | | Drumband || || 2 || Prinsenbeek || || || | ||
Versie van 14 apr 2024 10:22
In onze archieven hebben wij een aantal foto's aangetroffen van deze optocht. Indien u informatie heeft over deze deelnemer dan horen/lezen wij dit graag van u, graag het fotonummer als referentie toevoegen.
